RESTORACIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jel' ima josh ko muke da razume crnci?

2 posters

Ići dole

Jel'  ima josh ko muke da razume crnci? Empty Jel' ima josh ko muke da razume crnci?

Počalji  slawen Sre Mar 07, 2012 1:17 am

Илити стока уме да нервира...

Звао ме данас један. Кад прича отеже и запева к'о да има парезу фацијалиса, ал' комплет, не само на пола лица.

Миссим, јесте ово југ, и има бре и белаца који тако говоре, мислим свуда ћеш да нађеш такве који се што из глупости, што из других малобројних разлога понашају дебилно, али се 98 од њих 100 врло брзо коригује, чим примете да их не пратиш (то раде, опет, што из учтивости и оно мало кућног воспитанија којим се СВИ овде прилично диче, што из чисте сујете, јер нема бића на овој планети које није жељно љубави и пажње, да не кажем да тражи да буде испоштовано, а то значи и да његова беседа буде примљена са разумевањем).
А овај јок, тера ли тера. Тако сам и провалио да је црнац, иако човека нисам видео (дали ми обичан телефон, не онај са екраном).
Чудо једно како су упорни у томе да себе искључе из било каквог озбиљног разматрања. Да не кажем нешто горе (мрзи ме сад). Исти наши цигани.

Имам пар причица...
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jel'  ima josh ko muke da razume crnci? Empty Re: Jel' ima josh ko muke da razume crnci?

Počalji  slawen Sre Mar 07, 2012 1:51 am

Тако, на пример, мој ГМ (џенерал менаџер), иако прилично необразован човек, некако инстинктивно (што би рек'о један паметан човек "сељачка лукавост је најнижи облик интелигенције") поступа у складу са пословицом "similis simili gaudet". Уз то је похађао специјалистички курс за самопобољшавање Грента Кардонеа (Тони Робинс је више опште праксе, овај Грент је окренут искључиво продавцима аутомобила, рекријејшн вијекла и чамаца), а тај Грент у једном тренутку (не знам да'л је први или други ЦД) каже како је приметио да људи више воле да опште, седе, тихују или буду у истом простору са познатим и њима подобним особама, него са непознатим (и у ширем смислу, није нужно да буду non - acquaintances, већ једноставно да буду сувише другачији). Па је у нашем малом дилершипу мој ГМ позапошљавао разног света, све циљајући на различите интересне групе: старе - младе, upper class - blue collars, мршаве - дебеле, високе - ниске и типичне комбинације овијех особина. Јер не можеш навашати сејлсперсонала колико је различних особина у људи.
Захваљујући томе имамо једну ужасно дебелу и аљкаву црнкињу, самохрану мајку неколике деце по имену Латоја (клоуз инаф, није баш Шаниква).
Кад та крене да гузуља између кола на паркингу, све гледамо кад ће да откине неки ретровизор, иако су паркирана тако да можеш комотно да отвориш врата, а да не закачиш она суседна. Срећом па је Немац направио огледала на федер, па могу да се натегну без да се поломе.
Дивна особа.
'Ладно ће да узме са твога стола шта јој треба, без да пита или да врати.
Има онај отужно слатки начин говора; "Хелоу, хани!" каже свакоме одмах, кревељи се и кези са све главом нахереном постранце као код људи који ће нетом да се загрле, да изгледа што приснија.
Да не набрајам сада, једноставно - биће огромне запремине испуњене лошим особинама....
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jel'  ima josh ko muke da razume crnci? Empty Re: Jel' ima josh ko muke da razume crnci?

Počalji  slawen Sre Mar 07, 2012 2:07 am

Е, сад, све је још некако у реду кад је са муштеријама са којима се слаже к'о бурек и кисело млеко. Миссим, јесте то подилажење олошу, али је ово бизнис бре и нема ту много пренемагања, него гледај како ћеш да им узмеш паре. Њима не да не смета кад Латоја каже "Let'me x my manager wut ride is upto you" већ то особито готиве.
Али је она ужасно слаба у своме послу и никако да прода нешто. Па уместо да поради мало на себи, свом наступу, стилу, да научи нешто и о колима која продаје, јок, она кидише на свакога ко уђе у радњу, па чак и на оне који се само возе поред, све у нади да ће тако из чистог квантитета да исцеди понеки квалитет, то јест да набаса на идиота који ће од ње да купи ауто.
И природно, тако наилази на колико - толико нормалан свет, међу њима и људе који не успевају или не желе да сакрију гађење (ово друго је у Америкама екстремно ретко да видиш од некога ко није маскиран, ваљда се плаше закона) кад је виде & чују...
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jel'  ima josh ko muke da razume crnci? Empty Re: Jel' ima josh ko muke da razume crnci?

Počalji  slawen Sre Mar 07, 2012 2:14 am

Oдо' сад да пазарим нешто, па ћу да наставим.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jel'  ima josh ko muke da razume crnci? Empty Re: Jel' ima josh ko muke da razume crnci?

Počalji  slawen Sre Mar 07, 2012 3:25 am

Сад се сигурно пита неко шта је овоме, па цео топик посвети једној таквој у најмању руку маргиналној друштвеној подгрупи?
Well, it makes two of us.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jel'  ima josh ko muke da razume crnci? Empty Re: Jel' ima josh ko muke da razume crnci?

Počalji  Hate mail Pon Mar 12, 2012 1:05 pm

Baseness.
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jel'  ima josh ko muke da razume crnci? Empty Re: Jel' ima josh ko muke da razume crnci?

Počalji  slawen Sre Mar 14, 2012 5:00 am

Вала се осевапио онај ко им је измислио мобилне телефоне....
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jel'  ima josh ko muke da razume crnci? Empty Re: Jel' ima josh ko muke da razume crnci?

Počalji  slawen Sub Maj 12, 2012 2:31 pm

Јутрос драма у суседству.
Он је електромеханичар и свештеник те неке њихове цркве. Разведен (или растављен), отац неколике деце различитог узраста (најстарији син му има ваљда 25+ година, биће да га је направио са 16).
Његова девојка има 30, мада изгледа као да има 13. Непознатог брачног и породичног статуса.
После краће и за наше појмове невероватно тихе свађе, на нечији позив дошао полицајац.
Дилбер рек'о да је она пробала да га угуши тијеком ноћи (полицајац је то прећутао, што је разумљиво с обзиром на разлику у величини наводне давитељке и њојзине жртве) и да ће, у случају да она одмах не напусти просторије, да поднесе пријаву због треспасинга, јербо она није, замислите, пријављена на адреси.
Она плакала мало, мало се курчила (нисам ни ја репа без корена, имам ја фамилију у Северној Каролини), мало молила, мало се правдала.
Полицајац им дао два сата да то реше.
Одушевиле су ме речи "it obviously not working out, so it's time for alternate plan"*. Мораш да волиш Америку, ако ништа друго, само због те лепоте једноставности.
Ономе наредио да јој позове и плати такси, речима, кад си знао овде да је довучеш...
По гласу бих рекао да је белац.


*можда нисам добро записао, нисам имао чиме да 'ватам белешке
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jel'  ima josh ko muke da razume crnci? Empty Re: Jel' ima josh ko muke da razume crnci?

Počalji  slawen Sre Jul 03, 2013 7:18 am

Close enough: Добри доктор Нареш пита уважене колеге на групи за међународно кривично право следече питање бато:


[You must be registered and logged in to see this image.]
Dr. Naresh V.  
Associate Professor & Chairman Department of Law at BGC Trust University Bangladesh
Bangladesh

Will the Imputation of "Penis' be right punishment for accused of Rape with Innocent girl below 12 years of age? please comment.

Миссим, јеботе.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jel'  ima josh ko muke da razume crnci? Empty Re: Jel' ima josh ko muke da razume crnci?

Počalji  slawen Sre Jul 03, 2013 7:21 am

А то се све дешава овде негде: [You must be registered and logged in to see this link.]

И сад ти разуми то.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jel'  ima josh ko muke da razume crnci? Empty Re: Jel' ima josh ko muke da razume crnci?

Počalji  slawen Uto Jul 23, 2013 8:28 am

Ma kome ba mi da se prilagođavamo?

Submitted by Anonymous on 17 Avgust, 2012 - 16:14.
Definitivno, niti je muslimanu niti muslimanki mjesto na plažama u prisustvu ostalih polugolih tjelesa. Pa čak i da su propsino odjeveni (muslimani), takav ambijent razgolićenosti, razuzdanosti i nemorala je neprihvatljiv. Vidim da u zadnje vrijeme i neki muslimani uvode "inovacije", pa povedu svoje hanume na plažu u nekim tzv. "specijalnim kupaćim kostimima za muslimanke", u kojima one izgledaju ponajviše smiješno i patetično, ostali ih posmatraju kao svemirce, ili kao ono čudovište Nesi koje izranja iz mora, s podrugivanjima i podsmjehom. Pa zar nam treba ovakvo ponižavanje zarad nakratko preplanulaog tena?! Kakvu poruku o vjeri i vlastitoj dosljednosti šaljemo?
Prisustvo na plaži je za muslimane isto i kao prisustvo na drugim mjestima grijeha; kao npr. u nekoj kafani gdje se pije alkohol i gdje polugola pjevaljka hoda oko stola, a muslimani se kao tješe što su propisno obučeni i što se za njihovim hastalom ne pije. Muslimani trebaju znati i malo podnijeti dunjalučke žrtve u korist ahiretskog biljitka, a ne samo kukati kako redom propuštaju sva tzv. dunjalučka zadovoljstva.
A za one koji pak ne žele propustiti užitak mora (koji naravno većini godi, ne trebamo se lagati), iznajmite samostalno kuću ili apartamn na osami, s vlastitom plažom, pa bujrum, daleko od tuđih očiju i pogleda, ali i daleko od grijeha drugih osoba.

Selam!



Sestra

Submitted by Anonymous on 30 Novembar, 2012 - 12:55.
Sellam alejkum wr.wb kao prvo ne znam stvarno..ako vi muskarci idete na more da biste "snimali" zene koje vam nisu zene a kamo li nesta drugo, nemora znaciti da je svako kao vi! Sto se tice tog "smijesnog" kupaceg kostima, kako ga ti opisujes smijesnim.. smijensije je kad vi braca obucete sorc fol iznad koljena a kada izlazite iz mora sve vam se ocrta i zalijepi! Pa cak i spolni o0rgan se ocrta. Sto se tice smijeha opcenito, danas je normalno kad bi covjek govno stavio na glavu a smijesno je kada se zena pokrije a kamo li stavi nikab! A more kao more, ja licno idem radi svog zdravlja a ne radi "snimanja".


lol!
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jel'  ima josh ko muke da razume crnci? Empty Re: Jel' ima josh ko muke da razume crnci?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu