RESTORACIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Музика милијунаша

4 posters

Strana 7 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Ići dole

Музика милијунаша - Page 7 Empty Re: Музика милијунаша

Počalji  slawen Sub Mar 10, 2018 9:27 am

amans* ::Sto se tice ko voli i svira klasicnu muziku:








ima i ovde:
[You must be registered and logged in to see this link.] (sajt mi ne da da ukacim u merdevine)

Ima jos masa na YT, google...itd.

Najpopularniji produkt na zapadu im je mladi dirigent Gustavo Dudamel koga je LA Simfonijski orkestar capio dok si reko piksla...imao je dvaespetsest godina.  Gledala sam ga kako diriguje ovde i zaista je fenomenalan. Bili su svi zajedno na turi, Simon Bolivar Omladinski Orkestar i on.....predivno.....deca su da ti pamet stane, slatki, lepi, prelepi, veseli....puni zivota. (Kad covek pomisli da su to ona ista deca ubistvene sirotinje Latinske Amerike koja crkavaju na ulici od gladi.......)


[youtube] [You must be registered and logged in to see this link.]

U Cikagu su konacno organizovali nesto slicno pre godinu dana...i od onda pokusavam da se uklopim sa njima da radim za njih (sve je cist volonterski rad) ali nemerem postici. Bila sam na koncertu dece u skoli gde je organizovan El Sistema orkestar (dole na Lawrence i Kimball/Kedzie, NE ce znati gde--siromasan kraj Cikaga, ali ne geto, uglavnom latinoamerikanci zive tamo) i decica su neverovatna. Uglavnom, uspela sam da dobijem dve flaute i jednu violinu za njih na poklon i treba da im odnesem, kad vec ne mogu da radno pripomognem :)

Imam fotke sa priredbe, pa kad stignem, okacicu par.


Ugo Chavez rulz!  :bom:

JOJ!
Kad bi znali šta mi se događa...
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Музика милијунаша - Page 7 Empty Re: Музика милијунаша

Počalji  slawen Pet Mar 16, 2018 10:14 pm

koliko se osećam nesrećnim

(jednog dana, ako dočekam, sasvim izvesno ću shvatiti da sam umišljao da sam nesrećan jer sam se bojao da budem srećan, ali do tada...)
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu