RESTORACIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mind game revival (restoration to life)

+2
amans*
ВЈТ
6 posters

Strana 7 od 14 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Sledeći

Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 7 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  ВЈТ Pet Sep 11, 2009 10:04 pm

А зашто ти мене сада фино заје*аваш? Ти си први почео са лаконским изражавањем, помињањем Владике Артемија, трица и кучина.
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 7 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  slawen Sub Sep 12, 2009 7:57 am

А зашто се ти на мене сад истресаш?
Па нисам ја писао оно по новинама и једнако сам љут што нас, ето, доводе у позицију да навијамо за једне против других - скоро па као у фудбалу, само још да објаве стартне поставе: на голу Владика Артемије, у одбрани Владика жички Хризосом и Владика шумадијски Јован, везни ред чине ...., а са бројем 11 Владика Григорије, селектор умировљени епископ Атанасије Јевтић; на другој страни....

Мене то љути, а мислио сам да ми ти можеш штогод паметног ту рећи, па да ме љутња прође.
Али, нема везе...
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 7 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  ВЈТ Sub Sep 12, 2009 11:09 am

Ниси ти мене ништа о томе питао, ти си мене питао о неким другим стварима, а као убацивао ту причу као украс. Небитно.

Шта да се каже на то што Блиц пише - па шит. Не интересује ме, право да ти кажем, нити сматрам да плату од 1.500 евра човјек који живи на Косову може да сматра неким невиђено великим новцем.

Истина, овај текст треба мало више да пише о оном поменутом ђубрету Симеону Виловском, јер ту лежи сав тај смрад. И ту лежи новинари.де и остале огавштине које тај тип пласира. Текст је можда тачан у неким стварима, али је смијешно то сада разрјешавати, када суштина није разријешена. И као што видиш нико се није ни огласио да се бави срањем из Блица. Непотребна новина, непотребан чланак.
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 7 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  slawen Čet Sep 24, 2009 9:32 pm

Интересантне ствари човек може да нађе на овом интернету.
Само ако укуца одговарајућа имена.

Него, окренимо се правној држави Србији.
У Београдском специјалном суду донета прва пресуда (заправо решење) о одузимању имовине стечене кривичним делом.

Тако је од наследница Кума и Шиптара одузета кућа у Шилеровој улици, срушена одмах по убиству Ђинђића.
Ако се има у виду да покојници нису били никад осуђени за кривично дело због којег би им било могуће одузети имовину, већ побијени као псета (са чиме немам проблем) да не би много лајали (са чиме имам проблем), испада да су злочин који се за такав модерни секвестар по закону захтева починиле ове две њихове удове тако што су им дале чавке. А нису им пренеле трипер.

Да подсетим аудиторијум, кућа је срушена питајкурац зашто, нормално образложење никад није било дато, онда су као били рекли да је то учињено зато што је саграђена без дозволе (ем потпуно нетачно, ем би то био јединствен пример ефикасног урбанизма у тзв. Србији), а они који као ја у свему виде заверу тврдили су да је то учињено онако систематски, са претраживањем свих скривених места и потенцијалних сокровишта не зато да би ухватили Легију, већ да би нашли тајне компромитујуће снимке и остале "материјале" који су симпатичну дружину из Земуна повезивали како са старом, тако и са новом тзв. српском тзв. власти.

Лажни криминалци у лажној акцији Сабља.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 7 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  amans* Pet Feb 05, 2010 7:31 pm

ovo je sine anno.... kada je prepiska nastala?
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 7 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  slawen Pet Feb 05, 2010 7:48 pm

Мислим да смо почели средином 2007-ме.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 7 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  ВЈТ Sre Feb 10, 2010 5:21 pm

Нешто ми пада на памет (морам признати да ми недостаје ова тема из старе каване) - да ли има икаквих назнака да би Врњачка Бања могла једној улици дати име Велимира Илића? Ако већ нема, то јест.
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 7 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  ВЈТ Sre Feb 10, 2010 5:31 pm

Хм, вјеровао или не, бацих се на цијелу тему и прочитах је. Врло занимљиво. Чак не конкретно оно о чему смо причали, него како смо причали. Деда, обоје смо се промијенили. Знам да ћеш да се успротивиш тој опсервацији и да уз суптилну иронију кажеш као се Чак Норис никад не мијења...
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 7 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  amans* Čet Feb 11, 2010 5:57 am

bas me uhvatila neka melanholija, teska, citajuci ove zapise...odavno me nije tako....
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 7 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  ВЈТ Čet Feb 11, 2010 6:14 am

Shocked Шта смо учинили?!!
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 7 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  slawen Čet Feb 11, 2010 1:27 pm

Можда су јој тражили да помогне Клинтон-Буш програм.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 7 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  slawen Čet Feb 11, 2010 2:59 pm

А јесмо се променили.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 7 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  slawen Čet Feb 11, 2010 3:18 pm

Ја сам имао лепши рукопис.
Рецимо.

Ај' сад ти самокритику.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 7 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  ВЈТ Čet Feb 11, 2010 3:31 pm

Ја сам имала посао. :)
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 7 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  slawen Čet Feb 11, 2010 3:35 pm

Па добро, јел' треба да потежемо неке везе?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 7 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  ВЈТ Čet Feb 11, 2010 3:40 pm

Све је потегнуто. Wink
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 7 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  slawen Čet Feb 11, 2010 3:54 pm

Лепо сам ти ја говорио онда, а ти запела да даш отказ, па да пукнеш.
Нервирала те шефика....

Знаш шта би сад радили, ти на тој позицији, а ја овде?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 7 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  ВЈТ Čet Feb 11, 2010 4:19 pm

slawen ::Лепо сам ти ја говорио онда, а ти запела да даш отказ, па да пукнеш.
Нервирала те шефика....

Знаш шта би сад радили, ти на тој позицији, а ја овде?

Хм, па на крају није ни могло него да дам отказ. Е сад, да је био ту мој стари шеф, он би се потрудио и средио то с одјељењем за "хјуман рисорсис", тј. кадровском службом. Али ова баба то није жељела. А нисмо се слагали ни у политичким процјенама. Плус што сам ја Србин, а касније је примила неког Мехмеда, Мухамед, тако нешто (треба ли да нагласим да носи ону јарећу брадицу, не зна разлику између ћ и ч, а да има косу, вјероватно би имао плаве праменове) кога нико не познаје из политичких странака, институција и тако. Е сад с ким се он састаје, шта он ради - ко би то знао. Чула сам да пише извјештаје на основу вијести из новина. Па ето ти сад види. Али не таласа... А шефици се затресла столица - њен акутни нерад је мало почео да смета па је сада кренула на састанке са шефовима партија и тако. Питам се ко јој пише "токинг поинтс"...

Елем, да сам имала тај посао да му се вратим након повратка из Енглеске, то би финансијски било одично. Наиме, могла бих одмах да се ријешим мога зеленог чудовишта од аута и да купим Тојоту која би једног дана почела неконтролисано да убрзава, а ти деда знаш колико ја времена проводим у колима и по каквим кривудавим врлетима Херцеговине, Црне Горе и Хрватске базам. Те ти види да ли би то било добро. Могла бих поново да се досађујем у својој канцеларији и да само четвртком до 4 радим, када треба писати извјештај. Али, опет би се вратио стари живот - локална политика, рвацко питање, Чоби (који је набацио 15 килограма, постао поносни тата, али је и даље поремећена јадна фукара) и све остало. Шта ће ми то? ОК, због љета у Мостару у коме је темепратура и до 45 степени све вриједи урадити. Ох, кад ће више та жега. Због зрикаваца, због асфалта који се топи. Пиво, море петком послије посла, долче вита. Али има ту још питања.

Но убрзо ће нешто друго доћи. Но брине ме локација - не зна се шта је горе: Бањалука (ти знаш шта ја мислим о Тузли Репубике Српске), Сарајево (Бошњакистан ми је одувијек био баш драг - људи, клима, бурек, биљни мрс), Стокхолм, а ово за Париз - нема шансе да упали. Е да, можда се деси чудо па одем и у Београд. Али тешко. Е шта год да буде, опет ћемо да јашемо кафаном (на древеним коњицима) и све ћу онда да ти причам. Сада завршавам роман! cyclops
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 7 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  slawen Čet Feb 11, 2010 6:19 pm

Онај роман?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 7 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  ВЈТ Čet Feb 11, 2010 6:37 pm

Онај. Овај. Да. До краја мјесеца, надам се.
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 7 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  slawen Čet Feb 11, 2010 7:19 pm

Знао сам да си ти бре жена змај.
Преводиш, пишеш, приређујеш...

Јел' љубавни?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 7 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  ВЈТ Čet Feb 11, 2010 7:27 pm

Јок. Што рече прије неких 15-ак 20 година један чича Перси: Добро дакле, је ли то нека историја? - Није. - Убиства, детективи? - Не. - Секс? - Не. - Никада ти то нећеш никоме продати. nerd Не'а везе.
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 7 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  slawen Čet Feb 11, 2010 9:16 pm

Вала прочитаћемо је, макар морали попола да је платимо ја и Емиграција.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 7 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  ВЈТ Čet Feb 11, 2010 9:26 pm

slawen ::Вала прочитаћемо је, макар морали попола да је платимо ја и Емиграција.

Ја частим.
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 7 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  slawen Čet Feb 11, 2010 9:31 pm

Ти беше Херцеговка?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mind game revival (restoration to life) - Page 7 Empty Re: Mind game revival (restoration to life)

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 14 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu