RESTORACIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Purgatorium

3 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Purgatorium - Page 3 Empty Re: Purgatorium

Počalji  amans* Čet Jun 27, 2013 8:45 pm

Da procitala sam ga. I meni se ucinilo kao da je u pitanju neka konverzacija (i sve mi se cini da je pricano sa prilicno zara--mozda se raspravljala sa nekim), a ne tekst za citanje. Trebalo bi da je redakcija objasnila o cemu je rec i kojim povodom je to izgovoreno/napisano. Svejedno, okacila sam na fb i jedan lik se odmah javio sa "glavu na panj" predlogom. Nemam nikakvog razgovora.

slawene, hajd objasni dal divljenje dal sarkazam :)

I ko je Ла Дива?

Gledala sam jednu njenu dramu odavno i dopala mi se veoma. Ne secam se vise sta.
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Purgatorium - Page 3 Empty Re: Purgatorium

Počalji  slawen Pet Jun 28, 2013 8:03 pm

Подржавам идеју, пиле, а ако расписујеш тендер, гледај некако да ме угураш у конкурсну комисију.

slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Purgatorium - Page 3 Empty Re: Purgatorium

Počalji  slawen Pet Jun 28, 2013 8:14 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Purgatorium - Page 3 Empty Re: Purgatorium

Počalji  slawen Pet Jun 28, 2013 9:12 pm

Али не знам дал' си упратила ту закономерност, пиле, ја сам се посматрању тог феномена посветио још од филма Томи-Томи-Тоооомиислаав! јер ме баш навео, да не кажем нагнао на размишљање, то после украо Кустурица за Underground, па има и онај филм о Крсману

није то само да примитивни освајачи, револуционари, огњем & мачем ослободиоци не могу да се одупру искушењу да се омрсе грешном мекоћом унутрашње стране бутина малих буржујки, јербо су они војници партије а не вере, да му и тај дискретни шарм јебем

иде то у оба смера, без жеље и пристанка оних јебених то не би ни могло да буде, само што је чудно гледати ствари из тога угла, лакше је мислити да то раде из нужде к'о Жене у Берлину, него им испитивати узроке жеља, тако је то и онда и сада, привлачност и јединство супротности, лепота порока правдана увек

па ево ти како су се на пример сви ишчуђавали кад је рахметли Биља Ковачевић-Вучо узела да брани Бебу Поповића, и то баш у време кад је како-оно-беше онај што је писао за Време "Ћораву кутију" и за Џубокс почео да уређује нешто по Пинку, пази какво је то време моралних громада било кад су им тако нешто замерили, нарочито главуџа Тијанић, што их је тај прозивао, а погле' сад шта се ради на свим нивоима

а није само то сад тако, него заборављају сви да је Срђа Поповић био браниоцем Аркану на суђењу у Загребу, и то изборни, вољни, специјално њега тражио & добио, оно 1991. кад га под неразјашњеним околностима наводно за милион марака пустило из Реметинца да седне на авион, јербо му другари спремили свечан дочек на Сурчину

и како су Зоран и Легија пикали лопте на пољанчету у Кули

то је изгледа неки усуд овде, Нагиб и Рагиб, султан и Насредин Хоџа, србски Џекил и европски Хајд

свакога дана ја то виђам у овом мом послу, шта ће људи судије, са киме да се друже кад само такав свет по суду виђају

шта кажеш на овај стил, а?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Purgatorium - Page 3 Empty Re: Purgatorium

Počalji  slawen Pet Jun 28, 2013 10:10 pm

И само да домјетнем за Аманс, то што мислиш да мрморимо у неким шифрама пиле и ја, то су неке локалне ствари, кад дођеш, само ће ти се кас'ти.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Purgatorium - Page 3 Empty Re: Purgatorium

Počalji  ВЈТ Sub Jun 29, 2013 12:26 pm

Прво мени објасни, да се не брукам пред фином госпођом.

Не ваља ти оно без тачАка и тако, кретенски је, мало ми изгледао као да имаш неки поремећај. Немој да се то понови. tompus 

Ко су људи са милим лицима и тужним очима? Мислим, видим да су неки терористен, бандитен, партизанен, него који баш конкретно?
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Purgatorium - Page 3 Empty Re: Purgatorium

Počalji  slawen Sub Jun 29, 2013 3:27 pm

Шљам најгоре врсте.

Шта ћемо за певаљку? Да правим списак предлога, па да видимо која ће да униђе у ужи избор?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Purgatorium - Page 3 Empty Re: Purgatorium

Počalji  slawen Čet Jul 11, 2013 8:27 pm

In late 2010, police found the bodies of four young women wrapped in burlap on a desolate stretch of Long Island coast called Gilgo Beach.Their names were Melissa Barthelemy, Megan Waterman, Maureen Brainard-Barnes and Amber Lynn Overstreet Costello.

Suffolk County cops had been poking around in the weeds and poison ivy for months searching for another young woman, Shannan Gilbert, who was last seen by startled home-owners in a nearby hamlet called Oak Beach. She had been banging on doors in the predawn twilight and screaming that someone was trying to kill her. Ms. Gilbert ran off before police arrived and was never seen again. Her body was eventually found in the area.

The women—all prostitutes who advertised on Craigslist, all poor, white and in their 20s—didn’t know each other. Whoever killed them remains at large. Had Shannan Gilbert not pitched a public scene before her own death, it’s quite likely we would never have heard of them at all.

It took days, weeks, sometimes months for police to start looking for the women—even though their friends and families knew within hours of their disappearance that something was wrong and called the authorities for help. Their bodies were only found, up to three years after they died, because a fifth victim—Ms. Gilbert—raised an alarm.

In each case, once police knew what these women did for a living, they either delayed looking into the case or refused to do so altogether. Ms. Gilbert herself called 911, as did several of the homeowners whom she begged for help, and it took around 45 minutes from the time of her first call for police to show up....
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Purgatorium - Page 3 Empty Re: Purgatorium

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu