RESTORACIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

+2
neprijateljska emigracija
slawen
6 posters

Strana 7 od 30 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 18 ... 30  Sledeći

Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 7 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Čet Feb 04, 2010 1:08 pm

А сад, ко се сећа оног Острошког, Вилогорског, Васељенског, не знам ни сам како му беше ницк, онај што је повремено навраћао на УСД пре Манемојкиног инсајдерског хостајлтејковера (које је тек то лудило! јел'да са ове дистанце изгледа апсолутно пишично?) и који се најнајозбиљније етимологијом небескосрпског језика?

Пар пута сам успео да се синхронизујем на његову фреквенцију, па да му помогнем са зајебаним речима.
А иначе био фин човек, љубазан и учтив. Не наилази се баш сваки дан на такве.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 7 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  ВЈТ Čet Feb 04, 2010 2:56 pm

neprijateljska emigracija ::
slawen ::Отприлике [You must be registered and logged in to see this link.].

Hvala, nisam znao to.

Odakle potice ta rijec, jel' to neki sumadijski kolokvijalizam?

Да будем искрена, мислила сам да се зајебаваш, па нећу ни да се укључујем. Обично се каже да су људи словесна бића, а животиње бесловесне. Дакле, словесност је способност мишљења, осјећања, духовне дубине, изражавања. И то одваја људе од животиња. Нема то везе са шумадијским колоквијалним. Мало ми превише лијепа ријеч за било чији колоквијализам. А ријеч има више него очигледно словенско звучање. Врло лијепа и врло слојевита ријеч.
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 7 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  ВЈТ Čet Feb 04, 2010 2:57 pm

slawen ::А сад, ко се сећа оног Острошког, Вилогорског, Васељенског, не знам ни сам како му беше ницк, онај што је повремено навраћао на УСД пре Манемојкиног инсајдерског хостајлтејковера (које је тек то лудило! јел'да са ове дистанце изгледа апсолутно пишично?) и који се најнајозбиљније етимологијом небескосрпског језика?

Пар пута сам успео да се синхронизујем на његову фреквенцију, па да му помогнем са зајебаним речима.
А иначе био фин човек, љубазан и учтив. Не наилази се баш сваки дан на такве.

Не сјећам се. Да није Симеон Виловски? affraid :lol:

Ја сам увијек била скептична према тим неким ликовима чија имена упућују на неки мистични бекграунд.


Poslednji izmenio врло_јак_тим dana Uto Mar 02, 2010 6:52 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 7 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Čet Feb 04, 2010 4:51 pm

Није, овај о коме причам нема (бар се надам) било какве везе са црквом.
Али себе/се звао тако некако, као Цетински, Цетињски...

Живописан и зачудан, у исти мах.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 7 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  neprijateljska emigracija Ned Feb 07, 2010 5:36 am

врло_јак_тим ::Обично се каже да су људи словесна бића, а животиње бесловесне. Дакле, словесност је способност мишљења, осјећања, духовне дубине, изражавања. И то одваја људе од животиња. Нема то везе са шумадијским колоквијалним. Мало ми превише лијепа ријеч за било чији колоквијализам. А ријеч има више него очигледно словенско звучање. Врло лијепа и врло слојевита ријеч.

Hvala na objasnjenju.
neprijateljska emigracija
neprijateljska emigracija

Broj poruka : 512
Datum upisa : 12.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 7 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Sre Feb 10, 2010 12:28 pm

Читам мало новине.

Ето, у црној Политици прпошни Срби дочекали својих пет минута: затворило за посетиоце ону зграду у Дубаију. Прави тренутак за народне умотворине типа тко високо лети.
Јављају да клета плетеничава Тимошенкова не признаје да је изгубила од невиђено демокрацког кандидата Јушченка (оног што правдао природну ружноћу тиме да га тровали?), а да је на изборима победио Јануковић (двоструко наш човек: ем Рус, ем му пази презимена). Да не буде да сам ЈА пролупао, ево copy/paste: "Украјинска премијерка и кандидаткиња за председника Јулија Тимошенко, како извештавају украјински медији, одбија да призна победу на изборима опозиционог лидера Виктора Јушченка, упркос томе што је изборна комисија утврдила да је њен ривал у другом кругу освојио предност од 3,46 одсто гласова у односу на њу. Руска агенција Итар-Тас и интернет издање украјинског листа „Правда” објавили су да је Јулија Тимошенко рекла званичницима своје партије да никада „неће признати” легитимитет избора, као и да је дала упутства правном тиму да уложи жалбе на резултат избора.
Централна изборна комисија саопштила је јуче да је за Јануковича у недељу гласало 48,94 одсто, а за Тимошенкову 45,48 одсто бирача, док су против обоје гласало њих 4,36 одсто, пренео је Итар-Тас."
Ако је ово оно што ја мислим да јесте, Украјина је БЕЗ ЗАЈЕБАНЦИЈЕ најЛОПОВскија од свих екскомунистичких лагума, јер је МОЈА идеја била откад себе да се на изборима не гласа само ЗА, већ истовремено и ПРОТИВ, па да кандидат који добије више од 1/3 гласова ПРОТИВ не може да буде прецедником све и да му је Свети Петар ујка. Ако неко зна те њихове прописе, молим нека ми јави, да се жалим Стразбуру.
У Политици још стидљиво, али знаковито јављају да је Тадић себи звао Касу. И да НИСУ причали о Савезу војвођанских Мађара, који је под диригентском палицом Иштвана ПСТОРА утер'о до балчака владајућој ДС.
Миссим, сви знамо шта то значи...

Блиц.
Синоћ код "Шуме" четири "непозната" младића избола ножевима петорицу ученика Трговачке школе - мора да су се споречкали око сечења дрвећа на Булевару.
ММФ одушевљен Србијом, Србима и надасве србском влашћу, дреши џак са парама и каже само пичи, благо чичи, има тога још тамо одакле ово долази, е свака вам част како ви то радите, нема отпуштања, нема смањивања плата и пензија у државном сектору (85% све економије), ма нема ни замрзавања, дижи, хахаха дижи, хахаха дижи!
Заставино чедо "Пунто" (модел из 1992.) пређе 150 километара за 100 динара, мало ли је, ето опет смо ми Срби доказали да је прогрес лоша и опасна ствар, назад у немањићко доба, где је мој есцајг?
Најважнија вест је додела Оскара популарности (добродошли у 1976.), видим са слике дало га Антићу, шаљиве причице на рачун "функционера" (стари добри кардељевски речник) везано за пријаву тзв. имовинске карте, хехехе, баш је то неки весео свет, па да им човек и прогледа кроз прсте кад су тако довитљиви...

Вечерње новости настављају (докле бре више, са тим је готово, а сад сви на своја радна места!) причу о реизбору судија ИМЕНУЈУЋИ у овом броју четворо који су изабрани, а требало им је набити колац у дупе, у складу са турским духовним наслеђем које на несрећу овде израз налази на погрешним местима. Ако тако наставе да их прозивају, неће остати ни један који је изабран за судију, а да је без путера на глави. Шта ће онда тзв. Србија?
Пишу и нешто око Цанета, како БИА (и ту смо за једно место испред Американаца, једино можемо капу да скинемо Русима, ако направе АИА) не сме да открије податке да се Станко Суботић састајао са Вучићем, човеком коме ни један израз лица не може да прикрије говнарски карактер душе, али ја те новине читам због онога што пише Воја Жанетић.

Тако... за сад је доста?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 7 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Sre Feb 10, 2010 1:55 pm

Е, сад, што је итересантно: Новости кажу да се о извештају БИА расправљало на затвореном делу седнице Одбора за безбедност, Данас каже да то није ни одржано јер су посланици СРС љути отишли.
Хммм...
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 7 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  Hate mail Pon Mar 01, 2010 3:12 am

'BEM TI KOLACH... Shocked
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 7 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  Hate mail Pon Mar 01, 2010 5:39 pm

Brate, missim, da te pitam: a jel' ne dobijes ti nekad (mozda pocesce) zelju a mozda i zudnju da se odmetnes u shumu sa pushkom i borish se protivu srBskoga okupacijskoga zlikovackoga rezima?

Missim, znam da je mene to sve cesce i zesce prozimalo (skoro kao ono marxizam) dok sam, sticajem okolnosti van moje kontrole, bio prisiljen robovat tamo svojedobno.
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 7 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  amans* Pon Mar 01, 2010 6:09 pm

marxizam ili paroxysam? affraid
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 7 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  Hate mail Pon Mar 01, 2010 6:14 pm

Let the Freedom ring is all I have to say.
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 7 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Uto Mar 02, 2010 4:45 pm

amans* ::marxizam ili paroxysam? affraid
petokraka
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 7 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  Hate mail Uto Mar 02, 2010 5:27 pm

Ja ozbiljno pitam a vi... fly
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 7 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  Hate mail Uto Mar 02, 2010 5:30 pm

slawen ::А сад, ко се сећа оног Острошког, Вилогорског, Васељенског, не знам ни сам како му беше ницк, онај што је повремено навраћао на УСД пре Манемојкиног инсајдерског хостајлтејковера (које је тек то лудило! јел'да са ове дистанце изгледа апсолутно пишично?) и који се најнајозбиљније етимологијом небескосрпског језика?

Пар пута сам успео да се синхронизујем на његову фреквенцију, па да му помогнем са зајебаним речима.
А иначе био фин човек, љубазан и учтив. Не наилази се баш сваки дан на такве.

PETAR MILATOVIC OSTROSHKI (ovo Ostroshki je sam dodao).

Nevidjeni samoreklamer, grandoman, skriboman, umisljeni naciJonalni radnik, babojebac, nasilnik, 7 (sedam) puta bezuspesno na Antabusu i ludak. Srbocrnogorska dijasera iz "Vijene". Bar koliko sam upratio na "Glasu razuma".
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 7 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Uto Mar 02, 2010 5:57 pm

Знао сам да ћеш ти донети овде нови квалитет. hatup
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 7 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Uto Mar 02, 2010 6:26 pm

Хехехехе... нови прилози србској клептократији:

Пис'о сам своједобно да сам заступао једну овдашњу школу у пар поступака, међу осталима и у кривичном поступку против благајнице те школе којој стављено на терет да је украла пола милиона тзв. динара тако што је фалсификовала признаницу којом је шатро те паре предала директору на тај начин што је узела копирни, тзв. други примерак једне раније признанице што остаје у блоку са индиго-отиском потписа директора и само убацила одговарајући износ и датум.
Чим је против ње покренута истрага, директор је преместио на друго радно место, али је благајница изнервирана премештајем поднела тужбу против школе због мобинга, тражећи одштету, погађате, од пола милиона.

Позадина целе приче је била малко компликованија, јер је локални кмет дуговао услугу локалном СПС ортаку, па је морао да смени директора те школе и тако направи место СПС кадру, који се активно укључио у копање јаме директору, а све под диригентском палицом заменика директора градске агенције за изградњу града који је из кметове локалне партије, саоснивач Динкићеве странке региона. У самом средишту приче налази се изградња нове школске фискултурне сале и реконструкција базена, те камара пара около тога.

Елем, тај СПС вонаби директор је посведочио како је својим очима видео да је директор пред њим узео паре и потписао ону фалсификовану признаницу (вештачењем ван икакве сумње утврђен фалсификат), те како му је једно кривоклетство било мало, додао је да је зли директор на његове очи прогањао и чак сексуално злостављао благајницу (ко је то створење бар једном видео, схватиће колико је тек веродостојна ова друга изјава).
Занимљивом србскополитичком игром којој је највише кумовао сам СПС министар просвете лично (мало пре него што ће да одлети на симпозијум у Хавани) успеју они на крају да смене оног директора који на правди бога прогањао поштену благајницу тако што распусте школски одбор као орган управљања школе зато што није хтео да смени директора (то је образложење, мајке ми!) и да уместо њега поставе привремени одбор који су у целини сами именовали, без представника запослених, родитеља... За В.Д. директора посаде истинољубивог СПСовца, који сада као заступник школе иде на суд и признаје да је његов смењени претходник грдно потрес'о благајницу и прихвата да школа треба да плати оних пола милиона, тачније да се испребија са оним што благајница треба да врати школи, јер је кривични поступак отишао предалеко и докази су сувише очигледни да би се ту шта могло да измуља.

Благајници остаје пола цигле, школи остаје благајница, кмету и СПС ортаку грађевински подухват...

Чекајте, ипак фали пола милиона? Ко ће то да плати?
Па онај смењени директор, она будала која је прогањала благајницу и тако направио штету школи која је парама морала да умирује благајничине душевне болове.

Наравно, први потез симултано уз смену директора било је и отказивање пуномоћја адвокату, тако да ово што вам причам, а што се издогађало након што сам ја изашао из целе ствари, знам само као анегдоту коју ми причају судије које тако морају да пресуде, јер закон каже, ако тужени призна тужбени захтев...


Poslednji put izmenio slawen dana Uto Mar 02, 2010 6:31 pm, izmenio ukupno 3 puta
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 7 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  Hate mail Uto Mar 02, 2010 6:27 pm

slawen ::Знао сам да ћеш ти донети овде нови квалитет. hatup

Sluzimo narodu...
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 7 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  amans* Uto Mar 02, 2010 6:30 pm

slawen ::
amans* ::marxizam ili paroxysam? affraid
petokraka


bjah
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 7 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  amans* Uto Mar 02, 2010 6:33 pm

Hate mail ::Ja ozbiljno pitam a vi... fly


nisi pitao mene, ali evo: i kakva ti je korist od odmetanja i oruzane rasprave? Ti su k'o korov, niknu i izdjikaju, bolji i jaci, a ti disbionigdestasradionista, samo sebi nastetio
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 7 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Uto Mar 02, 2010 6:42 pm

Да, а и насиље је тако вулгарно....

Ми ћемо да ђубрад сморимо на смрт француском раноренесансном поезијом.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 7 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  Hate mail Uto Mar 02, 2010 6:56 pm

Grmljavina NATO bombi 1999. za mene je bila rajska pesma, nesto neponovljivo. Jebem ti, kad su krajem marta ili pocetkom aprila (jos su ovi nasi partizani "zamracivali" pa se super sve videlo) pogodili neko skladiste benzina u Smederevu (a ja to sve vidim iz svog stana bas lepo preko 40km ravnice), pa kad se digla vatrena pecurka mislio sam da su bacili atomsku bombu. Neka VAVIJEK zivi NATO, nas jedini spasitelj u poslednjih 200 godina!
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 7 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  amans* Uto Mar 02, 2010 7:05 pm

slawen ::
Ми ћемо да ђубрад сморимо на смрт француском раноренесансном поезијом.

moze i nesto more contemporary



Martin Espada

The Republic of Poetry
For Chile

In the republic of poetry,
a train full of poets
rolls south in the rain
as plum trees rock
and horses kick the air,
and village bands
parade down the aisle
with trumpets, with bowler hats,
followed by the president
of the republic,
shaking every hand.

In the republic of poetry,
monks print verses about the night
on boxes of monastery chocolate,
kitchens in restaurants
use odes for recipes
from eel to artichoke,
and poets eat for free.

In the republic of poetry,
poets read to the baboons
at the zoo, and all the primates,
poets and baboons alike, scream for joy.

In the republic of poetry,
poets rent a helicopter
to bombard the national palace
with poems on bookmarks,
and everyone in the courtyard
rushes to grab a poem
fluttering from the sky,
blinded by weeping.

In the republic of poetry,
the guard at the airport
will not allow you to leave the country
until you declaim a poem for her
and she says Ah! Beautiful.
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 7 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  ВЈТ Uto Mar 02, 2010 7:06 pm

Ma che cazzo?! affraid Постспасењски делиријум.
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 7 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  slawen Uto Mar 02, 2010 9:05 pm

Toliko mi je dosadno
da ne znam šta ću.
Kad izlazim iz škole
nakrivim kapu na levo oko
i pobijem se sa trojicom
bar da me vide devojčice.
Devojčice su smešna stvorenja
dugonoge,
okrugle,
pegave ili kratkovide,
mnogo lažu i ogovaraju
i pišu ljubavna pisma
koja mi stave pod klupu.
Meni je sve to dosadno.
Ipak pročitam pisma,
najlepše reči prepišem
- ako mi nekad zatreba,
a od onog što ostane
napravim papirne lađe,
napravim ptice,
slanike,
žabe,
i bajagi se igram
a tako mi je dosadno.
Dosadno mi je da porastem,
da nosim tesne cipele
i da se oženim.
Oni koji porastu prvo se danima mrze
onda se danima svađaju.
Jedino mi je žao mog tate.
Da je ostao dečak - kao ja,
baš bismo divno mogli da se družimo
i da zajedno budemo zaljubljeni
u nastavnicu istorije.
Sve ostalo mi je dosadno.
Toliko mi je dosadno
da ne znam šta ću,
nego nakrivim kapu na levo oko
i pobijem se još sa trojicom.
Čak i kad nema devojčica.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 7 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  Hate mail Uto Mar 02, 2010 9:37 pm

"The Smart Bomb!"
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ - Page 7 Empty Re: СМРТ УДБАШКОЈ СЕПТИЧКОЈ ЈАМИ

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 30 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 18 ... 30  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu