RESTORACIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Knjige, internet, filmovi, part IV

4 posters

Strana 5 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Ići dole

Knjige, internet, filmovi, part IV - Page 5 Empty Re: Knjige, internet, filmovi, part IV

Počalji  amans* Sre Dec 01, 2010 12:04 am

ma da.... svaki decembar je upropascen
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi, part IV - Page 5 Empty Re: Knjige, internet, filmovi, part IV

Počalji  amans* Sre Dec 01, 2010 6:48 pm

a gde je vjt? slawene, jes opet zabrljao?
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi, part IV - Page 5 Empty Re: Knjige, internet, filmovi, part IV

Počalji  slawen Sre Dec 01, 2010 10:51 pm

Она се сад проводи.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi, part IV - Page 5 Empty Re: Knjige, internet, filmovi, part IV

Počalji  amans* Čet Dec 02, 2010 12:26 am

ako, ako....i treba...

Evo provoda i za nas: [You must be registered and logged in to see this link.]

meni su nasli da imam strogo negativan odnos prema pusenju...sto bas i nije...ne marim (cakstavise volim miris duvana)...jes da ne pusim, al to je uglavnom iz zdravstvenih razloga (ne one "skodi zdravlju" nego bas ne smem).

a nasli su mi i da znam da se koncentrisem...hehehe to su potrefili samtako
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi, part IV - Page 5 Empty Re: Knjige, internet, filmovi, part IV

Počalji  slawen Pet Dec 03, 2010 8:50 am

Хуух.. Још откако сам престао да (хронолошки, телесно) будем дете, уз "Политикин забавник" и дидактичке склапалице, из својег универзума избацио сам и мађионичарске трикове као нешто на шта се треба освртати, јер божемој, одлраслима (телом), а сиромашнима (духом) никако не приличи да се ложе на такве ствари.
Слабо сам, међутим, успео у том свом науму да преварим околину у погледу свог приближавања општепожељном идеалу озбиљног & озбиљног човека; тако ми је у госте јуче дошао комшија и у једном тренутку ми поставио следећи задатак:

"У Кепосовој пирамиди пронађен је артефакт направљен од две камене плоче са приметном линијом споја (види слику):
[You must be registered and logged in to see this link.]


Обесхрабрени ониме што су видели, истраживачи су горњу плочу разбили, да би видели ако су то стари Египћани успели да их овако споје. Да ли је то било неопходно?"

Наравно да није, комшо, него да си ти мени жив и здрав (куц - куц!).

Претпостављам да сам сам крив за тај немили догађај. Испало је да сам прозвао човека.
Причао ми је, наиме, како је још у оно доба радио као инжењер у Доњем Милановцу у фабрици која је производила "blanks" - округле парчиће плеха изштанцоване за Топчидер који би од њих ковао новчиће. И сав поносан каже "Ја сам направио алат за штанцовање бланкова!"
Дал' ми је дубоко скривени машинац у мени дошапнуо неку враголију типа уу-јеее, ала је то било компликовано, дал' је то због оне три чаше аустралијског белог које сам испио са његовом женом, не знам, слагаћу вас, углавном, кад сам му поставио следеће питање сигурно да нисам имао никаквих злих мисли:
"Онда сигурно знаш како праве новчиће од Еура? Занима ме колико је то тешко фалсификовати."
"Не знам како изгледа Еуро."
"?"
"Мајке ми."
"Ево овако. Видиш да унутра има ово бело, а около жуто.* Управо супротно од овог новчића од 100 форинти**, али је принцип исти."
"...."
"Миссим, није ни битно.."
"........"
"Хоћеш да ти сипам још један виски?"
"Не, хвала. Не знам како су ово направили, можда су..."
"Ма пусти, комшо, нема везе."...

Изгледа да је он ово моје интересовање за технологију ковања металног новца исказано само ради одржавања конверзације доживео као да сам му иза ува извукао новчић за који није ни знао да је ту (што га је додатно погодило), па је решио да ми узврати оним противпитањем, оним триком из Политикиног "Забавника".


Е, баш тако ми изгледа онај ИМПЛИЦИТЕ тест.
Као неко муљање са картама и шибицама.




*[You must be registered and logged in to see this image.]
**[You must be registered and logged in to see this image.]
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi, part IV - Page 5 Empty Re: Knjige, internet, filmovi, part IV

Počalji  amans* Pet Dec 03, 2010 6:00 pm

lele, nije valjda da su je razbili... to o razbijanju je patka!!!
odoh dalje da citam


Poslednji izmenio amans* dana Pet Dec 03, 2010 6:13 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi, part IV - Page 5 Empty Re: Knjige, internet, filmovi, part IV

Počalji  amans* Pet Dec 03, 2010 6:04 pm

Pa nije jedan test nego ih je na desetine...a rekoh (sto su i autori cini mi se negde napisali) da je za provod, a ne da bas uzimas za ozbiljno...

idem da vidim da li sam rasista


Poslednji izmenio amans* dana Pet Dec 03, 2010 6:12 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi, part IV - Page 5 Empty Re: Knjige, internet, filmovi, part IV

Počalji  amans* Pet Dec 03, 2010 6:07 pm



[You must be registered and logged in to see this link.]

amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi, part IV - Page 5 Empty Re: Knjige, internet, filmovi, part IV

Počalji  slawen Pet Dec 03, 2010 6:43 pm

Рејшиал тест?
Ја слајтли преферирам европејке. Wink

Процена се заснива на времену које ми је било потребно да одговорим на одређена питања.
Каква бедастоћа.
Као и сваки тзв. психо-тест, овај се да намикерити само тако.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi, part IV - Page 5 Empty Re: Knjige, internet, filmovi, part IV

Počalji  amans* Pet Dec 03, 2010 8:21 pm

da, udje tako neki djavo u mene i onda ispadne (iz cega) da sam protiv pusenja


Poslednji izmenio amans* dana Pet Dec 03, 2010 8:22 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi, part IV - Page 5 Empty Re: Knjige, internet, filmovi, part IV

Počalji  amans* Pet Dec 03, 2010 8:22 pm

slawen ::Рејшиал тест?
Ја слајтли преферирам европејке. Wink

ceo dijafazon?
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi, part IV - Page 5 Empty Re: Knjige, internet, filmovi, part IV

Počalji  slawen Pet Dec 03, 2010 8:43 pm

Шта да ти кажем.... има нешто у женама са жутом косом.
Мада сам одавно престао да се бојим црнки. Бар мислим да јесам.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi, part IV - Page 5 Empty Re: Knjige, internet, filmovi, part IV

Počalji  slawen Ned Dec 05, 2010 8:38 am

Нови прилози савременој критици места претпоставки у логичком процесу илити како сам испао глуп у друштву:

Некидан кренем ја да тестеришем себе, што повремено радим из досаде (јербо о себи илузија немам, нити мислим да ћу се икада ничим изазван поправити), па следствено томе одем на Dictionary.com саит где су увели неке флешкардс игре.
Има од киндергартена до 12 разреда, као и ГМАТ и још неке шатро специјалистичке.
То изгледа отприлике овако:
[You must be registered and logged in to see this link.]



Сконцентрисан на постизање максималног резултата (ипак сам ја неко, не иде да се обрукам тамо на нивоју 12 разреда) трудио сам се да на свако питање одговорим што брже, јер сам претпоставио да онај округли тајмер мери време које ти стоји на располагању за поједино питање, а она трака (сад видим да пише: дек прогрес) време за цео шпил, па колико карата успеш у том остављеном периоду да смандрљаш, такву и оцену добијеш.... Миссим, тако бих ја то направио, да ми неко каже "хајде направи један тест".
И испаде да сам се таман укнапио у предвиђено време: чим сам кликнуо на одговор на последње питање, она зелена трака са леве стране, која ме је код последњих питања баш била притисла, тако да сам морао да се додатно напрегнем и пожурим пре него што исцури, дошла је до краја, а на екрану је изашло да сам комплетирао шпил.
Хух!
Дедер, дај да видим каква су питања у забавишту.
Речи нису компликоване као у горњем примеру за 12 разред, али је принцип потпуно исти, дакле, понуђени одговори, реч написана (или изговорена)...
Боза.
Онда, наравно, почнем да грешим.
На пример, тамо имају и реч in и реч into. Слајтли диференс, бат онконтрари, ако не пазиш... Не мари, имаш прилику да се исправиш, само немој да поновиш. Али и умор чини своје: пиљио сам цео дан у монитор, пре тога решавао подужи тест за 12. разред трудећи се да одговор дам у првој шестини остављеног времена за свако појединачно питање, па се сад дешава да лепо видим које је питање, видим и који је тачан одговор који треба да прЕтиснем, али сама рука иде на погрешно поље и клик*.... а и они кулови, наместили да, рецимо, три пута заредом изађе тачан одговор у горњем десном пољу, па онда, кад одједном промене место где треба да кликнеш, а ти махинално...
А ја журим. Зелена трака се продужава великом брзином, то брже што ја брже кликћем, видим ја да ћу једва стићи да комплетирам шпил пре него што она додирне десни крај. И опет се уклопим у милисекунду.
Ма да ли је ово могуће? Да сам успео да завршим и најтежи и најлакши тест баш у предвиђеном времену?Како су га бре тако тачно прорачунали?!
Дај први разред!
Кад и тамо иста ствар. Наравно, онда сам укапирао. Миссим, ко не би?




*ценим да су и аутори оног Имплиците пројекта користили исту фору, као да нам продру у подсвесно... нисам сигуран колико је то исправно, јер полази од претпоставке.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi, part IV - Page 5 Empty Re: Knjige, internet, filmovi, part IV

Počalji  slawen Pon Dec 06, 2010 8:52 am

Joш један тест, овога пута са Б92:



Koji član Vlade Srbije, po Vašem mišljenju, najmanje zaslužuje da zadrži tu funkciju?

ministar Slobodan Milosavljević
ministar Saša Dragin
ministar Milutin Mrkonjić
potpredsednik Mlađan Dinkić
potpredsednik Jovan Krkobabić
premijer Mirko Cvetković
neko drugi
svi zaslužuju da ostanu na funkciji



Хммммм..... а сигурно су то све опције... миссим, ништа не недостаје?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi, part IV - Page 5 Empty Re: Knjige, internet, filmovi, part IV

Počalji  amans* Pon Dec 06, 2010 5:58 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

lakse se cita odstampana
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi, part IV - Page 5 Empty Re: Knjige, internet, filmovi, part IV

Počalji  slawen Pon Dec 06, 2010 8:11 pm

Како?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi, part IV - Page 5 Empty Re: Knjige, internet, filmovi, part IV

Počalji  amans* Pon Dec 06, 2010 9:41 pm

ne znam, vidim da je su je imageshack bas smanjio na necitljivu....nema veze, da ne brisem
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi, part IV - Page 5 Empty Re: Knjige, internet, filmovi, part IV

Počalji  amans* Pon Dec 06, 2010 9:44 pm

Zasto se moj potpis ili kako se vec zove tek sad pojavio kad sam ga ja okacila pre boktebitakoliko vremena?
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi, part IV - Page 5 Empty Re: Knjige, internet, filmovi, part IV

Počalji  amans* Pon Dec 06, 2010 9:52 pm

ahem.....sta je ovo:

[You must be registered and logged in to see this link.]
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi, part IV - Page 5 Empty Re: Knjige, internet, filmovi, part IV

Počalji  ВЈТ Pon Dec 06, 2010 10:05 pm

Пази, молим те! Неко је покрао деду! bat
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi, part IV - Page 5 Empty Re: Knjige, internet, filmovi, part IV

Počalji  slawen Pon Dec 06, 2010 10:21 pm

Изгледа да је овај: [You must be registered and logged in to see this image.]


Зипа га, Игор Давид Крстовић.
Ако има нешто глупље од жене са два презимена, то је мушкарац са два имена.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi, part IV - Page 5 Empty Re: Knjige, internet, filmovi, part IV

Počalji  slawen Pon Dec 06, 2010 10:22 pm

Него, где си ти нама, пиле?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi, part IV - Page 5 Empty Re: Knjige, internet, filmovi, part IV

Počalji  ВЈТ Pon Dec 06, 2010 10:36 pm

slawen ::Изгледа да је овај: [You must be registered and logged in to see this image.]


Зипа га, Игор Давид Крстовић.
Ако има нешто глупље од жене са два презимена, то је мушкарац са два имена.

Иво Миро Јовић! rofl
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi, part IV - Page 5 Empty Re: Knjige, internet, filmovi, part IV

Počalji  ВЈТ Pon Dec 06, 2010 10:36 pm

slawen ::Него, где си ти нама, пиле?

Ево, прегазила мрски снијег и вратила се у отужну кишу.
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi, part IV - Page 5 Empty Re: Knjige, internet, filmovi, part IV

Počalji  amans* Pon Dec 06, 2010 10:43 pm

za vjt: flower sunny sunny sunny


Zar David nije prezime? kao u Filip David?
a sal mu je haos..... pravo da ga uslikaju za [You must be registered and logged in to see this link.].
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi, part IV - Page 5 Empty Re: Knjige, internet, filmovi, part IV

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu