RESTORACIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

+2
neprijateljska emigracija
slawen
6 posters

Strana 27 od 30 Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29, 30  Sledeći

Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 27 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Sre Nov 10, 2010 10:11 pm

Виши суд у Београду продужио је данас за још месец дана притвор вођи "Образа" Младену Обрадовићу, који је 10. октобра ухапшен због сумње да је био коловођа нереда који су избили поводом одржавања "Параде поноса" у Београду.
Притвор му је продужен због постојања опасности да би могао поновити кривично дело, као и због посебно тешких околности кривичног дела и висине запрећене казне за дело које му се ставља на терет, а која је преко десет година, изјавила је Тањугу портапрол суда Дусица Ристић.

Обрадовић се терети да је, као коловођа групе, извршио кривично дело насилничко понашање на јавном скупу за шта му прети казна од три до 12 година затвора.
Он је ухапшен на Зеленом венцу пре почетка нереда, а полиција је код њега пронашла списак особа за које се верује да је требало да руководе нередима у Београду.



1) Опасност да понови дело: шта, да организује још једну антигеј параду? Без геј-параде?

2) Извршио кривично дело на јавном скупу пре којег је ухапшен?

Србија је пуна кретена, а већи број њих је запошљен у органима те такозване државе.
То је због мањка јода у земљишту.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 27 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Sre Nov 10, 2010 10:35 pm

КРЕТЕНИЗАМ: Душевна и телесна заосталост проузрокована урођеним недостатком лучења хормона штитасте жлезде. Може да буде спорадичан (појединачан) и ендемски (на читавој једној територији, тзв. струмогени терени). У Србији постоје ендемска жаришта кретенизма (с. Јошаница под Јастрепцом; с. Бадовинци у Мачви итд.) где се виђају две врсте кретена: струмозни и аструмозни.
Мисли се да је основни узрок недостатак јода у храни и води, поред многобројних других чинилаца који у томе учествују.
Лечење: у циљу предохране давати довољне количине јодиране соли и подизати опште хигијенске услове, као и обезбеђење и побољшање исхране; препарати штитасте жлезде.
Др. Аца Костић, отац недавно преминулог Војислава - Вокија и најпознатији српски медицински лексикограф, "Мој лекар"...
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 27 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Pet Nov 12, 2010 1:25 am

Цане (Суботић) као услов да се појави пред судом нуди полагање јемства од 5.000.000€ да би било укинуто решење о притвору који му је одређен због обезбеђивања његовог присуства у поступку.
Не знам да ли сам довољно јасан:
- Цане је у бекству, јер се уплашио да ће га правдољубиве србске власти скембати у притвор из којег никад неће изаћи.
- Због тога што је побегао, дакле није се појавио пред судом, србски суд је Цанету одредио притвор.
- Цане хоће да се појави пред судом "да би доказао своју невиност", али би волео да то уради са слободе, а не из притвора, па предлаже суду да положи кауцију од 5М € као гаранцију да ће доћи на суђење, а ако опет шмугне каже слободно узмите и паре и поново ми одредите притвор и распишите потерницу.
- Таква могућност изричито је предвиђена србским законом, али је суд до сада одбијао овакве предлоге окривљеног Цанета и држао се одлуке о притвору, као да, прибогу, ни не желе да Цане дође у Србију и да му суде. Сад се Цанетов бранилац по службеној дужности искрено нада да ће суд ипак променити став.

А да наде тог адвоката нису без основа говори и чињеница да се у Београду после три године поново обрео и Звездан Терзић, осумњичен да је мазнуо 4.000.000 € за неке трансфере фудбалера, јер је суд прихватио његов предлог да положи јемство од 200.000 € да би му укинули притвор.

Има још неки бисер Срђе Поповића у новинама, ал' не могу да се сетим шта беше....
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 27 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Pet Nov 12, 2010 1:34 am

Ин'д'минвајл: [You must be registered and logged in to see this link.]
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 27 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  Hate mail Pet Nov 12, 2010 1:50 am

"Tako je svuda u svetu...".

Al' u mudima, sto bi rekao moj cale.

Ti bas ne mirises Srdju Popovica. Sto to?
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 27 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Pet Nov 12, 2010 1:55 am

Недопустив ниво обмањивања лаичке јавности искривљеним и неистинитим приказивањем правних института у нашем позитивном законодавству за једног адвоката са таквим претензијама.
Too serbian.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 27 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  ВЈТ Pet Nov 12, 2010 5:51 pm

Хе-хе, Срђа Поповић. Смијешан чилац. Био је у групи људи у којој сам се и ја нашла, а успињали смо се ка једној пећини. Тек касније сам укапирала да је то он. Умјесто да уживају у природи, бистрили су политику. Увијек гњевни чланци. Али су ми пар пута баш добро послужили.





Poslednji put izmenio врло_јак_тим dana Sub Nov 13, 2010 11:54 pm, izmenio ukupno 2 puta
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 27 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Pet Nov 12, 2010 6:29 pm

врло_јак_тим ::Али су ми пар пута баш добро послужили.

Мораш прво добро да их изгужваш, јел' знаш то?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 27 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  ВЈТ Pet Nov 12, 2010 6:34 pm

slawen ::
врло_јак_тим ::Али су ми пар пута баш добро послужили.

Мораш прво добро да их изгужваш, јел' знаш то?

Не, деда, не буди таква бараба.

Треба да их прочиташ више пута и нађеш савршен начин како да нешто извадиш из контекста и да се тиме окрутно окористиш! :) Take it, spin it, spit it out... Wink
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 27 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Pet Nov 12, 2010 6:40 pm

Их, за тако нешто ја измишљам сам. Wink
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 27 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Pet Nov 12, 2010 6:47 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

"Сви из Београд!"


Какве су то гњиде.
"Оружана побуна"...
Па нису се побунили против Ружице, него спроћу државу, бре Срђо, ниси морао да се кријеш под њојзину сукњу, такву кривичну пријаву си мог'о да поднесеш и у своје име, кад би нешто коштало....
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 27 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Sub Nov 13, 2010 8:58 pm

U komunalnoj policiji je Denis Pešić (31) video šansu koju njegov grad treba da iskoristi da liči na evropske metropole. U Grčkoj je 10 godina radio kao menadžer hotela. ...

- Diplomirani sam ekonomista, a najzanimljiviji deo obuke bile su mi borilačke veštine jer imam crni pojas u tekvondou. Radio sam kao komercijalni direktor firme i salona, pa imam iskustva u radu s ljudima - priča Čolović. ...

Nikola Spasojević (34), bivši komercijalista - Siguran posao, kaže on, jedan je od motiva što su se on i njegove nove kolege prijavili na konkurs.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 27 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  Hate mail Sub Nov 13, 2010 9:09 pm

Kakvo je gubljenje vremena tz tzv. zemlja.

Jedva sam se uzdrzao onomad da ne zamolim roditelje da sve osim jednog stana za njih dvoje prosto prodaju i daju pare meni da ih iznesem jer ce u protivnom sve to otici ovima sto bi da imaju "siguran posao".

U stvari, sa tom mislju sam jos 1999. i otisao.
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 27 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Sub Nov 13, 2010 10:30 pm

Смрт.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 27 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  Hate mail Sub Nov 13, 2010 11:27 pm

Oh, absolutely. Absolutely.
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 27 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Sub Nov 13, 2010 11:46 pm

Србски дражни и парадржавни функционери, намештеници и упошљеници од Нове Године очекују да их до сад невиђена србска влада (чија је највећа заслуга, по речима прецедника нам Боте, то што нису успели да земљу доведу до банкрота, мајке ми, читајте новине) награди са повишицама од по 30, 40 и више посто. Тако су, на пример, државни намештеници који припадају истим класама као и радници у судској администрацији који су ономад штрајковали већ обезбедили себи 44% повишице; министар Ивица Дачић (СПС) обећао је полицајцима повишице од 40 - 50% плус исплате стимулација и после Нове Године од по 100€ месечно (просечна србска плата је сада око 350€, 150€ код оних који нису запослени код државе).

Е, онда су се окуражили и тзв. народни посланици, њих 250, да затраже да им се плате повећају на 1000€ месечно.
Рачунају, кад обичан полицајац може да изгура 650 - 700€ (без дневница, дежурстава, ноћног рада, бенефицирани стаж да не рачунам), и то свих њих 50.000 колико се рачуна да их има у Србији (без ових комуналних, те оних невидљивих), ваљда Србија може да се испрси и за своје законодавце.

Може курац, на то је ускликнуо превелики прецедник Бота, нема повећања плата народним посланицима (и министрима, приде, онима који нису успели да нас отерају у стечај) док траје криза.

Осталих 1,7 - 2 милиона запослених на државним јаслима - па подразумева се да може. И не да може, мора, па ово је предизборна година.

Тако да сте у праву и ти, и Монтгомери (црни гавран, птица злогука, који нам најављује невиђену беду одмах после избора, значи за годину-годинуипо), а и онај који је рекао "кад би сад сво друштвено богатство поделили подједнако свима, опет би за годину дана...", само што ово последње важи за Америку, а не за Глибију.
У исто време Рвати, којима уз то много боље иде него Србима, већ по новинама шпекулишу колико ће морати резати плаће и пензије, колико отпустити... има у Вечерњаку, малопре сам видео.

Дакле, само смрт....
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 27 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  ВЈТ Sub Nov 13, 2010 11:55 pm

врло_јак_тим ::Хе-хе, Срђа Поповић. Смијешан чилац. Био је у групи људи у којој сам се и ја нашла, а успињали смо се ка једној пећини. Тек касније сам укапирала да је то он. Умјесто да уживају у природи, бистрили су политику. Увијек гњевни чланци. Али су ми пар пута баш добро послужили.
Моје дубоко извињење. Није то тај на кога ја мислим. Овога не знам. Нити сам његове чланке читала. Уф, све видим да нешто не штима, а не разумијем шта. Их, та прозаична имена...
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 27 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Ned Nov 14, 2010 12:03 am

Шта, није овај: [You must be registered and logged in to see this image.]?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 27 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  ВЈТ Ned Nov 14, 2010 12:07 am

slawen ::Шта, није овај: [You must be registered and logged in to see this image.]?
Ма јок, зезнула сам се!
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 27 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Ned Nov 14, 2010 12:15 am

Да, да, ево наслова:
TADIĆ: SPREČEN BANKROT DRŽAVE, GRAĐANIMA BOLJE U 2012.

BEOGRAD - Predsednik Srbije i Demokratske stranke (DS) Boris Tadić poručio je danas sa sednice Glavnog odbora (GO) DS u Beogradu da građani osetniji rast životnog standarda mogu da očekuju u 2012. godini. Sednica GO DS bila je posvećena pripremnim radnjama za predstojeće izbore u stranci 18. decembra. On je rekao i da je u Srbiji sprečen najgori scenario - bankrot države, i da je održana politička stabilnost.


То као ми смо кретени срљали у пропаст и да се одједном однекуд није појавила наша демокрацка власт (као сила која се изненада појављује и решава ствар) да нас заустави, тачно би банкротирали.
Или су можда опет криви страни непријатељи и домаће издајице.
Или они који су били на власти пре њих. Шта, и они су били на власти (ДС, Г1+ и СПС су чинили коалиционе владе ДСС)? Можда, али само мало, то скоро да и није била права власт, све је Коштуница то сам са братом Ацом...

Текст који преносим јесте из Курира, али сам исто чуо на, мислим, Б92 или РТС, мада могу да буду и Фокс и Авала.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 27 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  Hate mail Ned Nov 14, 2010 3:03 am

[You must be registered and logged in to see this link.]
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 27 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Pon Nov 15, 2010 12:11 am

Да ти пиле ниси била с'овим у тој групи пењача: [You must be registered and logged in to see this image.]
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 27 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Sre Nov 17, 2010 6:37 pm

Petar Milosevic | 16/11/2010 19:49

Onomad sam se zaglavio u kanalu pored puta u centralnoj Srbiji... Bilo je noć i zima, a kiša je padala bez prestanka. Iako je bilo kasno veče put je bio relativno prometan. Iako nije baš svako stao. Veliki broj njih se zadržavao da barem vidi da li mogu da pomognu i na tome sam do dana današnjeg svakome od njih zahvalan. Na kraju je došao čovek koji se i sam zaglavio u kanalu pokušavajući da me izvuče. Da bi i mene i njega na kraju cele priče izvukao jedan neugledni i nikakvi džip iz doba bivše jugoslavije kome ni farovi nisu raidli kako treba. Čovek koji ga je vozio nije hteo da ništa da nam uzme iako smo mu nidili novac za veliku uslugu koju nam je učinio. Da mi se tako nešto dogodilo u zapadnoj Evropi, gde živim pouzdano znam da mi niko ne bi stao i da bi morao da zovem pomoć na putu. Tek toliko da se zna da među Srbima još uvek ima pravih Srba.


(из данашње црне Политике)
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 27 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  Hate mail Čet Nov 18, 2010 3:59 am

Aaahhh.

SrBsko putarstvo, among other things.

SrBska road movie weaponized podmetacina tzv. "Politike" (koju, poradi Obznane o zabrani kupnje iste moga oca od pre cca 20 godina, ne pogledujem 'opste).
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 27 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Čet Nov 18, 2010 10:05 am

Можда је за ово "писмо читаоца" требало да одвојим посебан топик, толико је набито садржајима.

Нпр, према јучерашњој изјави надлежне министарке, тзв. Србија се налази на 122. месту од 133 рангиране државе света по обиму, квалитету и употребљивости саобраћајне (мисли се првенствено на путну) инфраструктуре.

Овај србски гастарбајтер који је натерао мрско немачко ауто у србски шанац крај србског пута ту чињеницу очигледно није знао, јербо би за транспорт до, кроз и преко родне груде изабрао далеко подесније превозно средство - "неугледни и никакви џип из доба бивше југославије" који је по свему судећи морао да припада војсци/полицији, евентуално санитету, јербо се у та добра стара времена знало да тим возилима смеју да управљају само униформисана лица, а не к'о данас кад су то право за себе присвојили разноразни бизнисмени, за које зли језици тврде да су у ствари сарадници наше службе, њихове жене, деца и швалерке, те наши земљаци на привременом раду у иностранству који су категорија per se (намерно изостављам све оне странце из УНЦХРе, УНИЦЕФа, УНПРОФОРа, УНМИКа и осталих агентура које нам вршљају по земљи).

Затим, поштење нашег човека. Извук'о их обојицу из канала, без динара. Мрски Швабо и остали западњаци не би се ни окренули да им помогну, а и ако би то урадили, то би било само за проклете паре. Тако смо дошли и до дефиниције правог Србина међу Србима: исправља брљотине другог Србина, помаже, спашава, решава проблеме, испуњава жеље, обавља најкомпликованије и најтеже послове, ради, пева и поцупкује - све за џабе. Фри оф чарџ. Па јел' има то негде?
Сто пута сам видео у америчким филмовима како још одмалена ти тамо Американци уче децу да ништа не раде бесплатно: помози баби да пређе улицу - ево ти долар, дај први секутић који ти испадне - ево долар, нагурај петице у школи - ооооп, долар!
А паре децу кваре. Зато од свих њих после постану криминалци и пропалитети, који полицији цинкаре своје другаре, опет за долар.
Зато је Америка пропала, а ми нисмо. Морално, мислим, економски су јаки зато што искоришћавају црнце, а ни то неће дуго, ево их сустиже и престиже Кина, па Индија, па несврстана Монголија, а над свима одозго баћушка Путин, гледа и само се смешка, све иде по плану....
Дакле, бесплатно је права реч. Лепо каже човек: "на западу где живим.... морао бих да зовем помоћ на путу". А они наплаћују, и то дебело. Не знаш да возиш јербо ти је ментални склоп прилагођен брзини воловске запреге, а не Мечке (популарни "слон") од 140 КС? Е, свака школа се плаћа, каже Немац, па уд'ри по џепу. Грађанска санкција најтеже погађа сељаке. Одговорност за своје понашање.
У Србији, ако не би друмом наишао који прави Србин, па би морао да зове шлеп-службу, чак и ако би такво нешто постојало у кругу од 50 километара, чак и ако би је дозвао, то би били неки изроди, који би му тражили паре. Који би му се смејали ако би им рекао да та услуга треба да буде урачуната у цену путарине, или да тај износ наплате од његовог осигурања.


И тако даље, да се не упуштам дубље у анализу....
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 27 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 27 od 30 Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29, 30  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu