WANTED (iliti - trazeni ste, tako vam i treba!)

Strana 5 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: WANTED (iliti - trazeni ste, tako vam i treba!)

Počalji  slawen taj Sre Mar 10, 2010 7:28 am

А, значи зелена макина није била чак ни Тигра?

Здраво нам се вратила.
Хоћу комплетан извештај чим се наспаваш.
slawen

Broj poruka : 5766
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  ВЈТ taj Sre Mar 10, 2010 3:05 pm

Каква црна тигра... affraid
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1339

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  ВЈТ taj Sre Mar 10, 2010 8:19 pm

Могу ли прво о'соват на талијанском, а да ме нико погрешно не протумачи? Mortacci tua! guns
ВЈТ
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  slawen taj Sre Mar 10, 2010 9:13 pm

Мени је ово Гугл превео са "Јеби се".
То неки нови поздрав?
Mortacci tua и теби!
Одсад ћемо тако да се частимо, уместо са добар дан.
Екстра.
slawen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  ВЈТ taj Sre Mar 10, 2010 11:49 pm

Па јесам ли питала могу ли прво опсовати? Јесам ли?! Просто сам имала потребу то да изговорим. Ништа лично. Прије него што почнем да приповиједам. А заправо ни не знам о чему бих да вам причам...
ВЈТ
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  neprijateljska emigracija taj Čet Mar 11, 2010 4:29 am

врло_јак_тим ::
Ево се вратих са лажног југа (Емиграцијо, технички си у праву био).

Ma nije meni do preciznosti, vec mi je bilo stalo da se ne dezorijentises. A znas kako je sa Latinima. Stare su to varalice...
neprijateljska emigracija

Broj poruka : 512
Datum upisa : 12.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  neprijateljska emigracija taj Čet Mar 11, 2010 4:35 am

врло_јак_тим ::Прије него што почнем да приповиједам. А заправо ни не знам о чему бих да вам причам...

Pricaj, nemoj da ti je tesko.

Evo, mogla bi recimo za pocetak da nam kazes koji je vokalno-instrumentalni sastav bio u pitanju ( ispricavam se ako si vec negdje rekla, ja nisam pratio).

Pa onda da ostavis i video-klip koji si snimila, da se i sami uvjerimo je li vrijedilo puta i rizika. Pa onda da nam kazes koliko i kako ti se promijenila percepcija Italijana nakon dvogodisnje anglosaksonske indoktrinacije. Da li su vino i sunce odradili svoje?

I tako..

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  ВЈТ taj Čet Mar 11, 2010 4:53 am

Дакле, ВИС је Carpacho. Нисам ништа снимала, нисам ни фотографисала. Никада то не радим на концертима. Ево има неки линк [You must be registered and logged in to see this link.], али та три снимка и нису нешто. Момци су звучали чак много боље него на студијским снимцима. Мени је вриједило пута и ризика. А прошло је и више од десет година откад сам била у неком клубу на живој свирци (концерте не рачунам ту), тако да... вриједило је подсјетити се. Но ако ова петорка озбиљно настави, надам се да ће сљедећи сусрет бити у много озбиљнијем простору.

Што се Талијана тиче - па нисам ни имала никакву нарочиту перцепцију. Моја пријатељица Талијанка ми је штошта напричала, сада сам се и сама увијерила. Добри су. Мало смарачки орјентисани (као Грци), а што могу причати, то је чудно једно. И истина је: ми, ми, ми, ми, наша земља, наша храна, ово-оно... Али кад помислим с друге стране - исту причу слушам и од овдашњих лола у Требињу и шире, с незнатном разликом, а та је што ови први заиста имају лудачки добру храну, а и Рим није за бацити. Пет дана и десетине километара у ногама - утисак сјајан!

Ипак пожељела сам се мало ћутања и свог начина живота - што је човјек старији, све је теже бити у гостима. А сад и ја имам посјету из Ирске, тако да ми ваља ићи на починак. Све друго што те интересује - само питај. Лакше ми је причати кад неког нешто конкретно интересује. А не како оно питање које је мени мој отац поставио кад је дошао по мене на аеродром по повратку из моје јапанске печалбе: Како је било у Јапану? Ја рекла: Фино.
ВЈТ
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  neprijateljska emigracija taj Čet Mar 11, 2010 5:50 am

врло_јак_тим :: Све друго што те интересује - само питај.

Da, to sam zaboravio: kako je bilo u Italiji? clown

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  ВЈТ taj Čet Mar 11, 2010 11:36 am

Фино.
ВЈТ
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  slawen taj Čet Mar 11, 2010 4:08 pm

Док наше велико Министарство правде ситну књигу о Ејупу пише, њега пустило из притвора, "под строгим условима", како јавља РТС.
Сад могу натенане, нема потребе за "нарочитом хитношћу". Да се не брукамо пред Енглезима на њиховом матерњем језику.
slawen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  neprijateljska emigracija taj Sub Mar 13, 2010 4:55 am

врло_јак_тим ::Фино.

Ljetos ja i supruga u Italiji, a zadnji put prije toga bili jos tamo negdje '01-'02, dolar bio jak prema evru i fino napazarili. Haute couture, sve po propisu, sve 5. Ali sad dolar slab, pa je sve kuci jeftinije. A niti je izbor bolji, jer se sve jos vise globaziralo, tako da sve ono sto mozes naci u Italiji mozes i kuci, a barem 20% jeftnije. (izuzetak je Via Montenapoleone u Milanu, to je jos uvijek fashion mecca).

I tako bili nekim poslom u Udinama i odlucimo se na bargain hunting i lokalci nas upute u nekakav trzni centar. Jad i cemer, ne zbog ponude ( koja je uglavnom bofl), vec zbog klijentele.

Radnici i seljaci sa brdovitog Balkana za njih gospoda.

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  ВЈТ taj Sub Mar 13, 2010 1:15 pm

Е ти сад пређе на куповину. Ја нисам ни погледала ниједну продавницу (лажем, јесам кад смо пролазили поред Шанела, и мало сам задрхтала). Прво, ту човјек одмах мора да рашчисти ствари: јеси ли дошао да купујеш или да кулираш? Осим тога, аветни Лондон, ма шта ја о мјесту мислила, савршено је мјесто за куповину. Знам тачно у које продавнице идем, у коме дијелу Лондона, у и које доба године. Три дана мукотрпног испробавања, смарања и продавничке атмосфере, са прекидима за јело, каву и цигарету испред продавнице. Али барем се осигурам за сезону. Ко ће још куповати по скупом Требињу... Или дебилно скупом Београду (у коме се и продавачице понашају као креатори малтене, а кад уђеш у пишљиву Зару, као да сам у Шанеловој продавници у Риму. Мис'иииим).
ВЈТ
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  neprijateljska emigracija taj Ned Mar 14, 2010 6:25 am

da, London je grad nad gradovima. Sad bi bilo dobro ponovo otici jer je funta opasno oslabila ( a tek ce).

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  ВЈТ taj Pon Mar 15, 2010 12:50 am

Са пуним џепом евра, боме и јесте. И ако ти је куповина на памети, лијепе ствари, а сасвим прихватљиве. Чак и привремено пензионисаним, као што ја.
ВЈТ
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  ВЈТ taj Pon Mar 15, 2010 3:30 am

А ево, гледам фотографије неких бивших колега, фотографије Лондона, направљене прије који дан, и питам се: Па добро, је ли вама икад доста. Колико пута треба да фотографишете вјеверице, зелену траву, црвену телефонску говорницу, црвени аутобус на спрат и ходнике Природњачког музеја...
ВЈТ
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu