RESTORACIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mind game revival (restoration to life)

+2
amans*
ВЈТ
6 posters

Strana 3 od 14 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Sledeći

Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 3 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  slawen Ned Jul 12, 2009 10:56 pm

ТИ:
Јесте бато, Служба. Чекала сам да то кажеш. Коначно да се сложимо.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 3 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  slawen Ned Jul 12, 2009 10:56 pm

ЈА:
Онда смо исцрпли тему?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 3 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  slawen Ned Jul 12, 2009 10:57 pm

ЈА:
... па могу да се вратим на саобраћај?
Идем да видим како стоје ствари с'оном бабом од данас и ако могу још неку уловим да прелази улицу на зелено, па да после на миру гледам телевизију.

Алај волим овај режим
Плата иде а ја лежим.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 3 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  slawen Ned Jul 12, 2009 10:57 pm

ТИ:
Тему исцрписмо. Чекам Онли_С да нам се придружи (ако јој се не гади).
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 3 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  slawen Ned Jul 12, 2009 10:58 pm

ТИ:
Сад опет чекам тебе Дедек. Да ми кажеш шта се то код вас збива! Ја више не могу да коментаришем. Све се више питам да ли има смисла бавити се овом политиком. Постаје умоболно. (Можда је одувијек и било, заправо. Неко сам ја била пуна ентузијазма). Дакле, шта бива са лажном влашћу, у лажној земљи насељеној лажним народом?)
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 3 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  slawen Ned Jul 12, 2009 10:58 pm

ЈА:
Палимо slowенце и Кинезе, за сад. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 3 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  slawen Ned Jul 12, 2009 10:59 pm

ТИ:
Фала живио.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 3 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  slawen Ned Jul 12, 2009 10:59 pm

ЈА:
Нема на чему, пиленце моје.

Видиде, како се то згодно поклапа: те одоше од нас браћа Шиптари, те овде демокрацка омладина смењује Коштуницу, а Беба и Васић гостују у рватима. Говоре "убојство, пућанство".

Дома
Бацају бомбе на институције система (Меркатор) и исказују расизам (Кинези у блоку 70).
Било још нешто, но не могу да се сетим.

Исто тако знаковито.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 3 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  slawen Ned Jul 12, 2009 11:00 pm

ТИ:
Код нас малољетници убијају пунољетнике, кољу се по трамвајима, бацају бомбе, пљачкају банке, краду аутомобиле. А странци просипају демагогију како се то дешава свугдје у свијету. Дакле, ништа ново на политичком плану, дочим, сигурносни план је интересантан. Док не постанеш дио статистике. Која је сасвим задовољавајућа, кажу.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 3 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  slawen Ned Jul 12, 2009 11:00 pm

ЈА:
Да ли демократе заиста верују да им Коштунице неће опет бити премијер?
("Да ли андроиди сањају електричне овце?")
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 3 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  slawen Ned Jul 12, 2009 11:01 pm

ТИ:
Питаћу их у суботу. А питаћу и демократесрбије да ли заиста вјерују у оно што причају. И наравно, и једне и друге ћу питати то за електричне овце и андроиде.

Опростићеш ми моју пасивност гледе нашег књижевног подухвата - имам неких великих обавеза (грдни посао). Кад субота прође, мало ћемо проговорити о свему.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 3 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  slawen Ned Jul 12, 2009 11:02 pm

ЈА:
А, то ли је...
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 3 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  slawen Ned Jul 12, 2009 11:02 pm

ЈА:
Шта ти је моћ навике...
Њојзине жртве испадоше и наши јавни посленици.
Ево, сад, по савету својих маркетиншких гуруа (Шапер, Крстић & Беба) нуде СПС прање биографије као никад до сад.

Јебале их тврдокорне мрље....
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 3 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  slawen Ned Jul 12, 2009 11:03 pm

ТИ:
Као што си можда чуо, ја сам свој посао у суботу завршила. Био је успјешан и сад се одмарам од шокова, стресова и осталог. Од тебе очекујем неке трактате о тејллесима... Smile
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 3 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  slawen Ned Jul 12, 2009 11:03 pm

ЈА:
Нисам чуо.
Причај, бона.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 3 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  slawen Ned Jul 12, 2009 11:04 pm

ТИ:
Бона? Деда, не зајебавај се са мном.

Ниси чуо за ову нашу донаторску вечеру у Житу? Па шта ће ти сви ти тв канали Славене, дедо, побратиме?!
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 3 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  slawen Ned Jul 12, 2009 11:04 pm

ЈА:
У Житорађи?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 3 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  slawen Ned Jul 12, 2009 11:05 pm

ТИ:
Ако те житорађнем једном по мозгу... ЖитоМислићи.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 3 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  slawen Ned Jul 12, 2009 11:05 pm

ЈА:
Слабо сам ја то упратио.
Расађивао сам лепе Кате.

Причај потанко.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 3 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  slawen Ned Jul 12, 2009 11:05 pm

ТИ:
Шта да ти велим - ево читај.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Сада се одмарам, спавам као манијак и слично. Чудо једно како немам инспирације низакаква мозгања, причања и слично. Умор, деда, умор. С обзиром на ово глобално захлађење, пропаде ми и план да се винем пут Греције на предсезонски одмор тамо негдје у јуну (након концерта Ник Кејва). Ну, сада нешто мислим како је то једна веома глупа идеја. Ладно. Ето. Како Кате?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 3 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  slawen Ned Jul 12, 2009 11:06 pm

ЈА:
Значи, опет је терет срБске полетике пануо на моја нејака плећа.
Док се ти излежаваш и шацујеш холандске шатроНВО педерчиће, ја треба да палим лучу водиљу у бољу будућнос'?
Нека, нека....

Чекај бре, а ШТО је тај Мостар подељен град? Дивиде(нде) ет импера? Но, да се вратим на горућу тему:

О, тејлеси! Самоуправљачи!
Качкеташи и остала сељачка марво свих боја! Речју, мили пријатељи,

Масовним одзивом на протеклим __________ показали сте своје непоколебљиво опредељење за __________ будућност Србије.
Ми, које сте ви огромном већином __________, обећавамо да ниуколико нећемо дозволити прекрајање __________ воље народа. Борићемо се до последњег _________, да осигурамо вама и вашој деци ___________ и ______________ живот. Ми смо спремни да преузмемо тешко бреме ___________ и _____________ власти и тако покажемо наш одговоран однос према __________________.
У то име, живели!
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 3 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  slawen Ned Jul 12, 2009 11:06 pm

ЈА:
Које си речи уписала на цртице?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 3 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  slawen Ned Jul 12, 2009 11:07 pm

ЈА:
По свим телевизијама кандилају лажни пророци убеђујући лажне социјалисте да ће им лажне демократе дати најбољи лажни алиби. Мајку ли им јебем.
Сабор без Патријарха.
Чума ударила у Кинезе и оне друге.
Чуме ко зна где.

Лето. Још једно.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 3 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  slawen Ned Jul 12, 2009 11:07 pm

ЈА:
И да не буде после како сам ја то опет нешто озлојеђен и лично пресликавам у опште, нећу сад да препричавам муке (му јежове) са два пара водоинсталатера и соло поштарком са стране.
Нити ћу да се жалим на ноторну лоповску организацију ___________ (упиши по нахођењу, можеш и насумице, не мо'ш да оманеш).
Не пада ми на памет да се сад ту нешто тртим објашњавајући зашто би било боље (па се управо стога, што би било боље, то неће ни десити) да у Србијици радикали уђу у владу, па макар и са џемократама, јер ваљда је свима јасно да нам излаза из ове септичке јаме нема док јој подробно не испитамо дно.
Значи, крајње коректно и објективно, без општих места, излизаних (изкунилингованих) фраза и ситносопственичких интереса.

Па како ћу онда, грдан?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 3 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  slawen Ned Jul 12, 2009 11:09 pm

ТИ:
slawen wrote:
Значи, опет је терет срБске полетике пануо на моја нејака плећа.
Док се ти излежаваш и шацујеш холандске шатроНВО педерчиће, ја треба да палим лучу водиљу у бољу будућнос'?
Нека, нека....


Деда, нису ђечаци НВО, они су ВО. Дифенс Академи - имали шта више владино н''о то? Нема. А то да је срБска полетика панула на твоја плећа - а јес', што да лажем. Али да су она нејака - е нису, не лажи.

Quote:
Чекај бре, а ШТО је тај Мостар подељен град? Дивиде(нде) ет импера?

Е деда, да је тако (дивиде ет импера), онда би то, по логици ствари (ако је већ подијељен на муслиманску и хрватску страну) тај који имперује били Серби. Мало морген. Подијељени брате откад су у рату, након србоћетнићке агресије установили да се мрзе и међусобно (осим што мрзе Србе), па су се поклали и то не мало и источна страна Мостара ти је муслиманска, западна страна ти је хрватска. Погоди на којој живим? (ако треба помоћ, Чоби живи 50 метара од мене! Wink).
Но, да се вратим на горућу тему:


Quote:
О, тејлеси! Самоуправљачи!
Качкеташи и остала сељачка марво свих боја! Речју, мили пријатељи,

Масовним одзивом на протеклим __________ показали сте своје непоколебљиво опредељење за __________ будућност Србије.
Ми, које сте ви огромном већином __________, обећавамо да ниуколико нећемо дозволити прекрајање __________ воље народа. Борићемо се до последњег _________, да осигурамо вама и вашој деци ___________ и ______________ живот. Ми смо спремни да преузмемо тешко бреме ___________ и _____________ власти и тако покажемо наш одговоран однос према __________________.
У то име, живели!


Почећу само придруживши ти се у овоме "Ооооо!"

Да допуним? Ок. Дакле: лажним, лажну, лажно изабрали, лажне, лажног даха, лажан и бедан, лажне, преварантске, вама ооо тејллеси.
Ваља ли ово?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 3 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 14 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu