RESTORACIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WANTED (iliti - trazeni ste, tako vam i treba!)

4 posters

Strana 1 od 5 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

WANTED (iliti - trazeni ste, tako vam i treba!) Empty WANTED (iliti - trazeni ste, tako vam i treba!)

Počalji  Gost Pet Nov 27, 2009 10:35 am

[You must be registered and logged in to see this link.]

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

WANTED (iliti - trazeni ste, tako vam i treba!) Empty Re: WANTED (iliti - trazeni ste, tako vam i treba!)

Počalji  slawen Pet Nov 27, 2009 10:05 pm

Хехехе, СТР "Пиши пропало" поново ради, у реновираном локалу...
И шта кажеш, да тамо набављам кикирики за кафану?
Па добро, добро посолим....

Хм. Ипак је ово реномирани објекат.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

WANTED (iliti - trazeni ste, tako vam i treba!) Empty Re: WANTED (iliti - trazeni ste, tako vam i treba!)

Počalji  neprijateljska emigracija Sub Nov 28, 2009 3:30 am

udavaca ::[You must be registered and logged in to see this link.]

Hvala.
neprijateljska emigracija
neprijateljska emigracija

Broj poruka : 512
Datum upisa : 12.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

WANTED (iliti - trazeni ste, tako vam i treba!) Empty Re: WANTED (iliti - trazeni ste, tako vam i treba!)

Počalji  neprijateljska emigracija Sub Nov 28, 2009 3:32 am

Inace, ono "trazeni" me podsjeti na:

"Necu Titi, necu Drazi, ko me treba - nek me trazi", tamo sa barikada u Krajini, '91.
neprijateljska emigracija
neprijateljska emigracija

Broj poruka : 512
Datum upisa : 12.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

WANTED (iliti - trazeni ste, tako vam i treba!) Empty Re: WANTED (iliti - trazeni ste, tako vam i treba!)

Počalji  slawen Uto Dec 01, 2009 12:43 am

Оно бре није Ацетово!
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

WANTED (iliti - trazeni ste, tako vam i treba!) Empty Re: WANTED (iliti - trazeni ste, tako vam i treba!)

Počalji  Gost Uto Dec 01, 2009 9:22 am

Nije, zato me i nema tamo, :)

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

WANTED (iliti - trazeni ste, tako vam i treba!) Empty Re: WANTED (iliti - trazeni ste, tako vam i treba!)

Počalji  slawen Uto Dec 01, 2009 9:35 am

Ууууу, давна праисторија...
А баш се многи скупили, к'о на годишњицу матуре. И у истом расположењу.pig

Шта је са оним човеком (Ацетом)?
Миссим, било је тако драматично, шта ли му је то Деда сместио, кад га је убио намртво?

Ова последња два реда су чисто реторска питања, имам ја обичај тако наглас....
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

WANTED (iliti - trazeni ste, tako vam i treba!) Empty Re: WANTED (iliti - trazeni ste, tako vam i treba!)

Počalji  Gost Uto Dec 01, 2009 10:01 am

Drage volje bih ti dala info sta se desilo sa starim forumom, tj. vlasnikom istog, ali - pojma nemam!

Nisam se u to ni upustala, tamo sam slabo i dolazila, ali sam volela povremeno da pogledam sta rade odredjeni, meni dragi, likovi...

Nazalost, poslednjih godina ucestvujem na nekim drugim forumima, tako da ne znam ni ko je Ace, osim da je bio glavni na 7K.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

WANTED (iliti - trazeni ste, tako vam i treba!) Empty Re: WANTED (iliti - trazeni ste, tako vam i treba!)

Počalji  slawen Uto Dec 01, 2009 10:08 am

Не, нисам ти тражио било какве информације. Ни о коме поименице, то нарочито, за толико сам воспитан.
Онда бих морао да о њима ћутим.

Замисли ту муку?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

WANTED (iliti - trazeni ste, tako vam i treba!) Empty Re: WANTED (iliti - trazeni ste, tako vam i treba!)

Počalji  Gost Uto Dec 01, 2009 10:12 am

slawen ::Не, нисам ти тражио било какве информације. Ни о коме поименице, то нарочито, за толико сам воспитан.
Онда бих морао да о њима ћутим.

Замисли ту муку?

Pa kako onda mislis da ucestvujes na 7K???

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

WANTED (iliti - trazeni ste, tako vam i treba!) Empty Re: WANTED (iliti - trazeni ste, tako vam i treba!)

Počalji  slawen Uto Dec 01, 2009 10:45 am

Мислиш, овом новом?

Ја сам ти зајебано професионално деформисан лик; мени кад кажеш нешто, наравно у поверењу, можеш стопосто да рачунаш на привилегију мог ћутања - моја фрула није направљена од трске, тако да се дувањем у исту добију сасвим немшти гласови.*
Тако да су у мене свачије тајне посве сигурне; ово што ја пишем о улцерима тзв. србског правосуђа - ту, ако си упратила, ни на који начин нисам угрозио интересе мојих клијената, док интересе оних других и треба да разбуцам...
И на старом 7К сазнао сам ја свашта о многим знаменитим члановима - сами су ми се обраћали са оваквим или онаквим причама о себи, пословним предлозима и сл. па ја свеједно те ствари (истините или не) нисам употребио против њих чак и кад би почели да много једу говна, ако разумеш шта хоћу да кажем, па ни у форми претње.
Добро, де, јесам можда једном или двапут у форми недужних питања... pig ...али то нико осим онога коме је питање било упућено ионако није разумео, сем што је могао да закључи да се нешто дешава, било да је упитани нагло заћутао, било да је, попут миле ми ****, ударио у још јачу дреку & кукњаву, да закамуфлира да се ту уопште потеже њојзино поштење.



*Најбоље волим да разоткривам скривене поруке иза етаблираних прича, па тако и ову иза Цара Трајана, или ону иза Ромеа и Јулије, а тек да видиш шта сам провалио да су радили иза леђа краљу Ричарду Трећем (ју лаки фју....)!
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

WANTED (iliti - trazeni ste, tako vam i treba!) Empty Re: WANTED (iliti - trazeni ste, tako vam i treba!)

Počalji  Gost Uto Dec 01, 2009 12:04 pm

'Diskrecija je bolji deo kucnog vaspitanja', govorio je moj pokojni cale, ali od tog&takvog vaspitanja sam imala, uglavnom, samo stete...

No, pre nego sto zadjem u domen kuknjave/opanjkavanja (whichever comes first), jedno prijateljsko upozorenje - iako me animiras kao dobar domacin/od duga vremena/dopisi (ili nepotrebno precrtaj), to ti nije jedno od najsrecnijih resenja - svako ko je sa mnom razmenio vise 3 posta, automatski se svrstao u red mojih net muzeva (relevantni svedoci su me cak i vidjali sa nekima od njih, iako JA nisam imala zadovoljstvo da te 'muzeve' licno upoznam!).

Stoga - oprezno!! Najbolje bi bilo da me sada malo ignorises, pa da se vratimo sa nekom temom tipa - cirilica na netu, itd, :))
...

Sto se tice Trajana i ostalih pricica (za decu???), klincima nikad nisam pricala o Ivici i Marici - em ih roditelji napustaju, em baba hoce da ih pojede, em je oni skuvaju (i.e.postaju isti kao ona)...


A sad ozbiljno - sta si provalio o Ricardu?
Crkoh od radoznalosti...

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

WANTED (iliti - trazeni ste, tako vam i treba!) Empty Re: WANTED (iliti - trazeni ste, tako vam i treba!)

Počalji  slawen Uto Dec 01, 2009 12:46 pm

Игноришем те.
Ћирилица на нету је била сјајна ствар док је нису дибидус етаблирали, сад ти се исто 'вата како пишеш, ево пробај да изгуглаш на пример Цхака Кхан, или Депесхе мод, или Дееп Пурпле, или чак Тхе Нев Јорк Тимес, па ми реци јел' има икакве разлике...

Ето, сад сам сам себе/се дисквалификовао за мужа, евентуално сам у игри за позицију швалера, а то је позиција "ин", није лоше, није лоше....

За Ричарда?
Хехехехе...

Полако.
Прво ћеш морати да издржиш кушњу пажљивог читања тисућа редака мојих мудролија, ту сам ти гори од Ека, па ако се квалифицираш.....
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

WANTED (iliti - trazeni ste, tako vam i treba!) Empty Re: WANTED (iliti - trazeni ste, tako vam i treba!)

Počalji  slawen Uto Dec 01, 2009 11:18 pm

И што се ти не јављаш чешће?
Да очијукамо?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

WANTED (iliti - trazeni ste, tako vam i treba!) Empty Re: WANTED (iliti - trazeni ste, tako vam i treba!)

Počalji  neprijateljska emigracija Pet Dec 04, 2009 7:28 am

WANTED: vrlo_jak_tim; alive and in good spirits

REWARD: a free Audioslave .mp3
neprijateljska emigracija
neprijateljska emigracija

Broj poruka : 512
Datum upisa : 12.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

WANTED (iliti - trazeni ste, tako vam i treba!) Empty Re: WANTED (iliti - trazeni ste, tako vam i treba!)

Počalji  Gost Pet Dec 04, 2009 11:07 am

slawen ::И што се ти не јављаш чешће?
Да очијукамо?

Slawene, (pazi sad ovo), evo me!!!

Romanticna sam, sta cu...

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

WANTED (iliti - trazeni ste, tako vam i treba!) Empty Re: WANTED (iliti - trazeni ste, tako vam i treba!)

Počalji  slawen Pet Dec 04, 2009 11:48 am

Па, како си ми?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

WANTED (iliti - trazeni ste, tako vam i treba!) Empty Re: WANTED (iliti - trazeni ste, tako vam i treba!)

Počalji  slawen Sub Dec 05, 2009 1:33 pm

И шта кажеш, неће ти нога крочити на 7К?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

WANTED (iliti - trazeni ste, tako vam i treba!) Empty Re: WANTED (iliti - trazeni ste, tako vam i treba!)

Počalji  Gost Sub Dec 05, 2009 2:43 pm

:D

Eto zasto te volim, :)

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

WANTED (iliti - trazeni ste, tako vam i treba!) Empty Re: WANTED (iliti - trazeni ste, tako vam i treba!)

Počalji  slawen Sub Dec 05, 2009 5:22 pm

Само зато?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

WANTED (iliti - trazeni ste, tako vam i treba!) Empty Re: WANTED (iliti - trazeni ste, tako vam i treba!)

Počalji  Gost Ned Dec 06, 2009 2:53 pm

Malo sam te zapostavila i/ili bacala ceznju (whichever comes first), pa cu sad polako (da se ne premorim slucajno) da iscitam sta si sve pisao.

Btw, zasto nema VJT? Od kad sam se pojavila, nestala je potpuno sa ovog foruma, kako to da protumacim?

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

WANTED (iliti - trazeni ste, tako vam i treba!) Empty Re: WANTED (iliti - trazeni ste, tako vam i treba!)

Počalji  slawen Ned Dec 06, 2009 11:36 pm

udavaca ::Malo sam te zapostavila i/ili bacala ceznju (whichever comes first), pa cu sad polako (da se ne premorim slucajno) da iscitam sta si sve pisao.
Слабо шта ту има вредно читања... Пар ламената над септичком јамом...
udavaca ::
Btw, zasto nema VJT? Od kad sam se pojavila, nestala je potpuno sa ovog foruma, kako to da protumacim?
Ви жене не можете мирне?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

WANTED (iliti - trazeni ste, tako vam i treba!) Empty Re: WANTED (iliti - trazeni ste, tako vam i treba!)

Počalji  Gost Pon Dec 07, 2009 12:11 am

Priznaj da pokusavas neki ketfajt da izvuces, ali to nedeljom vece slabo ide...

:)

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

WANTED (iliti - trazeni ste, tako vam i treba!) Empty Re: WANTED (iliti - trazeni ste, tako vam i treba!)

Počalji  slawen Pon Dec 07, 2009 12:50 am

Таман посла, гледам како да вас развадим, помирим, спријатељим.... И тако даље.

Биће дана.....
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

WANTED (iliti - trazeni ste, tako vam i treba!) Empty Re: WANTED (iliti - trazeni ste, tako vam i treba!)

Počalji  Gost Uto Dec 08, 2009 8:40 pm

Samo da se prijavim, da posle ne bude neopravdanih i bruke na roditeljskom...

:)

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

WANTED (iliti - trazeni ste, tako vam i treba!) Empty Re: WANTED (iliti - trazeni ste, tako vam i treba!)

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 5 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu