RESTORACIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

+2
neprijateljska emigracija
slawen
6 posters

Strana 17 od 30 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 30  Sledeći

Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 17 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  Hate mail Uto Maj 25, 2010 1:32 am

:)

B92: Porodica proglasava Mladica mrtvim?

[You must be registered and logged in to see this link.]

*Imam i ja ovakvu tigerstripe uniformu.
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 17 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Uto Maj 25, 2010 7:04 am

Да, да, много су они гледали те америчке филмове... и серије.
Има она серија "Бостон лигал", е ту би ово сигурно могло, али у Србији...

Пази бре какви сељаци, они задригли, сити и напити, стока бахата мајке им га понабивам, па један министар мртав-ладан и пре него што је започео СУДСКИ поступак каже "то нећемо дозволити", човек не да се меша, већ директно унапред и erga omnes а посебице свим судијама диктира каква ће бити пресуда. Да се неки не зајебе случајно, под утицајем телевизије.
К'о да би у тзв. Србији било судије који би прогласио онога мртвим под овим условима.

Овде је главно питање "зашто сада"?
Миссим, куд толике године, хај'д још две, онда би могли да им пљуну под прозор, МОРАЛИ би да га прогласе мртвим, не би на предлагача падао терет доказивања да је нестао под таквим околностима (јер се његов нестанак не може довести у везу са ратом и ратним дешавањима аутомацки, обзиром да је Дејтон већ откад себе закључен) које указују да више није у животу.
А ово (околности нестанка) могу да буду оне, на пример, у Топчидеру!
Или у Лађевцима, мало касније, кад је онај војник "извршио самоубиство", а посао му био да чува писту "са које нико није полетео".
Ту би били стопосто у праву, то јесу околности да се човек замисли за свачији живот, кад могу да побију регруте, могу и генерала.... Можда ће да чачкају мало по томе, можда им је циљ да тако изврше диверзију која ће да скрене пажњу, не знам.

Али "зашто сад".
Шта то очекују да ће да се деси у скоријој будућности, па су пожурили? Шта су то чули да наша генијална власт намерава? Можда би то требало да питамо Ђелића, ипак је он за "европске интеграције".
Ако га србска власт држи у неком подруму, као што се нашироко претпоставља, онда је сирома најеб'о, јер му се тих четрнаест година неће рачунати у казну. Али нико није толики кретен да мисли како би овим проглашењем за умрлог могао било кога, а камоли србске властодршце да натера да се открију.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 17 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Uto Maj 25, 2010 7:12 am

А ја сам лепо предлагао да га убију филмски, не правно.
Да поведу булументу тих наших пријатеља и пратећих новинара у један дипломацки лов.
Па кад избију на неку чуку, да однекуд искочи Младић са канистерчетом бензина у једној и ЗИП упаљачем у другој руци, да се истовари нешто као учињена ми је неправа али нема везе, проблем је што је учињена неправда спрам србског народа, еве овим чином ја то и доказујем, па удри озго онај бензин, па пали онај упаљач.... К'о Терминатор што је изгорео.

Још најбоље да се онда мађарски конзул или први секретар аустралијске амасаде маши пушке, да несрећнику прекрати муке, па погоди неку кутију са експлозивом која се ту случајно затекла, оно учини бууум, а кад се дим разиђе, остали само дугмићи, као код оног контејнера за рециклажу стакла што је Хате показао ономад.
Ураде ДНК анализу, докаже се да је у пронађеном узорку она сродна са ДНА његове својте и крај.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 17 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Pet Maj 28, 2010 5:14 pm

Мала је ово земља колики су то разбојници.
Е, сад су раскрикани. Да не кажем најебали.

Влада Републике Србије (ах, како то гордо звучи!) формирала комисију да испита аферу "Сателит"!
Зипа само ово чега се сећам из цуга:
афера кофер
афера индекс
афера аутопут
афера повезана предузећа министра полиције Душка Михајловића
афера националне штедионице
афера куповине струје од Хамовића & Лазаревића
афера Сартид
афера Цанетовим авионом у Дубаи и Рио

округло два'ес секунди, са све куцањем.
Да нисам пазио на мала/велика слова и да нисам сваки пут писао "афера", ни десет.
Јеботе, могу д'идем у дактилографкиње.

Питање је: ко је тај Првослав (зипа име, право српско) Давинић.
Откуд он министар војни, у ОНО време, кад се освајала демокрација?
Миссим, како се то постаје министар војни у ТАКВО време?

Нема школа за војне министре, па да распишеш конкурс.
Нема неки списак на коме се налазе потенцијални кандидати већ годинама, па их сви знамо и животни им пут и како су се кроз жбуње и коров пробијали ка врху.
Јер ипак је министар војни неки врх.
Ја за тог Давинића нисам био ни чуо пре него што је постао министар. А испаде и нико од тадашњих и садашњих МУ ПАРТИЈСКИХ ДРУГОВА.
Откуд он ту?
Ко га је предложио и рекао "Ево, ја знам једног човека, одличан је за министра војног!"
Ко је онда рекао "Е, кад ти кажеш да је Првослав О.К. а тебе сви знамо, онда може:"

Ко се, рецимо, сећа Ђинђићеве ЕКСПЕРТСКЕ владе?
Откуд тај свет у Србији?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 17 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  Hate mail Pet Maj 28, 2010 10:10 pm

"Nas covek sa spiska".

[You must be registered and logged in to see this link.] sad kucaj "Prvoslav_Davinic" tzv. cirilicom za ostatak URL-a.
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 17 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  Hate mail Uto Jun 01, 2010 11:59 pm

Pomenu mi brat danas slucaj jednog naseg (mog, zapravo) drugara iz srednje skole (malo poseban lik, zavrsio 2 fakulteta, trguje, posluje, kupuje kola, stanove, poslovne prostore; dakle neko u biti krajnje neregularan a hoce da to bude u tzv. Srbiji, ludak) koji je hteo da odjavi grejanje u stanu. Ima kucu ili drugi stan pa kad je u ovom stanu nece da ga deru za grejanje nego misli na struju to. Po prici, odjavio se nekako, navodno mu stavili termometre na radijatore (?) ali mu salju racun i dalje iz Javnog komunalnog preduzeca "Grejanje" i to na iznos od 30% ranijih, full-time racuna. Kad ih pitao sto to rade oni mu rekli "na konto toplote koju njegov stan dobija kroz zidove od okolnih, komsijskih stanova koji se full-time greju". Nisam pitao za detalje, zabolela me glava, te se izvinjavam na tu okolnost.

A, jel'da je dobar stos?
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 17 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Sre Jun 02, 2010 6:26 pm

Нови прилози савремеој србској правној и друштвеној пракси:

Пре неки дан ми дође момак који живи у наслеђеном очевом стану, а у који се овај, пак, уселио 1967. године тако што је своју кућу заменио са неким војним лицем које је било "носилац станарског права". Наравно, стан је био војни, а војска је дала своју сагласност на замену.
Е, сад, испало је да та замена није била најсрећније решење за оца овог момка, јер је после само 13 година у том стану, 1980. године војска закључила да та зграда више није употребљива за становање (јербо је реч о згради за колективно становање које су од пуних цигала сазидали Немци за потребе Артиљеријског завода у тзв. Новој колонији 1927. године, а коју су ови после рата узели за себе, као и Завод, уосталом) и да треба да се поруши, а истом одлуком наложила да се станарима те зграде (њих шесторо) дају други станови у замену.
Наравно, од тога није било ништа, па зато овај момак и даље живи тамо, 30 година пошто је зграда проглашена неусловном.
Е, али пошто је зграда неусловна, станари нису ни могли да откупе те станове, па им сада, кад је земљиште испод зграде добио неки "инвеститор" да ту зида богтепита колику зградурину, нико није у обавези да у тој новој згради да нови стан. Односно, могу да добију нови стан на коришћење, са економском киријом.
Што је занимљиво, јер, иако је већ 30 година зграда званично неупотребљива, свих 30 година војска редовно сваког месеца шаље рачуне за кирију овом момку, а пре тога његовом оцу.
Пишично, имао сам у рукама писмо из 2005. године, кад је војска вршила ажурирање имовине (ваљда је тада био онај разлаз са тзв. Црном Гором, шта ли), које је војска послала овом момку да провери да ли су уредни подаци и које почиње са "Поштовани закупче".
Ах, да. Да не би за "неусловну" зграду плаћали оне силне таксе и порезе, војска ју је откад себе избрисала из катастра. Не постоји. Нема је.
Али кирија може.
Живела.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 17 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  Hate mail Sre Jun 02, 2010 7:40 pm

To a i ono u Pancevu su odsjaji srBskog pravnog rezona zvanog "bis in idem".
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 17 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Čet Jun 03, 2010 1:30 pm

Наредили пилоту да се катапултира да би војни авион пао у Гружанско језеро, из кога 150.000 људи у Крагујевцу пије воду!

Шта има везе то мало керозина и оних авионских хидрауличних уља, чиме нас бре све нису тровали, па ево и ове НАТО бомбе са осиромашеним уранијумом и онај пирален из Заставе, па нам ништа нису могли, и то што има мало отрова у том авиону ћемо да попијемо и протерамо кроз систем, не може нам нико ништа, јачи смо од судбинееее!
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 17 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  Hate mail Čet Jun 03, 2010 3:15 pm

Jasno, brate.

Kad popijete svu vodu, onda ce da izvade avion. Jevtinije je. A vodu ce vam naplate. Mozda dva puta ("bis...").

To je ono sto moj cale zove "kozhoderska drzhava" i "kozhoderci".

Zivela, al' zamalo
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 17 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  Hate mail Čet Jun 03, 2010 4:52 pm

# Valjda nije pobio ono malo ribe sto je ostalo od ribokradica, nek nam je ziv i zdrav,
(pecaros, 3. jun 2010 14:26)
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 17 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Čet Jun 03, 2010 6:42 pm

Ево сад на Б92 приказују тај невиђени тријумф наше авијације.
Војна говеда да пукну од поноса због успешно изведене акције.
А Б92 им својски помаже.
Чак су самоиницијативно метили и неки ситан, стидљиви поднапис: Нема опасности по воду за пиће. Чачкају, чачкају, кад их нико не пита. Провоцирају, бушкају.
Еколошки освешћен пилот је "дуго кружио" да би "потрошио што више керозина".
А остало је чисто, разуме се.

Смрт!
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 17 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Čet Jun 03, 2010 6:58 pm

Сви запослени у државној управи, то јест сви они који на неки начин примају плату из буџета, а што подразумева све просветаре, све лекаре и медицинске сестре, све у правосуђу, полицији и осталим водоводима & канализацијама чија је плата до 80.000 тзв. динара (800€ илити цца $1,000) добиће једнократну ПОМОЋ од по 5.000 динара (50€ или $63).
Човек би се просто сажалио на те јаднике, да у тзв. Србији није оваква ситуација:

- просечна плата је 30.000 динара
- у привреди (што заправо значи ван буџетских корисника) 2/3 запослених има мању плату од 30.000 динара и НАРАВНО не добијају ништа, већ напротив, плаћају за ове невољнике на буџету
- са друге стране, само 1/3 запослених у државној управи има плату мању од 40.000 динара, док су плате 2/3 буџетлија веће од 40.000 динара

Волео бих да ми покажу тог запосленог у државној управи (заправо двојицу/две/двоје) коме ја дајем ту помоћ. Чисто да знам који је.

Смрт!
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 17 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  Hate mail Čet Jun 03, 2010 7:03 pm

Zar ti ne pada na pamet jedan beograCki opstinar?... :)
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 17 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  Hate mail Čet Jun 03, 2010 8:15 pm

By the way, ne znam da li si video: pre par dana procitam negde (u svezi sa ovim satelitom i drugom Davinicem) da je pre nekoliko godina kada je to prvi put puklo sudija koji je "preporucio da se Davinic ne goni" (tako je rekla ta vest) bio nas stari znanac (da ne kazem "nas covek sa spiska") Vuk Tufegdzic. Missim, kad sam to vid'o, znas ono sto kazu moji seljaci ovde: "chills went down my spine"...
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 17 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Čet Jun 03, 2010 10:05 pm

Где си то нашао?
Војни истражни Туфа?

Хаос.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 17 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Čet Jun 03, 2010 10:48 pm

Сајт РТС-а, тема сателит:

коментари број коментара 1 | cwпошаљи коментар
(четвртак, 03. јун 2010, 22:02)
Prvoslav Davinić [нерегистровани] oпошаљи одговор
Nisam kriv samo ja !!!

Teško da sam samo ja kriv ,ali nema veze...kome da dokazem i kako .Već sam razapet...školski...
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 17 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  Hate mail Čet Jun 03, 2010 10:50 pm

Evo je vest (smrt, o smrt):

[You must be registered and logged in to see this link.]
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 17 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Čet Jun 03, 2010 10:53 pm

Занимљиво је да је Прле на конференцији за штампу одговорио новинарки Б92 на питање какав исход његових кривичних пријава против Динкића, Калановићке и Лилића очекује, овим речима: Уздам се у дуговечност која је у мојој породици изражена по мушкој линији. И мој отац и деда живели су преко 90 година. Ту су судови, па ћемо да видимо....
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 17 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  Hate mail Čet Jun 03, 2010 10:58 pm

Tu su "sudovi"... koji bi mogli da mu se svo to vreme, kao vojska onom tvom klijentu, ubuduce obracaju sa "Postovani zakupce...". Hahahahaha!!!
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 17 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Sub Jun 05, 2010 9:23 am

Читам Стандард, оне новине које је Хате тамо ли(н)ковао, а које за неки дан престају да излазе у штампаној, али наставају у интернет форми, још богатијој, разноврснијој и наравно, потпуно бесплатној (чиме из момента побуђују сумњу & интересовање за позадину целе те работе), и тамо има онај Жељко Цвијан, Цвијановић, тако некако, мислим да је био директор Танјуга кад га Оља Бећковићева доводила у емисију, пише човек о корупцији.
Пише лепо. Штонобирекли, голицаво. Тако да ти на лице натера онај полуосмех-полугрч.

Еве га [You must be registered and logged in to see this link.]

И сад, пошто сам текст прочитао, мене ту занимају неколике ствари:

1) ко му рече да напише shits happend?
2) како човек који дође довде: "I tada dolazimo do apsurda: imamo na vrhu nekorumpiranog lidera, kome je, kada preti svojim stranačkim prvacima, korupcija nehotično postala tehnologija vladanja....", ту и остане, како не оде корак даље?
3) да ли и тај Жељко залази у нашу кафану, па је чуо моју прогнозу да је Бота пушћен низа воду, кад пише "Tadićev problem sa korupcijom je mnogo nezgodniji, on, posebno u trenucima krize, zna da ovako više ne može i da će tu stvar morati da menja ili će ga ona na kraju pregaziti.", а ако је одговор не, немам више питања за сведока, судија, знамо ко му је рекао тако да напише.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 17 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  Hate mail Sub Jun 05, 2010 5:22 pm

Hmmm. Svetko Kovac mu rekao? Missim, vec se ni ja ne razumem u sve sto je tamo izdzikljalo.
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 17 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Pon Jun 07, 2010 6:35 am

"Dvadeset godina se borim za ideale koje je promovisala DS. Imao sam tu sreću da budem među onima koji su sa Đinđićem, Koštunicom i Mićunovićem pravili stranku, razvijali je, osnivali mesne odbore. Istovremeno sam podizao “Todora”. A u vreme Slobodana Miloševića nije bilo jednostavno sačuvati “Todora”, a biti sa Đinđićem.", изјавио је за данашњи Блиц Мирко Тодоровић, власник конфекције "Тодор" из Врњачке Бање, кога су, изглеа, избацили из Демократске странке након што је пре неки дан са Динкићем основао Странку региона.

После ћу о пацовима који напуштају брод и да поновим своју тврдњу да је Бота, можда са све ДС отиш'о у сливник, на неко време.
После ћу и о употреби падежа и личних имена у српском, а богами и у србском језику ("сачувати Тодора").
Сад само да рекнем шта је било у време Слободана: пошто нису годинама исплаћивали дечје додатке родитељима, сети се једном приликом банда црвена да би то било згодно да скину с'курца, па наштампају неке бонове које су делили уместо пара.
Е, са тим боновима си могао да купујеш ИСКЉУЧИВО И НИГДЕ ВИШЕ у продавницама конфекције "Тодор", по невероватно (и за србске прилике) високим ценама; нпр. једно дечје џемперче (величине 5 или 6, значи за дете тог или још мањег узраста) коштало је као 1,5 просечних плата у Србији.
Јах, невоља, сачувати Тодора.....!
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 17 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Pon Jun 07, 2010 6:45 am

А штостиче Боте, није згорег да поновимо градиво:
1) Харис & Бота се држали за ручице у Стамболу;
2) Бота обећао Харију да ће га дочекати у Београду к'о свог, те да ће Харија одвести у посету другу Илији;
3) Дан или два пре договорене и написмено (у заједничком протоколу) прецизиране посете другу Илији, избије "побуна" неких тамо робијаша у Сремској Митровици, рецимо;
4) Онда НЕКО забрани посете затвореницима, а нарочито затвореницима Окружног затвора у Београду;
5) Пошто је Србија правна држава у пичку материну (пети степен компарације), ту забрану не може да прекрши нико, па ни Бота + Хари;
6) Зато Харију липше мотор на Луфтханзином авиону, па се он извине Боти и поручи му ето мене сутра;
7) Хари је Боти могао да остави не један, већ годину дана форе да површи послове по својој кући, узаман, јербо тај који је затворио затворе има већу киту од Боте;
8) Ту ми је сумњив и Хари, изгледа да је он онако турски подјебавајући процењивао колико вреди Ботин потпис на тзв. Истамбулској декларацији;
9) Чињеница да ни после ево оволико дана нема шансе да Хари види Илију, а да су се у међувремену десиле још неке ствари и писања по удбашкој штампи, јасно указују да је Бота искористио све своје мандате.

Јесам ли то ја ставио тачку?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 17 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  Hate mail Pon Jun 07, 2010 7:03 am

Svetko predaje zezlo Tomi?
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 17 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 30 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 30  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu