RESTORACIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

put another dime in the Jukebox, baby

+3
ВЈТ
slawen
neprijateljska emigracija
7 posters

Strana 13 od 21 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 17 ... 21  Sledeći

Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 13 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  amans* Čet Feb 25, 2010 8:09 pm

Pretrazila sam ceo YT da nadjem pesmu koju je Zabic okacio u danasnjem programu, prvi deo, na 26.34 minuti. ali neeeema, pa evo ovako je kacim, mada naravno, ceo celcati The Little Lighthouse preporucujem iz sve snage.

Pesma je Joe Strummer - Silver and Gold (Grow Too Old);

[You must be registered and logged in to see this link.]
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 13 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  slawen Čet Feb 25, 2010 8:11 pm

Како се пушта ово?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 13 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  amans* Čet Feb 25, 2010 8:15 pm

Tamo gde pise sa desne strane LISTEN, ima dve varijante za slusanje:

Odaberes datum, recimo 25. februar i onda kliknes na STREAM broj 1 ili 2. Ili DOWNLOAD npr:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Playlist se nalazi u centru stranice.
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 13 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  slawen Čet Feb 25, 2010 8:16 pm

Због једне песме све оно?
Слушам је на Јутјубу.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 13 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  amans* Čet Feb 25, 2010 8:38 pm

pa ceo program je dobar, ne samo ta pesma...ja nisam nasla tu verziju na YT
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 13 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  amans* Čet Feb 25, 2010 8:50 pm

procitano... zanimljivo za razmisljanje, i pitanje za врло_јак_тим:
Kog autora bi preporucila za citanje na temu globalizacije, privrednog razvoja i zagadjena prirodne sredine. Cije misljenje ti cenis?
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 13 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  amans* Čet Feb 25, 2010 8:56 pm

neprijateljska emigracija ::
врло_јак_тим ::
Дијелове рада? Емиграцијо, бре! Мислим, ја сам заиста поласкана чињеницом да би неко да чита рад о international territorial administration (Case study OHR BiH), али није то баш паметна ствар качити по форумима. Барем док не објавим. Wink (Као треба да објавим сваки час!)

Interesovalo bi me, kako ne bi.

Али имам један диван есеј о environmental economics - веза између сиромаштва и загађења, тј. повећања националног дохотка и смањења загађења! nerd

Correlation does not imply causation. To znate, sto kaze Milan Tarot.

A imas i mali problem sa Kinom.

Kad sam pricala sa mojom mostarskom prijateljicom na temu Hercegovaca, ona dalje razvi pricu o Bosni... i posle nekog (duzeg) caskanja zakljucismo da treba da na tu temu porazgovaramo malo vise (citaj treba nam ceo vikend...za pocetak). Elem, ja sam zainteresovana i da procitam o international territorial administration (Case study OHR BiH). Kako stvari stoje, to ce nam biti tema za razgovore ovih dana, dok ne grane prolece sasvim i ne zajasim svog ata (nije poni, al je bajs) sunny
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 13 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  ВЈТ Čet Feb 25, 2010 8:59 pm

О глобализацији и свим њеним аспектима - Joseph Stiglitz (Globalization and its Discontents, Making Globalization Work - двије најчувеније, једноставне и сасвим разумљиве). Могуће да се он превише мени свиђа, чак. Све друго што сам ја читала је више литература ако то баш студираш, а не да читаш из простог интересовања.
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 13 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  amans* Čet Feb 25, 2010 9:26 pm

врло_јак_тим ::О глобализацији и свим њеним аспектима - Joseph Stiglitz (Globalization and its Discontents, Making Globalization Work - двије најчувеније, једноставне и сасвим разумљиве). Могуће да се он превише мени свиђа, чак. Све друго што сам ја читала је више литература ако то баш студираш, а не да читаш из простог интересовања.

how clever
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 13 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  ВЈТ Pet Feb 26, 2010 12:55 am

[You must be registered and logged in to see this link.]

Сјајан нови албум Питера Габријела. Овдје изводи пјесму групе Елбоу.
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 13 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  amans* Pet Feb 26, 2010 4:55 am

Procitala sam o Stiglitzu u Wikipediju i zvuci obecavajuce, pogotovo Stiglitz always had a poor relationship with Treasury Secretary Lawrence Summers

....knjiga ceka u biblioteci

Probala sam da citam Tomasa Fridmana, Hot, Flat, and Crowded, prvu polovinu jos kakotako progutala, ali kod druge sam se direkt uvredila, mislim stvaaaarno environmentally responsible

Podsetilo me na jedan komentar Emigracije o krstarenjima oko Jamajke dok sahranjuju one silne mrtve posle zemljotresa. E, tako i Fridman, kao sad kad bi ti na krstarenju krenuli da stede, pa umesto da piju sampanjac od $120 po flasi, predju na jeftiniji, $90.00, dok na km razdaljine sahranjuju 200.000 postradalih, a oni, eto, hoce da pripomognu. Nije bas ista analogija, ali ne zvuci lose... bjah


Poslednji izmenio amans* dana Pet Feb 26, 2010 5:09 am, izmenjeno ukupno 1 puta
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 13 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  neprijateljska emigracija Pet Feb 26, 2010 5:01 am

Zanimljivo stivo, hvala na trudu.

Obje teorije su djelomicno tacne. Jedna pada na ispitu Kine koje nije, uprkos rastu ekonomije, uspjela da smanji nivo zagadnjenja. Druga pak pada na slucaju Hong Konga, koji je na samom kraju onoga sto se zove "value chain": prakticno sve je ili trgovina ili finansije i opet je jedna od najzagadjenijih metropola.
neprijateljska emigracija
neprijateljska emigracija

Broj poruka : 512
Datum upisa : 12.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 13 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  amans* Pet Feb 26, 2010 5:04 am

nisam je ni procitala do kraja, naravno, mislim Fridmana


Poslednji izmenio amans* dana Pet Feb 26, 2010 5:17 am, izmenjeno ukupno 1 puta
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 13 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  amans* Pet Feb 26, 2010 5:08 am

neprijateljska emigracija ::Zanimljivo stivo, hvala na trudu.

Obje teorije su djelomicno tacne. Jedna pada na ispitu Kine koje nije, uprkos rastu ekonomije, uspjela da smanji nivo zagadnjenja. Druga pak pada na slucaju Hong Konga, koji je na samom kraju onoga sto se zove "value chain": prakticno sve je ili trgovina ili finansije i opet je jedna od najzagadjenijih metropola.

Zar nije? Koliko znam oni rade iz sve snage da smanje zagadjivanje okoline i trenutno su uspesniji na tome nego ijedna druga zemlja. Ne secam se gde sam to citala, ali jesam. Verovatno NYT.

Pre jedno mesec dana sam pricala sa poznanikom ciji sin hoce da studira environmental protection i vec ne znamkakosetozove i hoce da ide na postdiplomske u Kinu jer je tamo centar tih dogadjanja.
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 13 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  ВЈТ Pet Feb 26, 2010 5:15 am

neprijateljska emigracija ::Zanimljivo stivo, hvala na trudu.

Obje teorije su djelomicno tacne. Jedna pada na ispitu Kine koje nije, uprkos rastu ekonomije, uspjela da smanji nivo zagadnjenja. Druga pak pada na slucaju Hong Konga, koji je na samom kraju onoga sto se zove "value chain": prakticno sve je ili trgovina ili finansije i opet je jedna od najzagadjenijih metropola.

Што све иде у прилог мом закључку.
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 13 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  slawen Pet Feb 26, 2010 9:02 am

Не дај се пиле!
Ја те подржавам.

Integration in the world economy contributes to environmental improvements by promoting growth, increasing incomes, improving property rights and the allowing the efficient use of resources?


Одма' се види да је погрешно.
Јесу ли ти твоји противници навели пример једне једине земље у којој се то десило?


Poslednji izmenio slawen dana Pet Feb 26, 2010 8:29 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 13 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  slawen Pet Feb 26, 2010 7:29 pm

Не одговара, можда се плаши да је клопка...
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 13 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  ВЈТ Pet Feb 26, 2010 8:09 pm

Не видим питање.
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 13 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  slawen Pet Feb 26, 2010 8:29 pm

Одо' два поста повише да га подебљам.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 13 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  slawen Pet Feb 26, 2010 8:30 pm

Богами подебљ'о.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 13 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  ВЈТ Pet Feb 26, 2010 8:40 pm

Да.
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 13 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  slawen Pet Feb 26, 2010 9:10 pm

То је добар почетак.
И ти си знала које су то земље?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 13 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  ВЈТ Pet Feb 26, 2010 9:12 pm

Ти стварно не знаш кад је доста...
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 13 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  slawen Pet Feb 26, 2010 9:15 pm

Слушај, ако ћеш да се свађаш, пређи на приватне поруке!
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 13 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  ВЈТ Pet Feb 26, 2010 9:21 pm

Не пада ми на памет да се свађам. Управо то и избјегавам. А теби неки нарочити гушт да ме провоцираш. А барем сам три пута рекла да нисам у фазону тих испразних ћаскања и избјегавања пројектила од пљувачке. Сад нарочито не.
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 13 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 21 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 17 ... 21  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu