RESTORACIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Брис Татон по други пут међу Србима

4 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Брис Татон по други пут међу Србима Empty Брис Татон по други пут међу Србима

Počalji  slawen Pet Avg 27, 2010 9:26 am

Једном разбили главу, друоме избили око.... [You must be registered and logged in to see this link.]
Већ сам у почецима ове кафане отварао тему "Тамо и овде".
Могли би поново. Ех, да је ту Емиграција....
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Брис Татон по други пут међу Србима Empty Re: Брис Татон по други пут међу Србима

Počalji  ВЈТ Pet Avg 27, 2010 3:11 pm

Иако сам отишла да спавам када си ти ово писао, као да је било неко синхронизовано размишљање. Истина, ја сам само написала: "Да ли сте сви ви сада Дејан Гламочак, пизда вам материна?" (не пратих Фејсбук шизења, па можда не знаш до краја о чему говорим, али ти је углавном јасно).
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Брис Татон по други пут међу Србима Empty Re: Брис Татон по други пут међу Србима

Počalji  Hate mail Pet Avg 27, 2010 8:10 pm

Ja cu se odvaziti da nagadjam kako je French-speaking briselska stoka passive-aggressive kastrata, dokonjaka, lenstina i neinventivnih, korumpiranih mediokriteta with an eternal axe to grind a koji lagodno zive na poreskim dotacijama svojih vrednih komsija/robova produktivnih Flamanaca odlucila da se potuljeno i passive-aggressive uz asistenciju korumpirane tzv. policije regrutovane iz istog stratuma osveti srB-speaking beograCkoj stoci za masakr nad French-speaking Tatonom. Otud i poslovicno vishijevski odnos tzv. policajaca. Ide i u prilog mojoj tezi da su svi u Evropi osim Germana manje-vise uzurpatori i stoka. Non-Germanics opcenito, Romance-speakers osobito.

Germani to rade industrijski, uzimajuci maksimalno u obzir pitanja kao sto su efikasnost procesa, optimizacija i resource utilization, bez ociglednog opijanja emocijama i opsednutosti trenutkom a cemu su uzurpatori skloni - svi i svuda - te uz pedantno vodjenu dokumentaciju i po 100 za jednoga.


Poslednji put izmenio Hate mail dana Pet Avg 27, 2010 8:23 pm, izmenio ukupno 2 puta
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Брис Татон по други пут међу Србима Empty Re: Брис Татон по други пут међу Србима

Počalji  amans* Pet Avg 27, 2010 8:15 pm

NE.....oduzilo se ovo njegovo odsustvovanje--valjda zbog leta..

amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Брис Татон по други пут међу Србима Empty Re: Брис Татон по други пут међу Србима

Počalji  amans* Pet Avg 27, 2010 8:24 pm

mislim da je i medju mojim fejsbukovcima bilo tatonovaca, te sam prenela vjt's komentar na moj zid, malkice redigovan :)
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Брис Татон по други пут међу Србима Empty Re: Брис Татон по други пут међу Србима

Počalji  ВЈТ Sub Avg 28, 2010 12:56 am

Са цензурисаном псовком, а? cheers
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Брис Татон по други пут међу Србима Empty Re: Брис Татон по други пут међу Србима

Počalji  slawen Sub Avg 28, 2010 9:01 am

Писао сам ја пиле своједобно (Минд гаме) да наш човек своје домаће паре (pecuniae) не цени богзнаколико, дочим туђе....
Колико су мене учили по овим школама које сам како-тако позавршавао, сама та реч (pecuniae) у основи значи "стока" и ја сам право србски претпоставио да и ти то као филолог на гласу знаш.
А ти си се била уФатила за бакшиш....
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Брис Татон по други пут међу Србима Empty Re: Брис Татон по други пут међу Србима

Počalji  slawen Sub Avg 28, 2010 10:49 am

'Тедо' рећи, некад ни сами не знамо на шта све мислимо кад нешто кажемо, док нам догађаји које следе то не покажу.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Брис Татон по други пут међу Србима Empty Re: Брис Татон по други пут међу Србима

Počalji  ВЈТ Sub Avg 28, 2010 1:10 pm

Ах, да ли је то критика што не читам све што пишеш, или што и оно што прочитах не подвукох (као тинејџери што жврљају по романима Хермана Хесеа)? Или пак што нисам била заинтересована за неке теме онда када си ти о њима причао/писао?
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Брис Татон по други пут међу Србима Empty Re: Брис Татон по други пут међу Србима

Počalji  slawen Sub Avg 28, 2010 2:56 pm

Хммм.... подвлачење.... знао сам неке девојчице које би такве "бисере мудрости" преписивале у посебну свеску. Ваљда је то културније, да се не штете књиге, нарочито ако су из фонда Народне библиотеке "Вук Караџић".

А у ствари те маргиналије су биле најбоља ствар и веома често сам само због њих позајмљивао књиге, једном сам чак тражио два пута исту, јер сам хтео поново да прочитам исту фору неког анонимног претходника..... Претече форума.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Брис Татон по други пут међу Србима Empty Re: Брис Татон по други пут међу Србима

Počalji  ВЈТ Sub Avg 28, 2010 3:37 pm

slawen ::Хммм.... подвлачење.... знао сам неке девојчице које би такве "бисере мудрости" преписивале у посебну свеску. Ваљда је то културније, да се не штете књиге, нарочито ако су из фонда Народне библиотеке "Вук Караџић".

А у ствари те маргиналије су биле најбоља ствар и веома често сам само због њих позајмљивао књиге, једном сам чак тражио два пута исту, јер сам хтео поново да прочитам исту фору неког анонимног претходника..... Претече форума.

Знала сам ја и дјевојчице и дјечаке. Знам неке и сада. Не само да су подвлачили и/или уписивали "мудре изреке" у некакве либриће, већ то и цитирају, када год се за то укаже прилика. Постоји један добитна комбинација аутора који се цитирају: Хесе (то за мрачније фазе мисаоних типова rofl ), Меша Селимовић (фин човјек, али му је публика грозоморна), Мика Антић... Да *ебе јеж јежа...
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Брис Татон по други пут међу Србима Empty Re: Брис Татон по други пут међу Србима

Počalji  slawen Sub Avg 28, 2010 4:00 pm

Ево ја сам цитирао Ђуру (Даничића).
Каква сам ја особа?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Брис Татон по други пут међу Србима Empty Re: Брис Татон по други пут међу Србима

Počalji  ВЈТ Sub Avg 28, 2010 4:15 pm

You're a bright spark, remember?!
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Брис Татон по други пут међу Србима Empty Re: Брис Татон по други пут међу Србима

Počalji  slawen Sub Avg 28, 2010 5:40 pm

Тhat's right.... Dynamo!

slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Брис Татон по други пут међу Србима Empty Re: Брис Татон по други пут међу Србима

Počalji  amans* Ned Avg 29, 2010 12:57 am

sunny
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Брис Татон по други пут међу Србима Empty Re: Брис Татон по други пут међу Србима

Počalji  slawen Čet Sep 02, 2010 5:09 pm

Суђење за убиство Бриса Татона одложено јер је заштићени сведок имао преча посла (по Црној Гори) него да се појави пред србским судом.
А шта се дешава по Белгији?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Брис Татон по други пут међу Србима Empty Re: Брис Татон по други пут међу Србима

Počalji  slawen Čet Sep 02, 2010 9:49 pm

Ево и [You must be registered and logged in to see this link.] помињу Татона.

Узгред да питам, верује ли ико у причу овог лика са шљивом под оком?
Да подсетим, убијени је био на одмору у Охриду, док га кући у Београду чекала жена са троје деце. Инцидент је избио у неком стриптиз-клубу у ситне сате.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Брис Татон по други пут међу Србима Empty Re: Брис Татон по други пут међу Србима

Počalji  Hate mail Čet Sep 02, 2010 11:04 pm

Nisam pametan vise za zbivanja na tim prostorima.

A vidi ono o Sretku, tamo pored. ++++
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Брис Татон по други пут међу Србима Empty Re: Брис Татон по други пут међу Србима

Počalji  slawen Pon Nov 08, 2010 6:52 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]
... и због тога сасвим сигурно неће вући букагије наредних година, као што би требало да ово овде макар и у назнакама подсећа не на државу, не постављајмо тако високе захтеве, него да макар мало личи на лабави ортаклук грађана села Луга интересно повезаних заједничком воденицом, да личи на кафанско друштво пијаних гробара, на састав просечног србског приградског аутобуса кад заседа у пленуму, или бар на обичну керећу свадбу.
Јербо је давање лажног исказа још увек кривично дело, а овај је најмање једном слагао. Што и није тако страшно.
Ништа што пет дина Забеле не би могло да исправи....
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Брис Татон по други пут међу Србима Empty Re: Брис Татон по други пут међу Србима

Počalji  Hate mail Pon Nov 08, 2010 11:50 pm

Uostalom, "oni su nas bombardovali".

Navrat-nanos, ziheraski, k'o preko one stvari, ofrlje i uzalud.
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Брис Татон по други пут међу Србима Empty Re: Брис Татон по други пут међу Србима

Počalji  slawen Uto Nov 09, 2010 7:51 am

Брис Татон је парадигма свог србског зла.

Без зајебанције.
По томе што га је (и како га је) убила светина просечних србских тејлеса "које је неко нахушкао". Можда чак на слави њиховог клуба.
И што србски лекари нису успели да га спасу.
И по томе ко је све кренуо да га освети.
Са све улицом у Врњачкој Бањи (који ли је кретен одлучио да се Бања пише великим словом? ваљда да би помогао описмењавању Срба - удри све великим, нема шта да се ту пуно размишља, тако је мања могућност грешке, па ће нас консеквентно бити више писмених!)
И спомен-плочом на јавној гаражи.
Ко се све извињавао.
Ко хапсио, а ко оптуживао. Ко судио.
И како то иде.
И како ће да се заврши.
И како ће неко после да се нађе паметан да на силу и противно "свим изведеним доказима" осуди ова "наша" невинашца која су се тамо случајно затекла.
Под "притиском" споља. ЕУ и Америке, где се педери жене међусобно да би мучили црнце.
Јер, нема доказа да је Татона ико убио.
Сам пао, сам'с убио.
И како ће после сви да "знају" да су "навијачи" осуђени невини, али су мученички поднели жртву ради добра мајчице Србије.
Посерем се у исту.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Брис Татон по други пут међу Србима Empty Re: Брис Татон по други пут међу Србима

Počalji  Hate mail Uto Nov 09, 2010 8:29 am

To tzv. drustvo nema kapacitet da upise ocenu ili izostanak u dnevnik obicnom djaku, sa rucnom bombom donetom u skolu ili ne, a ne da se zanosi da moze da donosi presude ili izigrava poredak.
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Брис Татон по други пут међу Србима Empty Re: Брис Татон по други пут међу Србима

Počalji  slawen Uto Nov 09, 2010 8:36 am

A, не, не ради се овде о заблудама типа: "Ми можемо да осудимо криминалца", већ о: "Ми ћемо ОПЕТ да зајебемо и Европу и цео свет." заблудама.

Логички систем у глави једног лудака. Осим ненормалне почетне премисе и трагичних, коначних објективних последица (по самог "мислиоца") таквог процеса размишљања & поступања, све остало, све оно између је у реду, све идеје, кад једном крену да се надовезују, савршено се међусобно уклапају и подупиру....

Ту је Рашковић био потпуно у праву - под условом да реч "народ" у реченици "Срби су луд народ" по смислу изједначимо са једним организмом, једним човеком, једном главом.... што би ствари знатно олакшало, не?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Брис Татон по други пут међу Србима Empty Re: Брис Татон по други пут међу Србима

Počalji  slawen Uto Nov 09, 2010 9:11 am

Има овде један Пава* Рачанац, изразито брахеокефални тип, дипломирани правник са завршеним двогодишњим стажом у правосуђу.
Само сплетом несрећних околности није постао судија.
Наиме, дружио се са погрешним људима. Који су га опањкали.

А он сасвим О.К.

Ево, пресреће ме задњих дана по паркинзима, испред судског степеништа, код ватрогасног дома.... и тражи да му помогнем, за обећану награду од 20 милиона евра.
Ах, да, заборавио сам да вам кажем да је човек душевни болесник.
Елем, наставља он своју причу (давно започету, има томе неколико година, па ме сам Бог спасио) у којој је он карао неку докторку до безумља, она се толико била навукла на ту зависнос' од секса да се смртно заљубила у Паву* и хтела да остави породицу и да га води у Швајцарску, али се ту умешао њен муж који хтео да прода Павин* бубрег, па кад га овај открио набедио га да је луд и помоћу веза са УДБОМ средио да га његови родитељи сместе у институцију и кућни притвор (то је оно време у коме сам био поштеђен даљег тока приче, све до недавно) из кога је он успео да побегне искључио снагом свог ума, е сад му се, пошто је та докторка била уролог и тровала га, сад му се враћа мокраћа у бубреге, па су му пријатељи из Америке послали у Крагујевац екипу јапанских биоенергетичара, на аеродрому их сачекао колега адвокат Лековић, па их довезао у Хотел "Крагујевац" где седе у соби на седмом спрату већ седам месеци, не силазе ни у ресторан да једу, чекају Паву* да га излече да му се више не враћа мокраћа у бубреге, па да оде у Америку јер га тамо чекају чим се излечи, али му на рецепцији не дају да оде код Јапанаца, јер им тако наредили из УДБЕ, јер су на њега љути Црногорци зато што је Србин, па су га опањкали да ће он да направи своју странку, а то узнемирило ове из Удбе, па су наредили онима из хотела да га не пуштају на седми спрат, већ је он узимао собу, ал' на петом спрату, па су га контролисале чистачице и нису му дале да се попне на седми, тако да је и то пропало, а џабе и да се попео, Јапанци су рекли да ће да га приме само ако га доведе неко из полиције или неко кога они, Јапанци лично знају, а Лековића су потплатили Црногорци пошто је и он Црногорац да га изда, па сад негира целу ствар, и још они знају судију Бланушу, али он је радије одабрао да узме 200.000 € од професора Чејовића који је такође Црногорац да га не води код Јапанаца, него од Паве* 20 милиона, еееј, луд човек, молим те, па код Јапанаца су ишли да се лече још и професорка Соковић и судија Јелена Вуковић, али да их не питам ништа јер ће сигурно да кажу да нису, људи то крију кад су болесни, стиде се..... A ja, ево, ја глатко могу да добијем тих 20 милиона евра, само да нађем некога ко ће да га одведе. Код Јапанаца. Који још седе у соби на седмом спрату, види он кад се померају завесе, али колико ће издржати, не зна се, зато је ствар хитна.

Have you got the picture?



*право име познато редакцији
btw, оно писано тамноцрвеном бојом не само да је потпуна истина, већ је изречено и озбиљним тоном, дакле стојим иза сваког слова, нарочито у оном делу око избора за судију.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Брис Татон по други пут међу Србима Empty Re: Брис Татон по други пут међу Србима

Počalji  slawen Uto Nov 09, 2010 10:13 am

... или да појасним:

[You must be registered and logged in to see this link.]

И коментар:

Rade 08. novembar 2010. 18:42 #1446760
Neka ti je laka zemlja Ujace.... A ubice ce stici pravda ako ne od zakona onda od familije...
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Брис Татон по други пут међу Србима Empty Re: Брис Татон по други пут међу Србима

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu