RESTORACIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KIF the Eighth

3 posters

Strana 3 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

KIF the Eighth - Page 3 Empty Re: KIF the Eighth

Počalji  slawen Pon Jun 06, 2011 6:26 pm

Guess who

[You must be registered and logged in to see this link.]

slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

KIF the Eighth - Page 3 Empty Re: KIF the Eighth

Počalji  slawen Pon Jun 06, 2011 7:32 pm

Блиц доноси причу о трудници која је у Балканској уз помоћ тројице саучесника опљачкала човека без обе руке: прво му је понудила себе за мало секса, а кад је безруки одбио, позвала ортаке који су му украли паре из торбице која му је висила око врата.
И сад иду коментари:

Nikola
Ponedeljak, 06. 06. 2011. 00:11h
neregistrovan korisnik
Strasno. A sto mu torbica visi oko vrata?


Затим се сви тајно смејали, јавно зајебавали глупог Николу, жалећи што у Србији не примењују шеријатско право (или бар Душанов законик); ево дела тих ингениозности:

DULE
Ponedeljak, 06. 06. 2011. 00:13h
neregistrovan korisnik
Za ovakve stvari se u Islamskim zemljama seku ruke, a mislim da narod nio ovde ne bi imao nista protiv u ovakvom slucaju.

bn
Ponedeljak, 06. 06. 2011. 00:51h
neregistrovan korisnik
@DULE : ih onda bi mi imali pola stanovnista bez ruku

Rea
Ponedeljak, 06. 06. 2011. 02:03h
neregistrovan korisnik
@bn : @Dule i onda bi ona polovica stanovnika ,opet krala novac onoj polovici bez ruku.. Zalosno ali to je SRBIJA.Koliko znam nikada u historiji nije vidjeno.

willy
Ponedeljak, 06. 06. 2011. 11:51h
i svi bi otisli u invalidsku penziju....


Ипак, зашто је стварно онај носио торбицу око врата?

ZEMUNAC
Ponedeljak, 06. 06. 2011. 07:30h
neregistrovan korisnik
Torbica mu visi oko vrata,zato što mu u nju vozači stavljaju novac dok čekaju na semaforu zeleno svetlo.Svakog dana,zimi i leti,vidjam ga na potezu od Z.Polja ,pa do Zemuna,kako ide od auta do auta.Ovi su ga verov.videli i dobili ideju da ga opelješe.Ništa strašno,to mu je verovatno dnevni pazar.Obično ima pratioca,koji ga dovozi.U svakom slučaju osudjujem kradju.


Миссим, брате, па зар колегу?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

KIF the Eighth - Page 3 Empty Re: KIF the Eighth

Počalji  slawen Pon Jun 06, 2011 8:44 pm

Neki liječnici koje smo kontaktirali nisu željeli ići s osobnim podacima za javnost niti komentirati događaj, ali su podsjetili na odredbu Statuita Dubrovačke Republike, inače donesenim još 1272. godine. Naime, u jednoj od odredbi tog pravnopg akta navodi se kako “Malo vijeće, ako je južina, ne smije donositi bilo kakvu odluku po budućnost Republike”.

Ovog je vikenda, doista, područje Dubrovnika uslijed toplote i južnog vjetra bilo pod utjecajem niskog atmosferskog tlaka zbog kojeg u doba Republike plemstvo nikako ne bi odlučivalo o važnim stvarima po Republiku.
(Слободна Далмација, поводом бизарног догађаја у једном хотелу који се приписује тренутном психичком стању актерке)
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

KIF the Eighth - Page 3 Empty Re: KIF the Eighth

Počalji  slawen Pon Jun 06, 2011 9:06 pm

На програму неки филм Стивена Сигала.
Феномен своје врсте. Идем да гледам.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

KIF the Eighth - Page 3 Empty Re: KIF the Eighth

Počalji  slawen Uto Jun 07, 2011 3:43 pm

Глед'о, по ко зна који пут. Додуше, нисам издржао до краја, савладале ме емоције, које су ме консеквентно увеле у дубок сан.
Филм је био онај са возом и киндапованим војним сателитом. По мени, много боље од Бетмена.

Но, да не одуговлачим, ево наслова из Гласа јавности:

NASA zna da se bliži smak sveta

Кraj čovečanstva ne najavljuje neki prorok nego ruski fizičar Aleksej Dimitrijev, koji tvrdi da je i NASA svesna da Zemlja, kao i celi Sunčev sistem ulaze u "tajanstveni oblak međuzvezdane energije" koji bi mogao da prouzrokuje katastrofu.

Datum smaka se ne spominje.


Naučnik Dimitrijev smatra da NASA zna više nego što tvrdi, ali želi da izbegne paniku i da u međuvremenu sarađuju sa vanzemaljcima kako bi osigurali sigurnu evakuaciju barem jednog dela Zemlje. Tu teoriju potvrđuju i podacima da su registrovani NLO na mestima gde se događaju nepogode na Zemlju.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

KIF the Eighth - Page 3 Empty Re: KIF the Eighth

Počalji  slawen Uto Jun 07, 2011 3:47 pm

Ево још збуњујућих вести из тог светионика истине:

BEOGRAD - Rade T. (42) sumnjiči se da je u noći između nedelje i ponedeljka u selu Veliko polje zapalio bife Kluba penzionera, saopštila je kragujevačka policija.
U požaru niko nije povređen, a izgoreli su sto, dve stolice i zidovi bifea, dok je Rade T. pobegao i za njim policija intenzivno traga.


slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

KIF the Eighth - Page 3 Empty Re: KIF the Eighth

Počalji  slawen Uto Jun 07, 2011 4:01 pm

А ово је већ озбиљно:

BEOGRAD- Dobrivoja Š. (41) iz sela Donja Trnava pripadnici Policijske stanice Topola uhapsili su i uz krivičnu prijavu istražnom sudiji Višeg suda u Kragujevcu zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo protiv opšte sigurnosti, saopštila je Policijska uprava Kragujevac.
Postoje osnovana sumnja da je Dobrivoje Š. noćas, oko ponoći, u alkoholisanom stanju ušao u kuću Miluna O. (77) koja se nalazi u selu Donja Trnava i otvorenim plamenom (šibicom) u dnevnoj sobi u kojoj je spavao Milun, namerno izazvao požar.
U požaru je život izgubio vlasnik kuće Milun O ,a izgorela je i kompletno dnevna soba i krovna konstrukcija.

Dobrivoje Š. je policajcima u Topoli poznat kao osoba sklona namernom izazivanju požara i prema njemu su već preduzimane mere krivične odgovornosti.

Posle saslušanja kod istražnog sudije Višeg suda Dobrivoju Š. je određen pritvor, navodi se u saopštenju PU Kragujevac.


Добро, 'ајде сад на страну идиотски стил којим је неко написао ову вест - какве новине, такав и новинар.
Занемаримо и то што свака вест почиње са "Београд" - навијачи знају зашто.

Али бре да је овај пироман "био познат полицајцима у Тополи као особа склона намерном изазивању пожара", а опет ишао комотно около, напијао се и потпаљивао редом (ваљда да би им био још познатији, тако то иде), све док није упалио овог чичу "отвореним пламеном - шибицом!", е то је већ чиста Србија.

Живела!
(текст је завршио ипак овде јер ме се више дојмило оно "Београд" на почетку вести, него сама вест; на крају крајева, зар нисмо имали оног вођу навијача против кога је у једном тренутку било у току 86 различитих кривичних поступака, док је он у међувремену убијао оног Татона или неког момка у јавном превозу, не сећам се више тачно, па се после чудили како је то могло да се деси?)
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

KIF the Eighth - Page 3 Empty Re: KIF the Eighth

Počalji  slawen Sre Jun 08, 2011 7:20 am

Блиц је објавио и слику тог Добривоја, коју је направио мој другар Раус:
[You must be registered and logged in to see this image.]

Добривоје има 41 годину!
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

KIF the Eighth - Page 3 Empty Re: KIF the Eighth

Počalji  slawen Sre Jun 08, 2011 7:41 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

KIF the Eighth - Page 3 Empty Re: KIF the Eighth

Počalji  slawen Sre Jun 08, 2011 8:28 am

When he was 11 Harry published his own newspaper, The Gossip, reporting news from the neighbourhood. There was only one copy, which was passed from reader to reader at a halfpenny a time.

Last name Bernstein.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

KIF the Eighth - Page 3 Empty Re: KIF the Eighth

Počalji  slawen Sre Jun 08, 2011 10:09 pm

Управо гледао Law Abiding Citizen.
Жалибоже времена.
А некако ми познат, као да сам га већ једном преспавао?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

KIF the Eighth - Page 3 Empty Re: KIF the Eighth

Počalji  slawen Sre Jun 08, 2011 10:14 pm

slawen ::...ruski fizičar Aleksej Dimitrijev, koji tvrdi da je i NASA svesna da Zemlja, kao i celi Sunčev sistem ulaze u "tajanstveni oblak međuzvezdane energije" koji bi mogao da prouzrokuje katastrofu.

Datum smaka se ne spominje.

Богами, к'о да је већ почело:
VAŠINGTON - Američka svemirska agencija NASA objavila je da se na Suncu dogodila neubičajena erupcija, koja bi mogla prouzrokovati određene smetnje u telekomunikacionim vezama na Zemlji tokom popodneva i večeri.

Алексеј лепо рече да ће почне са тим ерупцијама....
Стварно, шта би ко радио да зна да ће за једно месец дана да удари смак света?
Ја би' рецимо одмах престао да плаћам струју. А ви?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

KIF the Eighth - Page 3 Empty Re: KIF the Eighth

Počalji  Hate mail Čet Jun 09, 2011 5:15 am

Neverovatno.

Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

KIF the Eighth - Page 3 Empty Re: KIF the Eighth

Počalji  slawen Čet Jun 09, 2011 6:41 pm

Ponašanje ukućanina Velikog brata, Brendona, počelo je sve više da iritira i one stanare sa kojima je bio u dobrim odnosima. Iako je nedavno izjavio da je Soraja njegova prijateljica Brendon je i njoj stao na žulj te mu je rekla da joj se on gadi i da je već jednom ostavi na miru.

Soraja je doslovno poludela jer sa njim u paru učestvuje u nedeljnom zadatku u okviru koga njih dvoje treba da otpevaju dve pesme. Brandonu se pesma “Aspirin” gadi pa sabotira zadatak, a Soraja uživa u njemu i smeta joj što je njen „prijatelj“ ne želi da učestvuje.
- Gadiš mi se, ostavi me na miru - rekla mu je Soraja, a u jednom trenutku je počela i da ga gura.

Brandon ju je nazvao malom svađalicom jer je zaključio da ona voli da se svađa, ali mu je Soraja rekla da to nije istina

Nedeljni zadatak pevanja i vežbanja koregrafije izazvao je još više nesporazuma među stanarima. Dušku je zasmetalo što Horvat dobija sve više komplimenata za svoje pevanje pa je postao malo ljubomoran jer su pre svi njega hvalili. Bojana se zajedničkom koreografijom s Nemešom odlučila osvetiti Marijani, koja ih je gledala s čuđenjem dok su izvodili svoj zavodnički ples.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

KIF the Eighth - Page 3 Empty Re: KIF the Eighth

Počalji  slawen Čet Jun 09, 2011 8:02 pm

Birman had served in Moscow as a director of planning in Soviet factories. As a consequence he had a profound distrust of official Soviet statistics and believed its economy was smaller and could support far less non-military consumption than most foreign analysts believed.

For much of the 1970s and ’80s the CIA officially reported to the president that the Soviet economy was about half that of the US; that it was stable or growing, and that Soviet defence spending represented only about six to 10 per cent of GNP.

In an article published in the Washington Post in 1980 Birman challenged this view, arguing that the CIA’s picture of the Soviet economy was wildly off beam and accusing Western economists of falling for Soviet propaganda.

The Soviet economy was in a state of “crisis”, Birman maintained, while Russian living standards were “a fourth or even a fifth the American level”. Americans, he said, spent about 17 per cent of their income on food while residents of the Soviet Union spent about half. Meanwhile the Soviet government spent a “back-breaking” 20 per cent of GNP on the military — double the CIA estimate.

The main reason for CIA overestimates, Birman later suggested, was that analysts had applied Western assumptions to Soviet reality: “For the Western observer ... it is almost impossible to imagine what ... the Soviet rulers set aside for war preparations. CIA economists, believing in a modest share of military expenditures, unavoidably had to believe also in the very big overall size of the Soviet economy.”

Perhaps unsurprisingly, the American establishment took umbrage at Birman’s attack, dismissing his views as by definition biased because he was an émigré. He was unable to get his work published in mainstream sovietological journals and when, in 1984, he wrote to Robert Gates, then a senior CIA analyst, asking for the opportunity to discuss the Soviet economy, his request was denied.

Birman’s ostracism had profound implications for US policy during the last 15 years of the Cold War. He concluded that the best strategy for the United States would be to ramp up the arms race and bankrupt the Soviet Union into submission. The CIA judgment that the Soviet economy was in good shape, by contrast, bolstered the view that some kind of détente with Communism was inevitable.

Thus in 1985 Birman told an international conference that if the Soviet economy continued on current trends, “it will catch up with the United States’s 1976 level in 62 years in fruit, 74 years in meat, 142 years in housing, 176 years in automobiles, 188 years in telephones and 298 years in roads.” Yet the following year CIA analysts confidently predicted that the Soviet economy was about to enter an era of expansion. The agency continued to turn a blind eye to the huge deficit in the Soviet state budget until the empire itself was on the brink of collapse.

Subsequently, records released from Russian state archives showed that Birman’s analysis had been largely correct, though even he had underestimated the proportion of national wealth being swallowed by the Soviet military, which is now thought to have been a staggering 25 to 30 per cent. “Given what has happened and what we now know, Birman clearly did get it right,” wrote the economist JH Wilhelm in 2003. “Some of the most 'advanced’ techniques were used in studies of the Soviet economy. But these techniques clearly did not perform as well as Birman’s 'anecdotal economics’ in getting the Soviet economic situation right.”
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

KIF the Eighth - Page 3 Empty Re: KIF the Eighth

Počalji  slawen Čet Jun 09, 2011 8:15 pm

А ево зашто Боб Гејтс није насео на те комунистичке форе:

On the wall only a few feet in front of his desk is an aphorism, the source of which Gates has forgotten. "The easiest way to achieve complete strategic surprise," it reads, "is to commit an act that makes no sense or is even self-destructive."

[You must be registered and logged in to see this link.]

Обожавам Тајм. Као и Тајмс, имају комплетну архиву од маја 1926. на овамо. Овај чланак сам нашао као од шале.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

KIF the Eighth - Page 3 Empty Re: KIF the Eighth

Počalji  slawen Sub Jun 11, 2011 7:47 am

Колико су Срби један досадан народ:

1) Glavni državni inspektor Kruno Kovačević u policiji je završio zbog sumnje da je počinio više kaznenih djela na štetu glasnogovornice inspektorata Vedrane Cetine s kojom je i u intimnoj vezi.

2) Žena i ja bili smo u Brodu. Kada smo došli kući, kćeri su nam rekle da je u dvorište i kuću uletio neki čovjek koji je na cesti vozilom naletio na našeg ovčara. Vikao je i pitao tko će mu platiti štetu na vozilu. Gotovo sam podivljao jer mi nitko na kuću i na malodobne kćeri ne smije nasrtati. Zvao sam policiju i rekao da dođu to riješiti, inače ću sam otići u susjedno selo i ubiti tog vozača Passata. Policajci su došli i rekli da tamo neće ići, na što sam odgovorio: "Ako nećete vi, hoću ja" – kaže Josip Gagulić. Sjeo je u svoj traktor i krenuo cestom u susjedno selo, ali, kaže, nakon 100-tinjak metara se predomislio i odlučio vratiti. Za okretanja, stražnjim je dijelom traktora udario u policijsko vozilo, za koje nije znao niti vidio da ga prati.
– Policajci su iskočili iz automobila i počeli me vući van za lijevu nogu, a kako je mjenjač bio ubačen u vožnju unatrag, traktor je još trzao i tri puta udario u policijski automobil. Svezali su me lisicama, na što je naišao susjed Denis Matanović i htio pomoći.
– Znam Josipa godinama, bio je branitelj i ima PTSP. Vikao sam plavcima da mu treba pomoć, a ne vezivati ga lisicama. No, policajci su na to reagirali tako što su me grubo bacili na haubu, pištolj mi uperili u leđa, vezali me lisicama i kao stoku utrpali u maricu koja je ubrzo došla. Proveo sam u postaji 13 sati, a ne znam uopće zašto. Žalit ću se – kaže Denis Matanović (23).
– Provjerili smo, nije istina je da je vozač Passata uopće bio u dvorištu Gagulića i napadao djevojke. Gagulić je priveden jer nije odustajao od prijetnje da će 33-godišnjeg vozača Passata naći i ubiti, a njegov 23-godišnji susjed priveden je jer je, unatoč upozorenjima, vrijeđao policajce.


3) Znao sam da imam zabranu približavanja, ali samo sam joj prišao da pitam gdje su miljei i figurice moje pokojne majke i bake koje sam joj darovao. Rekla je da ih je bacila, a ja sam sentimentalan prema tim predmetima. Uhvatio sam je onda za glavu – ispričao je Zdenko Muhar (48) na Županijskom sudu u Osijeku, gdje je jučer nepravomoćno osuđen na dvije godine zatvora zbog pokušaja ubojstva bivše nevjenčane supruge V. M. (49).
Muhar je V. M. prišao nasred ulice u Osijeku 14. travnja oko 14 sati, uhvatio ju je rukama za vrat i počeo gušiti prijeteći da će je ubiti. Ženi je slomljena jezična kost, a od pobješnjelog i pijanog Zdenka spasio ju je policajac u civilu.
– Uhvatio sam je za glavu više onako od milja, sve je trajalo sekundu, nisam je htio ubiti – branio se Muhar koji inače boluje od PTSP-a.
Nismo još našli takve ozljede jezične kosti kod živih osoba, uglavnom se nađu kod mrtvih – posvjedočio je pak sudski vještak.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

KIF the Eighth - Page 3 Empty Re: KIF the Eighth

Počalji  slawen Sub Jun 11, 2011 11:58 am

rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl

Јој, ђе ме нађе!
Али, врх, брате! Ко год да је измислио тај Гугл транслејт, треба му дати Нобелову награду.

Стигао ми јутрос овај мејл НА СРПСКОМ (преносим copy/paste):


оздрав за вас и вашу породицу.

Моји су имена Сир.бењамин курац, ја сам
адвокат и пословни саветник.
Један од мојих страних клијент (име витхелд)
је умро пре неколико година и није члан
породице је овде налази у Лондону, ни у
његовој родној земљи.

Недавно сам био службено обавештен од стране
банке овде у Лондону
да је мој покојни клијент има средства у
укупном износу збир (7,320,000.00 ЕУР) седам милиона
три
сто и двадесет хиљада Британска фунта фунти у
пензију налог. Овај фонд је пензиони и
животних осигурања плаћања посветити мом
клијенту од стране осигуравајућег друштва.

Једном сам уверио своје поверење, ја сам
спреман да вас као наследник мог покојног
клијента овлашћује да примите ову пензију и
животних осигурања фонд, не постоји члан
породице свесни овог фонда и нисам била у
стању да пронађе никога скоро десет година.
Пошаљи ми следеће податке ако можете да
радите са мном:

Пуним именом и презименом:

КОНТАКТ АДРЕСА:

МОБИЛНИ НЕ:


С поштовањем,

Господине. Бењамин курац, (КСМ) (К.Б)


rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

KIF the Eighth - Page 3 Empty Re: KIF the Eighth

Počalji  slawen Sub Jun 11, 2011 1:38 pm

Policija je uhapsila M. S.(73) zbog sumnje da je jutros u prodičnoj kući u Surčinu hicima iz pištolja ubio suprugu i komšiju, rečeno je Tanjugu u Ministarstvu unutrassnjih poslova.


Osаmdesettrogodišnji Sаvo Milošević je u petak uveče u dvorištu porodične kuće u mestu Glаvičice u opštini Bijeljinа ubio svog sinа Stevu Miloševićа (58), ocа proslаvljenog srpskog fudbаlerа Sаve Miloševićа.


Јужина.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

KIF the Eighth - Page 3 Empty Re: KIF the Eighth

Počalji  slawen Sub Jun 11, 2011 9:24 pm

Komentar od: buttermaker @ 11. lipanj 2011 15:36
Ja se ne plašin da ćemo uć u EU,sorili smo Austro-Ugarsku,pa Yugu,di nećemo onda i ove...

cheers
Један од коментара из Слободне Далмације.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

KIF the Eighth - Page 3 Empty Re: KIF the Eighth

Počalji  slawen Pon Jun 13, 2011 4:53 pm



kiki kiki kiki kiki kiki kiki kiki kiki kiki kiki
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

KIF the Eighth - Page 3 Empty Re: KIF the Eighth

Počalji  slawen Pon Jun 13, 2011 11:16 pm

Ко је гледао "Mars need moms" ?
Првих пет минута обећавају много. Јавићу вам.

Данас сам погледао "The Onion Movie".
Awesаmа (Осама) што каже терориста у том филму.

Имам и Супер 8 да погледам, скинуо сам га прекјуче....
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

KIF the Eighth - Page 3 Empty Re: KIF the Eighth

Počalji  slawen Pon Jun 13, 2011 11:39 pm

Србија и остале срболике творевине у окружењу захваћене су ужасном епидемијом турских ТВ серија. По две, три на скоро свакој телевизији ломе оно мало воље и прже оно мало здравог разума што је остало припадницима моје и старијих генерација - млађи су већ направљени другачији.
Занима ме зашто то није случај и у, нпр. Мађарској.

То је заправо интересантно: мађарски и турски језик имају један број заједничких или веома сличних речи (ања - оња, кичи - кучук итд.), оба су језика пуна оних полугласника и дифтонга, порекло оба народа води нас у дубине Азије, чини ми се да постоје и неке озбиљни научни "докази" о великом степену сродства међу њима, али ипак, векови католичанства, односно ислама, створили су две непомирљиве, уље/вода цивилизације. Срби и Хрвати нису у тој мери...
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

KIF the Eighth - Page 3 Empty Re: KIF the Eighth

Počalji  slawen Uto Jun 14, 2011 9:16 pm

Колико је неког досадног света помрло, чудо једно. Пун Телеграф читуља.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

KIF the Eighth - Page 3 Empty Re: KIF the Eighth

Počalji  Hate mail Čet Jun 16, 2011 3:47 am

Missish, "morituri te salutant", taj rad?
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

KIF the Eighth - Page 3 Empty Re: KIF the Eighth

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu