RESTORACIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Живела Србија!

5 posters

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Ići dole

Живела Србија! - Page 40 Empty Re: Живела Србија!

Počalji  slawen Sre Dec 22, 2010 1:11 am

Вот'д'хел.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Живела Србија! - Page 40 Empty Re: Живела Србија!

Počalji  Hate mail Sre Dec 22, 2010 2:02 am

Dig'o si ruke?
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Живела Србија! - Page 40 Empty Re: Живела Србија!

Počalji  slawen Sre Dec 22, 2010 12:20 pm

Ma joк.
Dum spiro, spero.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Живела Србија! - Page 40 Empty Re: Живела Србија!

Počalji  slawen Sre Dec 22, 2010 6:36 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Рак није, али лека нема...
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Живела Србија! - Page 40 Empty Re: Живела Србија!

Počalji  slawen Sre Dec 22, 2010 8:19 pm

А електропривреда је запретила да ће велике дужнике почети да искључује чим прођу новогодишњи празници.
А шта је са Хануком, Божићем, србском Новом Годином, Богојављањем, Ускрсом, Курбан-Бајрамом, Светом Петком, Духовима и Кришниним рођенданом?

Па мајку му божју...
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Живела Србија! - Page 40 Empty Re: Живела Србија!

Počalji  Hate mail Sre Dec 22, 2010 8:23 pm

Pa prigodno.
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Живела Србија! - Page 40 Empty Re: Живела Србија!

Počalji  Hate mail Sre Dec 22, 2010 8:36 pm

Imam ja jednog drugara, Jevrejina, u stvari mama mu je Francuskinja a cale, inace 80 godina stari trgovac antikvitetima, francuski Jevrejin koji je "serial impregnator: ima summa summarum 12-oro dece na svim kontinentima; neka su i Kinezi itd. "He had seen too much death in WW2 and now thinks he needs to repopulate France", odgovorio mi je jednom taj ortak, radili smo zajedno neke 3 godine u prvoj firmi, na moj upit "a sto?". Taj decko zna reci da voli da cuje da su ljudi sve siromasniji ili da gube zaposlenja, da sve manje ljudi moze da plati ili kupi ovo ili ono, da stock market pada itd. zato sto, kako kaze, to njega cini "relatively richer" ceteris paribus. Sad, da ovo ne bi bio potpuni non sequitur, ja sam uvek odbijao da se slozim sa njegovim reasoning-om jer sam ja prosao kroz iskustvo nemanja struje, grejanja, vode (bratu pocrkale sve zlatne ribice) i slicnih zanimacija u 99%-tno siromasnoj zemlji Srbiji zime 1993/1994. Nikakva gomila deviza moga oca ili nasledstva moje majke nisu mogli da nam dognaju struju, grejanje, lift te zime a i par prethodnih i narednih.
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Живела Србија! - Page 40 Empty Re: Живела Србија!

Počalji  slawen Sre Dec 22, 2010 11:33 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

kiki kiki kiki kiki kiki kiki kiki kiki kiki

Јеботе који брод лудака!

kiki kiki kiki kiki kiki kiki kiki kiki kiki kiki kiki kiki
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Живела Србија! - Page 40 Empty Re: Живела Србија!

Počalji  Hate mail Čet Dec 23, 2010 12:19 am

"Propisi su propisi/daj pet karata!".

Budale...
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Живела Србија! - Page 40 Empty Re: Живела Србија!

Počalji  slawen Čet Dec 23, 2010 12:51 am

Ма јебе се њима живо за прописе, него су се успаничили кад је овај рек'о да су му паре девета рупа на свирали, чекај прво да видимо за резултате, лако ћемо после за кинту, "мене Звезда никад није израдила, па верујем да неће ни сад" и тај рад.
Ало, бре, па не може то тако! Теби ако паре не требају, а ти их после баци или подели нама, али их прво узми и немој тако да причаш, то су бре опасне ствари.....

Смешни део је у томе што су се сетили дипломе, а не неког другог разлога, на пример да је овај Усташа, или да је педер, да је пио кафу са Шарићем или са Марком....
Само што нам је председник обзнанио своју визију да Србија постаје земља знања и науке!

Дипломе, него што!
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Живела Србија! - Page 40 Empty Re: Живела Србија!

Počalji  slawen Čet Dec 23, 2010 7:38 pm

Ааааааахахахахахахахаааааахааахахахаха...
Јеб'ло матере!
Кад сам био у Русији, вид'о сам да је у тамо њиховим продавницама била забрањена продаја алкохола од отварања ујутру (није било драгстора који раде араунд д'клок) па до пре два сата поподне (14.00) јербо су Руси познати као стока пијана, па да их спрече да се летве у радно време и консеквентно повређују. Знали су да ће све што увече купе и да попију у току вечери, да нико неће да оставља залихе "да се ујутру прекрсти". То док не види данце.... А пили су Столичнају из чаша за воду (од два деци), куповали је у боцама од пола литра са затварачем од мало дебље алуминијумске фолије (као што се код нас паковао зејтин некад, у стакленим флашама) да се шљоке не муче много код отварања, а и лакше се рециклира...
Прича ми пријатељ који живи (породично) у Швецкој да тамо нема точења алкохола суботом од поноћи, па све до петка поподне (када се ради скраћено, иначе). Опет тај северњачки алкохолизам. Каже још да кад је живео у Лондону, да тамо викендом толико исповраћају улице онако пијани, да ти у понедељак треба гас-маска кад пођеш на посао. И да је исто сад у Копенхагену, то му само преко оног великог моста.

И сад, поред толико алкохоличарских искустава других народа и народности, сетили се Срби да трасирају нови тренд у прохибицији:

[You must be registered and logged in to see this link.]
Миссим, јеботе!

И паметно, жи'ми. Шта ту има да се кршиш по тмуши, ноћ је да се спава.
Сачекаш лепо да сване, подраниш, па на трафику по двокилајку "Јелена". Срби знају зашто.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Живела Србија! - Page 40 Empty Re: Живела Србија!

Počalji  slawen Čet Dec 23, 2010 7:45 pm

Крај године је обично време кад треба да сумирамо резултате, али припадници наше криминалистичке полиције ни у ове претпразничне дане не спавају на ловорикама - управо ових дана у Зајечмару је разоткривена нова криминална група фалсификатора новца: [You must be registered and logged in to see this link.]

Вест иде овако:
ZAJEČAR – Zaječarska policija podnela je krivične prijave zbog falsifikovanja novca protiv četvorice maloletnih srednjoškolaca, Zaječaraca N. Đ., D. G., S. C., i M. S.
Oni su uhapšeni kada je jedan od njih za vreme velikog odmora kupovao užinu i grickalice plativši sa lažnih 100 dinara, nakon čega su i ostali maloletnici otkriveni.


О, Клинтоне!
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Живела Србија! - Page 40 Empty Re: Живела Србија!

Počalji  Hate mail Čet Dec 23, 2010 9:02 pm

Odrzacu mu vakelu kad sledeci put navrati ovde kod mene (ako u medjuvremenu ne predjem u onu banku sto ima zaposlenih koliko i Novi Sad stanovnika plus nekoliko susednih opstina).
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Живела Србија! - Page 40 Empty Re: Живела Србија!

Počalji  slawen Čet Dec 23, 2010 9:38 pm

Колико сам нешто читао у Тајмсу, и не треба много да се секираш ако не сачекаш овогодишњи бонус, нарочито ако ћеш да добијеш лепу свотицу на име компензације душевних болова...

slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Живела Србија! - Page 40 Empty Re: Живела Србија!

Počalji  slawen Pet Dec 24, 2010 1:12 am

Зашто полиција отвара писма упућена Агенцији за борбу против корупције, пита се данашња црна Политика....
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Живела Србија! - Page 40 Empty Re: Живела Србија!

Počalji  slawen Pet Dec 24, 2010 9:30 am

[You must be registered and logged in to see this link.]

Зипа ала се тзв. министри утркују ко ће бити бољи према онима који су до сада кршили законе. За сада свако у свом ресору.

Најпре је (кад кажем најпре, мислим у овом последњем таласу) Шуле залег'о за обустављање кривичног прогона свих дезертера. Па и ред је, сад кад нико не мора да служи војску. Значи, понудио је само фактичко, не и правно ослобођење од кривичне одговорности. Са овиме немам проблема, слажем се у потпуности, па јесам ли већ рекао да је Шутановац вероватно најбољи икада изабрани министар ове тзв. државе?

Па је онда министар енергетике Шкундрић решио да не секу струју онима који је уопште не плаћају, бар док не прођу празници, а после ћемо да видимо. Који празници? Па ови, сви.....

У одговору на то министарка правде је решила да поново прими на посао све оне судије које су на једвите јаде избачене из србских судова у прошлогодишњој реформи. Као, Високи савет судства обавиће ревизију и поновну евалуацију, али сви знамо шта то значи.

Е, нећеш га, мајци, и то док нам је прецедник на операционом асталу, ускликнуо је министар Оливер Дулић звани Лепи, па чврсто решио да убудуће НИКО не мора динара да плати легализацију бесправно подигнутих објеката.
Онда су сви стали у чуду.
Ало, бре, мајсторе, а шта ћемо са овима који су платили?
Њима ћемо паре да вратимо.
Свима?
Свима.
Чекај, бре, овнолики, па јел' знаш ти о чему бре причаш?
Јок, ал' нема везе. Хоћу да ме народ воли више од Шулета. И Маловићке. Шкундрића ионако нико не воли, чак ни Ивица.
Па будало, зар не знаш да се "легализација" у ствари односи на плаћање трошкова уређења градског грађевинског земљишта, што значи изградње инфраструктуре, такси и накнада за урбанисте који су проверавали планове за градњу, трошкове грађевинских инспекција које су контролисале безбедност објеката и придржавање грађевинских стандарда, израду генералних и детаљних урбанистичких планова, уписа у катарстар непокретности, ко зна чега све још... да је за "легализацију" било нужно да докажеш да си градио на свом, а не како је то најчешће случај на туђем или државном земљишту, да си имао пројекат, дозоле за прикључке....
???????? Не, то нисам знао, ипак сам ја само министар грађевине и просторног планирања. Но, нема везе. Кад сам рекао да је бесплатно, има да буде бесплатно.
Па хоћемо ли онда да вратимо паре и овима што су имали све потребне документе и платили све потребне таксе и накнаде пре, рецимо, тридесет или педесет година, кад су зидали са дозволом и по закону?
Не, вратићемо паре само онима којима их је узео Коштуница у претходној легализацији. Да види народ да смо ми бољи, па да не гласа за њих на следећим изборима....

Очекујемо реакцију из других ресора, или пак подизање улога у побројанима.

Јел' ово ипак било за "Смрт"?

-------

[You must be registered and logged in to see this link.]

-------

[You must be registered and logged in to see this link.]

-------

[You must be registered and logged in to see this link.]
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Живела Србија! - Page 40 Empty Re: Живела Србија!

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu