RESTORACIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZAHVALAN/ЗАХВАЛАН

5 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

ZAHVALAN/ЗАХВАЛАН - Page 2 Empty Re: ZAHVALAN/ЗАХВАЛАН

Počalji  slawen Sub Apr 21, 2012 5:02 am

О хвала ти Серђо Леоне: ЗА ШАКУ ДИНАРА....

slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHVALAN/ЗАХВАЛАН - Page 2 Empty Re: ZAHVALAN/ЗАХВАЛАН

Počalji  slawen Pon Apr 23, 2012 2:57 am

[You must be registered and logged in to see this link.]

slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHVALAN/ЗАХВАЛАН - Page 2 Empty Re: ZAHVALAN/ЗАХВАЛАН

Počalji  slawen Sre Apr 25, 2012 4:52 am

Не знам шта ми је чинити: био сам данас на разговору за посао код конкуренције и лик ми је понудио у суштини исто (или се у пракси своди на исто) што већ имам (јебат га, that's the nature of the beast, знам и сам да је тако углавном свуда), па кад је видео да правим кисело лице, изашао са парама за трансфер, као ево за прва два месеца имаш минимум толико загарантовано, осим уколико не ушијеш провизијом....
А мерачим се одавно да овима мојима покажем оба средњака, онако изненада, ничим изазван.
Темптинг, мајку му. Дедер, ви искусни, совјетујте.

Унапред захвалан....
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHVALAN/ЗАХВАЛАН - Page 2 Empty Re: ZAHVALAN/ЗАХВАЛАН

Počalji  slawen Ned Apr 29, 2012 2:59 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

lol!
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHVALAN/ЗАХВАЛАН - Page 2 Empty Re: ZAHVALAN/ЗАХВАЛАН

Počalji  Hate mail Pon Apr 30, 2012 12:53 am

Prihvati.
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

ZAHVALAN/ЗАХВАЛАН - Page 2 Empty Re: ZAHVALAN/ЗАХВАЛАН

Počalji  slawen Pon Apr 30, 2012 1:52 am

Прихватио.
Сутра ми је последњи дан у овој "првој фирми. Наравно, чекаћу до пред крај радног дана да џи-ему саопштим радосне вести. Мислио сам прво да га откачим СМС-ом, што би било најефектније, али бих тако пропустио задовољство да му видим израз лица.
И евентуално да се малко погађам.

Миссим, у том сам бизнису.

Чоовечее!
Лепо ми дође да свиснем.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHVALAN/ЗАХВАЛАН - Page 2 Empty Re: ZAHVALAN/ЗАХВАЛАН

Počalji  slawen Pon Apr 30, 2012 2:44 am

Да, мораћу да му се (генералном менаџеру) захвалим на пруженој шанси и поверењу.
Уопште се не зајебавам, стварно то мислим. Човек ми је дао посао кад то нико није хтео.
И још да се захвалим искусним имигрантима који су поделили са мном своја искуства из првих дана у новој домовини типа "док сам још у почетку радио на фабричкој траци, један другар, доктор иначе, разносио је пице...".


slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHVALAN/ЗАХВАЛАН - Page 2 Empty Re: ZAHVALAN/ЗАХВАЛАН

Počalji  Hate mail Pon Apr 30, 2012 4:05 am

Jebes imigrante, zahvali se tom coveku. Trebace ti kao reference (professional or personal) kasnije mozda.
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

ZAHVALAN/ЗАХВАЛАН - Page 2 Empty Re: ZAHVALAN/ЗАХВАЛАН

Počalji  slawen Uto Maj 01, 2012 1:08 am

Well....
Био сам циничан. У оба случаја.
Миссим, и у погледу џи-ема (sounds like Џемо) и у погледу имиграната.
First - G.M.
That bald asshole ми се дебело наплатио за "пружену шансу", изјеб'о ме је да простите за провизију у неколико наврата биг тајм, у ствари кад год је могао, а могло му се увек, па ме је тако заврнуо само у једном послу за ценим четири сома, а last straw је био неки бонус који је обећао претпрошле суботе ономе ко прода кола пре један поподне - е, њему дупло! Ја неким финим људима из ту једног села увалио full sticker price две Џете дизел премијум, најскупље које се праве и сав свој део посла завршио (има време у компјутеру) до 12.04 односно 12.32 (за другу), кад мајмун каже да се не пика пошто његов човек, сејлс менаџер није написао на табли да је готово пре 1.
Замисли ђубре.
А најјаче је то што су ти људи, тачније та жена, дошли били на први сервис за своју нову Бубу турбо коју су купили пре три месеца, а ја их извукао из те Бубе и угурао у две нове Џете, плус им узео Силверадо и Рам 1500, све за неку бижутерију од пара.
И уз то сам био једини који је продао кола те суботе (bussiest day of the week). Само још један лик испоручио тог дана кола некој породици Адамс који су камповали код нас претходне недеље, и то подозревам да су их специјално звали за ту прилику јер су затезали са ценом за своја кола која су давали у трампу, па је Џемо морао да им плати више него што је нормално јер је већ у том тренутку био мислим бар 10 кола behind, па је морао да јури бројеве.
Па уместо да се најебе мамице осталим неспособним куртонима, он наш'о да се вади на мени.
Иначе није лош даса за зезање, али бре ово је пос'о, а не зезање, тако да....
У сваком случају, хвала му и што ме запослио и што ми је помогао да преломим, кад је овај други посао у питању.

Штостиче имиграната - па ваљда ти је јасно шта мислим.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHVALAN/ЗАХВАЛАН - Page 2 Empty Re: ZAHVALAN/ЗАХВАЛАН

Počalji  slawen Uto Maj 01, 2012 1:09 am

Него, какав је општи став у погледу имања посла са нашим људима?
Данас ме звао човек да радим за његову фирму. Није власник, али је нешто.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHVALAN/ЗАХВАЛАН - Page 2 Empty Re: ZAHVALAN/ЗАХВАЛАН

Počalji  slawen Čet Maj 03, 2012 3:36 pm

Уххххх...
Сад видим. Није ништа. Ваљда је само усамљен у тамо неком селу.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHVALAN/ЗАХВАЛАН - Page 2 Empty Re: ZAHVALAN/ЗАХВАЛАН

Počalji  E+ Pet Maj 04, 2012 2:05 am

slawen ::Уххххх...
Сад видим. Није ништа. Ваљда је само усамљен у тамо неком селу.
lol!

E+

Broj poruka : 11
Datum upisa : 04.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

ZAHVALAN/ЗАХВАЛАН - Page 2 Empty Re: ZAHVALAN/ЗАХВАЛАН

Počalji  slawen Pet Maj 04, 2012 3:29 am

Па јесте.
Што опет не значи да нећу да одем на ручак.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHVALAN/ЗАХВАЛАН - Page 2 Empty Re: ZAHVALAN/ЗАХВАЛАН

Počalji  slawen Pet Maj 04, 2012 4:08 am

[You must be registered and logged in to see this link.]
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHVALAN/ЗАХВАЛАН - Page 2 Empty Re: ZAHVALAN/ЗАХВАЛАН

Počalji  E+ Sub Maj 05, 2012 3:16 am

slawen ::Па јесте.
Што опет не значи да нећу да одем на ручак.
Smart, smart, smart ! (sto bi rekao robot Alphie)

E+

Broj poruka : 11
Datum upisa : 04.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

ZAHVALAN/ЗАХВАЛАН - Page 2 Empty Re: ZAHVALAN/ЗАХВАЛАН

Počalji  slawen Sub Maj 05, 2012 3:27 am

Никад нисам волео оне школе у природи (Remember Goch!), летње кампове, па чак и на екскурзије нешто нисам трчао, али да јесам, онда би ми одлазак одавде back there сигурно изгледао као повратак са једне.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHVALAN/ЗАХВАЛАН - Page 2 Empty Re: ZAHVALAN/ЗАХВАЛАН

Počalji  E+ Sub Maj 05, 2012 3:46 am

Pih kako da se ne secam Goca cheers . Probudise nas jednom rano izjutra nasi ucitelji i uciteljice te instruktori skole u prirodi, podelise nam neke kese i svi u sumu da skupljamo puzeve. Celo smo jutro tako hodali " Kroz sumu i prasmu" po valznoj orosenoj travi, gledali okolo panjeva i drveta , trkali se ko ce vise puzeva da nakupi, onako naivno kao svako dete , ni ne razmisljajuci zasto te puzeve uopste skupljamo. Sve mi je bilo jasno, da ne kazem da sam dozivela tzv epifaniju Jopet , kad je stiglo vreme rucku kasnije tog dana i kada sam u svome metalnom tanjiru medj kuvanim kupusom i sargarepom naisla na cudan komad mesa Shocked . Nesto sam ga muljala i sklanjala u stranu viljuskom i onda se polako pocelo cuti medju decom domundjavanje da su to ustvari oni isti puzevi sto smo ih tog jutra skupljali affraid. I tako sta da ti pricam jos u vezi Goca? Ucili nas ti instruktori neku pesmu : U tunelu u sred mraka sija zvezda petokraka... a mi deca , ko deca prepevali : U tunelu u sred mraka stoji bure od vinjaka, na buretu sitno pise da vinjaka nema vise, popili ga silni djaci , ******vi cetvrtaci. Suspect wetbros .
NevJeroJatno !


Poslednji izmenio E+ dana Sub Maj 05, 2012 3:57 am, izmenjeno ukupno 1 puta

E+

Broj poruka : 11
Datum upisa : 04.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

ZAHVALAN/ЗАХВАЛАН - Page 2 Empty Re: ZAHVALAN/ЗАХВАЛАН

Počalji  slawen Sub Maj 05, 2012 3:49 am

Али сигурно знаш оне који су тамо били к'о рибе у води.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHVALAN/ЗАХВАЛАН - Page 2 Empty Re: ZAHVALAN/ЗАХВАЛАН

Počalji  slawen Sub Maj 05, 2012 3:50 am

'Оћу рећи, "'Еј другови, јеееел' вам жаооо..." типове?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHVALAN/ЗАХВАЛАН - Page 2 Empty Re: ZAHVALAN/ЗАХВАЛАН

Počalji  E+ Sub Maj 05, 2012 4:03 am

Pa sta da ti kazem? Licno i personalno ja sam plakala za mamom i tatom. Isto mi je bilo mnogo tesko kada me je jedna Katarina optuzila da sam se upiskila. A nisam. Evo da jesam priznala bih sada posle 30 godina. Nisam ja kriva sto je taj wc /kupatilo sa tus kabinama bilo vecito preplavljeno a meni moja mama poslala one crvene pufnaste papucice iz Grcke koje su upile tu vodu iz kupatila pa su posle tako sasmrdisale da sam morala da ih bacim. Oh kako sam samo bila istraumirana tom skolom u prirodi.

E+

Broj poruka : 11
Datum upisa : 04.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

ZAHVALAN/ЗАХВАЛАН - Page 2 Empty Re: ZAHVALAN/ЗАХВАЛАН

Počalji  slawen Sub Maj 05, 2012 4:55 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHVALAN/ЗАХВАЛАН - Page 2 Empty Re: ZAHVALAN/ЗАХВАЛАН

Počalji  E+ Ned Maj 06, 2012 1:30 am

Ma ista ja kad sam bila mala, samo sto su mi oci bile vece i kosa nesto duza od ove na slicici, ali shishke ...iste lol!

E+

Broj poruka : 11
Datum upisa : 04.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

ZAHVALAN/ЗАХВАЛАН - Page 2 Empty Re: ZAHVALAN/ЗАХВАЛАН

Počalji  slawen Pon Maj 07, 2012 3:46 am

[You must be registered and logged in to see this link.]



Миланче, циганче из комшилука са сенком Џина са Ускршњих острва.
Сликано мојим Зенитом....
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHVALAN/ЗАХВАЛАН - Page 2 Empty Re: ZAHVALAN/ЗАХВАЛАН

Počalji  slawen Pon Maj 07, 2012 7:28 pm

Немој ником да кажеш, али и моје шишке су биле ту негде.... Додуше, мало више четвртасте, како и доликује дечаку, тако да ми је цела глава била скроз коцкаста. Човече, кад сад размислим о томе, колико сам ја био несрећно дете. Ни на једној фотографији се не смејем нормално, већ по наруџбини, онако као да сам се најео оскоруша и упркос томе покушабам да развучем усне.... На пример, ужасно сам патио што ме је мајка водила на шишање код њене фризерке (кад би и она ишла на ондулацију, фенирање, под хаубу или шта већ), а не код нормалног фризера за дечаке. И кад сам се коначно озбиљно побунио, отац ме је одвео на шишање код "Мајора".
Сунце ти јебем, добро да нисам до сад побио најмање седамсто душа....

У погледу новог посла: хвала на савету, јербо је овде (за сада) атмосфера далеко опуштенија него у претходној фирми - доказ за то је што управо куцкам ову поруку, након што сам прочешљао Фејсбук, одгледао "Боунс" и издописивао се са мојом фином дамом преко Скајпа. Само да их не урекнем. petokraka
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAHVALAN/ЗАХВАЛАН - Page 2 Empty Re: ZAHVALAN/ЗАХВАЛАН

Počalji  E+ Pon Maj 07, 2012 8:30 pm

slawen ::Немој ником да кажеш, али и моје шишке су биле ту негде.... Додуше, мало више четвртасте, како и доликује дечаку, тако да ми је цела глава била скроз коцкаста. Човече, кад сад размислим о томе, колико сам ја био несрећно дете. Ни на једној фотографији се не смејем нормално, већ по наруџбини, онако као да сам се најео оскоруша и упркос томе покушабам да развучем усне.... На пример, ужасно сам патио што ме је мајка водила на шишање код њене фризерке (кад би и она ишла на ондулацију, фенирање, под хаубу или шта већ), а не код нормалног фризера за дечаке. И кад сам се коначно озбиљно побунио, отац ме је одвео на шишање код "Мајора".
Сунце ти јебем, добро да нисам до сад побио најмање седамсто душа....
Ahahha kod "Majora" affraid , to je valjda bio i jedini muski frizer u gradu. Moje su siske bile svojerucno remek delo. Cuvala me moja nana, i dok je ona tako spremala rucak, a ja videla neku devojcicu sa leeepim sishkama tog jutra kad su deca isla u skolu, resih da se dognam . Makaze sam nasla verovatno u jednoj od tri fioke u koje sam vecito zavirivala i butala ( prekoavala)da vidim sta ima Shocked. Tako naoruzana frizerskim alatom uzela sam u levu sacicu nesto kose onako sto bi trebalo da bude napred, povukla iz sve snage na dole preko lica ( verovatno sam u tom istezanju zeznula stvar) i odprilike sec sec posekla kosu. Posto ni jednog ogledala nije bilo u vidokrugu, niti sam bila dovoljno velika ( citaj visoka) da se vidim na ogledalu u kupatilu, odlucih da svoje remek delo pokazem nani i da od iste potrazim potvrdu. " Nano, jesam lepa? " pitam gledajuci moju nanu kako kuva rucak. "Jesi lijepa si" ( nana pricala ijekavicom ) . " Ma nano pogledaj me jesam li lepa" opet ja " Ma jesi lijepa, sto da te pogledam .." i tako u pola recenice okrete se nana i affraid . Sokirala se. Izgleda da nisam bila bas lijepa lol! . Eto tako sam se nakaradila .

E+

Broj poruka : 11
Datum upisa : 04.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

ZAHVALAN/ЗАХВАЛАН - Page 2 Empty Re: ZAHVALAN/ЗАХВАЛАН

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu