RESTORACIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

put another dime in the Jukebox, baby

+3
ВЈТ
slawen
neprijateljska emigracija
7 posters

Strana 6 od 21 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 21  Sledeći

Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 6 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  slawen Sre Feb 03, 2010 1:26 am

Просто не могу да одолим понекад. petokraka
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 6 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  ВЈТ Sre Feb 03, 2010 2:44 pm

neprijateljska emigracija ::
врло_јак_тим :: коље грабово...

Jel' to u istoj kategoriji kao i vrbov klin?

О не.
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 6 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  ВЈТ Čet Feb 04, 2010 3:58 pm



Савршена комбинација.
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 6 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  ВЈТ Pet Feb 05, 2010 12:18 am

Моји драги момци Carpacho су имали успјешну промоцију на Раи Дуе.

[You must be registered and logged in to see this link.]

cheers
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 6 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  slawen Pet Feb 05, 2010 10:35 pm

slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 6 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  amans* Ned Feb 07, 2010 1:24 am

neprijateljska emigracija ::Trebas doci, if nothing else to Use Your Illusions. Trebas doci da pa ti stvari legnu na mjesto. Odnosno, da shvatis do koje je to mjere zapravo iskomercijalizirano. Otuda i povratak Alice i STP, jer stigle srednje godine, a nije se uplacivalo zdravstveno i socijalno na vrijeme, pa hajde da otezgarimo dok jos mozemo. Casni izuzeci, doduse postoje, jedan od njih i Eddie Vedder, ali spala knjiga na dva slova. Ili drugi ekstrem, recimo U2: nekad i bili relevantni, a sad se nafatiralo love pa spasavaju svijet. Ali, zlu ne trebalo, daj da se sa YouTube uradi posebni dil, da se sa Research In Motion uradi poseban streamming mobile phone application, itd. Ili cak Radiohead ( a volim ih), the pioneering revenue model to cut out the middle man & release of the album via the own web-site downloads. Ili recimo Sprigsteen sa vlastitim 24-satnim kanalom na satelitskom radiju.

Kinta, pa se sve ostalo. Mislim, nemam ja nista protiv, ali samo da stvari nazovemo pravim imenom.

A tek je radio tezak shit. Od 30+ komercijalnih radio stanica u gradu ima jedna ( i brojkom 1) stanica u gradu koja je podnosljiva, a ostalo je segemntirano do kosti (alternative, hard rock, soft rock, easy listening) sa nemastovitim DJ-s ( ako ih ima, cesce je u pitanju kompjuterski algoritam koji bira muziku u danom segemntu na bazi slusanosti). Tako da slusam ili Javni Radio ( NPR) ili satelitski, ili poneki studentski koji ima antenu da dobaci dalje od 3 km.


koja molicufino, koja?

(Od radija slusam samo College of DuPage, a i njih ne mogu bas stalno.....ponekad bas smore dzezom).

Meni npr ide na zivce, pogotovo govorne emisije, isti nadahnuti, ponekad lirski, ponekad epski, ponekad "neutralni" ton raportira o patnji, nesreci, nedostatku demokratije, komplikacijama izazvanim ratom, stradalnistvu dece, birokratiji, korupciji, ngo koje donose demokratiju i prosvetljenje, you name it..... samo se ime zemalja o kojima pricaju menja. Kuvajt, Argentina, Tutsi, Hutu, Bosna, Sudan, Uganda, Cile, Avganistan, Severna Koreja, Irak... i tako od kako je radija i npr, vrte iste ploce, samo se povremeno geografski relociraju.
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 6 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  amans* Ned Feb 07, 2010 1:33 am

slawen ::Види стварно ено га у споту.

Јел' знаш ти да сам ја једно време пио искључиво мартини (Гордонс драј, Ћинзано бјанко, лед истуцан у крпи тучком за месо, маслина) и слушао Пола Сајмона, ону плочу са афричким црнцима.

Па мени је мозак озбиљно и неповратно оштећен.

that'll do it
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 6 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  slawen Ned Feb 07, 2010 1:54 am

Ал' Мори Канте није ми иш'о ни уз јагодинску ружицу.

Међутим:
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 6 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  slawen Ned Feb 07, 2010 2:05 am

Премда, (ноторну Кокаину даље од перископа) најбоље волим:

slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 6 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  slawen Ned Feb 07, 2010 2:23 am

Ово с'облацима је заправо грешком упало овде, а требало је у лифтовску секцију.
Неће се поновити. Понела ме сећања. (ууу, јеее, колико је сати! одо' у кревет.)
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 6 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  neprijateljska emigracija Ned Feb 07, 2010 4:52 am

amans* ::.
(Od radija slusam samo College of DuPage, a i njih ne mogu bas stalno.....ponekad bas smore dzezom).

"... good morning to you from your English-American friend." Tip bas ima super boju glasa.

Da, preteruju sa dzezom, ali valjda da privuku proterane izbjelice sa rahmteli WNUA.

Meni npr ide na zivce, pogotovo govorne emisije, isti nadahnuti, ponekad lirski, ponekad epski, ponekad "neutralni" ton raportira o patnji, nesreci, nedostatku demokratije, komplikacijama izazvanim ratom, stradalnistvu dece, birokratiji, korupciji, ngo koje donose demokratiju i prosvetljenje, you name it..... samo se ime zemalja o kojima pricaju menja. Kuvajt, Argentina, Tutsi, Hutu, Bosna, Sudan, Uganda, Cile, Avganistan, Severna Koreja, Irak... i tako od kako je radija i npr, vrte iste ploce, samo se povremeno geografski relociraju.

Slazem i tu sa tobom, ali i to je za razumjeti, moraju donekle da podilaze slusateljstvu koji slusajuci to vole za sebe misliti da su iznad americkog prosjeka ( sto i jesu, ali ovo im pothranjuje tastinu: slusam NPR i citam NY Times, therefore I'm a world-loving liberal).

Uprkos tome, ipak je NPR , odnosno Chicago Public Radio miljama ispred svega ostalog ste je dostupno na lokalnoj radio sceni, a i sire.

"This American Life", "Wait, Wait - Dont Tell", "Planet Money", "Sound Opinions" - sve je to lokalna produkcija, a izrazito kvalitetno i zabavno.

A jedina komercijanla stanica koja iole vrijedi je 93XRT, od studentskih Loyola WLUW.
neprijateljska emigracija
neprijateljska emigracija

Broj poruka : 512
Datum upisa : 12.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 6 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  slawen Ned Feb 07, 2010 8:10 pm

slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 6 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  neprijateljska emigracija Uto Feb 09, 2010 7:21 am

Osjecam da cijeli thread zastranjuje. Vrijeme je dakle, da se uspostavi ekvilibrijum ( i potegne jos jedan Chicago connection):

neprijateljska emigracija
neprijateljska emigracija

Broj poruka : 512
Datum upisa : 12.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 6 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  amans* Uto Feb 09, 2010 7:37 am

neprijateljska emigracija ::

Slazem i tu sa tobom, ali i to je za razumjeti, moraju donekle da podilaze slusateljstvu koji slusajuci to vole za sebe misliti da su iznad americkog prosjeka ( sto i jesu, ali ovo im pothranjuje tastinu: slusam NPR i citam NY Times, therefore I'm a world-loving liberal).

kad me neko tako opise, direkt se uvredim bik a oni nemaju pojma sta ih strefilo ni gde da me smeste dugnos
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 6 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  neprijateljska emigracija Uto Feb 09, 2010 7:42 am

amans* ::
neprijateljska emigracija ::

Slazem i tu sa tobom, ali i to je za razumjeti, moraju donekle da podilaze slusateljstvu koji slusajuci to vole za sebe misliti da su iznad americkog prosjeka ( sto i jesu, ali ovo im pothranjuje tastinu: slusam NPR i citam NY Times, therefore I'm a world-loving liberal).

kad me neko tako opise, direkt se uvredim bik a oni nemaju pojma sta ih strefilo ni gde da me smeste dugnos


Izvini, zaboravio sam ono "tree-hugging".
neprijateljska emigracija
neprijateljska emigracija

Broj poruka : 512
Datum upisa : 12.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 6 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  amans* Uto Feb 09, 2010 7:43 am

hahaha
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 6 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  amans* Uto Feb 09, 2010 7:50 am

i nesto za laku noc....tekst je tako nezan..... mnoooogo fina stvar



amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 6 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  neprijateljska emigracija Uto Feb 09, 2010 8:03 am

amans* ::i nesto za laku noc....tekst je tako nezan..... mnoooogo fina stvar

Hvala, ali previse je veselo.

Ja ovu malu volim, od 1,400 pregleda mojih je 700. Da je znala koja ce je guba gledati nikad nebi postavila video.

neprijateljska emigracija
neprijateljska emigracija

Broj poruka : 512
Datum upisa : 12.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 6 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  amans* Uto Feb 09, 2010 8:06 am

:)


ama, jes poslusao lyrics
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 6 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  amans* Uto Feb 09, 2010 8:09 am

neprijateljska emigracija ::
amans* ::i nesto za laku noc....tekst je tako nezan..... mnoooogo fina stvar

Hvala, ali previse je veselo.

Ja ovu malu volim, od 1,400 pregleda mojih je 700. Da je znala koja ce je guba gledati nikad nebi postavila video.



posle ovog, vise se nikad necu ustezati da sviram pred publikom....a cerki ima da posaljem da cuje i prestane da tvrdi kako nemam veze sa pevanjem fly
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 6 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  neprijateljska emigracija Uto Feb 09, 2010 8:16 am

amans* ::
posle ovog, vise se nikad necu ustezati da sviram pred publikom....a cerki ima da posaljem da cuje i prestane da tvrdi kako nemam veze sa pevanjem fly

Da nisam sjeban kao sto jesam, sad bi napravio nekakvu dzibersku salu na racun kcerke i mame, ovako cu samo posran da se odjavim.

neprijateljska emigracija
neprijateljska emigracija

Broj poruka : 512
Datum upisa : 12.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 6 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  ВЈТ Uto Feb 09, 2010 5:44 pm

Rilo will do!
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 6 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  amans* Uto Feb 09, 2010 6:43 pm

neprijateljska emigracija ::
amans* ::
posle ovog, vise se nikad necu ustezati da sviram pred publikom....a cerki ima da posaljem da cuje i prestane da tvrdi kako nemam veze sa pevanjem fly

Da nisam sjeban kao sto jesam, sad bi napravio nekakvu dzibersku salu na racun kcerke i mame, ovako cu samo posran da se odjavim.



....what a gent, wow



amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 6 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  amans* Uto Feb 09, 2010 6:53 pm

NE, btw, nisi me razumeo (tj. nisam htela da te povredim)....
Juce, a kako stvari stoje izgleda i danas, nesto su mi communication skills u podrumu, pa bolje da stanem.
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 6 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  neprijateljska emigracija Uto Feb 09, 2010 8:05 pm

amans* ::NE, btw, nisi me razumeo (tj. nisam htela da te povredim)....
Juce, a kako stvari stoje izgleda i danas, nesto su mi communication skills u podrumu, pa bolje da stanem.

Pa dobro, nisam ja bas toliko osjetljiv i fin. Mozemo se mi ponekad i posvadjati (kazu da je to zdravo).

Evo ako hoces, ja mogu prvi da krenem. :-)
neprijateljska emigracija
neprijateljska emigracija

Broj poruka : 512
Datum upisa : 12.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

put another dime in the Jukebox, baby - Page 6 Empty Re: put another dime in the Jukebox, baby

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 21 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 21  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu