RESTORACIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Књиге, интернет, филмови

5 posters

Strana 8 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Ići dole

Књиге, интернет, филмови - Page 8 Empty Re: Књиге, интернет, филмови

Počalji  slawen Sre Jun 09, 2010 6:44 pm

Ситна провокација, само мало да пецнем, шта ти је? Уз то сам се баш потрудио да створим и лепо оформим конзистентан став који бих чак и могао да заступам, кад би ме неко за то платио.

А за VH1 се не шалим, сад иду Стонси, пре Шагија је био онај главоња Спрингстин, а пре њега ВанХален (Џамп!).
Није лоше за поподне.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Књиге, интернет, филмови - Page 8 Empty Re: Књиге, интернет, филмови

Počalji  amans* Uto Avg 03, 2010 4:31 am

Pocela sam da citam I Have Landed Stephen Jay Gould... plemenita knjiga... cini mi se da je i on bio takav. Najlepsi engleski koji sam srela do sada.



ovaj topik je sledeci za iscitavanje...bas me zanima ovo o sportu, al' moja je disciplina celicna, odoh na citanje udbaske jame...
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Књиге, интернет, филмови - Page 8 Empty Re: Књиге, интернет, филмови

Počalji  amans* Sre Avg 04, 2010 5:23 am

Pazi recenicu o Vladimiru Nabokovu (solidnom lepidopteristi) i njegovim crtezima leptirova:


These drawings are lovely, and often quite moving in their sharp outlines and naive brightnesses--but, putting the matter diplomatically, the claim (sometimes made) that these drawings should be judged either as unusual in their accuracy or as special in their beauty can only be labeled as kindly hagiographical, especially in the light of a truly great tradition for wonderful and sensitive art among the best natural history illustrators, from Maria Merian to Edward Lear (who wrote limericks as a hobby, but worked as a skilled illustrator for a profession).

p. 39

amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Књиге, интернет, филмови - Page 8 Empty Re: Књиге, интернет, филмови

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu