RESTORACIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Хефнерација

5 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Хефнерација - Page 2 Empty Re: Хефнерација

Počalji  Barbara Uto Sep 08, 2009 8:07 pm

врло_јак_тим ::Тема о пиџами коју би желио да можеш да носиш васцијели дан, а да ти нико не замијера. Тема о сексу, али оном метафоричком, фризерајском - тј. о стварима које те је** у здрав мозак. Дедек то већ добро зна, али да напоменем остале: у кафанчету овог типа, ја морам да имам једну тему да тупим о идиотизмима (и идиотима) који ме нервирају, а ви се не осјећајте обавезнима да то коментаришете. Имала сам ја тако у оној другој, врло малој (и интимној) кафаници (из које нас деложираше и додијелише нам овај привремени смјештај - примјећујете ли терминологију, види се које сам гадне послове све радила) своју тему о разноразним монструмима, дебелим, ћелавим, гласним (гласноговорничким), али и о сличним стварима које су ме мориле и деда ме је изванредно толерисао. Тако да молим ако не исту, а оно сличну или приближну дозу трпељивости.

А конкретно, баш сада, паде ми на памет да направим вуду луткицу мог ментора. Ђубре једно британско. Фино ја њему у мејлу кажем како нећу бити у Лондону пар седмица и ако може да коментаре на теоријско поглавље које сам му послала пошаље преко е-поште. Каже он ОК (и још додаје неко њесра ето као да не запоставим писање и сличне глупости, као да ми је десет година). И ја тако пошаљем једну верзију, али за два дана се договоримо да је прерадим и онда пошаљем и другу. И чекам га пет дана да одговори. И одговори он у стилу: има овдје добрих ствари, има и лоших (немој да зезаш), превише нагло се завршава поглавље и тако, још пар неких уопштених глупости, а за његове коментаре да дођем сутра (то је било има пар дана) у његову канцеларију. Он се још као извињава јер је коментаре писао на неком папиру на коме је већ с једне стране нешто жврљао, па ето да се не љутим!!!

Ма не треба ми ни ментор. Упркос оном добором вицу о зецу, на ту тему.

Јел вам јасно што отворих тему? Можда није, а можда вам није јасно ни то какве везе има Хју са свим овим. Али има, има...

Mentora koliko je meni poznato sami biramo i tu je da nas usmeri, pomogne da zablistamo u najboljem svetlu. Mozda to nije tvoj slucaj , mozda si mentora dobila kroz nekakav "mentoring program" na fakultetu. Svejedno , ako ti se ne svidja mozes da ga zamenis ili da ga nemas uopste. Iz tvog teksta sticem utisak da ti je mentor sasvim OK, da je savesna osoba i da se trudi da ti pomogne na tvom trnovitom putu. Nekako mi ovaj post ima prizvuk deteta koje trazi paznju i malo kuka bezveze. Sorry.

Barbara

Broj poruka : 3
Datum upisa : 21.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Хефнерација - Page 2 Empty Re: Хефнерација

Počalji  slawen Uto Sep 08, 2009 9:22 pm

врло_јак_тим ::Натјераћете ме да вам доведем Зену, принцезу ратницу (Xena, warrior princess) овдје. Сада.

Нау ју токин'.

Мада, ако имаш неке полицајке, медецинке, стрјуардесе, келнерице... жене у униформама свих кројева... ммммм!...
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Хефнерација - Page 2 Empty Re: Хефнерација

Počalji  ВЈТ Uto Sep 08, 2009 9:25 pm

Wink


Poslednji izmenio врло_јак_тим dana Ned Nov 15, 2009 1:42 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Хефнерација - Page 2 Empty Re: Хефнерација

Počalji  ВЈТ Uto Sep 08, 2009 9:30 pm

Wink


Poslednji izmenio врло_јак_тим dana Ned Nov 15, 2009 1:42 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Хефнерација - Page 2 Empty Re: Хефнерација

Počalji  slawen Uto Sep 08, 2009 10:01 pm

Ја кад сам (што волим овако да почнем реченицу, сви попизде колико сам арогантан+препотентан) иш'о на те последипломске студије, ја сам замолио једног професора кога су знали моји родитељи, (а и држао је убедљиво најлакшу катедру у школи - наследно право) да ми буде ментор. Рачунао сам, природно, да што лакше кроз то прођем, јер сам полагао неке наде да ћу са том ћагом нешто и да учиним. Будала.

Углавном, сад ме Пиле гурнуло у понор сећања, кад сам ја тамо радио те радове и писао свашта нешто, па одем на консултације код ментора, каки мејлови, каки бакрачи, то није пушио ни под разно, ма шта, то онда скоро да није ни постојало код нас, не знам сад јел' мало ретерирао у том смеру пошто је био малко у притвору, углавном тад сам морао да га ловим по факултету к'о да је сабљасти тигар, дакле, одем ја да ми приопћи импресије, а овај ме погледа к'о да ми је женин брат, па каже: "Е, извини, нисам стигао то да ти погледам, јеботе целу ноћ сам писао некој жени магистарски рад, знаш, муж јој директор "Бамбија", па навалио к'о мутав да му жена има титулу... Али знам ја да си ти то супер урадио, нема шта да се секираш, само пичи, знаш, у тебе полажемо велике наде....."

Мислим се надаш се ти да ја преузмем да пишем тим женама од директора магистарске радове и шта треба још....

Е, пиле чикино.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Хефнерација - Page 2 Empty Re: Хефнерација

Počalji  ВЈТ Uto Sep 08, 2009 10:18 pm

Wink


Poslednji izmenio врло_јак_тим dana Ned Nov 15, 2009 1:42 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Хефнерација - Page 2 Empty Re: Хефнерација

Počalji  ВЈТ Pon Sep 28, 2009 9:05 pm

Wink


Poslednji izmenio врло_јак_тим dana Ned Nov 15, 2009 1:42 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Хефнерација - Page 2 Empty Re: Хефнерација

Počalji  slawen Pon Sep 28, 2009 9:10 pm

Ништа ми није јасно.
Дисертација на магистарским (то се некад звало теза), саме магистарске за које сам ја мислио да су укинуте заједно са академским звањем магистра наука, Ник Кејв који потписује књиге (ништа палац?)...

Време ме је давно прешишало.
Мораћу да ове године аплицирам за Виза лотери.
Да виш' форе кад ме извуку.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Хефнерација - Page 2 Empty Re: Хефнерација

Počalji  ВЈТ Pon Sep 28, 2009 9:22 pm

Wink


Poslednji izmenio врло_јак_тим dana Ned Nov 15, 2009 1:43 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Хефнерација - Page 2 Empty Re: Хефнерација

Počalji  slawen Pon Sep 28, 2009 9:28 pm

Аааа, мастер.
Нау ју токин.

Дедер, мети нешто што ти се нарочито допада од Нике, па да ти урадим једну психоанализу на брзину.
Или наталну карту, шта ми буде лакше.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Хефнерација - Page 2 Empty Re: Хефнерација

Počalji  ВЈТ Pon Sep 28, 2009 9:33 pm

Wink


Poslednji izmenio врло_јак_тим dana Ned Nov 15, 2009 1:43 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Хефнерација - Page 2 Empty Re: Хефнерација

Počalji  slawen Pon Sep 28, 2009 9:34 pm

Мислиш, причаћу дрти?
Јес, офкорс!
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Хефнерација - Page 2 Empty Re: Хефнерација

Počalji  ВЈТ Pon Sep 28, 2009 9:52 pm

Wink


Poslednji izmenio врло_јак_тим dana Ned Nov 15, 2009 1:43 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Хефнерација - Page 2 Empty Re: Хефнерација

Počalji  slawen Uto Sep 29, 2009 8:27 am

врло_јак_тим ::
Слабо нам иде прича, врло слабо. Не само овдје, него генерално. Да искулирам неко вријеме - пала је крв, изгледа, па онда ни прича не може да иде. Ваљда. Исправи ме ако гријешим. Али на језику који разумијем, ако икако може.

ДОБРО.
Сад кад си видела да се дурим и (хајде да претпоставимо) знаш зашто то радим, па си то на неки начин и ...хмм... па добро.... можемо да наставимо као нормално.
Све ти је опроштено, пиле чикино.

Хајде, дај да видимо, шта је сад било са ћелавим?
На крају ћу морати да га бијем, видим ја....
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Хефнерација - Page 2 Empty Re: Хефнерација

Počalji  ВЈТ Uto Sep 29, 2009 12:10 pm

Wink


Poslednji izmenio врло_јак_тим dana Ned Nov 15, 2009 1:43 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Хефнерација - Page 2 Empty Re: Хефнерација

Počalji  slawen Uto Sep 29, 2009 2:35 pm

Наравно. :D
Шта је са ћелавим?
Опет га спопале бубе?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Хефнерација - Page 2 Empty Re: Хефнерација

Počalji  neprijateljska emigracija Pet Okt 02, 2009 5:30 am

slawen ::Дедер, мети нешто што ти се нарочито допада од Нике, па да ти урадим једну психоанализу на брзину.

Mogu l' ja? Ako recimo kazem da u zivotu nisam preslusao , a kamoli kupio ni jedan album od doticnog?
neprijateljska emigracija
neprijateljska emigracija

Broj poruka : 512
Datum upisa : 12.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Хефнерација - Page 2 Empty Re: Хефнерација

Počalji  slawen Pet Okt 02, 2009 7:32 am

neprijateljska emigracija ::
slawen ::Дедер, мети нешто што ти се нарочито допада од Нике, па да ти урадим једну психоанализу на брзину.

Mogu l' ja? Ako recimo kazem da u zivotu nisam preslusao , a kamoli kupio ni jedan album od doticnog?

Онда си ти савршен материјал за аналитичара!
Иста ствар са мном. Чак не знам да ли сам га чуо икад како пева, осим једном кад је гостовао у Улици Сезам или Мапетшоу.
Ако је то био он.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Хефнерација - Page 2 Empty Re: Хефнерација

Počalji  amans* Čet Mar 04, 2010 8:31 am

врло_јак_тим ::Добро, није баш да студирам на LSE али не студирам у Новом Пазару. А дијелове дисертације ћу наравно да ти цитирам... 🇳🇴 тц, тц, тц... Ово је горе него оно: Show me your tits!


ja ocekujem doktorat sa LSE (vjt-ov naravno)...mada ni Kolumbija nije za baciti
amans*
amans*

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 04.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Хефнерација - Page 2 Empty Re: Хефнерација

Počalji  ВЈТ Sre Apr 07, 2010 7:03 pm

Де-били! Данас, 7 мјесеци након што сам је предала, и три мјесеца након што сам званично дипломирала и сасо манге, примим поштом дисертацију са коментарима! Коментари лудило, као да сам добила 120%! Не знам да ли да коментаре укључим у свој CV - сигурна сам да ће потрага за послом да добије неочекивани обрт! martini
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Хефнерација - Page 2 Empty Re: Хефнерација

Počalji  slawen Uto Maj 11, 2010 5:01 pm

На данашњи дан, пре ХХ година.....
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Хефнерација - Page 2 Empty Re: Хефнерација

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu