RESTORACIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

+2
neprijateljska emigracija
slawen
6 posters

Strana 13 od 30 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 21 ... 30  Sledeći

Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 13 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Sub Apr 17, 2010 7:55 am

Hate mail ::Zarko Korac, fantastican danas, prica sjajno prvih 35 minuta danasnjeg "Pescanika"; somewhere along these lines.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Да, али се истовремено и служи истим методом.
"Победиће Тома Николић! Победиће Тома Николић!"
Што значи "Гласујте Боту & Чеду! Гласујте Боту & Чеду! Гласујте Боту & Чеду!"

Чак и кад му је негде пред крај те пролиферације испало нешто што је супротно горњој тврдњи о новом бауку над Србијом ("... а кад питају човека који је скупио тих милион потписа шта сад, он каже да не очекује ништа! Па јел' он нормалан?!...."), то јест да сам Тома Николић нема никакву намеру да победи на било каквим изборима, што је до сада небројено пута доказао, па чак и ако се којом грешком при бројању гласова деси(ло) да победи, мајсторски уме да докаже да је изгубио, е, чак ни та негација негације није збунила старог дијалектичара Кораћа, јер је он наставио са својом поруком "Гласујте Боту & Чеду!" само са другом основом - ви'те да немате за кога другог.
Што не волим те говнаре....
Он сад поново кења о "медијској хајци", то му је омиљена тема, то залуђивање које је тако добро опослио код Ђинђићевог усмрћења, јер је уместо да се одмота то клупче он конкретне људе (Жика рек'о Пери, Пера Мики, Мика Лази, Лаза Легији...) заоденуо маглом завере - тамо неки су по тамо неким новинама писали тамо неке ружне ствари о Ђикију, те да је лопов, те да се возио са Цанетом, те да је дао Чумету да асфалтира ауто-пут, значи, свако ко је лоше помислио о рахметли демократи је уротник....
И сам каже у овој емисији зашто је то тако БИЛО (кад је убило Ђикија) и јесте још увек и још више ("... јер је политичка елита тако нераскидиво и неразлучиво повезана са организованим криминалом да би се морало демонтирати цело друштво, па из почетка..."), тиме је признао зашто је онда стала истрага о томе ко је убио премијера, јеботе да не би уништили младу демокрацију, па види докле нас је то довело, шатро боде га то у њему, а шатро глуп је да сам себе слаже (као што каже за своје саборце за добробит Србије: ".. они су сами потпуно почели да верују у сопствене лажи!"), ма цела та прича како су "... Земунци макнути да би се направило место Шарићима и сад Шарићи позајмљују паре Мишковићу, само ја то не смем да кажем због берићета Србије, јеботе какву жртву ја подносим, видите ли људи, нарочито ви који сте гледали "Путоказ", 'ајте помозите мало, гласујте Боту & Чеду...", све је то добро смишљен игроказ за плебс који "види" шта "професору" цури из главе, сад ће "професор" и професори да опале туру ТВ сеанси покривајући све циљне групе, од тејлеса вулгариса до тејлеса академикуса, време је да се поново извуче зец из шешира, ооооооо, јебемиммајку удбашку!
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 13 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Sub Apr 17, 2010 8:00 am

Успут, једно питањце:
Да ли и вама ово лице и овај поглед уливају поверење као мени?

[You must be registered and logged in to see this image.]

Инспекторе, инспекторе....
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 13 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Pon Apr 19, 2010 4:49 pm

Јутрос на сабајле једно епохално суђење.

Мој клијент А.А. (уметник раније познат као Гепа) је пре неколико година купио два локала у ту једном тржном центру и после неколико месеци схватио колико је то скуп спорт у тзв. Србији.
Наиме, србска топлана му је испоставила рачун за грејање који би пре одговарао Пејнсбороу-Принстон болници у којој ординира знаменити Др. Хаус, а не локалчићима од по 15 квадрата.
И реши (тада још Гепа) да се те напасти ослободи тако што ће да лепо замоли топлану да га више не греје, јер је израчунао да ће да се, ако уопште за тим буде било потребе јер је зграда направљена по екстра топлотним стандардима, греје клима-уређајем НА СТРУЈУ осам пута јевтиније; и ишао он и његова жена у топлану неколико пута, ови им рекли да пуше курац.
И онда дође (тада још Гепа) код мене и замоли за помоћ, ја напишем писмо директору топлане који ме очекивано не удостоји било каквог одговора, и онда поднесем тужбу суду ДА ЗАБРАНИ топлани да даље греје (тада још) Гепу.
Надреално, јел' да? Све је то пичкин дим, тек следи главно.
Пошто је ово ипак Србија, морао сам да смислим и разлог зашто (тада још) Гепа не жели више да га друштвена топлана греје* - не само просто "не исплати ми се" или "нећу, шта вас боли она ствар што", већ лукаво "зато што му грејањем наносе ненадокнадиву штету због осетљивих уређаја које има инсталиране у локалима, а који захтевају што нижу радну и температуру околине, услед чега је тужилац (Гепа) принуђен да пословни простор расхлађује". "Осетљиви уређаји" су, наравно, два најобичнија десктоп компјутера, али (опет) имајући у виду да је ово аналфабетска Србија, нисам ни сумњао да ће да прође.
И затражим да суд усвоји привремену меру, пошто код нас суђења знају да потрају, а ствар је ургентна, којом наређује топлани да одмах, па до правноснажног окончања парнице обустави даљу испоруку топлотне енергије.
И нареди то њима суд, и дођу они из топлане и скину (тада још) Гепи радијаторе (иако су радијатори његови, а не њихови; било је довољно, наиме, да затворе вентиле, можда и да их уз сагласност власника пломбирају, ради каснијег доказивања да су поступили у складу са наредбом суда, односно да се он ипак није грејао "на кварно", али и скидање радијатора је О.К. - ипак је ово Србија).

И наставе да му шаљу рачуне за грејање.
Нешто мало умањене.
Пита ме клијент шта да ради, ја кажем терај то у пичку материну, немој да плаћаш ђубради, ниси ваљда луд да плаћаш за нешто што не добијаш; јел' би платио 'леба у продавници, а да ти га продавац не да? Не би, ниси луд... Уосталом, циљ скидања радијатора и искључења са мреже даљинског грејања и јесте да им не би плаћао.

После годину дана ТУЖИ топлана мог клијента Гепу зато што им није плаћао грејање које су му претходно искључили.

И данас било суђење.
Јутрос.
Ја бунован, надркан, кажем јесте ово Србија у којој свако хоће да узме паре а да ништа не да заузврат, неку врсту претплате, па тако Електропривреда наплаћује таксу на бројило иако не потрошиш ни један киловат, или РТС наплаћује претплату иако не гледаш њихов програм, али нико није толико безобразан као топлана, јер Електропривреда кад ти искључи струју на струјомеру или на бандери не тражи да им плаћаш више ништа, РТС кад одјавиш телевизор не тражи претплату, само ови траже да им се плаћа грејање које су искључили и поскидали радијаторе.
И додам још да никакав уговор не постоји закључен између топлане и мог клијента и да он од тог грејања има само штету, а никако корист.
Шта мислите, да ли је србска судија (она иста која је против комонло система зато што по Америкама прже људи на струју) одбила тужбени захтев као неоснован, будалу која заступа топлану (њихов службеник) послала на психијатријску евалуацију као ненормалну чим тако нешто тражи, а по директора топлане послала полицију?

У чему ја живот проведох...

СМРТ!


*Својевремено је мој пријатељ Ђ.П. иначе припадником ЈНА, био одбио да плати учешће у некој војној забави у војничком клубу, које је организовао њихов командант - оберсељачко пијење пива и једење печења седећи на клупама за столовим спојеним у дугачке редове, док неке курвештије из локалног КУД фалширају најпримитивније народњаке са бине украшене паролама "Војска и народ су једно" и "Ракетни кишобран над Србијом". Јебали су га три сата командант, начелник штаба и помоћник за безбедност: "А зашто ти нећеш да се дружиш са нама? Јесмо ли то ми нешто лоши, по твојим критеријумима?" И све тако.
После је плаћао за двоје.
Није ишао, али никога није занимало "зашто неће да се дружи са њима". Све док плаћа.
А они су на те војне славе звали структуре из града да би запошљавали своје бркате жене, штрокаве швалерке, да би закључивали послове око постављања аларма по касарнама, шишања траве у кругу великом 120 хектара у сред града и консеквентне изградње пословностамбених објеката када дође до размене за исту површину у једном оближњем селу (цирка 10 километара од града), ко ће да држи, а ко да снабдева кантину....

СМРТ!
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 13 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  Hate mail Pon Apr 19, 2010 5:11 pm

Pa sta je uradila sudija? Naredila ovome da plati drustvenoj Toplani usluge grejanja? Ili odlozila odluku do sledeceg rocista, dok skupi vise dokaza (da bi naredila ovome da plati usluge grejanja)?
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 13 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Pon Apr 19, 2010 5:27 pm

То друго.
А крунски доказ је одлука Скупштине града као власника топлане* којом је по речима представника топлане предвиђено да грејање мора да плаћа и онај коме је искључено. Зато им је судија и наложила да доставе ту одлуку.
Наравно, сви, па и судија знају да тако нешто не пише у тој одлуци ма како дивљачки тај тзв. правни акт био; ја знам, јер ту одлуку имам, ископирао сам је из Службеног листа Града Крагујевца, чак сам и члан и став који се односе на овај случај цитирао судији - време је потребно да труст правосудних и општинарских мозгова смисли како ће постојеће прописе да натегну да би пресудили да овај мој несрећник мора да плати грејање које су му искључили.

*Ово је још један дијамант у тој дијадеми - власник продавнице пропише својом одлуком да свако ко прође испред мора да плати литар млека по цени литра Хенесија, али му млеко никако не треба дати.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 13 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Pon Apr 19, 2010 5:30 pm

Зачудан је ентузијазам који у овом случају показују служабници тог јавног предузећа, насупрот општепознатом, пословичном јавашлуку кад су друштвене фирме у питању.
Наиме, у топлани, као изразито профитабилном предузећу, ухлебље су нашли изузетно бројни партијски послушници, а највећи део профита се на разноразне начине изпумпава у џепове неколицине главних играча у крају.
Тако да, ако би ерозија платиша кренула....
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 13 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  Hate mail Pon Apr 19, 2010 6:09 pm

...nastupila bi anomija (takodje poznata i kao sloboda/Freedom).

Smrt udbaskoj septickoj jami!
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 13 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Uto Apr 20, 2010 7:03 am

Ово сам сигурно већ овде негде (или у оној старој кафани) читао наглас: мој писмени састав на тему Није све у тачки гледишта, што је наопако - наопако је.
Ал' пошто сам изузетно скроман и сматрам тај рад једним од највећих достигнућа савремене (ма шта савремене, целокупне) књижевности, уприличићу његову репризу пригодно уз причу о топлани (два су јавна, комунална, хееј, двааааа су јавнааааа, кооомунаалнаа, море бре, ај' отале бреееее...):

Управа Водовода и Канализације у једном граду, у Србији, увидела је да приходи које остварује то јавно предузеће ни издалека не подмирују потребе њених чланова, па се реши да такво стање на боље промени. Од сада ће воду да наплаћују ефикасније.
Изађе, зато, на ТВ неки учен човек, који народу објасни да се много воде троши, а мало плаћа, те да се досадашњим начином мерења потрошње не може ући у траг нелегалним водопијама, па је у перспективи могућа и оскудица. Стога ће се убудуће, што је за све боље, вода наплаћивати према величини одводних цеви, јер нико не може да из водовода испусти више воде него што канализација може да одведе. У противном би дошло до поплаве, а то нико паметан, а камоли муштерије Водовода и Канализације, који су сви одреда паметни људи, не би дозволио. Осим тога, на овај начин се афирмише друга, неправедно запостављена делатност тог предузећа, јер они не само да воду допремају, већ и исту одводе, симболишући самим тим пресипањем из водоводних у канализационе цеви непрекинути ток живота.
Узеће се, значи, да свако троши онолико воде колико су његове канализационе цеви у могућности да одведу.
Како је овај експерт у свом говору користио много стручних и компликованих речи, нико га ништа није разумео, те предлог наиђе на свеопште одобравање.
Размилеше се одмах затим по кућама инжињери и техничари и остали водоводни стручњаци са шублерима, шестарима и наочарима да мере и записују.
Следећег првог у месецу свима стигоше невероватно високи рачуни за воду, који изазваше велико незадовољство. Започе најпре тихи, па отворени народни бунт. Нико више воду плаћао није. Уопште.
Тада управа Водовода и Канализације откри други део свог плана: скоро сваки лавабо, када или судопера, имају и гумени чеп који служи да се одвод затвори, а ако се не утисне у рупу баш како треба, онда вода само цурка, отиче са тек половином капацитета. Зато одлучише да свима признају “попуст на чеп” у износу од 50%, полазећи од разумне претпоставке да ће сваки савесни домаћин, у жељи да ушпара драгоцену течност, напола тим чепом затворити свој одвод.
Продаја чепова достигла је за неколико дана свој апсолутни историјски максимум, а из неколико продавница јавили су да су им залихе при крају.
И сви су опет срећни и задовољни и сви воду плаћају.
У међувремену се пријавило неколико пензионера да плаћају пуну цену, јер чепове нису имали нити су могли да их набаве, зато што су њихове судопере прављене пре увођења стандардизованих одвода, па им је Управа Водовода и Канализације одала признање за честитост јавно им уручивши бесплатне уникатне чепове, у исто време док је један дисидент себи правио добру рекламу, спаљујући, пак, своје, на највећем градском тргу.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 13 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Sub Apr 24, 2010 12:34 pm

Вунена времена:

Pre nekoliko dana odštampana je knjiga u prilog odbrane vladike Artemija, a čiji je sadržaj ponajviše napad na Sinod i SPC. Nema podataka ko je štampao niti platio ovo izdanje, ali su kao priređivači potpisani dvoje asistenata Univerziteta u Kragujevcu Zoran Čvorović i Sonja Spasojević. Juče je patrijarh Irinej u Patrijaršiji primio rukovodstvo Univerziteta. Rektor Slobodan Arsenijević rekao je da patrijarhu da nijedan organ Univerziteta ne stoji iza knjige i naglasio da „dobri odnosi između Univerziteta i SPC ne mogu i ne smeju biti narušeni samovoljnim i neodgovornim istupima pojedinaca kao što su javni istupi Čvorovića i Spasojevićeve“.

А замисли да нису отишли, па да им опиче мртвачка звона.


Poslednji izmenio slawen dana Sub Apr 24, 2010 1:55 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 13 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Sub Apr 24, 2010 12:41 pm

А пази тек колико овај новинар/ка зна о чему прича:

Veće kojim je predsedavala sudija Jelena Milinović prekjuče je na glavnom pretresu odbacilo optužnicu za ugrožavanje sigurnosti Brankice. Sudija je optužene oslobodila odgovornosti, a novinarku uputila na privatnu tužbu.

Није важно, битно да се халака у хајци која је кренула.

Упазите крунски аргумент:

Sudije koje je kontaktirao „Blic“ šokirane su odlukom predsedavajuće Jelene Milinović. Oni ukazuju na više elemenata koji je trebalo da posluže kao otvoreni dokaz krivične odgovornosti optuženih, a koje sudija Milinović nikako nije smela da ignoriše. Ti elementi direktno ukazuju da je reč o pretnji bezbednosti a ne uvredi. Pre svega, to je dokument o policijskoj proceni ugroženosti bezbednosti. Na osnovu njega Stanković je dobila i policijsko obezbeđenje, koje još ima. Policija je, dakle, procenila da je i dalje treba čuvati.

СМРТ, о СМРТ!
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 13 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  Hate mail Sub Apr 24, 2010 7:09 pm

Dakle ovo postrojavanje druga (brata?) Rektora u Komitetu je krajnje znakovito. Sto li ce biti sa dvoje mladih asistenata? U oloshkim sistemima ovakova "skretanja" su obicno uvod u ostrakizam, career killers i povod konzekventnoj neuklopivosti u oloshki sustav.
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 13 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Sub Apr 24, 2010 7:45 pm

Миссим, боли ме дупе шта су ту они као писали, приредили, шта ли већ, али "не зна се ко је штампао" (па да му запале радњу?), не зна се чији су плаћеници ово двоје (упази, Чворовић!), но ипак је ред да се извинемо у име институције.
Дал' да се ја извинем у име писмених? Плавокосих? Наравски да сви писмени & плави мисле као ја.

Навлачим себи на главу мртвачка звона, видим ја....
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 13 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  Hate mail Sub Apr 24, 2010 9:05 pm

Ma ti si pausalac, sta te briga (osim ako nije promenjeno?).

Izvan sistema - najbolja solucija.

Tako sam i ja, od malena shvativsi sta mi se sprema, iz sve snage i sa dosta uspeha pokusavao i ostajao van sistema dokle god se realno moglo. Do 27. godine i prelaska na slobodnu teritoriju.
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 13 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Sub Apr 24, 2010 9:12 pm

Хух... моја је позиција гледе система амбивалентна.
Изван сам њега, јашем га као џокеј подивљало кљусе.

Мада је Канада Канада....
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 13 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  Hate mail Sub Apr 24, 2010 9:23 pm

E to vec ne bih znao. O toj Kanadi sam cuo, navodno je to neka fake zemlja severno odavde ali posto negde cuh da ima dosta tzv. Srba nisam bas nesto gladan saznavati o njoj.
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 13 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Sub Apr 24, 2010 9:29 pm

То мора да је нека супер земља, чим ни толики број Срба није успео да је до сада упропасти.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 13 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  Hate mail Sub Apr 24, 2010 9:36 pm

Ili je go kurac pa se i ne primecuje.

Al' kazem, nisam u toku pa ne bih mogao u sirinu.
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 13 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Sub Apr 24, 2010 9:40 pm

Hate mail ::Ili je go kurac pa se i ne primecuje.

vragec vragec vragec
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 13 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Ned Apr 25, 2010 8:58 am

Zagrepčanke ludovale sa Cveletom

То је наслов у србским новинама. Реч је о убијеном, па раскомаданом србском криминалцу Цветку Симићу.
Међутим, ту ситницу сазнајемо тек када се удубимо у сам текст.

Свеједно, преовлађујући утисак и пре и после тога, значи потпуно невезано за чињеницу да је у питању најгори олош је да је "Цвеле" живео пуним плућима, краљ, цар, мудо и по, јеботе брате идол...


Смрт, о смрт!
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 13 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  Hate mail Ned Apr 25, 2010 9:01 am

Ja lepo kazem: ponasaju se kao crnci ovde.
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 13 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Ned Apr 25, 2010 9:14 am

[You must be registered and logged in to see this link.]

Опет је у жижи гос'н. Куњадић. И остали тзв. србски "судски" вештаци.
Откад себе причам ја да пресуђују вештаци. И да се судије скривају иза њихових вештачења. И сви то знају, али се праве луди.

И коначно.... решила србска удбашка клика да разреши то.
Наравно, само будала верује да ће резултат таковог удбашког прегнућа да буде нешто позитивно, или бар нормално.

УДБА у Срба и даље верује у свенародну фасцинацију & устрашеност информационим технологијама, србски - ткомпјутерима.
Тако ће, према новом предлогу тзв. закона о тзв. вештацима, исте одређивати тко други него ткомпјутер.
Нема код ткомпјутера циле - миле. Нема ни протекције, ни намештања, све је регуларно....
Нема више да странке предлажу "своје" вештаке, нема чак више да вештаке одређује суд. Шта који курац зна та тамо Америка и ти њихови судови који прже људи са струју, у којима свака страна доводи своје сведоке - експерте, а на пороти (или судији, зависи од предвиђене процедуре) је да их процени.
Значи, све ће бити нај, нај...


О, посерем се на тзв. Србију и тејлесе којима је напучена.

Господе, може ли се то мрзети довољно?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 13 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  Hate mail Ned Apr 25, 2010 9:28 am

Jesu li "balističar Milan Kunjadic", "balističar Hunjadic" i "inženjer Miljan Kunjadić" jedna, dvije ili tri osobe?
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 13 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Ned Apr 25, 2010 9:34 am

Што си ти ситничав....
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 13 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  Hate mail Ned Apr 25, 2010 9:38 am

Ajde sto sam ja takav (sta mislis, kako moja firma uspe bez gresaka da proturi 2,600 milijardi dolara trgovina hartija od vrednosti, derivata, fx-a, energije, nafte i gasa i sintetickih tvorevina kroz nase sisteme dnevno?) nego sto ce neki sirotan 40-50 godina od sada prolaziti kroz arhive i gradju te levo i desno naletati na ove arhivirane gluposti, krsteci se u neverici i nemajuci predstavu da li su to jedan, dvojica ili trojica ljudi... Baska sto se ni do tada nece doznati ko je koga zapravo ubio...
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 13 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Ned Apr 25, 2010 9:42 am

Hate mail ::Baska sto se ni do tada nece doznati ko je koga zapravo ubio...

Ју гат д'поинт.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 13 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 30 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 21 ... 30  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu