RESTORACIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Knjige, internet, filmovi, part III

4 posters

Strana 2 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

Knjige, internet, filmovi, part III - Page 2 Empty Re: Knjige, internet, filmovi, part III

Počalji  amans* Pet Okt 08, 2010 10:26 pm

slawen ::?

Па ти ниси била овде кад сам објавио чланак о себи на Википедији?
Пази, да се нисам максимално, али максимално зајебавао, то би до данас тамо остало.

proves my point king
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi, part III - Page 2 Empty Re: Knjige, internet, filmovi, part III

Počalji  slawen Pet Okt 08, 2010 10:46 pm

Учукај, рецимо, Владимир Јагличић.

То ти је један овдашњи лик, који је тамо ставио иначицу о себи.
Па кад је био реизбор за директоре установа и јавних предузећа и тражили од сваког кандидата да достави радну & нерадну биографију, а он им само одштампао ту страницу из википедије, као, видите бре пацери где о мени све пише, цео свет зна ко сам ја....
Писао сам већ о томе, и о једном другом који у биографију на четири стране ставио "умерено се храни... " (писао о себи у трећем лицу.
Пиле ме било оптужило да сам све измислио.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi, part III - Page 2 Empty Re: Knjige, internet, filmovi, part III

Počalji  slawen Pet Okt 08, 2010 10:54 pm

Ломим се цело вече око неке двобојне штрудле (једна кора жута, а једна какао-браон) са вишњама, орасима и наранџином кором. Иде и мармелада од шипурака, и кокос...
Замисли да сад (пет до једанаест, код нас) поклекнем....

slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi, part III - Page 2 Empty Re: Knjige, internet, filmovi, part III

Počalji  amans* Pet Okt 08, 2010 11:00 pm

napred nasi..... kod nas vikend pocinje bas u ovom trenutku....adios
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi, part III - Page 2 Empty Re: Knjige, internet, filmovi, part III

Počalji  slawen Ned Okt 10, 2010 1:15 pm

Комшија Паун слуша "Због једне дивне црне жене", а ја у Телеграфу откривам рубрику "датинг".
Па ово је добро скоро колико и читуље.
Која дама не би пожелела да проведе време у друштву оваквог очигледно пријатног и занимљивог човека:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Или оваквог лепотана:
[You must be registered and logged in to see this image.]

Дабогда црк'о фотошоп.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi, part III - Page 2 Empty Re: Knjige, internet, filmovi, part III

Počalji  amans* Ned Okt 10, 2010 6:07 pm

slawene, znas li da li postoji i moze da se kupi Princ Valijant kompletno izdanje onog sto je kod nas bilo objavljivano... fototipsko, ili novo, ili polovno.... bilo kakvo? vazno mi je. danke.


Poslednji izmenio amans* dana Pon Okt 11, 2010 2:45 am, izmenjeno ukupno 1 puta
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi, part III - Page 2 Empty Re: Knjige, internet, filmovi, part III

Počalji  slawen Ned Okt 10, 2010 6:40 pm

Колико времена имам?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi, part III - Page 2 Empty Re: Knjige, internet, filmovi, part III

Počalji  slawen Ned Okt 10, 2010 7:40 pm

Можда би да пробаш даунлоад?
Имам рвацко издање овде:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Ја ћу да скинем прву књигу, па ћу да ти јавим како изгледа.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi, part III - Page 2 Empty Re: Knjige, internet, filmovi, part III

Počalji  slawen Ned Okt 10, 2010 8:11 pm

А изгледа овако: [You must be registered and logged in to see this link.]

Uploaded with [You must be registered and logged in to see this link.]
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi, part III - Page 2 Empty Re: Knjige, internet, filmovi, part III

Počalji  slawen Ned Okt 10, 2010 8:16 pm

Јбт, па ово је коџа велико, мораћу мало да смањим, не види се ни пола стране:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Uploaded with [You must be registered and logged in to see this link.]
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi, part III - Page 2 Empty Re: Knjige, internet, filmovi, part III

Počalji  slawen Ned Okt 10, 2010 8:16 pm

Није лоше, а?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi, part III - Page 2 Empty Re: Knjige, internet, filmovi, part III

Počalji  slawen Ned Okt 10, 2010 8:19 pm

А сад, шта је главни проблем?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi, part III - Page 2 Empty Re: Knjige, internet, filmovi, part III

Počalji  ВЈТ Ned Okt 10, 2010 9:08 pm

amans* ::one latinoamericke serije su dibidus amateri spram onog sa cime ja moram da se suocavam ....jebemmumaterdamujebam....

Знам да је ово што ћу сада рећи вјероватно сасвим невезано за твој повод, али сличну реченицу изговорих ономад. Зашто? Пребацујем канале, онда наиђох на тамнопуту плавушу са вјештачким сузама у очима, која на изузетно ружном језику, неким лириским гласом говори: "Све Нове године, сви Бајрами - увијек сама". Нека турска куртон серија. Ochaj
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi, part III - Page 2 Empty Re: Knjige, internet, filmovi, part III

Počalji  slawen Ned Okt 10, 2010 9:43 pm

Ко те терао да се враћаш?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi, part III - Page 2 Empty Re: Knjige, internet, filmovi, part III

Počalji  slawen Ned Okt 10, 2010 11:01 pm

Реших сад да направим радикални отклон од целе ове УДБА - и после Аркана Ћиркан - делије - злочини - гејпарада - Утисак недеље са доктејахранимиоблачим психологом у гостима - Србија кандидат за ЕУ у наредних шест година - Клинтонка нам прихаја ујдурме, па отворим Тајм*; пре више од двадесет година у центру овог града налазила се књижара са посебним одељењем стране штампе - е, тамо сам залазио најмање једном месечно, да узмем свој примерак Плејбоја и Тајм Интернешнел магазина. Сад се у тој предратној кућерини конфискованој од анонимног народног непријатеља налази нека банка, испред чијих врата је јуче био ред од око двеста-триста људи, можда и јаче, јер је завијао иза ћошка тако да нисам могао добро да осмотрим из кола, док сам пролазио кроз раскрсницу. Са друге стране, Тајм се и после свих ових година пише истим словима, иако је сада у власништву телефонске компаније. Не знам да ли су већ разматрали могућност да службеницима са по 30+ година стажа деле златне виљушке, уместо Тајмекса, али им не бих саветовао да се од нас уче неговању традиције (којој би се рахметли Момо Капор искрено зачудио колико и "планирању & одржавању" исте).
Читам, дакле, да се не треба плашити јевтиног јуана, већ 5,5 милиона кинеских студената. Да је највиши суд Европске уније одлучио да Шпанци могу да изађу на сат времена са посла (или раде краће пола сата, шта им је згодније), да би подојили бебу. Да Ленон и оснивач Фејсбука имају нешто заједничко (шта, рећи ће ми онај ко прочита подужи чланак). Да из Италије одлазе млади, а из Украјине курве. Како се откривају нове планете и ко је у Будимпешти ове недеље освојио светско првенство у решавању Рубикове коцке. Да ли је прави тренутак за куповину куће и на шта указује штутгартски инцидент...

За све то време стока која живи спрат изнад ревносно прати "Фарму" на Пинку - знам, чујем сасвим добро са њиховог телевизора.



*интернет издање, наравно.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi, part III - Page 2 Empty Re: Knjige, internet, filmovi, part III

Počalji  amans* Pon Okt 11, 2010 3:49 am

slawen ::Колико времена имам?

Koliko god ti treba...volela bih da nadjem kompletno izdanje i poklonim bratu. Ako ne nadjem, onda bih odstampala sve ono sto nadjem na netu i dala da se ukorici. On je nekad sve imao i to mu je neko iz pakosti pobacao. A on ne moze da preboli... vezuje ga za neku mladost i par lepih trenutaka koje je imao u njoj.

A problem... reci cu ti drugom prilikom...trenutno me jako boli. Nemerem o tom pricati. Otompotom.
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi, part III - Page 2 Empty Re: Knjige, internet, filmovi, part III

Počalji  slawen Pon Okt 11, 2010 8:06 pm

Па ово су шокови: Америка бај харт (штонобирекли "из главе"), нова књига Саре Палин.
Шта је то, збирка њојзиних бисера?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi, part III - Page 2 Empty Re: Knjige, internet, filmovi, part III

Počalji  slawen Pon Okt 11, 2010 8:10 pm

Иначе, ја сам виђени члан тих тамо десничарских кругова по Америкама (колико сам могао овако, преко интернета), па ако вас занимају инсајдерске вести из средишта Типарти, или шта ће да изјави наша Сара сад Мајклу Регану....
Мејк Америка д'грејт!
militarykrez
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi, part III - Page 2 Empty Re: Knjige, internet, filmovi, part III

Počalji  slawen Pon Okt 11, 2010 8:13 pm

Не знам што ли их нема да ме зову, ови из амбасаде....
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi, part III - Page 2 Empty Re: Knjige, internet, filmovi, part III

Počalji  ВЈТ Pon Okt 11, 2010 8:32 pm

Да те није неко оклеветао?
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi, part III - Page 2 Empty Re: Knjige, internet, filmovi, part III

Počalji  slawen Pon Okt 11, 2010 9:07 pm

Ништа ме не би изненадило.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi, part III - Page 2 Empty Re: Knjige, internet, filmovi, part III

Počalji  slawen Pon Okt 11, 2010 10:04 pm

The Secret Service says it questioned and released an "overexuberant" fan of President Barack Obama who had tossed a paperback book near the president at a Philadelphia rally on Sunday.

Spokesman Ed Donovan said the man had written the book and hoped the president would read it. Donovan said agents concluded the man posed no danger.


Овај напис'о књигу.
Ко што рече Коштуница "... лекари демонстрирају у белим мантилима, сељаци у тракторима, џудисти у шпилхознама..."...
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi, part III - Page 2 Empty Re: Knjige, internet, filmovi, part III

Počalji  ВЈТ Pon Okt 11, 2010 10:15 pm

slawen :: The Secret Service says it questioned and released an "overexuberant" fan of President Barack Obama who had tossed a paperback book near the president at a Philadelphia rally on Sunday.

Spokesman Ed Donovan said the man had written the book and hoped the president would read it. Donovan said agents concluded the man posed no danger.


Овај напис'о књигу.
Ко што рече Коштуница "... лекари демонстрирају у белим мантилима, сељаци у тракторима, џудисти у шпилхознама..."...

rofl

Или што рече голобради вођа "Образа": Неко се за своју земљу бори плугом, неко пером... Плугом? Пером? Страшне ствари, рођаци...
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi, part III - Page 2 Empty Re: Knjige, internet, filmovi, part III

Počalji  slawen Pon Okt 11, 2010 10:28 pm

Не знам јеси ли приметила да смо вечерас, у једном тренутку имали 12 гостију? Мимо чланства.
А нисам писао о квантној физици...
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi, part III - Page 2 Empty Re: Knjige, internet, filmovi, part III

Počalji  ВЈТ Pon Okt 11, 2010 10:34 pm

Нисам примијетила. Али ево сад кад си ти то поменуо, хм... ти спискови и то све...
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi, part III - Page 2 Empty Re: Knjige, internet, filmovi, part III

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu