RESTORACIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Брис Татон по други пут међу Србима

4 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Брис Татон по други пут међу Србима - Page 2 Empty Re: Брис Татон по други пут међу Србима

Počalji  slawen Uto Nov 09, 2010 10:51 pm

Advokat Momčilo Bulatović zamerio je sudiji Mirjani Ilić zato što nije reagovala kada je Kazedevan rekao da ga je napala "horda Srba".
"Uvređen sam kao Crnogorac koji u Srbiji živi 37 godina", rekao je Bulatović, a sudija mu je uzvratila da svedok "možda ni ne zna šta znači reč horda".
"Zašto se vi vređate kada ste upravo rekli da ste Crnogorac", pitala je sudija advokata koji je odgovorio da on smatra da je to "isti narod".


... са суђења осумњиченима за убиство Бриса Татона; Казедеван је сведок који је био у нападнутој групи навијача француског тима.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Брис Татон по други пут међу Србима - Page 2 Empty Re: Брис Татон по други пут међу Србима

Počalji  Hate mail Uto Nov 09, 2010 11:26 pm

Onaj tvoj Pava* zamalo da stvarno postane sudija da nije bilo spletki ovih "kolega"? Da nije svisnuo od nepravde? Strasno.

Video sam ovog advokata Bulatovica (i sudiju sto mu odgovara i sto tumaci iskaze svedoka); toliko sam se zagrcnuo od iznenandnog smeha da sam morao da odem do soda fountain-a po jedan Diet Coke. Kakvo pozoriste.
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Брис Татон по други пут међу Србима - Page 2 Empty Re: Брис Татон по други пут међу Србима

Počalji  Hate mail Čet Nov 11, 2010 5:24 am

Ijao, tek sad videh sagu o Djukicima. Cega sve tu nema, leb ti jebem. Napustila ga zena (a ostavila mu dvoje dece), odao se alkoholu, poginuo mu sin na ratistu, jedna u sesti a druga u osmi razred, zeni se u pedesetoj godini, mestani znaju sta ce biti sa decom, sheret zna da stari nece zameriti. WTF!?
Koliko se secam, to selo se zove "Ploce" a ne Ploca.
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Брис Татон по други пут међу Србима - Page 2 Empty Re: Брис Татон по други пут међу Србима

Počalji  Hate mail Čet Nov 11, 2010 7:32 am

Ove "Novosti" su zaista najgore novine na svetu. Ne pomaze tu ni sto, evo, izlaze i na tkompjukteru/staklovizoru/internetu itd.

Baska idiotizmi po tekstovima, a pogledao sam nekolike tzv. vesti sad; na to smo vec oguglali i po mnogo "sofisticiranijim" srBskim medijima.

Vidi ono tamo u vr' strane gde veli "Preporuci", sa Facebook ikonicom pored: "Budi ispred svoji prijatelja! Preporuci ovo!".

Hahaha!
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Брис Татон по други пут међу Србима - Page 2 Empty Re: Брис Татон по други пут међу Србима

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu