RESTORACIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

+2
neprijateljska emigracija
slawen
6 posters

Strana 14 od 30 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 22 ... 30  Sledeći

Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 14 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Ned Apr 25, 2010 10:04 am

Не могу сад да нађем кад ми треба (тако ти је то по правилу) где си оно поменуо "Косово је Србија".

А ево [You must be registered and logged in to see this link.]

Milorad Veljović, direktor policije, rekao je da se drugi bjegunac Dejan Puzigaća, koji je organizirao dijeljenje baklji, skriva na Kosovu.

Па к'о рекох да не отварам засебну тему, миссим...
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 14 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Ned Apr 25, 2010 10:06 am

.... Posebno je mučno u sudnici bilo pljeskanje pristaša optuženih.....

Једите говна, а ваш Главаш?
А што у Америци муче црнце? И прже људи са струју?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 14 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Ned Apr 25, 2010 10:08 am

П.С.
Ако обратиш позорност, приметићеш да и наша бивша браћа на једном месту кажу Пузигаћа, а на другом Пузагић.

ИСТИ ШИЊЕЛ, ИСТО ОДСТОЈАЊЕ....
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 14 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Ned Apr 25, 2010 10:11 am

Е, сад, дал' је ово избеглица на Косово или у рвацку, не бих засигурно знао, изворни сајт каже да је у питању Прелић, али од њих двојице/петнаесторице/пар_милијуна један јесте:
[You must be registered and logged in to see this image.]

Уз то Пузигаће генерално имају оштрији поглед....
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 14 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  Hate mail Ned Apr 25, 2010 10:18 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 14 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Ned Apr 25, 2010 10:20 am

То.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 14 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  Hate mail Ned Apr 25, 2010 10:22 am

slawen ::П.С.
Ако обратиш позорност, приметићеш да и наша бивша браћа на једном месту кажу Пузигаћа, а на другом Пузагић.

ИСТИ ШИЊЕЛ, ИСТО ОДСТОЈАЊЕ....

Sva je prilika da internet i tkompjuktori cine glupe glupljima a inteligentne inteligentnijima.

Ljudska vrsta se ubrzano cepa na dve zive vrste koje u buducnosti nece moci opstiti.
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 14 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Uto Apr 27, 2010 12:20 am

Хахахахахахахахаха...
Пази сад ово: [You must be registered and logged in to see this link.]

Тамо сам писао о тужилаштву.
Ево шта каже "портпарол специјалног тужилаштва за организовани криминал" Томо Зорић (треба свакако видети неку његову фотографију):

Posle ovih presuda u Državnom tužilaštvu ocenjuju da je njima neprihvatljivo da se odbaci tužba protiv šest huligana koji su pretili novinarki „Insajdera“ poručujući da će „proći kao Slavko Ćuruvija“.
- Tužilaštvo će uložiti žalbu na rešenje Prvog osnovnog suda u Beogradu kojim je 22. aprila odbačena optužnica protiv šestorice navijača koji su autorki „Insajdera“ uputili poruku da će proći kao Ćuruvija, jer se iz ovih presuda vidi da je nejednaka sudska praksa. Ako su izrečene kazne zatvora za pretnje preko „Fejsbuka“, novinarki Brankici Stanković prosto je neshvatljivo da za direktne pretnje sa tribina koje su se čule u međunarodnom televizijskom prenosu bude odbačena optužnica - rekao je Zorić.


Пази му само стручне аргументе, пази то баратање чињеницама.... Томо, па што тебе нису пустили да изабереш судије?
Башка што ми није јасно какве он везе има са тужилаштвима у конкретним случајевима - то су основна тужилаштва и Томо им није ни на који начин (бар ако је по закону) надређен. Али и за Слобу су говорили да би био најмоћнији човек, све и да је на позицији портира у скупштини.
Ааааах.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 14 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  Hate mail Uto Apr 27, 2010 12:38 am

Sve je to veoma, veoma ruzno. I zalosno. To je sve sto mogu (i za sta sam kvalifikovan) da kazem.

Odurna ruznoca svega je konstanta srBskoga zivljenja.
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 14 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  Hate mail Uto Apr 27, 2010 4:51 am

A taj Zoric izgleda kao your garden variety nedonosce od jedno 35 godina sto zivi sa roditeljima i eventualno opali basket sa klincima ispred zgrade pa ode na sladoled.

By the way, koliko se ja razumem u "Srbe, wannabe i prave, sve i svuda" Zorici su Licani. Jel' ima neko tamo od nasih u vlasti uopste?
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 14 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Uto Apr 27, 2010 6:56 am

Не, колико сам ја до сада схватио из разговора и осталих комуникационих перформанса са разноразним Босанцима, Херцеговцима, Личанима, Црногорцима, Банијцима, Кордунашима, Косоварима и иним периферним Србима (укључујући и оне из "правог" иностранства - Мађарске, slowеније, Канаде и УСЕ), Срби из Србије телеолошки названи Србијанци уопште нису прави Срби, стога им се не смеју поверити било какви државнички и други послови од општег значаја.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 14 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Uto Apr 27, 2010 7:30 am

Намерно сам у неколико задњих извјешћа са "привремено запоседнуте територије" нагласио тзв. "Утисак неЂеље" од 25. овог месеца.
Да људи могу да виде.
Отићи ћу после, ако будем докон и не заборавим, да видим имају ли тамо транскрипт, да уСпоредим са мојим импресијама. Да видим јесу ли лажирали.

Намера ми беше да изложим оцени јавности (и консеквентно јавност оцени) понашање друга Ристића.
Ради поређења са понашањем другова омладинаца на спортској приредби.

Да ли је већа претња када ти:

А) сива еминенција и високи дужносник срБског тзв. правосуђа иза којег стоји сва силесија механизма државне принуде преко телевизије, у једној емисији озбиљног, политичкоинформативног карактера каже да си завршио каријеру (као правник) у тој земљи, да ће да те прегледају неуропсихијатри (са државним дипломама у државној лудници), да ће да те хапси полиција, тужи тужилаштво и да ће да ти суде судије које је он поставио да буду ту где јесу (и које ће он да разреши ако те не буду осудиле, осврт на његово "лично мишљење" као члана Високог савета судства о још неправомоћној пресуди несрећне судије којој независност ударила у главу), или

Б) гомила неких ликова различитих животних доби, образовања, па донекле и социјалних статуса, којима је заједничко само то што су дошли да се макар малко осете живима гледајући неке друге/"праве" мушкарце како одмеравају своје тестестеронске манифестације, високомистификоване и крајње фетишизиране у нешто што се зове "кошарка" и који се (они први, већински мушкарци, гледаоци на утакмици и у животу) понашају онако како се очекује на једној утакмици, дакле вичу, певају глупе, скаредне песмице са високим садржајем агресивних и нетолерантних порука (што је и природно, с обзиром на антагонизам као основе спорта), када те та гомила прераслих хумулункуса зајебава јавно за нешто због чега те и треба зајебавати (миссим, "Инсајдер"...), па то пређе сваку границу не доброг укуса, већ прихватљивости?


ЈА, лично, да сам нешто у позицији, жив бих се одузео од претње под А), јер чак и да сам толики ован да ово под Б) доживим као претњу, знао бих да је ту народна власт да ме заштити & сачува, дочим под А)....

Е, сад, ако јавност не дели моје мишљење, има да је оцењујем.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 14 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  neprijateljska emigracija Uto Apr 27, 2010 3:19 pm

slawen ::Не, колико сам ја до сада схватио из разговора и осталих комуникационих перформанса са разноразним Босанцима, Херцеговцима, Личанима, Црногорцима, Банијцима, Кордунашима, Косоварима и иним периферним Србима (укључујући и оне из "правог" иностранства - Мађарске, slowеније, Канаде и УСЕ), Срби из Србије телеолошки названи Србијанци уопште нису прави Срби, стога им се не смеју поверити било какви државнички и други послови од општег значаја.

Nepravedno si zapostavio da posebno iz inih izdvojis Slavonce. Jes' da nismo umrezeni kao Dalmatinci ( i oni su nepravedno zaobidjeni), ali da nas ni ne pomenes? Pa valjda smo zasluzili toliko? Jesmo li se zato borili, dragi ga Tito jebo?

Nesto razmisljam, otkako nas je majka Srbija ( nece se amans ljutiti sto koristim njezin termin) uzela pod skute, izredali se na vlasti razni Karadjordjevici i Cvetkovici, Rankovici, Krcuni, Stambolici, Draze Markovici, Cosici, Kostunice , a sada ce i Toma Nikolic. Sve go bosanac, u pravu ste - stvarno nema smisla.

Nego, budite vi meni pozdravljeni. Odoh ja, u ruci mi piva, a na reveru znacka FK Saraj'va, po mozda i dalje od Hadzica odem...
neprijateljska emigracija
neprijateljska emigracija

Broj poruka : 512
Datum upisa : 12.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 14 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  Hate mail Uto Apr 27, 2010 4:07 pm

Ene de. Nemoj, evo necu vise da lajem. Ne znam za ovoga, doduse.
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 14 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  Hate mail Uto Apr 27, 2010 4:25 pm

On a lighter note: stig'o mi pasos. Jutros nadjem first class kovertu od Vlade USA u sanducetu. Dosao je sa dve neke malene brosure a na jednoj krupnim slovima pise: "With Your U.S. Passport, the World is Yours!". [You must be registered and logged in to see this image.]
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 14 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Uto Apr 27, 2010 6:53 pm

neprijateljska emigracija ::
slawen ::Не, колико сам ја до сада схватио из разговора и осталих комуникационих перформанса са разноразним Босанцима, Херцеговцима, Личанима, Црногорцима, Банијцима, Кордунашима, Косоварима и иним периферним Србима (укључујући и оне из "правог" иностранства - Мађарске, slowеније, Канаде и УСЕ), Срби из Србије телеолошки названи Србијанци уопште нису прави Срби, стога им се не смеју поверити било какви државнички и други послови од општег значаја.

Nepravedno si zapostavio da posebno iz inih izdvojis Slavonce. Jes' da nismo umrezeni kao Dalmatinci ( i oni su nepravedno zaobidjeni), ali da nas ni ne pomenes? Pa valjda smo zasluzili toliko? Jesmo li se zato borili, dragi ga Tito jebo?

Nesto razmisljam, otkako nas je majka Srbija ( nece se amans ljutiti sto koristim njezin termin) uzela pod skute, izredali se na vlasti razni Karadjordjevici i Cvetkovici, Rankovici, Krcuni, Stambolici, Draze Markovici, Cosici, Kostunice , a sada ce i Toma Nikolic. Sve go bosanac, u pravu ste - stvarno nema smisla.

Nego, budite vi meni pozdravljeni. Odoh ja, u ruci mi piva, a na reveru znacka FK Saraj'va, po mozda i dalje od Hadzica odem...

You'r barking up the wrong tree.
Заборављаш да ја са Србима (како се то данас схвата, не онако како је, рецимо, Његош разумео) немам ништа. Моји су дошли у Србију на позив Карађорђа и к'о за ђавола ту и остали. И у сваком рату гинули за Србију. Само толико. Додуше, кум ми је Србин, али авај - Босанац из Семберије.
Заборављаш да сам потпуно неутралан и објективан. Да своје ставове износим тако што кажем: ЈА ТВРДИМ... и не скривам се иза тезге са паприкама и кромпиром к'о снаша кад хоће нешто да примети. Кажем шта хоћу коме хоћу. На овој теми причам само шта сам чуо и од кога сам чуо.


Од Славонаца, изузев тебе (уколико се из твојих написа да закључивати) не знам, мислим, ни једног Србина (само пар рвата, рецимо једног Томицу из Ђакова, играо је белота специфичним стилом, али ако га једном провалиш...), а ти се нешто по изнетом питању ниси прецизно диференцирао.


Него
Биће да ти то пиво смета - можда због њега машиш поенту: да овим тврдим да су генерализације и карактеризације типологије Јована Цвијића не само превазиђене, већ никад нису ништа ни вределе. Што опет не значи да браним неком да се примарно идентификује као Славонац или Босанац или Шумадинац. Но онда не треба да заборави шта мислим о њему, нарочито ако испред своје микрогеографскоменталне одреднице дода "рођени". Такве најбоље волим. Те којима нешто припада самом чињеницом да су негде рођени. А другима јок.

Е, сад, на вољу ти. Можеш ту пиву да поделиш да друштвом, ту смо да помогнемо. А можеш и свако за себе, ко slowенци.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 14 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Uto Apr 27, 2010 8:33 pm

А ако се не предомислиш, за уз пут
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 14 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  Hate mail Uto Apr 27, 2010 8:39 pm

Jebo me bog, kud pomenuh. pig

Please jaro, nemoj da ides.
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 14 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Uto Apr 27, 2010 8:48 pm

Ма није то на пречац, ућутао се био већ неко време, ја све мислим презаузет да дрви са нама...

А и ми, брате, све негативно.... ко ће то да слуша. Мало лаких разговора, лаких нота... лаких жена, лаких дрога, много ли тражим од живота? Упс! Није овде бре о мени.... Тц, тц, о'ма се види какав сам саможив.

Кад га није било да се с нама радује због рвата, већ је било јасно. Бар мени.

Није ми мило, ал' шта ћу.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 14 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  Hate mail Uto Apr 27, 2010 8:53 pm

NIje "mi negativno" nego "oni sve negativno" pa ne prestaju.
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 14 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Uto Apr 27, 2010 9:07 pm

Добро, могли смо и ми лепше о томе.
Естетика једног контејнера.

Нећу да га молим. А било би добро за све да не оде.
Фалиће нам један такав. militarykrez
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 14 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  Hate mail Uto Apr 27, 2010 9:40 pm

Super classy guy, smart and kind.

Jel' verujes da sam sa njim 5 meseci rame uz rame bio na ratistu, na istih 2x2km, a da nisam ni znao?

Kada bih mu video facu mozda bih ga i prepoznao.
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 14 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Uto Apr 27, 2010 9:53 pm

Што рече он баш, чини ми се, можда су нам се и дедови срели, на Церу.... militarykrez
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 14 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  Hate mail Uto Apr 27, 2010 9:59 pm

Kazem ti da je sjajan. hatup
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 14 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Uto Apr 27, 2010 10:24 pm

Али да не заборавимо на критику свега постојећег:

Robert Matanić, prvooptuženi za ubistvo suvlasnika nedeljnika "Nacional" Ive Pukanića i njegovog saradnika, u zatvoru u Sremskoj Mitrovici sarađivao je sa srpskim tajnim službama kako bi izbegao izručenje Bugarskoj koja ga je tražila zbog ubistva, izjavio je danas u zagrebačkom Županijskom sudu zaštićeni svedok Dušan Erceg.

Erceg je objasnio da je utisak o saradnji stekao zato jer je Matanić u zatvoru mogao da zove telefonom koga hoće i kada hoće, i odlazio je u upravnu zgradu, što nije bio slučaj kod drugih osuđenika.


Ајм шокт!
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 14 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 30 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 22 ... 30  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu