Живела Србија!

Strana 4 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Живела Србија!

Počalji  Hate mail taj Uto Jan 18, 2011 10:11 pm

Povraticu.

To je neka ruska propaganda.

Recju, otud, ne odud.

Odud su ovi:

drustvo srpsko-ruskog prijateljstva
Rusija zasluzuje vise prostora u medijima

[You must be registered and logged in to see this link.]
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  slawen taj Uto Jan 18, 2011 10:37 pm

E ::
slawen :: kiki kiki kiki
"ma jebem ti celi polibiro kpsssr-a"
"a ja tebi jebem celu ameriku! i belu kucu i kip slobode i ajfelovu kulu! "

kiki

Meни је ово:

Кад се ломи у себи.... kiki kiki kiki kiki kiki
slawen

Broj poruka : 5758
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Hate mail taj Uto Jan 18, 2011 10:51 pm

"Pusti ti te provokacije"?
Hate mail

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  slawen taj Sre Jan 19, 2011 1:03 am

Блиц јавља како је наш млади дизајнер Мирко Луковић (33) освојио Мишелинову награду на салону аутомобила у Детроиту.
Нешто ми се ту не уклапа.

Ако је "наш", зашто је све око нас овде ружно и џиберски?
slawen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  slawen taj Sre Jan 19, 2011 1:26 am

Дик Марти је изјавио да за потребе свог извештаја уопште није користио материјале за које српске правосудне власти тврде да су му ставиле на располагање, да има велике резерве према таквим "доказима" и да би државним органима Србије боље било да раде оно што им је посао, уместо што се баве односима са јавношћу.
kiki kiki kiki kiki
slawen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Hate mail taj Sre Jan 19, 2011 1:45 am

"Mirko ukrade kola".
Hate mail

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  slawen taj Sre Jan 19, 2011 1:49 am

Шешељ: Ја нисам социјални случај, ја сам пацијент Уједињених нација! kiki kiki

Шешељу испадају зуби и потребно је да му се, како тврди, уграде најмање два импланта, за које, пак, каже да нема паре и да то мора да му плати трибунал.
Онај француски судија (који се тако фино ишчуђавао локалном обичају да се поклања оружје) му је онда рекао: Ја сам у новинама прочитао да постоје лекари и зубари који иду по свету и бесплатно лече људе који немају новца, па пробајте њих да позовете. Можда су то Лекари без граница, Зубари без граница, не знам, читајте новине. Ја нисам зубар, нити имам новца да плаћам људима оно што они хоће, иначе, да није тако, овај судски поступак би одавно био готов.

Онда је Шешељ одговорио да није социјални случај и .... додавши да је осведочени традиционални пријатељ Француске и да му је жао што се Француска упропастила са Бернаром Кушнером као министром спољних дела...

Тај човек је дубока прошлост.
slawen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Hate mail taj Sre Jan 19, 2011 2:02 am

Indeed.

A sto njega mrcvare toliko dugo, sad ce 8 godina?

On jeste lupetao svasta ali osim svojoj zeni nije komandovao nikome i nicemu. Kakvu tezinu ima to sto on u nekom automobilu, sa pripadnicima vojne sluzbe - koji, kraljevi, rade za vise sluzbi u isto vreme - "da, da, ubijte" ili "popali, zakopaj" itd.?

To je svaki dan devedesetih izgovaralo bar 5 miliona tzv. Srba, uz parizer, narodni lebac i rakiju sa pijace
Hate mail

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  slawen taj Sre Jan 19, 2011 2:06 am

Па није то било исто.
Али га не држе због тога, већ да би га склонили из тзв. Србије, тешко је то утерати у нормалу и без њега, а замисли сад да је он ту и да га удбаши хране полуинформацијама....

Народ је глуп, не би то правилно схватио, овако, далеко од очију....
slawen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Hate mail taj Sre Jan 19, 2011 2:11 am

A kamo ga pravo?

Ajd' sto se ja slazem s tim, laik, oportuni onaj.

Al' sto ti?

A sto ONI??
Hate mail

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  slawen taj Sre Jan 19, 2011 9:46 am

Право?
Јел' ти у мислиш на право као вољу владајуће класе, или на правду као на божански домен?

slawen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Hate mail taj Sre Jan 19, 2011 11:07 pm

Lepo kazes, "nema nevinih". Ni medju nama, ni medju njima a ni medju NJIMA. :(
Hate mail

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  slawen taj Čet Jan 20, 2011 1:57 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Данас сам бранио једног.
slawen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Hate mail taj Čet Jan 20, 2011 2:11 am

:shudder:
Hate mail

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  slawen taj Čet Jan 20, 2011 2:19 am

Ma фин господин човек, само му мало смрди из уста (због затворске хране и лоше хигијене).
Нека будалаштина била по среди потпуно изван његовог редовног делокруга.

Мислио сам, можда не би било лоше да се пре поласка за Америку сликам са таквом екипом састављеном од оних које сам бранио (укључивши и три жандарма и друга им дебејца које сам бранио за покушај убиства, овог од данас и извесног Патрногића), да бих имао шта да ставим на хард-диск компјутера.... пре него што га дам у сервис.
slawen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Hate mail taj Čet Jan 20, 2011 2:38 am

Obio trafiku sa pivom? Kladionicu? Menjacnicu? Prodavnicu patika? Trenerki? Rostilja na kilo? Trafo-stanicu? Tukao zenu? Dete? Slikao mobilnim telefonom intimne delove fully obucenih ljudi svih dobi? Ukrao saobracajni znak? Insider trading?
Hate mail

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Hate mail taj Čet Jan 20, 2011 1:00 pm

Gde si ono prijavio slucaj sa tablicama (od skora "u vlasnistvu")? Ne mogu da zazjavam po temama, turicu ovde. Zivela itd.

Izgleda da imaju slight feler. Missim, jel' istina??

Hate mail

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  slawen taj Čet Jan 20, 2011 1:20 pm

Права је штета што сам обрисао свој налог тамо, сад бих могао да уживам у овом тексту натенане.
О чему се ради?
slawen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  slawen taj Čet Jan 20, 2011 1:25 pm

А мој есеј (за петицу) је [You must be registered and logged in to see this link.]
slawen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Hate mail taj Čet Jan 20, 2011 1:30 pm

Pa neko zalepio vest (B92, nesto Press-something) koja kaze da se na registarskim tablicama koje se od 1. januara izdaju nalazi "stari grb Srbije, koji od 11. novembra prosle godine nije u upotrebi".
Hate mail

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  slawen taj Čet Jan 20, 2011 1:35 pm

Има грб?
Кад будем стигао, погледаћу.

Е, свашта.
slawen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Hate mail taj Ned Jan 23, 2011 11:35 am

SPAS/Nastici/"ta Amerika" - the plot thickens. O, Boze, hocemo li i mi za 50 godina ovako?

Reagovanje na tekst „Naš ultimatum amerima”, „ Pančevac” broj 4384

Otkud toliko cinizma, gospodine M. M.?

Savet pančevačkih seniora (SPAS) od svog osnivanja, pre skoro četiri godine, bori se kao nestranačka organizacija za čoveka i njegovo dostojanstvo, a ne smetaju nam dobronamerne kritike i pametni predlozi, na čemu zahvaljujemo.

U pomenutom članku (koliko je dobronameran, neka prosude čitaoci) prvi put neko piše s toliko cinizma, ismevanja i vređanja ljudi koji su tokom svog radnog i životnog veka doprineli ne samo razvoju Pančeva već čitave naše zajednice. Prema pisanju M. M., od njega nema pametnijeg, on sve zna, a osećanja su mu jača od svih naših zajedno.

Pomenuti M. M. pojavljuje se kao veliki branilac dešavanja u Americi, brani nešto što nije zakonski rešeno, a što mi smatramo nehumanim, nekulturnim, prosto zločinačkim. Zar on misli da bi majka Srpkinja dozvolila da otac tako nešto uradi svojoj deci, zbog čega su im deca oduzeta? Da li je ikad zagrlio svoju decu i unučiće? Šta bi on radio da mu ih oduzmu i daju, recimo, nekom Meksikancu ili Avganistancu? Ne mora on s nama da se slaže, ali to ne znači da je ljudski vređati i ismevati nekoga i pokazivati toliki cinizam. Ne pominje, čak i brani zla koja su nam naneta, a koja smo mi, starija generacija, preživeli. U Drugom svetskom ratu ti isti su mnogo puta bombardovali Srbiju, a naročito Beograd, iako su znali da su trupe Rajha bile na nekom sasvim drugom mestu, pa su pale nevine žrtve.

Možda dotični ima nameru da postane diplomata u Americi, pa mu je potreban agreman?! Ako je tako, onda mu opraštamo, ali ono što mu ne možemo oprostiti, to je da kao novinar dozvoli sebi takav propust i napiše: „Koji bi normalan čovek okačio slike svoje nage dece na pragu puberteta na internet i pokazivao ih celom svetu?” Gospodine M. M., to je nepristojna optužba naših u tuđem svetu za ono što nisu učinili. Raspitajte se, gospodine novinaru, pa u sledećem broju „Pančevca” demantujte sami sebe!

Savet pančevačkih seniora

rofl

Zaista je neverovatno da 2011. jos ima ovakvih fanatika-udarnika koji u zimska nedeljna popodneva sede za stolovima ili po polovnim trosedima (eventualno onim sedistima od "Fice" od crvenog skaja, povadjenim i poredjanim uz goli beton zidova zajednickih prostorija, onih istih sa kojih visi i poster Izvorinke Milosevic iz 1976.) po prostorijama kucnih saveta ili kotlarnicama uvijeni u kariranu cebad (istu onu koju sam za pomracenja Sunca jula 1999. video okacenu sa unutrasnje strane mnogih prozora) i pod svetloscu sijalice od 60W provode sate pisuci, brisuci, brain-stormujuci i doterujuci za finalnu objavu svoje ovako bizarne misli kao da je 1950-ta. Nemoguce je da su to drugovi iz SUBNOR-a i aktiv AFZ-a, ti ljudi su mahom pomrli. Ovo mora da su mladji, zapravo rodjeni 1950. Jao. Ja sam mislio da su ti "iz pedeset i neke" rock and roll generacija? Sesetosmasi? Kancer je opakiji i rasireniji, evidentno.

Ovaj put odgovaraju nekome ko je njima "odgovorio" u prethodnome broju:

Usput zabelezeno

Nas ultimatum Amerima

Hate mail

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  slawen taj Uto Jan 25, 2011 12:47 am

Прича ми познаник Х:
Посао којим је хтео да се бави у Србији можеш да обављаш само уз дозволу државног органа чији је директор Y. Отишао, значи, Х код Y и рекао му за своју намеру, овај му одговорио нема никаквих проблема, за КГ дајемо две лиценце, једну већ има Z, па ти можеш да добијеш другу.
Лиценца кошта €1,500 месечно.
Међутим, Z некако сазна за намеру Х, па оде брже-боље код свог другара Y и затражи да купи другу лиценцу, иако није имао намеру да је користи, већ само да онемогући Х да му буде конкуренција.

Е, ту је фора: лиценцу не добијеш одмах, таман посла, већ само једну потврду на којој стоји да си "у процедури". Све то под условом да оставиш Y одређену количину готовог новца.
Па ако си толико покварен да почнеш са радом пре него што ти стигне лиценца (а то зна да се одужи, нарочито ако си добар са Y), и у томе те ухвати нека контрола, из оног положеног новца као обезбеђења се наплаћује износ месечне накнаде за лиценцу за тај месец у коме те ухватила контрола. Ако те не ухвате - ником ништа. Не плаћаш месечну накнаду, а радиш, док онај полог стоји као гаранција све док ти једног дана Y коначно не пошаље лиценцу, а гаранцију, природно, задржи.
Па миссим, учини ти човек да оставиш као гаранцију за две месечне накнаде, а пусти те да радиш 6 месеци на црно, пре него што ти пошаље лиценцу; за то време контроле нема, јер може да те контролише само државни орган чији је Y директор. Логично: боље да Y платиш €3,000 и правиш паре 6 месеци, него да држави платиш за то исто време €9,000. Ако којим случајем неко реши да контролише Y у том периоду док ти радиш на црно, он има твоје обезбеђење као покриће. Све чисто као суза. Купио си себи право да некажњено кршиш закон.

Кад је сазнао да је Z већ безецовао другу лиценцу, Х се грдно насекирао и одмах уговорио нови састанак са Y.
Тамо му је речено да је Z оставио обезбеђење за само два месеца, па ако Х до прексутра положи обезбеђење за четири месеца, Y ће да се потруди да Z након истека "плаћених" два месеца не добије лиценцу (коју иначе не би ни користио), већ да право чекања лиценце (и консеквентног рада на црно) пређе на Х. А за време та два месеца, "умиљато јање..."

Да ли сам успео да објасним?
slawen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Hate mail taj Uto Jan 25, 2011 3:08 am

Sada? Ovde? Svakako.
Hate mail

Nazad na vrh Ići dole