RESTORACIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

put another dime in the Jukebox, baby

+3
ВЈТ
slawen
neprijateljska emigracija
7 posters

Strana 19 od 21 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Sledeći

Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 19 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  ВЈТ Čet Okt 14, 2010 10:57 pm



Ах, моја пјесма... Моја драга пјесма.
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 19 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  amans* Sre Dec 15, 2010 12:48 am

[You must be registered and logged in to see this link.]
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 19 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  Hate mail Sre Dec 15, 2010 6:37 am

:)
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 19 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  ВЈТ Sre Dec 15, 2010 1:57 pm

Where they retrain girls using cortical lesions - најбољи дио! lol!
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 19 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  slawen Uto Jan 18, 2011 9:43 pm

На ово сам мислио: Audioslawen
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 19 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  E Uto Jan 18, 2011 9:47 pm

animal audioslawen - dobra fora
Hvala, ovde cu da ih kacim onda

E

Broj poruka : 33
Datum upisa : 12.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 19 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  ВЈТ Uto Jan 18, 2011 10:09 pm

Деда слуша Audioslave?!!! МОЈ Audioslave?!!! Unbelievable! Ја мислила да си ти остао тамо код "Smoke Under Water" или "The Eye of the Tiger" и сличних новитета.
Е па, радује ме то. Скачимо заједно!

ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 19 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  E Uto Jan 18, 2011 10:16 pm

Pozdrav VJT i cheers za muziku. Deda ti je za audioslave cuo od mene na onom topicu "prdno sam ' or something like that. lol!

Evo jos jedna kad smo vec tu



Poslednji izmenio E dana Sre Jan 19, 2011 6:05 am, izmenjeno ukupno 1 puta

E

Broj poruka : 33
Datum upisa : 12.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 19 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  ВЈТ Uto Jan 18, 2011 10:22 pm

cheers Е!

А, нисам гледала ту тему. Сад ћу да завирим.
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 19 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  E Sre Jan 19, 2011 3:47 am

E VJT ,a je l volis Interpol? ( hvala ti sto si mi ukazala na gresku :lol: )




Poslednji izmenio E dana Sre Jan 19, 2011 6:04 am, izmenjeno ukupno 1 puta

E

Broj poruka : 33
Datum upisa : 12.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 19 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  ВЈТ Sre Jan 19, 2011 5:16 am

Is the Pope Catholic?! sunny

C'mere сам баш јуче послушала у колима једно 10 пута најмање. Нешто ме повратак у стару и будућу парохију потакнуо да слушам опет оно: The trouble is, you're in love with some else, it should be me... drunken
Пошто је за мој укус ипак Turn on the Bright Lights најбољи, ево мало...


How about some The National



p.s vjT
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 19 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  E Sre Jan 19, 2011 6:11 am

Prvi put cujem za The National, poslusacu ih . Od Interpola mi je najdraza NYC


DJ Fancypants , aka Paul Banks ima tako lep glas sunny

"Banks was born in Clacton-on-Sea, Essex, England. His family left England when he was three years old, moving to Bloomfield Hills, Michigan, and then to Spain where he attended the American School of Madrid.[2] His father was later transferred to Mexico, where Banks finished high school at the American College.[3] There he attended the American School Foundation, where he was involved in theatre productions, and played the lead role in the musical South Pacific.[citation needed] He speaks fluent and almost perfect Spanish with a Castilian and Mexican accent.
After high school, Banks attended New York University where he studied English and Comparative Literature,[4]cheers and after graduating, he worked at magazines such as Gotham and Interview.[citation needed] Banks later took a job in data entry,[5] and then in a café,[6] in order to devote more of his time to music.
In contrast to Interpol's smooth and melancholic sound Paul Banks has been a fan of hip hop music since he was in seventh grade.[7] He has worked as a hip-hop DJ, under the pseudonym DJ Fancypants.[7]

P.S I ona "Take you on a cruise" im je dance

E

Broj poruka : 33
Datum upisa : 12.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 19 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  E Sub Jan 22, 2011 5:25 am

[You must be registered and logged in to see this link.]

E

Broj poruka : 33
Datum upisa : 12.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 19 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  Hate mail Sub Jan 22, 2011 6:37 am

Banks attended New York University where he studied English and Comparative Literature rofl

and after graduating, he worked at magazines such as Gotham and Interview. $22,500/yr

Banks later took a job in data entry,$16,250/yr

and then in a café $11,050/yr

Nemam pojma ko je ovaj lik, andjeli s' njim, ali me podseti ovih par crtica na mase hipster wannabe klinaca i klinceza u svojim ranim dvadesetim koji imaju useless / liberal arts degrees, rade u "publishing", "design", "alternative media", "advertizing", "non-profit", "community", "teaching" i slicnim dead-end, perpetual entry-level pozicijama gde provode bar 12 sati svakog dana, zive po desetoro u malom stanu i jedu $1/pound ramen noodles da bi preziveli. Cesto ih zajebavaju da rade za dzabe, da bi, kao, "stekli iskustvo" ili tako neka neverovatna racionalizacija. Nije zabavno. U poslednje vreme, zadnjih nekoliko turbulentnih godina, masovno i odlaze iz Njujorka jer skoro sve te industrije (iz razlicitih razloga; ne samo zbog generalnog down trenda u domacoj i svetskoj ekonomiji) trpe zestoki pad revenues-a; vracaju se kod roditelja u Iowu, New Jersey i slicno. Uvek kada sa mojim investment banking/brokerage/law/technology ortacima idem u stetu po barovima i drugim establishmentima po East Village-u i drugde, a gde su ovi znani da konvergiraju, mozemo ih videti kako u grupicama setaju od jednog do drugog bara u totalno out-of-place second hand shop odeci, iskrivljenim 1980's modelima Adidas patika te sa obaveznim prljavim platnenim torbama preko ramena (ali i drugim emo/screamo detaljima) kako ocigledno na lakim droZama zickaju cigarete od prolaznika. Devojke mi se doimaju kao osobito desperantne.




Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 19 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  E Sub Jan 22, 2011 9:00 am

Hate mail ::
Nemam pojma ko je ovaj lik, andjeli s' njim, ali me podseti ovih par crtica na mase hipster wannabe klinaca i klinceza u svojim ranim dvadesetim koji imaju useless / liberal arts degrees, rade u "publishing", "design", "alternative media", "advertizing", "non-profit", "community", "teaching" i slicnim dead-end, perpetual entry-level pozicijama gde provode bar 12 sati svakog dana, zive po desetoro u malom stanu i jedu $1/pound ramen noodles da bi preziveli. Cesto ih zajebavaju da rade za dzabe, da bi, kao, "stekli iskustvo" ili tako neka neverovatna racionalizacija. Nije zabavno. U poslednje vreme, zadnjih nekoliko turbulentnih godina, masovno i odlaze iz Njujorka jer skoro sve te industrije (iz razlicitih razloga; ne samo zbog generalnog down trenda u domacoj i svetskoj ekonomiji) trpe zestoki pad revenues-a; vracaju se kod roditelja u Iowu, New Jersey i slicno. Uvek kada sa mojim investment banking/brokerage/law/technology ortacima idem u stetu po barovima i drugim establishmentima po East Village-u i drugde, a gde su ovi znani da konvergiraju, mozemo ih videti kako u grupicama setaju od jednog do drugog bara u totalno out-of-place second hand shop odeci, iskrivljenim 1980's modelima Adidas patika te sa obaveznim prljavim platnenim torbama preko ramena (ali i drugim emo/screamo detaljima) kako ocigledno na lakim droZama zickaju cigarete od prolaznika. Devojke mi se doimaju kao osobito desperantne.

To je ovaj lik.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nekako se ne uklapa u tu tvoju pricu, ali ajde if that makes you happy.
Uostalom nije sve u parama, a i ovaj topic je o muzici koju ja volim i umetnicima koje mnogo vise cenim od tih tvojih investment banking/brokerage/law/technology ortaka.

E

Broj poruka : 33
Datum upisa : 12.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 19 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  Hate mail Sub Jan 22, 2011 10:31 am

Ma ok je to; kazem, pojma nemam ko je lik, andjeli s' njim. Ja sam samo uocio taj jedan disturbing pattern i onda o tome rekao par reci a i jos koju o nekolikim znacajkama aktualna East Coast drustvena i gospodarska trenutka. Jedino bih dodao da cak ni useless degrees nije prepreka; svakako ne u jednoj Americi gde nema "sistematizacije radnih mesta". Zapravo su useless interesovanja i istrajavanje u njima pravi teg o vratu coveka. Da ne duljim, nisam mislio da vam kvarim temu niti vas licno uznemiravam no bejah ponukan, velim, disturbing i meni casually znanim pattern-om koji se nazire u tom citiranom teksticu.
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 19 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  slawen Sub Jan 22, 2011 11:01 pm

Hate mail ::Banks attended New York University where he studied English and Comparative Literature rofl
and after graduating, he worked at magazines such as Gotham and Interview. $22,500/yr
Banks later took a job in data entry,$16,250/yr
and then in a café $11,050/yr

Nemam pojma ko je ovaj lik, andjeli s' njim, ali me podseti ovih par crtica na mase hipster wannabe klinaca i klinceza u svojim ranim dvadesetim koji imaju useless / liberal arts degrees, rade u "publishing", "design", "alternative media", "advertizing", "non-profit", "community", "teaching" i slicnim dead-end, perpetual entry-level pozicijama gde provode bar 12 sati svakog dana, zive po desetoro u malom stanu i jedu $1/pound ramen noodles da bi preziveli. Cesto ih zajebavaju da rade za dzabe, da bi, kao, "stekli iskustvo" ili tako neka neverovatna racionalizacija. Nije zabavno. U poslednje vreme, zadnjih nekoliko turbulentnih godina, masovno i odlaze iz Njujorka jer skoro sve te industrije (iz razlicitih razloga; ne samo zbog generalnog down trenda u domacoj i svetskoj ekonomiji) trpe zestoki pad revenues-a; vracaju se kod roditelja u Iowu, New Jersey i slicno. Uvek kada sa mojim investment banking/brokerage/law/technology ortacima idem u stetu po barovima i drugim establishmentima po East Village-u i drugde, a gde su ovi znani da konvergiraju, mozemo ih videti kako u grupicama setaju od jednog do drugog bara u totalno out-of-place second hand shop odeci, iskrivljenim 1980's modelima Adidas patika te sa obaveznim prljavim platnenim torbama preko ramena (ali i drugim emo/screamo detaljima) kako ocigledno na lakim droZama zickaju cigarete od prolaznika. Devojke mi se doimaju kao osobito desperantne.
Да те не знам боље, рекао бих да Сека Алексић митс јор крајтирија.

О дипломама... хмхххх... let everyone prays the bridge that carried him over.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 19 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  Hate mail Sub Jan 22, 2011 11:26 pm

Kakva crna Seka (kroz izmaglicu secanja mi iskrsava neka androgena figura; jel' to to?), podbode me (znam da je non-sequitur al' sta da radim, ja uvek tako; Freedom, jebi ga) onaj tekstic nase zemljakinje E da se osvrnem na tragediju jedne generacije.

A ovo o diplomama sam rasclanio u adendumu.
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 19 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  Hate mail Sub Jan 22, 2011 11:36 pm

Za taj proverb nisam cuo, valjda nisam stigao, sta li, tek - by the looks of it - rekao bih da je to u stvari "let everyone praise the bridge that carried him over".

As in "Praise the Lord/Hvaljen Isus (i Marija)".

Kod nas u Srbiju kazu i nesto o veslima al' to necemo sad da se mozebit nekakovi drugi cunning linguists ne bi nasli pogodjeni.
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 19 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  slawen Sub Jan 22, 2011 11:42 pm

Ох, потпуно си у праву. Нисам то лепо написао.
Са друге стране, то је друга.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 19 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  Hate mail Ned Jan 23, 2011 1:06 am

Druga da postane sudija?

A sa druge strane volim partizane?

Druga ona?

Ja nemam srece ni druga (Sinan)?
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 19 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  E Ned Jan 23, 2011 2:48 am

Hate mail ::Kakva crna Seka (kroz izmaglicu secanja mi iskrsava neka androgena figura; jel' to to?), podbode me (znam da je non-sequitur al' sta da radim, ja uvek tako; Freedom, jebi ga) onaj tekstic nase zemljakinje E da se osvrnem na tragediju jedne generacije.

A ovo o diplomama sam rasclanio u adendumu.

Samo ti pici po deminutivu, nema veze

E

Broj poruka : 33
Datum upisa : 12.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 19 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  slawen Ned Jan 23, 2011 10:18 am

Увек остаје могућност да је то урадио "из миља".
Са друге стране, права штета, толико потенцијала...
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 19 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  Hate mail Ned Jan 23, 2011 10:48 am

Pa iz dragosti, nego kako? Boze sestro brate, sta ti je? Sta nam uradi Che...
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 19 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  E Ned Feb 06, 2011 9:58 pm

Gde je moja po muzici sister VJT?
Evo nesto sam malopre cula u kolima na radiju.
kako je smesno kad vozis kola i zaneses se, pa pevas, klimas glavom, lupkas prstima po volanu, kad na semaforu uocis da te oni do tebe gledaU
affraid flower



E

Broj poruka : 33
Datum upisa : 12.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 19 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 21 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu