RESTORACIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Knjige, internet, filmovi part II

4 posters

Strana 6 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Ići dole

Knjige, internet, filmovi part II - Page 6 Empty Re: Knjige, internet, filmovi part II

Počalji  ВЈТ Pon Sep 27, 2010 1:12 pm

Да не заборавим: да ли ти, деда, знаш да у Америци нема баш пуно годишњег одмора?! Ћелави је и дан данас истраумиран због тога. Двије седмице, три максимално. А ја навикла, рецимо, на 30 радних дана годишње. Хм. Фино мени говоре да идем у Француску.

Друго, имам и ја ватрену лисицу, само што се мени не смјештају никакве женске него нека грчка плаветнила. Хм, замисли, на примјер, да имају тамо неке слике неких мачора, као што је ова твоја цица. rofl

Имала сам и треће, али од силног смијеха заборавих.
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi part II - Page 6 Empty Re: Knjige, internet, filmovi part II

Počalji  slawen Pon Sep 27, 2010 1:35 pm

врло_јак_тим ::Да не заборавим: да ли ти, деда, знаш да у Америци нема баш пуно годишњег одмора?! Ћелави је и дан данас истраумиран због тога.
И дан данас?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi part II - Page 6 Empty Re: Knjige, internet, filmovi part II

Počalji  ВЈТ Pon Sep 27, 2010 3:25 pm

Да. Што?
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi part II - Page 6 Empty Re: Knjige, internet, filmovi part II

Počalji  slawen Pon Sep 27, 2010 4:05 pm

Ништа. Важно да су информације свеже.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi part II - Page 6 Empty Re: Knjige, internet, filmovi part II

Počalji  ВЈТ Pon Sep 27, 2010 4:17 pm

You cheeky monkey! drunken То што ја имам информације за "дан данас", то не мора да значи ништа више него нераскидиву везу неромантичног карактера.
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi part II - Page 6 Empty Re: Knjige, internet, filmovi part II

Počalji  slawen Uto Sep 28, 2010 12:34 am

врло_јак_тим ::нераскидиву везу неромантичног карактера.

Хмммм... како да ти кажем... ово звучи као да сте већ регистровани.... по шеријатском праву.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi part II - Page 6 Empty Re: Knjige, internet, filmovi part II

Počalji  Hate mail Uto Sep 28, 2010 1:16 am

Ja sam do sad ove godine sto na put sto onako problejao ciglo 6 nedelja placenog a izgleda da imam jos. Go figure. Baska sto pratimo Fed (bond market) Holiday schedule koji ima duplo vise slobodnih dana od onoga sto prati "general population" (kad vec pricate o zatvorima) a medju koje spadaju i zaludnici na tzv. berzama (equity markets = irrelevant tv show for the flyover mom & pop crew)..
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi part II - Page 6 Empty Re: Knjige, internet, filmovi part II

Počalji  ВЈТ Uto Sep 28, 2010 2:28 am

slawen ::
врло_јак_тим ::нераскидиву везу неромантичног карактера.

Хмммм... како да ти кажем... ово звучи као да сте већ регистровани.... по шеријатском праву.

Да ми се не замјери што примјећујем, али тај израз регистровати се је веома популаран у том крају. Нисам га никада чула док се не деси несрећан случај па ми члан фамилије баци у канту 15 значајних година живота на ту регистрацију.

Не, не, нисмо ми од те феле. Нераскидиво смо повезани по Curb Your Enthusiasm праву.
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi part II - Page 6 Empty Re: Knjige, internet, filmovi part II

Počalji  slawen Uto Sep 28, 2010 7:49 am

Jeл' видиш, Пиле?
Ко зна где је тај и шта радио за ресто дана одмора, за које је теби рекао да их нема....
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi part II - Page 6 Empty Re: Knjige, internet, filmovi part II

Počalji  ВЈТ Uto Sep 28, 2010 1:43 pm

Ех, лаковјерни дедО.

Нисам ја дио америчке саге, већ европске. Ту су одмори већ постали обилати, плаћени и учестали.
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi part II - Page 6 Empty Re: Knjige, internet, filmovi part II

Počalji  ВЈТ Uto Sep 28, 2010 8:56 pm

Не-мо-гу-да-вје-ру-јем! Деда, сјећаш ли се овога? Нађох то негдје, толико ме је било импресионирало. Са' ћу га мементално да представим широј публици (потпишем те уредно, no plagiarism).

Гле:
Мени цео дан над главом клепеће гојазна фамилија маторог Пауна, к'о да су потковани.
Јеботе, која је то некултура носити КЛОМПЕ по паркету.
Кад не клопарају, вуку астал на сред собе да ждеру.
После расклањају.
Развлаче кревете да одморе ручак.
Вечерају за наново наВКРИИИППвученим асталом.
Усисавају кућу свако вече са почетком у 21.00 и ујутру од 08.00. По два сата, у цугу.
Толико им времена треба јер им је усисивач неко старинско говно које не вуче, ал' се зато јаче дере, да те из памети истера.
'Уји к'о Ђердап плус Тупољев.
Најбоље је кад у сред највеће буке још по паркету загребе оним пластичним наставком на цевки од усисивача. Креда по табли.
Кад се наједу и наусисавају, ожедне, па навале на чесму. Онда пиште цеви к'о фабричке сирене. Као сигурносни вентили на ужареном котлу.
Ноћу играју уз "Гранд параду". Ћерка, предаје физичко, често и запева. Још чешће се расрди, па ломи дебеле стаклене вазе и чупа врата из штокова.
Мада ценим да смо ми још гори.
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi part II - Page 6 Empty Re: Knjige, internet, filmovi part II

Počalji  slawen Uto Sep 28, 2010 9:06 pm

Доуз вер д'дејс....
А онда је почела Фарма....

И поред одличне игре Партизан је једва успео да прими го. Арсенал се дуго није дао испровоцирати.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi part II - Page 6 Empty Re: Knjige, internet, filmovi part II

Počalji  slawen Uto Sep 28, 2010 10:29 pm

Јбт, па ја сам мислио да је Дуле Савић потписао за Партизан, чим су решили да иду на Арсенал.
Каква тишина у згради са две кладионице у приземљу и још три у кругу мањем од 100 метара.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi part II - Page 6 Empty Re: Knjige, internet, filmovi part II

Počalji  amans* Uto Sep 28, 2010 10:50 pm

врло_јак_тим ::Не-мо-гу-да-вје-ру-јем! Деда, сјећаш ли се овога? Нађох то негдје, толико ме је било импресионирало. Са' ћу га мементално да представим широј публици (потпишем те уредно, no plagiarism).

Гле:
Мени цео дан над главом клепеће гојазна фамилија маторог Пауна, к'о да су потковани.
Јеботе, која је то некултура носити КЛОМПЕ по паркету.
Кад не клопарају, вуку астал на сред собе да ждеру.
После расклањају.
Развлаче кревете да одморе ручак.
Вечерају за наново наВКРИИИППвученим асталом.
Усисавају кућу свако вече са почетком у 21.00 и ујутру од 08.00. По два сата, у цугу.
Толико им времена треба јер им је усисивач неко старинско говно које не вуче, ал' се зато јаче дере, да те из памети истера.
'Уји к'о Ђердап плус Тупољев.
Најбоље је кад у сред највеће буке још по паркету загребе оним пластичним наставком на цевки од усисивача. Креда по табли.
Кад се наједу и наусисавају, ожедне, па навале на чесму. Онда пиште цеви к'о фабричке сирене. Као сигурносни вентили на ужареном котлу.
Ноћу играју уз "Гранд параду". Ћерка, предаје физичко, често и запева. Још чешће се расрди, па ломи дебеле стаклене вазе и чупа врата из штокова.
Мада ценим да смо ми још гори.

... imal nastavak?
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi part II - Page 6 Empty Re: Knjige, internet, filmovi part II

Počalji  ВЈТ Uto Sep 28, 2010 11:06 pm

Ма нема, сачувала сам само ову цртицу. Иначе, деди су одувијек од руке ишли уводи. То увијек са задовољством читам. Чак и онда када за тему не марим претјерано.
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi part II - Page 6 Empty Re: Knjige, internet, filmovi part II

Počalji  amans* Uto Sep 28, 2010 11:18 pm

mozda bude sad raspolozen da elaborira kako smo mi gori...
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi part II - Page 6 Empty Re: Knjige, internet, filmovi part II

Počalji  amans* Uto Sep 28, 2010 11:20 pm

veceras se na poslu odlucuje o mojoj glavi....(the board of trustees meeting)...ako bude kako ja zelim, sutra castim celu kafanu (svih osamnajest) sunny
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi part II - Page 6 Empty Re: Knjige, internet, filmovi part II

Počalji  Hate mail Uto Sep 28, 2010 11:21 pm

Oh, wow.

Dobri Pandzo/Pandzovci...

Tu skoro mi zapadose za oko a rad sam cuti vise o njemu/njima. Whenever you can, please.
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi part II - Page 6 Empty Re: Knjige, internet, filmovi part II

Počalji  ВЈТ Uto Sep 28, 2010 11:22 pm

amans* ::veceras se na poslu odlucuje o mojoj glavi....(the board of trustees meeting)...ako bude kako ja zelim, sutra castim celu kafanu (svih osamnajest) sunny

Fingers crossed. flower Па онда да деда распали о сусједима.
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi part II - Page 6 Empty Re: Knjige, internet, filmovi part II

Počalji  Hate mail Uto Sep 28, 2010 11:25 pm

Tenure?...
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi part II - Page 6 Empty Re: Knjige, internet, filmovi part II

Počalji  amans* Uto Sep 28, 2010 11:28 pm

aha
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi part II - Page 6 Empty Re: Knjige, internet, filmovi part II

Počalji  Hate mail Uto Sep 28, 2010 11:33 pm

Well, congrats.
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi part II - Page 6 Empty Re: Knjige, internet, filmovi part II

Počalji  amans* Uto Sep 28, 2010 11:35 pm

cek, sad drzi sipke....do sutra :)
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi part II - Page 6 Empty Re: Knjige, internet, filmovi part II

Počalji  Hate mail Sre Sep 29, 2010 6:42 am

Taman sutra kad se budem probudio za posao (9am? 10am? 10:23am, kao u prosli petak?) rofl a ti upicanjena se postrojila ispred zbornice (-2 hours) pred vazno razmatranje. Znaci, good luck tomorrow i sve najboljshe s tim u svezi a i opcenito.
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi part II - Page 6 Empty Re: Knjige, internet, filmovi part II

Počalji  amans* Sre Sep 29, 2010 5:16 pm

hvala Hejt flower

sta ko pije??? ja danas castim ceo dan cheers

king

sunny sunnysunny
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Knjige, internet, filmovi part II - Page 6 Empty Re: Knjige, internet, filmovi part II

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu