RESTORACIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Knjige, internet, filmovi part II

4 posters

Strana 8 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Ići dole

Knjige, internet, filmovi part II - Page 8 Empty Re: Knjige, internet, filmovi part II

Počalji  amans* Pet Okt 01, 2010 3:16 pm

slawen ::Ах, да, и за ове твоје сове ('си нешто са Коштуницом у роду?)

o cemu ti to???

O animal ???

To kacim zbog keza, koji mi se svidja i koji je vrlo apropo, kad nisi u stanju da mi nadjes pristojan cesirski kez koram da koristim ono sto imam. Parola snadji se.

amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi part II - Page 8 Empty Re: Knjige, internet, filmovi part II

Počalji  slawen Pet Okt 01, 2010 4:55 pm

Редом, отпозади ( sehy )

1) Менми ово десно дугме испод оне мале плочице коју трљам с'прс', кад га претиснем на неку страњску реч избаци "транслате"; тако ми owl превело као јејина, буљина ( dupe ) илити сова.
А Коштуници су, док је бијо државником и предпремијером неке сове са оближњег дрвећа говориле које потезе да вуче; тако је укинута Југославија, Павке смењен тек кад га је заврбовао Жиле Бумбул да друка Ђинђи шта му у поверењу рекла Војина женска док се домунђавала са оним дебејцем што га убили испред палате федерације....

2) Иначе, није ми ово први пут да дебатујем о енглеском језику; наиме познат сам као човек који има највише да каже о ономе о чему ама баш ништа не зна. Тако сам пре неког времена ископао и овде пренео (можда само линковао, ал' и то се броји) неко писаније из тамо неких америчких новина где су причали о томе како се енглески састоји од неких здепастих (чанки) реченица које морамо да знамо на памет, или нас нико неће разумети ништа, то као рекли Американци, но тим се јави један Енглез па каже опрем добро, узурпатори мојега матерњег & кориенског, не може то тако, они су људи странци и стога глупи и затуцани, они никад неће моћи да науче оно што може сваки енглески клошар ил' америчка фифа, даклем не треба ни да покушавају, ионако ћемо их брез по муке препознати међ' миријаде.

Јел' било још нешто, ако јесте, да оставимо то за после, сад сам дош'о са трчања, идем да сечем лубеницу, лето је при крају, нашао сам само још три комада од по 11 кила на кванташу, то су последње озбиљне лубенице ове годие, а још пре десет дана сам куповао од по 17, мислили да држим прасиће на тераси, онако пругасте....
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi part II - Page 8 Empty Re: Knjige, internet, filmovi part II

Počalji  amans* Pet Okt 01, 2010 6:03 pm

tako mi i treba kad krekecem na dve strane i kliknuh na pogresno mesto...nazalost, ostali ste bez sjajnog odgovora...dok opet ne dobijem inspiraciju...
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi part II - Page 8 Empty Re: Knjige, internet, filmovi part II

Počalji  slawen Pet Okt 01, 2010 6:05 pm

Сад пустили на ТВ Авала прилог о (зипа сад) данашњим руским хипицима.
Као, седи неки батић са цавом испод најлона затегнутог између две гране пободене у земљу на некој стрмој ливади, међу сличним продуктима људске глупости и прича како некад ниси смео да будеш хипик у СССР-у (мало ми тај исказ сумњив, или је овај баш-баш младолик), а сад слобода човече, можеш да дођеш на тај фестивал организован у част дрг Путина и пуних десет дана живиш у апсолутном складу са природом.

Сјајно.
То ме подсети кад неки моји другови, сад је један судија, а други уролог, ишли да преко студењака као зараде неку кинту, па стоварали џакове са концентратом у некој зем-задрузи. А обојица у то време имали косијане, па доктор носио раиф да буде уредан на послу, а правник везао мараму испресавијану у перо око главе.
Кад их видели сељаци, хаос. "Љубиша, пожури да ви'ш, еве их панкери!"
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi part II - Page 8 Empty Re: Knjige, internet, filmovi part II

Počalji  slawen Ned Okt 03, 2010 9:25 am

Службено гласило Демократске странке као политичког крила УДБЕ објавило данас на ползу верноме пуку сербскоме списак од 10 најмистериознијих археолошких открића, са фотографијом и краћим прилогом уз свако.
За сад сам стигао до броја 7.
Да ли су уредници овог броја градирали идиотизам (непожељна реч у србским новинама, кад њоме описујеш понашање тзв. власти и других тзв. органа) садржан у опису сваке иначице, па сам се до седмице још некако и држао, а онда више нисам могао, или сам то само ја (јust I animal ?), a не моја шаума (због које су све рибе у мом реду), не бих знао касти.
Ево и за вас:

7 Mapa Stvoritelja
Godine 1999. profesor Aleksandar Čuvirov u dvorištu svog prijatelja iskopao je neobičnu kamenu ploču koja je bila toliko teška da je nedelju dana trajalo njeno vađenje iz zemlje. Ploča je nazvana „mapom Stvoritelja“. Visoka je oko metar i po, široka oko metar, debljine 1,5 metara, a teška je najmanje jednu tonu. Ploča predstavlja trodimenzionalni prikaz mape uralskog regiona. Nije poznata drevna tehnologija koja je korišćena za njenu izradu. Mapa sadrži i brojne natpise, a pretpostavlja se da je stara preko 100 miliona godina. Tekst ispisan na njoj do danas nije dešifrovan. Ako je reč o originalnoj ploči, onda možda predstavlja dokaz o postojanju drevne visokorazvijene civilizacije. Istraživači smatraju da bi ovakva trodimenzionalna mapa mogla da koristi za letenje. Kamena ploča se još ispituje, i nije dostupna pogledima javnosti.



Јебло матере.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi part II - Page 8 Empty Re: Knjige, internet, filmovi part II

Počalji  slawen Ned Okt 03, 2010 10:55 am

amans* ::
O animal ???

To kacim zbog keza, koji mi se svidja i koji je vrlo apropo, kad nisi u stanju da mi nadjes pristojan cesirski kez koram da koristim ono sto imam. Parola snadji se.

Aman* бре жено, јел' ти разумеш српски кад ти се каже, изгубио сам администраторску лозинку, па сад све и да хоћу, то јест, све и да нађем тај ћеширски кез не могу да га уврстим међу смајлови, јер не могу да приступим тамо где треба.

Види то са Врлојаком, кад се врати.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi part II - Page 8 Empty Re: Knjige, internet, filmovi part II

Počalji  amans* Ned Okt 03, 2010 4:17 pm

ћеширски???
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi part II - Page 8 Empty Re: Knjige, internet, filmovi part II

Počalji  slawen Ned Okt 03, 2010 5:04 pm

petokraka
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi part II - Page 8 Empty Re: Knjige, internet, filmovi part II

Počalji  slawen Ned Okt 03, 2010 9:43 pm

Дају Топ Ган.
Никад га до сада гледао нисам. А и музика му некако "натегнута".
Better luck next time, mave-rick boy.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi part II - Page 8 Empty Re: Knjige, internet, filmovi part II

Počalji  amans* Pon Okt 04, 2010 2:47 am

tajanstvenost Über Alles: Plava riba, kljukana dinastija,svastikin but hehe ninja
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi part II - Page 8 Empty Re: Knjige, internet, filmovi part II

Počalji  slawen Pon Okt 04, 2010 10:10 am

Eggsactually!
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi part II - Page 8 Empty Re: Knjige, internet, filmovi part II

Počalji  slawen Pon Okt 04, 2010 1:01 pm

E, шта су ти болесници....
Док покушавам да ослободим мозгу простора за развијање дијаболичних планова тако што ћу да га пустим да ради у позадини, играм на рачунару БЕЛУ, картарошку игру омиљену у рвата. Да се није наљутио, Емиграција би знао о чему причам.
Наравно, пошто сам је скинуо са интернета, са рвацког саита, тај њихов сервер је препознао откале се јављам, да не кажем одуд, а не отуд, па ми је инсталирао верзију у којој ми је саиграч Шешељ, а противнички пар Слобо и Тадић.

Миссим, ствааарноо....
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi part II - Page 8 Empty Re: Knjige, internet, filmovi part II

Počalji  slawen Pon Okt 04, 2010 5:55 pm

Знамо ко је Александар Чотрић?
Онај афористичар из СПО-а, био директор Сајма у време док су Данина браћа пљачкала Београд, од после пиштаљки, па до петог октобра. ОНОГ петог октобра.
А јесте човек стварно афористичар. Зипа му данашњу изјаву:
"Ako je neko kriv, dakle, kriva je opozicija, eto iz tih razloga bila je i komisija hendikepirana,a veći učinak je izostao - kaže Čotrić."
Питање је иначе било зашто је смењена председница комисије за заштиту конкуренције која се успротивила Милану Беку и на њено место доведена бивша судија која није прошла реизбор (шта о њојзи има лепо да каже госпа Ната, председница Врховног суда, која тврди да о сваком неизабраном судији има бар две фасцикле прљавштине? или да питамо министарку правде, она је из исте партије?), позната по студији коју је наручио и платио Мишковић са циљем да се научно докаже да МАКСИ није монополиста, чак и кад купи Ц-маркет (доказано).

А о петом октобру.... зашто је тај дан уопште важан? Јер је тог дана озваничено да су последице лудачког гласовања тзв. Срба од 24. сепрембра 2000. успешно саниране, српска стока која се усудила да дигне главу и погледа у око свог дотадашњег тлачитеља поново стављена под контролу, а на брзину изрежирана представа са господином Легијом и господином Ђинђићем у улогама чувара господина Коштунице (да случајно не заборави ко га је ту "донео као бумбара") изведена на општу радост пука?
Ма хајте, молим вас....
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi part II - Page 8 Empty Re: Knjige, internet, filmovi part II

Počalji  amans* Pon Okt 04, 2010 6:02 pm

sta znaci?
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi part II - Page 8 Empty Re: Knjige, internet, filmovi part II

Počalji  slawen Pon Okt 04, 2010 6:24 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi part II - Page 8 Empty Re: Knjige, internet, filmovi part II

Počalji  slawen Sre Okt 06, 2010 9:04 pm

Њих и Руса....:

Ruske studentkinje sa najuglednijeg univerziteta u zemlji napravile su erotski kalendar u kojem su izrazile ljubav premijeru Vladimiru Putinu, koji sutra puni 58 godina.

Kalendar je štampan pod nazivom "Vladimire Vladimiroviču, mi te volimo. Srećan rođendan, gospodine Putin". U njemu 12 mladih žena poziraju u donjem vešu uz sočne poruke.

"Ideja je da kalendar treba da pokaže da ovo nisu obične manekenke koje rade za 100 dolara, nego devojke koje imaju nekakvo političko mišljenje", rekao je Perlin.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi part II - Page 8 Empty Re: Knjige, internet, filmovi part II

Počalji  amans* Sre Okt 06, 2010 10:29 pm



kiki


moj pas se zvao Kiki
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi part II - Page 8 Empty Re: Knjige, internet, filmovi part II

Počalji  Hate mail Sre Okt 06, 2010 11:41 pm

Moze li se to negde videti?
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi part II - Page 8 Empty Re: Knjige, internet, filmovi part II

Počalji  slawen Čet Okt 07, 2010 1:50 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi part II - Page 8 Empty Re: Knjige, internet, filmovi part II

Počalji  slawen Čet Okt 07, 2010 2:57 pm

Hate mail ::Moze li se to negde videti?

Док не нађем, погледај ово:
[You must be registered and logged in to see this link.] илити Путин не курит и людям не даст.

Подсети ме на ону анегдоту са другом Стаљином, кад је неко кинуо тијеком његовог говора и тако га прекинуо на најгорем месту:
-Кто кихњот?
Тајац у сали, нико се не јавља.
- Стрељај први ред. Кто кихњот??!
Опет нико.
- Стрељај и други ред. Кто кихњот, лепо вас питам последњи пут?!!
- Ја, друже Висарионовичу....
- На здрављот!
Строг, али праведан...
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi part II - Page 8 Empty Re: Knjige, internet, filmovi part II

Počalji  slawen Čet Okt 07, 2010 4:44 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

Значи, Сандра - јули, па Ксенија - децембар и Алиса - април, па она куштрава из фебруара, мада ипак има много мале сисе....
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi part II - Page 8 Empty Re: Knjige, internet, filmovi part II

Počalji  slawen Čet Okt 07, 2010 4:53 pm

И још један календар: [You must be registered and logged in to see this link.]
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi part II - Page 8 Empty Re: Knjige, internet, filmovi part II

Počalji  slawen Čet Okt 07, 2010 5:04 pm

Али браћа су ствааарно браћа:
Ево, на пример, испод текста који блааааго полутрезвеним критичким оком гледа на данашњи успех приликом лансирања "Булаве" (то им је ваљда нека ракетла) [You must be registered and logged in to see this link.], стоји ова оград(иц)а:
Мнение автора может не совпадать с позицией редакции

Јебеш ти то. Сигурно је сигурно. А и он се наш'о да ту нешто паметује и опомиње, уместо да слави, као сваки прави патриота. Дај му једну влашицу вотке, чик да не попије!
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi part II - Page 8 Empty Re: Knjige, internet, filmovi part II

Počalji  amans* Čet Okt 07, 2010 9:55 pm

elem, kako se na srpski prevodi rec calculus-- nije racunanje, nego sta? koji je to predmet kod nas na studijama?

(ja pripadam plemenu na koje se ovo odnosi:
Warning: this comic occasionally contains strong language (which may be unsuitable for children), unusual humor (which may be unsuitable for adults), and advanced mathematics (which may be unsuitable for liberal-arts majors.)

danke
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi part II - Page 8 Empty Re: Knjige, internet, filmovi part II

Počalji  Hate mail Čet Okt 07, 2010 10:11 pm

To ti je matematika 3. i 4. razreda gimnazije i srednje tehnicke skole (manj' statistika/verovatnoca) ili matematika 1/2 (ili 2/3/4 - manj' statistika/verovatnoca/kvantitativne tehnike & operaciona istrazivanja) vec u zavisnosti sta studiras. Ispitivanje toka funkcije, limesi, itegralni/diferencijalni racun.
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi part II - Page 8 Empty Re: Knjige, internet, filmovi part II

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu