RESTORACIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slavene, ako si u ofisu

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Slavene, ako si u ofisu Empty Slavene, ako si u ofisu

Počalji  Gost Pon Maj 25, 2015 8:26 pm

...i ne, ne treba mi advokat, pravni savet, ili  Draga Saveta - ili da obrnemo, treba mi sve tri licnosti!!

Skraceno, pre nekoliko godina si pominjao izdavanje knjige (radni naslov -  Vidi se iz aviona, ako se ja dobro secam).

E, sad, ni svoje tekstove nisam sacuvala, ali se tesim da, po secanju, mogu da ih ponovim, ako bas zapne, ali tvoje tekstove bih ipak rado ponovo citala - stoga, ako si odustao od izdavanja knjige (steta, ja da ti kazem), barem kopiraj/daj link za one koje smo vec imali prilike da citamo, :)

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Slavene, ako si u ofisu Empty Re: Slavene, ako si u ofisu

Počalji  slawen Pon Maj 25, 2015 10:07 pm

Oh, c'mon...
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Slavene, ako si u ofisu Empty Re: Slavene, ako si u ofisu

Počalji  Gost Uto Maj 26, 2015 8:54 am

????? Ok, bye

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Slavene, ako si u ofisu Empty Re: Slavene, ako si u ofisu

Počalji  slawen Uto Maj 26, 2015 5:08 pm

Draga moja,

Moj je život konačno uzeo pravilan tok - lišen sam mnogih, ako ne svih iluzija koje isti obilato nudi onima koji se ponesu. Moj pripovedački (i sledstveno tome, skribomanski) žar ugas'no je neslavno, pre i nego što je uspeo da se razbukti u teror za family & friends.

"Danas svi pišu knjige, niko ih ne čita!" moja je omiljena replika iz šund-filma "Laf u srcu" (ili beše "Tesna koža"?), kad Danilo Lazović, kockar i večiti ilegalac u studenjaku procenjuje vrednost potpisanog dela dobitnika NINove (ili neke druge, slične, lepše, novije) nagrade. Sad za NIN piše i Olja, jebote, a otkad sebe sam se ja tamo odmeravao sa brojnim alotropskim modifikacijama blaženopočivšeg direktora (RTS) Glavuže, čoveče, tamo je čak objavio pred-premijeru Zmaja koji udara (c)repom, pa smo mu se svi smejali, tamo mi je Hate linkovao USD, a ja se poželeo žamora plebsa.... Da se vratim filmu o kome pričam: bio je tamo jedan opasan par sisa, odma' na početku, veoma inspirativan at the time, ako me razumete... Treba li da me bude sramota?

Sramota me da priznam da sam tek nekoliko knjiga pročitao u originalu, na engleskom: "O miševima i ljudima", "Book of Snobs" (Tekeri, naravno), pa ono Bekstvo od čarobnjaka, pa Srce tame (pičvajz: pijani mornar poljsko-ukrajinskog porekla koji je do kraja života vukao teški akcenat i probleme sa gramatikom kao capt. Ahab štulu, postanuo jednim od najboljih pisaca na engleskom; actualllly, ka'sam se pripremao za put "preko baruštine", nabio bih bubice u uši i pustio do koske ovu audiobuuuk, pa šetao svoju kerušu po Šumaricama, sa sve karo kačketom na glavE i cokulama na nogE), pa Importance Of Being Honest jocolor pa The Wonderfull Wizard Of Ozzz, pa... šta beše ono sranje od Grejema Grina, kad batić nosi sve sivo, čak i čarape, pa ga pisac podučava da to nije nobles... nešto o doktoru koji dopada rudarskog velškog ili škotskog gradića sa sve džentriju... Ubiti moking bird da ne pominjem. Ah, da, i prvu knjigu Oldosa Hakslija, ima nešto žuto (ili limun) u nazivu... I sad ja kao kenjam nešto. SAD.

Sad sam se, prirodno, sveo u svoje prirodno korito: sve velike reke dolaze iz pičke materine (Šerbedžija u nekom domaćem "remek delu"), a ja sam presušio (have dried up) malo pre nego što je moja buduća bivša rešila da me navuče na tankome ledu, pa mi tada rekla kako bih ja mogao nešto stvarno i da napišem (sem silnih podnesaka, tužbi & žalbi) i u tom cilju mi poklonila "Kako postati pisac" Rahmetli Mome/Moma, školskog druga moga dobrog zubara, a zapravo se potajno nadala da ću da se istovarim [You must be registered and logged in to see this link.] ili negde slično o svojim jebačkim uspesima po Amerikama, pa da tako ima DOKAZE(!?!?) da me smoždi, jebote za kakvu budalu me je ona godinama držala (nećemo sad o dužini)...

Not gonna happend. Mooožda, ali samo moooožda, ako kupiš gajbu ledenog piva, pa je surdukneš u neki stvarno duuuubok bunar, pa naseckaš neku njegušku, uz 'ladnu paradajzsalatu (crni luka na kockice, al' da malko opuzne), pa nađeš neke.... aaah, sweet dreams... možda ti tad u pero budem kazao neke svoje pravosudne avanture, al' to ti je ...rac živi, jer ceo je moj život performans, to što bih rekao o "Vidi se iz aviona" ne bi imalo dobru pozadinu, što bi varoški fotografi rekli, bez resto ambijenta.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Slavene, ako si u ofisu Empty Re: Slavene, ako si u ofisu

Počalji  slawen Uto Maj 26, 2015 5:39 pm

moj novi drugar na fejsu postirao lokalpatriotsku:

[You must be registered and logged in to see this image.]


me like it
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Slavene, ako si u ofisu Empty Re: Slavene, ako si u ofisu

Počalji  Gost Uto Maj 26, 2015 5:46 pm

...ocigledno imamo velikih problema u komunikaciji - ako pratis moje skribomanske podvige na drustvenim mrezama, jasno ti je da, tempom od cetiri price nedeljno, mi ne manjka inspiracije/vremena/tema. Zato sam i pitala - kad ce biti KNJIGA, jer ni u kom slucaju ne bih zadirala ni u tvoja ni u bilo cija autorska prava.

Jednostavno, zbog vec navedenog viska slobodnog vremena, pozelela sam da ponovo procitam ono sto si pisao na prethodnom forumu - to je sve.

Ovako, sticem (opravdano ili ne?) utisak da ti moje prisustvo smeta (i ovde, a narocito na FB), pa cu se povuci - poslednja namera u ovom periodu zivota mi je da generisem sukobe i/ili lose emocije.

Pozdrav i sve najbolje!!

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Slavene, ako si u ofisu Empty Re: Slavene, ako si u ofisu

Počalji  slawen Uto Maj 26, 2015 5:58 pm

Shit!
Misreading!
Swelled ego!
Whatafuck....
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Slavene, ako si u ofisu Empty Re: Slavene, ako si u ofisu

Počalji  slawen Uto Maj 26, 2015 6:00 pm

udavaca ::...ocigledno imamo velikih problema u komunikaciji - ako pratis moje skribomanske podvige na drustvenim mrezama, jasno ti je da, tempom od cetiri price nedeljno, mi ne manjka inspiracije/vremena/tema. Zato sam i pitala - kad ce biti KNJIGA, jer ni u kom slucaju ne bih zadirala ni u tvoja ni u bilo cija autorska prava.

Jednostavno, zbog vec navedenog viska slobodnog vremena, pozelela sam da ponovo procitam ono sto si pisao na prethodnom forumu - to je sve.

Ovako, sticem (opravdano ili ne?) utisak da ti moje prisustvo smeta (i ovde, a narocito na FB), pa cu se povuci - poslednja namera u ovom periodu zivota  mi je da generisem sukobe i/ili lose emocije.

Pozdrav i sve najbolje!!


Ne idi! Budi hrabra!
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Slavene, ako si u ofisu Empty Re: Slavene, ako si u ofisu

Počalji  slawen Uto Maj 26, 2015 6:07 pm

Moraš da priznaš bar da je duhovito.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Slavene, ako si u ofisu Empty Re: Slavene, ako si u ofisu

Počalji  slawen Uto Maj 26, 2015 6:13 pm

I gde ga sad onaj drug što sve to odgore (ili izdaleka) posmatra?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Slavene, ako si u ofisu Empty Re: Slavene, ako si u ofisu

Počalji  slawen Uto Maj 26, 2015 6:22 pm

Поента је да мени НИКО не смета. Понајмање финиљуди, сем ако нису ХИЊЕНО фини.

Аман бре!
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Slavene, ako si u ofisu Empty Re: Slavene, ako si u ofisu

Počalji  slawen Uto Maj 26, 2015 9:47 pm




that's I'm talking about....


pušti jadan kritike

na povjerenje
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Slavene, ako si u ofisu Empty Re: Slavene, ako si u ofisu

Počalji  slawen Čet Maj 28, 2015 7:40 am

Пошто се од сабајле псиићки спремам за пос'о (што би рекла г-ђа Ј. Трбојевић - прокрастинирам), реших да погледам како се зове глумац који тумачи лик писца у цитираном филму "Лаф у срцу".

Богић, Бошковић.

Пише ту понешто о човеку, хајде-де да видим има ли још где да се појављује - листа филмова & серија, укључив и "Хитлера из нашег сокака".
Како га бре ја ту нисам запазио, како је тај човек уопште изгледао, сем у оној улози у "Лафу"?

Гугле, имагес - ево шта сам једино нашао:
[You must be registered and logged in to see this image.]

И још нисам сигуран да је он, мени личи...

Хммм, па зар је могуће, ипак је он био јавна личнос', посао му био да се слика, да није тај Гугле нешто зајеб'о, укуцам своје име и воила, еве ме одмах у врху стране, са још некима који су ми плагирали име (један фудбалер, неки као правник који је као студирао по Њемачкој, неки босански политичар итд). Наравно, ја сам онај најлепши. И најпаметнији. Да се сад не хвалим другим атрибутима.

Али оно што је занимљиво је ко се све нашао на тој "мојој" страни: Живорад, Душан & Синиша, њих сам и очекивао, али онда иде Џаја, па Борис Бизетић (из млађих дана), па Миодраг Зец, Брук Шилдс (као зрела), Жељко Митровић, Здравко Чолић, Вук Караџић и ова цава:

[You must be registered and logged in to see this image.]

А ја никад ништа нисам имао с њојзи.

Какав је ваш резултат?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Slavene, ako si u ofisu Empty Re: Slavene, ako si u ofisu

Počalji  slawen Čet Maj 28, 2015 8:29 pm

И после попо буди човек.

Ја не знам шта је ово. Когод је мог'о да се на мене наљути - ете га увређена & надута. Како се бре само проналазе у мојим речима? Знам да ово не помаже (дапаче), али...

[You must be registered and logged in to see this image.]


Не заботавите, никад!
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Slavene, ako si u ofisu Empty Re: Slavene, ako si u ofisu

Počalji  slawen Uto Jun 02, 2015 6:30 am

slawen ::
Пише ту понешто о човеку, хајде-де да видим има ли још где да се појављује - листа филмова & серија, укључив и "Хитлера из нашег сокака".
Како га бре ја ту нисам запазио, како је тај човек уопште изгледао, сем у оној улози у "Лафу"?

Гугле, имагес - ево шта сам једино нашао:
....

И још нисам сигуран да је он, мени личи...

Хммм, па зар је могуће, ипак је он био јавна личнос', посао му био да се слика, да није тај Гугле нешто зајеб'о.....

Иста ствар са именом Мирослав Марковић (то је онај што је написао "Ћурувија дочекао бомбе").
Нигде га нема. Ту су и Ђинђић, и Ћурувија (природно), и Ћиро Блажевић и Весићи, Зорица Брунцлик и Још По Нека Певаљка, незаобилазни виличар Лазански и Тома Николић, Синиша Ковачевић, па чак и Ј.Б. Тито, али г. М. Марковића неима.

Пробао сам и са Милош Марковић (то је онај са РТС-а, благо наглашен косоварски акценат који је у међувремену изгубио), мислио сам можда су нешто своји, једва ми избацило неку емисију коју правио М. Митровић (један дебељко са козју брадицу): [You must be registered and logged in to see this link.]

А што сам запео да нађем тог лика?

Па, због ових пророчких речи:
"Ако чекају да Срби и Србија буду покорени, узалуд чекају."

Јер, у речнику тог М.М. бити покорен значи прихватити систем вредности, начин размишљања и понашања једног другог дела света, значи да Срби треба да се „дозову памети“ и окрену се будућности која је, јасно, „на Западу“, како се том систему вредности руга Мирослав. М.
Никад, бре!
Али, зар је Мирослав М. био у праву, кад га данашњица демантује?
Наравно, јер ово што је сада по Србији, то никако не значи да смо покорени, таман посла. То је само површински слој, то је само оно видљиво ропство о коме говори Пајтић (Бојан, прецедником ДС), када каже: "Ekonomsku politiku smo uglavnom prepuštali drugima. Vođena je po međunarodnom diktatu, a diktat je glasio: privatizujte, deregulišite, liberalizujte. Mislili smo da ćemo slušanjem saveta onih koji žive u društvima bogatijim od našeg, postati kao oni, a dogodilo se upravo suprotno. Postali smo zemlja jeftine radne snage koja kupuje strane investicije i koja prihvata pogubne savete koji sada glase: obespravite radnike, pretvorite ih u robu s kratkim rokom trajanja, snizite im plate, penzionerima smanjite penzije", то је ропство слепаца са једнооким вођом, то је ропство у коме су ти све наде усмерене на кладионицу.
То видљиво ропство значи само да смо дубоко доле непокорни, како је и била жеља Мирослава М.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Slavene, ako si u ofisu Empty Re: Slavene, ako si u ofisu

Počalji  slawen Uto Jun 02, 2015 7:12 am

Sa druge strane, malo - malo, pa jave kako su nekom strancu oduzeli po 300 - 400 hiljada evrova na granici. Jebiga, kad ne prijave u skladu sa zakonom (onda bi im te pare svejedno oduzeli, ali bar ne bi morali da se muče da ih traže).

Šta to ima u Srbiju da se kupi za keš, pa tera za NJemačku (čitaj EU)?
Naročito sad, kad je Šarić uhapšen (i sledstveno tome se nalazi u hapsu, terminološki dosledno novom Zakoniku o krivičnom postupku), a tamo negde su presekli šverc još nekoliko tona kokaina u kome su učestvovali neki drugi Srbi?

Ko to tamo radi belo?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Slavene, ako si u ofisu Empty Re: Slavene, ako si u ofisu

Počalji  slawen Uto Jun 02, 2015 3:06 pm

Pošto samo vas dvoje (brojevima, to jest, 'tedo reći ciframa : 2) čita ovo što ja pišem, hajde da učinim tu stratešku grešku koju je učinila kuvarica Vile "Vučko" na Palama kad je devedesete/devedesetprve pitala mene i moju tadašnju sarajku devojku (koja mi po rodbini i da(m)n-danas šalje pozdrave) šta da nam spremi sutra za doručak & ručak, jerbo smo bili jedini zvanični gosti te eminentne ustanove, ako se izuzmu oni koji su spremali rat..... a koje smo sreli & videli sutradan u trpezariji, oko dva popodne, kako hasaju prstima domaću pitu koju smo mi naručili, mamu li im jebem!... dakle, šta da Vam pričam?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Slavene, ako si u ofisu Empty Re: Slavene, ako si u ofisu

Počalji  Gost Uto Jun 02, 2015 9:38 pm

slawen ::Pošto samo vas dvoje (brojevima, to jest, 'tedo reći ciframa : 2) čita ovo što ja pišem, hajde da učinim tu stratešku grešku koju je učinila kuvarica Vile "Vučko" na Palama kad je devedesete/devedesetprve pitala mene i moju tadašnju sarajku devojku (koja mi po rodbini i da(m)n-danas šalje pozdrave) šta da nam spremi sutra za doručak & ručak, jerbo smo bili jedini zvanični gosti te eminentne ustanove, ako se izuzmu oni koji su spremali rat..... a koje smo sreli & videli sutradan u trpezariji, oko dva popodne, kako hasaju prstima domaću pitu koju smo mi naručili, mamu li im jebem!... dakle, šta da Vam pričam?

...i tako, jednom ce Slaven verovatno da se seti da pogleda inicijalni topic, pa da procita moju molbu/sugestiju/whatever, pa da razmisli o tome i/ili pronadje vec napisane tekstove...ili ce da ga i dalje ignorise i da smisli nesto novo (sto isto pozdravljam)...

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Slavene, ako si u ofisu Empty Re: Slavene, ako si u ofisu

Počalji  slawen Sre Jun 03, 2015 4:47 pm

Prvo, ne znam ko ti je taj "Slaven".

Drugo, ako smatraš da sam "smislio" ono pre, zašto tražiš da ti to fotokopiram/linkujem/teleprotrtemrtekakogodujem, što bre jednostavno ne "smisliš" sama to isto ili nešto drugo, nešto što ti bolje paše, pa štancuj, Mile, do milje volje, nije bre ženo ovde stvar u autorskim pravima, tantijemama i tapšanju po ramenu, jednostavno sam izašao iz košuljice "XXL" i prešao u novu dimenziju, nije to što ti misliš i šlus.

Jer, ako bih morao da "smišljam", smislio bih ovo:

Teorija relativiteta

- Zakon o radu predviđao je (sve do onomad, što znači da se do tog trenutka pika ono o čemu pišem, a ja sam pokrenuo postupak dok se još brojalo) da radni spor MORA biti PRAVNOSNAŽNO okončan u roku od šest (piše se kao što se i čita: 6) meseci po podnošenju tužbe.
- Porodični zakon propisuje (i onda i sada) da je postupak u parnici za izdržavanje, kad je tužilac dete, NAROČITO hitan.

U roku od par nedelja dobio sam dve aman istovetne odluke dva stuba srbske državnosti - Ustavnog suda Republike Srbije i Apelacionog suda u Kraghuyevcu; bio sam, naime, u svojstvu punomoćnika, podneo dve ustavne žalbe zbog prekoračenja tzv. razumnog roka za suđenje (član 6. Evropske konvencije o ljuckim pravima Srba) u dva odvojena slučaja, jedan je radni spor, drugi je spor zbog izdržavanja, oba traju po PET godina (and countin' for radni spor), i u oba su mi slučaja ti kolosi pravednosti & napose pravne misli odbrusili da mnogo je'm gomna, jerbo šta je to PET (5) godina međ' prijateljima, a kamoli zemljacima Mileve Ajnštajn nee Marić, to ti bre pične pred očima k'o tren, dok se okreneš prošlo je, mi smo zemlja u slobodnom padu brzinom svetlosti C, tu ti je sve relativno, da ne kažem ki žvaka (mo'š je rastegneš odavle do crkvu), dakleM "ne može se uzeti da je NERAZUMAN rok od pet godina" u postupku koji je NAROČITO hitan (kako piše Ustavni sud tzv. RS), odnosno "jes' bre malko preteralo sa tih PET godina u radnom sporu, al' tu je sam tužilac kriv, jer je podneo tužbu ovom sudu..." (kako mrči Apelacioni iz Kraghuyevca)... Izvin'te, al' malko sam se pogubio u tom relativitetu, jeb'o sliku Šrederove mačke....
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Slavene, ako si u ofisu Empty Re: Slavene, ako si u ofisu

Počalji  slawen Sre Jun 03, 2015 5:03 pm

... ili beše Šredinger, meni su svi oni mnogo isti....






hahahaha, Šreder.... ko se seća njega još?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Slavene, ako si u ofisu Empty Re: Slavene, ako si u ofisu

Počalji  slawen Sre Jun 03, 2015 8:25 pm

Sad baš kvarim neku mladež pričom da je propas' Srbije počela i završila se propašću Beograda, onda kad su se pojavili oni rođeni, koji su na silu božju nekih drugih koji su se do sedamdesetih ili osamdesetih sjurili u Beograd i dali mu svoje živote i srca i talente i napravili ga od turske kasabe na metropolu, kad su dakle ti rođeni postavili čuveno pitanje "A znate li vi ko je bio moj deda pre rata?" Kurac od ovce, mudo ko i ti, to je bio, jer da je on nečemu vredeo i ti bi bio nešto bolji, pa ne bi ti danas to pitao, nego "Znaš li ti šta sam ja uradio, izmislio, stvorio, gde sam bio, na koju sam se planinu/ženu/mašinu popeo..."
Jer je to one druge oteralo u geto, među zemljake, oduzelo im pravo da budu beogradski Beograđani i nateralo ih da budu Piroćanci u Beogradu, Jagodinci u Beogradu, Crnogorci u forumima, Bosanci u svojim glavudžama, stoka koja promoviše svoju stočnost i tuče "rođene" čistom brojnošću (jer, ne zaboravimo, Beograd je bio prčvarnica pre tog rata, čak i ako mu pridodamo Malu Moštanicu i ceo Kosmaj), a to je dalje značilo postočnjavanje Beograda i njegovu transformaciju u deponiju Srbije.
A bez Beograda nema Srbije, ostatak mu je samo garnirung.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Slavene, ako si u ofisu Empty Re: Slavene, ako si u ofisu

Počalji  slawen Sre Jun 03, 2015 8:39 pm

Missim, ispada k'o da se sad pecam na temu četnici vs partizani, a mnogo me zabole, ono pseto što mu se ni groba ne zna ja bi' da sam bio šef OZNE udavio u nekom bunaru i bunar potom zatrpao, evo vam ga pa ga traž'te, kakikuracsuđenje, pošteno ili ne, isto bre kao sa Gadafijem, to je pljunulo u lice pravdi i time se samo odreklo civilizacije koja ima sudski postupak kao metod privođenja krivca pravdi, tom božanskom, a opet tako ljudskom pojmu (jer svi mi imamo neka imanentna, osnovna ljudska prava samim svojim rođenjem, koja nisu ni društveno ni klasno ni vremenski ni prostorno uslovljena, tome su najvećma klicali baš najveći protivnici svega "božanskog" na svetu, čisto da ne budem pogrešno shvaćen).

A fakat je da je sve to maslo "reakcije" i "mangupa u našim redovima". Plus što Nemac ne prestaje da buška, dok ne istera svoje, ili dobije po pičci....
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Slavene, ako si u ofisu Empty Re: Slavene, ako si u ofisu

Počalji  slawen Sre Jun 03, 2015 8:56 pm

Ne znam šta je sa ovim zvaničnim forumskim vremenom, da i to nije upalo u kovitlac Milevinog relativiteta (ili makar u njojzinu kutiju sa koncima & iglama, famozni etui), jer tačno vreme kad se odigrao daje smisao i značaj svakom događaju: ako osobi A stigne prvo poruka od osobe B, umesto od osobe C, zato što je osoba C imala maler sa konjima, pa osoba A udari u zvona na crkvi Naše Gospe od silne radosti misleći da su se hrabri srbski Spartanci pre cirka nedelju dana najebali majke musavima (a ono bilo kontra), pa tako šireći lažne vesti potpadne pod udar zakona o informisanju, ili ako caru Duletu Silnom stigne befel od gos-n Pape koji ga imentuje za glavnokomandujućeg u narednoj pljački Jerusalima, pa Duki reši da će uterati jakom Srbe u katoličanstvo, samo da oposli nešto i utom ga sjebe malarija, ostavivši nas na milost & nemilost svim potonjim patrijarsima i ostalim kriptokomunistima, to jasno govori da su i osoba A i car Dule imali loš osećaj za tajming.

Dakle, kad je tačno bilo 7:35?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Slavene, ako si u ofisu Empty Re: Slavene, ako si u ofisu

Počalji  slawen Sre Jun 03, 2015 9:04 pm

Samo da obavestim javnos', ovo je poslednji dan da sam na pivu, od sutra sam na Seroxatu, možda sam zato extra "ogorčen" (ova me reč osobito peče, otkako sam je čuo iz usta jedne naše pređašnje elokventne članice, a u vezi s'menom).
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Slavene, ako si u ofisu Empty Re: Slavene, ako si u ofisu

Počalji  slawen Sre Jun 03, 2015 9:10 pm

Индминвајл, тек да знате да су ваши лични проблеми пичкин дим у односу на праве невоље које потресају наше друштво: [You must be registered and logged in to see this link.] (чланак из Блица)
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Slavene, ako si u ofisu Empty Re: Slavene, ako si u ofisu

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu