RESTORACIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mind game revival (restoration to life)

+2
amans*
ВЈТ
6 posters

Strana 8 od 14 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Sledeći

Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 8 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  ВЈТ Čet Feb 11, 2010 9:33 pm

sunny
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 8 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  slawen Ned Feb 14, 2010 11:04 pm

Шарићи... још једна епизода лажне власти лажне државе лажног народа који лажно ради за лажне бизнисмене....
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 8 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  neprijateljska emigracija Pon Feb 15, 2010 6:19 am

slawen ::Вала прочитаћемо је, макар морали попола да је платимо ја и Емиграција.

Ja cu da prodam sve one Dinkiceve akcije sto mi kao friskom Srbijancu pripadaju.
neprijateljska emigracija
neprijateljska emigracija

Broj poruka : 512
Datum upisa : 12.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 8 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  amans* Pon Feb 15, 2010 6:27 am

e, ne bila ja lenja danas i nazovem moju prijateljicu, Mostarku, da je priupitam za junacko zdravlje i Hercegovce cheers Mogla sam i sama to skontati...sve najlepse o istima, a narocito o Trebinju i ljudima odatle. U Trebinju, kako kaze, je provela najlepse godine detinjstva. Da sam malo razmislila, mogla sam i sama skontati... Pa se onda setih se jos jednog Trebinjana, Mirka R., koji je bio asistent filozofskog u NS pre milion godina, a sad je dugo vec u Francuskoj. Jedan od najfinijih ljudi koje sam poznavala. So much for Zagreb i Zagrepcane... :bom:
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 8 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  slawen Pon Feb 15, 2010 10:03 pm

slawen ::Шарићи... још једна епизода лажне власти лажне државе лажног народа који лажно ради за лажне бизнисмене....

Помаља се иза брда ваљаоница: главна тема је коју је то (једну до две, плафон) политичку партију финансирао Шарић.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 8 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  ВЈТ Pon Feb 15, 2010 10:24 pm

amans* ::e, ne bila ja lenja danas i nazovem moju prijateljicu, Mostarku, da je priupitam za junacko zdravlje i Hercegovce cheers Mogla sam i sama to skontati...sve najlepse o istima, a narocito o Trebinju i ljudima odatle. U Trebinju, kako kaze, je provela najlepse godine detinjstva. Da sam malo razmislila, mogla sam i sama skontati... Pa se onda setih se jos jednog Trebinjana, Mirka R., koji je bio asistent filozofskog u NS pre milion godina, a sad je dugo vec u Francuskoj. Jedan od najfinijih ljudi koje sam poznavala. So much for Zagreb i Zagrepcane... :bom:

Е па нека једном, након ових 783 године тумарања по интернету и кафанама, неко нешто фино каже. Хвала ти, све ти срећно и весело било!
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 8 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  slawen Pon Feb 15, 2010 10:51 pm

Сад ниси поштена, некад давно сам и ја рекао да сам једном срео једног финог & поштеног човека из Требиња (добро, после се испоставило да је он у ствари сарајлија), а ти ме ниси тако лепо благосиљала.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 8 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  ВЈТ Uto Feb 16, 2010 1:56 am

А док све ове расправе теку, СДС are reinventing themselves...
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 8 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  neprijateljska emigracija Uto Feb 16, 2010 4:15 pm

врло_јак_тим :: СДС are reinventing themselves...

U sta? Pojacavaju nacionalnu retoriku ili imaju nekakvu ekonomsku platformu?

Nije li nam Only_S bila u tim strukturama ili tako nesto?
neprijateljska emigracija
neprijateljska emigracija

Broj poruka : 512
Datum upisa : 12.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 8 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  ВЈТ Uto Feb 16, 2010 5:44 pm

Они одавно немају националну реторику. Њихова национална реторика се у једном моменту претворила у то: "јесте, они нас гу*е, али другачије не може". Све су покрали, продали, а себе прогласили свецима. И онда су изгубили изборе. Сада покушавају да из својих редова избаце шљам и да се можда врате. Онли је веома активна у извјештавању о тим догађајима. Разумијем је.
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 8 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  slawen Sre Feb 24, 2010 8:17 am

Лажни slawen по други или ко зна који пут међ'..... хммм, па добро, да кренемо:

Србија поново са рукама у пекмезу.
Сећате се оног "избора судија" у последњим данима тзв. прошле године, после којег су (а не пре) толки новонастали србски беспосличари (до тада судије по вокацији) ударили у дреку и кукњаву?
?
Енивеј.
Теоријска конструкција која је служила као правно рухо најправијој србској власти гласила је Монтескије, тандараброћ, независност, Европа, Венецијанска комЕсија, смути па проспи, нови Устав, нова држава, реизбор, трт-мрт, Високи савет судства.


Енивеј.
Пошто свака будала зна да права (неовисна) власт потребује и право (исто толико неовисно) судство, коначно су се стекли услови да се и у тој области односи међу институцијама система усагласе, а и да се већ једном зачепе уста лажном slawen-у који је нешто много кењао око наводног лоповлука, корупције, неспособности, подрепаштва, уцена са разних страна....
Значи, права власт ће поставити своје праве судије који ће бити поштени, савесни, стручни, млади, насмејани, пишаће колоњску воду и биће дибидус неовисни. Миссим, какви другачији могу да буду, кад их ова власт бира и поставља.
У ту сврху измишљен је тзв. Високи савет судства.
Пре тога је био па високи савет правосуђа, па још нешто са сличним именом (или можда пре), и на крају Високи савет судства (ВСС).
Ово последње су апостоли србске правне мисли кад заседају у пленуму.
И за разлику од оних, потпуно су безгрешни.
Они бирају судије, а да им се нико у то не меша.
Они су најпоштенији, најстручнији, најочешљанији....

Е, сад, лонг стори шорт, проберу они међу постојећим кадром шта им одговара, као што смо рекли, кад су се лепо договорили као што раде лепо васпитана браћа кад иза затворених врата деле очевину око тога чији ће кандидати и колико њих да опстане суцима, изађу они у јавнос' и обзнане списак. Објаве га у Службеном гласнику, јер Закон каже да се сваки избор судије мора тамо објави. Да би Срби знали ко има право да им суди, а ко јок.
И настане речена дрека, и једна бивша колегиница, иначе особа коју бих због њених стручних, моралних и инијех квалитета катапултирао у неку удаљену јужносрбску селендру да копа земљу, али да не прилази стоци, ипак то има душу, а земља је нежива материја, дакле та по одлуци ВСС бивша судија је била паметнија од масе других бивших судија, јер је била свесна својих лимита, па је ангажовала адвоката (мене) да је заступам у спору поводом реизбора пред најправијим Уставним судом праве Србије. Није 'тела да као остали бивши преко тог њиховог правог Друштва судија прчка нешто у сопственој режији. Да не стекнете погрешну слику, ја већ годинама заступам судије и тужиоце у разноразним поступцима по судовима и другим државним органима, састављам им уговоре, делим правне савете, и то наравно наплаћујем. Па кад не знају сами. Таквом принципијелношћу, између осталог, сам себе изложио прогону дојучерашњег Општинског јавног тужиоца коме сам узео усраних 400 € за састављање гомиле уговора које је закључио са локалним бизнисменом о стварању заједничког инвестиционог подухвата (било је ту и преноса ауторских права, али су углавном у питању непокретности), посао који иначе брат-брату вреди најмање дупло. Али овоме и 400 € изгледа било много.
Но, да се не удаљавамо од теме.
Узмем ја да погледам шта ми је чинити, видим, ови из праве власти се потрудили да направе клопку баш по мери, променили законе, значи, не могу да идем на то да су закони лоши, већ само да ли је ВСС поштовао те специјално припремљене законе у поступку реизбора.
Није.
Закон каже на једном месту да судији престаје функција ако не буде реизабран, али на другом месту каже да одлуку о престанку судијске функције мора да донесе ВСС.
А они нису.
Донели само одлуку о избору и мислили да ови што нису изабрани имају сами да оду 31. децембра. Е, па не може тако.
И пресавијем ја табак и ситну књигу упутим правом Уставном суду праве Србије, то било негде 14. јануара.
Ма не прође пар дана, почеше мене да нападају извесни партијски балегари да радим за јуловце. А ова бивша судија јуловка.
28. јануара ове године добије она од ВСС одлуку да јој престаје функција. Ону одлуку која је недостајала на првом месту, што је био и разлог уставне жалбе. Ону коју су морали да донесу ПРЕ дана у којем судији престаје функција (31.12.2009.).
И донели је "пре".
Пише на одлуци, 25.12.2009.
Хахахахахахахаха.
Једини проблем је у томе што Закон каже да и одлука о престанку функције мора да буде објављена у Службеном гласнику.
А није.
Зато што је Службени гласник новина.
Која не може да се доштампа РЕТРОАКТИВНО.
Не могу да се покупе сви Службени гласници који су одштампани од 25. до 31. децембра, ма шта до 31. децембра, до данас, бре, у којима нема те одлуке, и да се одштампају нови стари од 26. децембра.

ПА НИЈЕ ОВО ЕНГЛЕСКА.

Тако је највише стручно и етичко тело србског правосуђа у свом првом и најважнијем задатку формирања тог правосуђа антидатирало, фалсификовало одлуке на које је било натерано да их донесе подсећањем од стране једног досадног лажног адвоката да тако пише у Закону који су сами донели као припрему целе операције.

Бујрум у Србију.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 8 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  slawen Sub Apr 24, 2010 10:50 am

slawen ::ЈА:
О почетку (овог топика)

Назирем проблем: лажна власт полако остаје без лажне опозиције.
Тако што их инкорпорише.

Од ЛОС-а остао само Томица. Џабе што му се као придружили Коштуница Др Војислав (где га бре Чанак?) и Вељо (нема Веља, нема ни весеља; у недељу је турбоџиберска манифестација намед Весели /низ Ибар/спуст протекла у упадљивом одсуству Здравка Чолића, трубача и вола на ражњу, а једини значајан допринос дао јој је госн Јовашевић, негдашњи кандидат за прецедника општине на изборима којима резултат не знам, који је, дакле, у свом родном селу крај поменуте реке организовао тодневну теревенку у знак сећања на време када је као директор регионалног центра ЕПС-а свим својим сељацима из Прогорелице поделио на реверс Ладе Ниве, које је на одласку са функције расходовао и тако земљацима оставио у трајно власништво).

Шта то значи:

А) Радикали никад неће у власт
Б) Служба ће под хитно да направи неколико брендњу-нових Very Happy опозиционих партија, кад им већ не иде рециклирање бивше лажне власти
В) Кроз коју годину појавиће се неки нови Коштуница
Г) Кога боли шта ће да буде, то више није важно
Ово сам ударио у јавнос' 01. јула 2008. године у 10.27 изјутра.

Србска напредна странка основана је 01. октобра исте година.
Са великим заостатком (17. октобра 2009. године) странку је основао и Расим Љајић.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 8 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  slawen Sub Apr 24, 2010 12:24 pm

Службени кишобран: [You must be registered and logged in to see this link.]

Па ово је сјајно.
Ово превазилази све шпекулације и алкохолне кошмаре.
Ово нема нигде, бре.

Priča o poveravanju preduzeća uspešnim privrednicima na upravljanje prvi put je pokrenuta na sastanku Vlade, članova kluba “Privrednik” i sindikata pre devet dana. Tada su privrednici ponudili Vladi da se prihvate upravljanja propalim preduzećima, a da za uzvrat, kako je rekao vlasnik “Ist pointa” Zoran Drakulić, dobiju udeo u vlasništvu tog preduzeća.
- Nijedna pomoć nije besplatna - objasnio je Drakulić.
Međutim, Vlada je demantovala da je bilo dogovora sa krupnim kapitalom, već je ideju o podizanju takvih preduzeća pretočila u model koji će ponuditi svim uspešnim firmama u Srbiji.
Miodrag Babić, predsednik “Hemofarma” i jedan od učesnika sastanka, kaže da je nosilac ove inicijative Miodrag Kostić, vlasnik “MK grupe”.
- Bilo bi dobro da javnost shvati da se mi borimo za radna mesta, a ne za to da se neko ovajdi.
Nije bitno da li je mačka crna ili bela, važno je da li lovi miševe - kaže Babić.


wc на тзв. Србију.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 8 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  slawen Sub Apr 24, 2010 12:31 pm

А ту је одма' и теоретичар:
Branislav Mašić, dekan Poslovnog fakulteta Univerziteta “Singidunum”, objašnjava da se u svetu, u ovakvim situacijama, preduzeća poveravaju na upravljanje menadžerima.
- Oni se javljaju na poziv vlade, a država ih materijalno stimuliše preko fondova koji su na raspolaganju izvršnoj vlasti. Osim toga, takvi menadžeri u zavisnosti od uspešnosti mogu da računaju da će postati manjinski akcionari u preduzećima koja su stavili na noge- ukazuje Mašić.


Водовод & Канализација.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 8 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  slawen Sub Apr 24, 2010 5:42 pm

Још мало о лисицама које нам чувају сланину:

[You must be registered and logged in to see this link.]
Suština je da je reč o transparentnom pristupi i da nema „nikakvog davanja i nedavanja“, kazao je premijer novinarima posle obilaska fabrike Vulović transport. Cvetković je objasnio da na trojnom sastanku predstavnika vlade, privrednika i sindikata koji je nedavno održan u Beogradu i nije bila doneta nikakva odluka o bilo kakvom davanju preduzeća domaćim ili stranim privrednicima. „Ne radi se ni o kakvim odlukama, radi se o jednom modelu koji predstavlja suštinski nastavak privatizacije u delu u kome je ona nije bila uspešna“, objasnio je premijer. Cvetković je dodao da su, na primer, u neuspešno privatizovanim firmama raskinuti ugovori i da su ta, kako je rekao, preduzeća sada u nekoj vrsti neregulisane pozicije, nemaju menadžment koji je sposoban da ga dalje uspešno vodi.
Ала га је објаснио, свака му част.

То јест, свака му служба.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 8 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  slawen Sub Apr 24, 2010 8:04 pm

Јеботе, догађаји ме претичу.... какав сам то ја вештац?

Даклем, ситуација је опет наизглед безизлазна, као 2000 - те.
Компромитована власт и исто тако компромитована опозиција. ДОС и ЛОС потпуно измешани, као бибер и со.

Хоће ли опет по старом рецепту тражити новог Коштуницу?
Тко би могао бити Ткоштуница Рилоудед?

Или ће другим правцем одвести матицу.... Одбрана и последњи дани? Можда пустити да се разлије, олењи, умртви....

Ени ајдиас?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 8 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  Hate mail Ned Apr 25, 2010 5:14 am

Pa postavio sam ja tu patrijocko-menadzersku pricu onde gore pre neki dan. I onako ucrveneo za istoriju.
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 8 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  Hate mail Ned Apr 25, 2010 5:21 am

slawen ::Лажни slawen по други или ко зна који пут међ'..... хммм, па добро, да кренемо:

....

Бујрум у Србију.

Ovo je fenomenalno.

Poburam se na tzv. Srbiju.
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 8 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  slawen Ned Apr 25, 2010 9:45 am

Само да подсетим да је скоро увек овде присутан по неки "гост". Барем по један, а често и по 6-7 њиха.
Пази, на форуму са 11 регистрованих и 5 активних чланова...
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 8 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  slawen Ned Apr 25, 2010 12:31 pm

Док сам чистио (малочас) терасу скупљајући комшијама непотребне & сметавше кожурице од чајних кобасица, белог и црног лука, пикавце који би ми неугашени на месту пада остављали жућкастосмеђу флеку у облику дисторзованог "Нике" фијука, те остале занимљиве доказе да живим у градској, да не кажем цивилизованој средини, мозгао сам о чему бих другом него о подели власти.
И о томе како је првотно идеја била не о посебним гранама власти, већ о посебним функцијама власти.

Јер је власт мистична, али јединствена, недељива категорија.
Коју одређује супрематија над пуком, подаништвом. И ништа друго. Односно да је све друго зајебавање у мозак (видети "теорија управног права").

И тако даље.
Након откровења ових великих истина, залио сам бегоније и наставио са сређивањем мисли...
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 8 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  slawen Ned Apr 25, 2010 12:37 pm

... Ево, на пример, "Истамбулска декларација".
Турци, Потурице и Туркосрби се држе за руке: [You must be registered and logged in to see this image.]

И кажу - заједно у ЕУ.
Јеботепатак!

'Ајд' што дан-данас, 2,06 векова иза Карађорђеве буне туркосрбски прецедник иде на поклоњење и по ферман у Цариград, али идеја да ћемо заједно у Европску Унију!

Велике истине долазе полако.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 8 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  Hate mail Ned Apr 25, 2010 1:21 pm

Turkovanje.
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 8 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  slawen Ned Apr 25, 2010 9:37 pm

Ха!
Тзв. "Утисак недеље".

О Цвијану.
Јеботе!
Не знам ништа о целој ствари па да мериторно причам, али чим оно ђубре Бошко Ристић толико пенуша (те шта ли је мислио како ће да настави каријеру, те заглавиће тај Цвијан затвор, те прегледаће га психијатри) и оно ђубре удбашко из тзв. ЛДП-а онако безочно и нескривено лаже, а снајка Влада Водинелића ћути к'о добро заливена мушкатла док је Ристић отворено уцењује усред емисије, ту врло вероватно има нечега крупног; међутим, сама та ин лајв гнусоба која по својој одвратности толико одскаче од гована у којима ова бедна земља плива просто изазива невероватну физичку реакцију - јебо их Турчин који их је све правио и Тито који их је иза коза у градове свук'о.

Тај социјализам је био велико зло.


Poslednji izmenio slawen dana Pon Apr 26, 2010 7:05 am, izmenjeno ukupno 1 puta
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 8 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  slawen Ned Apr 25, 2010 11:10 pm

Наравно, није могло да прође ("Утисак") без потезања оне судије која пресудила да није било угрожавања сигурности ноторне Бранкице.
Да не преносим опште згражања над њојзиним (судијиним) злочином, само да укажем на Бошково разумевање ако су јадници претили опаки навијачи, па она из страха.... јеботе, тај човечуљак са собом вазда вукља торбак пун прикладних решења: Цвијан полудео, судија се усрала....
Али, суштина је:
Који јој је то мој требало; миссим, то њено одлучивање о предмету се ни по чему није разликовало од негдашњих идеолошкополитичких диференцијација: у партијску ћелију одозго стигне питање на које свако мора да одговори, а зна се унапред и који је тачан одговор. На пример: Тито или Стаљин. Или: Тито или Ранковић. И тако даље. И најлепше од свега што при томе уопште не мораш да ангажујеш капацитете на откривању трулих јабука & мангупа у сопственим редовима - горњим методом они се сами пријављују.
Тако и овде питање било: Да ли су за све у Србији криви навијачи? Ко зна, ко зна, да видим руке?
Хехехехе...

А можда су тој жени много у главу удариле ове приче о независности и професионалности судства, па помислила да је то стварно.
Иди бре, судија, у першун, шта ти звижде болокс за те кретене - навијаче, па то по дифолту треба држати у неком режиму ограничене слободе (кретања, одлучивања, "размишљања"), а ти си нашла да се намешташ и излажеш сопствену породицу због принципа?
Миссим, принципи су у питању, а не ови други разлози које (можда полазећи од себе) износе србске правосудне и моралне громаде, јел' да? А?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 8 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  Hate mail Pon Apr 26, 2010 12:42 am

Ili je "mnogo gledala americke filmove", sto rece tzv. policija jednom prilikom tijekom devedesetih.
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 8 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 14 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu