RESTORACIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Feel Good Friday

4 posters

Strana 4 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Ići dole

Feel Good Friday - Page 4 Empty Re: Feel Good Friday

Počalji  ВЈТ Čet Feb 04, 2010 8:11 pm

Знам само оно што ти кажеш. nerd
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Feel Good Friday - Page 4 Empty Re: Feel Good Friday

Počalji  slawen Čet Feb 04, 2010 10:16 pm

врло_јак_тим ::Знам само оно што ти кажеш. nerd

Полако, пиле, одосмо далеко...
Нема Емиграције, па к'о рекох ај' да се убацим, видео сам Обаму вечерас на ТВ, снимак ваљда тог њиховог доручка, осим ако нису доручковали на Хавајима, онда је било уживо, и тамо он прича како се моли том његовом Богу за Америку по службеној дужности, а и иначе, ван радног времена, и све тако, поменуше и неку Уганду где хоће да утамане све који се педеришу, ал' не у погледу етике, већ сексуално, па то потресло Обаму и он нешто ваљда рек'о спроћу таквог закона било где, а оно испало да ти што му платили доручак навијају за уганцку власт контра хомосексуалаца/ки, па се снимак прекиде и показаше како суде у Малезији шефу опозиције због содомије, не кажу ко је кога гузичио, али свеједно остах ускраћен за информацију је ли Обама добио свој хемедекс или су му рекли иди код педера па нек те они хране, то ће нам ваљда рећи Емиграција, кад га пусти хуја.


А на том доручку био и Ивица Дачић, Слобино мезимче, између Вука и Дане, па кад Вук тражио да му дода карафиндл, а овај као случајно испустио и зејтин и сирће Вуку у крило, скочила Дана да га бије, ко ће да извади те флеке бре, а престолонаследник и још један из ДСС једва је задржали. Није било никог из ДС да смири ситуацију, па се све лепо завршило, Ивица платио хемијско чишћење а Дана се грохотом смејала кад су изнели за салату беби корнишоне.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Feel Good Friday - Page 4 Empty Re: Feel Good Friday

Počalji  ВЈТ Čet Feb 04, 2010 10:27 pm

Ко бре оде далеко? И шта је требала да илуструје прича која је услиједила након реченице о одлажењу предалеко?
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Feel Good Friday - Page 4 Empty Re: Feel Good Friday

Počalji  slawen Čet Feb 04, 2010 10:32 pm

Ти у свему тражиш дубљи смисао.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Feel Good Friday - Page 4 Empty Re: Feel Good Friday

Počalji  ВЈТ Čet Feb 04, 2010 10:34 pm

Ја у свему тражим смисао - дубљи или плићи.
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Feel Good Friday - Page 4 Empty Re: Feel Good Friday

Počalji  slawen Čet Feb 04, 2010 10:35 pm

То је тако људски...
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Feel Good Friday - Page 4 Empty Re: Feel Good Friday

Počalji  ВЈТ Čet Feb 04, 2010 10:47 pm

I am glad I'm in touch with my human side, said Seven of Nine!
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Feel Good Friday - Page 4 Empty Re: Feel Good Friday

Počalji  slawen Čet Feb 04, 2010 11:37 pm

Е њу још нисам наш'о, али опази ове:

dance veca rofl dart jokne obrv kolo mario animal pyraty и да не причаш више како мрзим црнци crnja
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Feel Good Friday - Page 4 Empty Re: Feel Good Friday

Počalji  ВЈТ Pet Feb 05, 2010 12:09 am

Seven of Nine

[You must be registered and logged in to see this image.]
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Feel Good Friday - Page 4 Empty Re: Feel Good Friday

Počalji  slawen Pet Feb 05, 2010 12:11 am

Знам бре пиле, нисам дебилан, само је нема смајлисајз.
А зипа ове: bik donkihot
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Feel Good Friday - Page 4 Empty Re: Feel Good Friday

Počalji  slawen Pet Feb 05, 2010 10:17 am

А да се ти ниси негде раније представљала тако?
7/9?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Feel Good Friday - Page 4 Empty Re: Feel Good Friday

Počalji  ВЈТ Pet Feb 05, 2010 3:20 pm

Трекији, да их има овдје, разумјели би зашто и да јесам. Севен оф Најн је Борг радилица коју је капетан Катрин Џејнвеј ослободила из колектива. Она и даље има доста особина по којима се препознаје да је била Борг, али је у сталној потреби за својом људском страном.
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Feel Good Friday - Page 4 Empty Re: Feel Good Friday

Počalji  slawen Pet Feb 05, 2010 3:32 pm

врло_јак_тим ::Трекији, да их има овдје, разумјели би зашто и да јесам.

Шта ти то трекији?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Feel Good Friday - Page 4 Empty Re: Feel Good Friday

Počalji  ВЈТ Pet Feb 05, 2010 4:04 pm

Ти мене зезаш?! Star Trek, па они који су пасионирани љубитељи зову се Трекији.
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Feel Good Friday - Page 4 Empty Re: Feel Good Friday

Počalji  slawen Pet Feb 05, 2010 4:12 pm

А ја помислио нека секта.
Добро је.

И шта кажеш, била си и seven of nine? Где?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Feel Good Friday - Page 4 Empty Re: Feel Good Friday

Počalji  neprijateljska emigracija Pet Feb 05, 2010 4:55 pm

slawen ::А ја помислио нека секта.
Добро је.

:-)

Vintage slawen.
neprijateljska emigracija
neprijateljska emigracija

Broj poruka : 512
Datum upisa : 12.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Feel Good Friday - Page 4 Empty Re: Feel Good Friday

Počalji  ВЈТ Pet Feb 05, 2010 5:43 pm

slawen ::А ја помислио нека секта.
Добро је.

И шта кажеш, била си и seven of nine? Где?

Ти си рекао да сам се тако представљала. Ја се не сјећам да јесам. А можда и јесам. Ко би све попамтио...
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Feel Good Friday - Page 4 Empty Re: Feel Good Friday

Počalji  amans* Pet Feb 05, 2010 8:18 pm

slawen ::
Даклем, Соња је се била кандидовала за судију (то суткиња ми је баш симпатично, али ја сам човек задрт и не знам за меру, па бих онда наше другарице почео консеквентно да називам пушачицама, професионалкама, итд. а бојим се да би то наишло на оштру осуду јавности; пустимо стога пилоте и пилотесе, судије и суткиње) врховног суда Америке пре цирка шест година, колико ја пратим те ствари, за ере Даблјуа, и ко каже да је америчко судство независно од политике нек једе говна, јер се у међувремену није променило ништа сем што им/вам је прецедник кандидат испред демократске а не републиканске странке, и сад то може да ти буде аргумент да није свеједно која је партија на власти, али само под условом да си малициозан или дементан, јер постављање својих људи на кључна места није српски изум, јеботе па Американци имају доктрину о томе која се зове по једном бившем прецеднику (афера њујоршких докова, гуглај ако те не мрзи, има стопосто на Википедији:roll:, ми смо то учили у школи) и која каже да су државни послови у тој мери рашчлањени и упрошћени да може да их обавља припитомљени горила, дакле не тражи се никаква експертиза, већ само верност врху (странке, државе) насупрот доктрини која каже супротно и то клатно бије лево - десно већ питајбогаоткадсебе, дејство истог можеш да видиш у тзв. "сменама администрације", али то не значи да се те две опције суштински разликују, да међу њима има разлика осим маркетиншких, па то што кажеш да ће Обама да социјализује и совјетизује Америку је жвака за сељака, погледај мало боље и видећеш да се ради о истом државном пројекту који је започет још под Клинтоном, становништво ове усране планете се за само један век (двадесети) увећало за више од четири пута (са 1,6 милијарди на 6,7), развијене нације постају све старије, а стари људи настављају да буду продуктивни и после 55 или 65, писао је о томе још Ли Јакока за кога се ја стално хватам кад ми требају аргументи контра новоамериканаца, човек је бре институција (био, док се није у-био; промашио сам каријеру текстописца за народњаке за длаку - нема где се нисам зајеб'о), причам о пројекту нове демографије, или рецимо онај знаменити говор Даблјуа у Конгресу о томе колико најмање мора просечна америчка лимоузин да пређе а да не кресне бензински мотор, па шта сад ради Обама, стопир'о то као антидемократски наум подлога Чејнија, консолидација банака и осигуравајућих кућа, те комплетног финансијског сектора започета под Даблјуом спроводи се неизмењена и под Обамом, сад га зато пљују мали привредници из предграђа, али јебе се њему, иста га је рука ту поставила као и Буша, зна он коме полаже рачуне...

Мораш да ми понудиш убедљивије тврдње.


citam ovo i imala bi komentara sto ....ali nemere se postic' :)))

pa evo mali doprinos diskusiji:
"The whole country is now excited by the political campaign, and in a condition of irrational emotion. The best of the prospect is that a reorganisation of parties seems no unlikely as an indirect result of the present contest between the Republicas and the Democrats...But any radical change is not to be hoped for"
Charles Eliot Norton, September 24th, 1876

cisto radi istorijske perspektive

btw., kod smena administracije, samo se menja vrhuska.... pripitomljeni se ne menjaju, a ni vrhusku ne boli glava, jer uglavnom svi odlaze sto u lobiranje, sto na basnoslovno placena mesta u privatnim kompanijama.
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Feel Good Friday - Page 4 Empty Re: Feel Good Friday

Počalji  neprijateljska emigracija Ned Feb 07, 2010 5:27 am

amans* ::
slawen ::
Даклем, Соња је се била кандидовала за судију (то суткиња ми је баш симпатично, али ја сам човек задрт и не знам за меру, па бих онда наше другарице почео консеквентно да називам пушачицама, професионалкама, итд. а бојим се да би то наишло на оштру осуду јавности; пустимо стога пилоте и пилотесе, судије и суткиње) врховног суда Америке пре цирка шест година, колико ја пратим те ствари, за ере Даблјуа, и ко каже да је америчко судство независно од политике нек једе говна, јер се у међувремену није променило ништа сем што им/вам је прецедник кандидат испред демократске а не републиканске странке, и сад то може да ти буде аргумент да није свеједно која је партија на власти, али само под условом да си малициозан или дементан, јер постављање својих људи на кључна места није српски изум, јеботе па Американци имају доктрину о томе која се зове по једном бившем прецеднику (афера њујоршких докова, гуглај ако те не мрзи, има стопосто на Википедији:roll:, ми смо то учили у школи) и која каже да су државни послови у тој мери рашчлањени и упрошћени да може да их обавља припитомљени горила, дакле не тражи се никаква експертиза, већ само верност врху (странке, државе) насупрот доктрини која каже супротно и то клатно бије лево - десно већ питајбогаоткадсебе, дејство истог можеш да видиш у тзв. "сменама администрације", али то не значи да се те две опције суштински разликују, да међу њима има разлика осим маркетиншких, па то што кажеш да ће Обама да социјализује и совјетизује Америку је жвака за сељака, погледај мало боље и видећеш да се ради о истом државном пројекту који је започет још под Клинтоном, становништво ове усране планете се за само један век (двадесети) увећало за више од четири пута (са 1,6 милијарди на 6,7), развијене нације постају све старије, а стари људи настављају да буду продуктивни и после 55 или 65, писао је о томе још Ли Јакока за кога се ја стално хватам кад ми требају аргументи контра новоамериканаца, човек је бре институција (био, док се није у-био; промашио сам каријеру текстописца за народњаке за длаку - нема где се нисам зајеб'о), причам о пројекту нове демографије, или рецимо онај знаменити говор Даблјуа у Конгресу о томе колико најмање мора просечна америчка лимоузин да пређе а да не кресне бензински мотор, па шта сад ради Обама, стопир'о то као антидемократски наум подлога Чејнија, консолидација банака и осигуравајућих кућа, те комплетног финансијског сектора започета под Даблјуом спроводи се неизмењена и под Обамом, сад га зато пљују мали привредници из предграђа, али јебе се њему, иста га је рука ту поставила као и Буша, зна он коме полаже рачуне...

Мораш да ми понудиш убедљивије тврдње.


citam ovo i imala bi komentara sto ....ali nemere se postic' :)))

pa evo mali doprinos diskusiji:
"The whole country is now excited by the political campaign, and in a condition of irrational emotion. The best of the prospect is that a reorganisation of parties seems no unlikely as an indirect result of the present contest between the Republicas and the Democrats...But any radical change is not to be hoped for"
Charles Eliot Norton, September 24th, 1876

cisto radi istorijske perspektive

btw., kod smena administracije, samo se menja vrhuska.... pripitomljeni se ne menjaju, a ni vrhusku ne boli glava, jer uglavnom svi odlaze sto u lobiranje, sto na basnoslovno placena mesta u privatnim kompanijama.

Mislim da sam vec rekao da ja nisam ocekivao od Obame da promijeni svijet za 48 sati, a kamoli americki politicki sistem. Sistem je tako napravljen da ni ne moze radikalno da se izmijeni, niti ja smatram da ga treba radikalno mijenjati. Obama je bio podrzan od istih onih koji su imali glavnu rijec i kod W, a i prije toga kod Bubbe. Ta bankarska klika iz Citi Corp i Goldman-Sachsa je pravilno odradila bet hedging , stoga ja nisam ni mislio da ce se sad to nesto revolucionarno desiti.

Ali jesam ocekivao da ce on taj ogroman politicki kapital da iskoristi da se stvari postave u razumne okvire, pa ako bas hocete, i da te bankare spasi od samih sebe. Pod razuminim okvirima mislim na reformu bankarskog sistema na onaj model od prije 10-ak godina, da se ako treba i par sitnijh igraca zrtvuje u populisticke svrhe, te da se napravi jasan iskorak od ratova i napravi nekakv jasan plan izlaska.

Ponavljam se, ali Clinton je nesto slico uradio nakon 12-godisnje reganovske megalomanije. Smanjio potrosnju u vojno-industrijskom kompleksu u povecao poreze gornjem sloju. Ni jedna ni druga mjera nije bila po volji mocnika, ali je postignuto ono sto ja zovem "postavljanje razumnih okvira" *. Niti je izvrsen prevrat, nije cak ni preterano poljuljan status quo, ali je izbalansiran budzet, vracen dio duga, Amerika je bila i realno i simbolicki "predvodnik slobodnog svijeta, itd. Sve ono sto samo 8 godina kasnije nije bila.

------------------------------------------------------------------------------------------

* Ima njemu stosta zamijeriti ( a pri tome ne mislim samo na ono sto menje licno najvise zulja, a to je pomoc Hrvatima i Albancima, vec i na neke domace, strukturne stvari.
neprijateljska emigracija
neprijateljska emigracija

Broj poruka : 512
Datum upisa : 12.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Feel Good Friday - Page 4 Empty Re: Feel Good Friday

Počalji  slawen Ned Feb 07, 2010 10:55 am

Занимљива ми је та 1) фасцинација својим бившим председником, која се савршено уклопила у 2) секташкогентилну структуру и консеквентни имиџ демократске странке.



И, пази сад, ово што сам рекао важи не само за тзв. српске, већ пре свега за демократе из УСофА!
Nomen est omen...
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Feel Good Friday - Page 4 Empty Re: Feel Good Friday

Počalji  slawen Ned Feb 07, 2010 2:29 pm

Мог'о бих се заклети да сам већ негде упознао seven of nine.
То је изгледа често име?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Feel Good Friday - Page 4 Empty Re: Feel Good Friday

Počalji  neprijateljska emigracija Pon Feb 08, 2010 5:53 pm

slawen ::Занимљива ми је та 1) фасцинација својим бившим председником, која се савршено уклопила у 2) секташкогентилну структуру и консеквентни имиџ демократске странке.



И, пази сад, ово што сам рекао важи не само за тзв. српске, већ пре свега за демократе из УСофА!
Nomen est omen...

Mogu ti reci da u mom slucaju, nikakve tu stranacke ili neke druge opcinjenosti Clintonom nema, jednostavno poredim stanje tada i sada, koliko je to moguce porediti. Ako jedan skrese potrosnju na vojno-industrijski kompleks, a drugi ga poveca - kako to moze biti isto? A taj kompleks je druga najveca stavka u budzetu?

Sto se Demokrata tice, ne znam koliko tu ima sektasenja ( pretpostavljam da ciljas na status koji Clinton uziva), opstepoznata cinjenica je da je on bio popularan presednik. Da je mogao i treci put da se kandiduje glatko bi dobio. Bili bi ludi da kao stranka ne koriste tu populranost. Isto kao sto ona druga strana beatifikuje Reagana.
neprijateljska emigracija
neprijateljska emigracija

Broj poruka : 512
Datum upisa : 12.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Feel Good Friday - Page 4 Empty Re: Feel Good Friday

Počalji  slawen Pon Feb 08, 2010 6:05 pm

Клинтон је, овако гледано из Ердоглије, само убрао плодове златне Реганове ере (при чему и оног његовог потпредседника рачунам у исту туру, као Реганов трећи мандат).

Са друге стране, Клинтон је по много чему (да оставим по страни што нас је беспотребно, куловски бомбардовао без ичега доброг да је из тога изашло; џабе је плашио децу и рушио мостове) био бедан председник и директан кривац за отварање пандорине кутије "тоталне политике" у коју неће моћи ни твоја деца да поново угурају све бауке и утваре што данас пиче Америком.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Feel Good Friday - Page 4 Empty Re: Feel Good Friday

Počalji  amans* Pon Feb 08, 2010 6:11 pm

Da, da, bio je Klinton, i sve "sredio" capcarap, a onda su, kao reakciju na sredjivanje ovi majmuni izglasali Busa koji je klatno zaljuljao na suprtnu stranu, meni se cini upravno srazmerno Klintonovom "sredjivanju".

Sad ce Obama da ponovo "sredi" situaciju, a onda ce izabrati Pejlinovu ili nekog drugog ko ce odleteti u stranu jos dalje....i tako cemo da se klatimo dok sve ne odleti dodjavola....(jer takva je priroda sistema, i nema tu ni razuma, ni pameti, ni rezona)... sve dok USa postane Third World country (gde koraca sigurnim i cvrstim korakom) sve brze i brze. U stvari, ovo sad vec prelazi u trceci korak.

Ma, sto ima Vsevolod Pudovkin jednu predivnu scenu u Kraju Sankt Petersburga--panika na berzi u Petersburgu--secala sam je se prosle godine samtako. Nema je na YT, a da znam i da imam volje i vremena, okacila bih je samtako.... I've seen the future, brother: it is murder. ...
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Feel Good Friday - Page 4 Empty Re: Feel Good Friday

Počalji  neprijateljska emigracija Pon Feb 08, 2010 6:35 pm

slawen ::Клинтон је, овако гледано из Ердоглије, само убрао плодове златне Реганове ере (при чему и оног његовог потпредседника рачунам у исту туру, као Реганов трећи мандат).

Са друге стране, Клинтон је по много чему (да оставим по страни што нас је беспотребно, куловски бомбардовао без ичега доброг да је из тога изашло; џабе је плашио децу и рушио мостове) био бедан председник и директан кривац за отварање пандорине кутије "тоталне политике" у коју неће моћи ни твоја деца да поново угурају све бауке и утваре што данас пиче Америком.

Da te citiram: nau ju ar tokin.

Nakon 7 strana rasprave u kojoj govoris da nema vasnosti ko je u Americi na vlasti (mozda je tacnije - ko je na polozaju), upravo mi rece nesto potpuno suprotno.

BTW, sta je to "totalna politika"?


Poslednji izmenio neprijateljska emigracija dana Pon Feb 08, 2010 6:36 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
neprijateljska emigracija
neprijateljska emigracija

Broj poruka : 512
Datum upisa : 12.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Feel Good Friday - Page 4 Empty Re: Feel Good Friday

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu