Rasni problem

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Rasni problem

Počalji  Hate mail taj Uto Jan 11, 2011 8:07 pm

You like sistahz? ("You like Huey Lewis and the News?").

Some are purty...

[You must be registered and logged in to see this image.]
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  slawen taj Uto Jan 11, 2011 11:12 pm

Не, у ствари не знам, можда и волим, ал' нисам пробао... Не, нема са тим везе, ствар је чисто естетска. Мораш признати да је к'о газела. Значи, осом, брате.
slawen

Broj poruka : 5758
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Hate mail taj Sre Jan 12, 2011 12:59 am

Huh. Zali Boze materijala ali velikim delom su vrlo hrapave (cak i oko grudi :), koza kao guscija, dosta dlaka razlicitog stupnja finoce bukvalno posvuda po telu: ruke, noge, ledja, lower back, lice, zatim muke njihove sa kosom, pa prilicno nezgrapne noge i predeo oko pojasa/kukovi plus zastrasujuce ruzna, siroka stopala a i pete; te pete su I'm em debele em siroke em iz nekog razloga od pola pa na dole bele pa leti izgledaju kao da su ugazile u krec. A nije da se ne trude ali sto bi rekao moj MislioTac: "Srce 'oce a dupe klokoce".
Hate mail

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  slawen taj Sre Jan 12, 2011 12:13 pm

И после ти још неко каже да си расиста. Што ти је народ....
slawen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Hate mail taj Sre Jan 12, 2011 6:04 pm

Police Probe Wild Melee Caught On Tape:

[You must be registered and logged in to see this link.]
Hate mail

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Hate mail taj Sre Jan 12, 2011 7:20 pm

A sta, ne svidja ti se kako srbuju?

Kaki si to covek?
Hate mail

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Hate mail taj Sre Jan 12, 2011 8:42 pm

Oh, and I forgot about the keloids.
Hate mail

Nazad na vrh Ići dole

Rasni problem

Počalji  Hate mail taj Čet Jan 13, 2011 12:48 am

81-Year-Old Woman Bodyslammed, Mugged In Subway Station

"When asked what she wants the police to do to this woman, Klima said, "It's hard to say. We would say hang 'em, but we don't do this today".

Fuckin'-a, gradma.
Hate mail

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  slawen taj Čet Jan 13, 2011 8:59 am

Ценим да оваква тема захслужује и посебну фиоку.

А штос'тиче линка:

Page not found

We're sorry! This page is not available. Please visit the CBS New York Homepage or use the search box above.
slawen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Hate mail taj Čet Jan 13, 2011 6:01 pm

Crnkinja pljacka I prebija belu zenu od 81 godinu:

No, mislim da je tema promasena.

Uz ovu jednu lepu, zalepio sam i video o 8 debelih koje se tuku na nekoj benzinskoj pumpi (wilding; hilarious) i jos prilog o ovoj od 30 koja baca babu od 81 na zemlju otimajuci joj tasnu.

Vise je to bio extension na "lepotu sveta" a glede crnih zena nego pokusaj da im listam sve prestupe, a sto je fool's errand.
Hate mail

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Hate mail taj Čet Jan 13, 2011 6:10 pm

Pri tom, nisam morao ni da ih "trazim": ta dva priloga su o dogdjajima koji su se desili (pa tako bili na vrhu liste vesti na drudgereportu i yahoo newsu) za 11. i 12. januar.
Hate mail

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  slawen taj Čet Jan 13, 2011 8:20 pm

Не знам баш да ли је тема промашена.
Ја овде црнце не виђам баш често, у ствари, видео сам двоје кад сам задњи пут био у Пешти и то би било то.
А пошто намеравам да се доселим....

Значи, свако искуство, савет, информација,лични став и мишљење су добродошли.
slawen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Hate mail taj Čet Jan 13, 2011 8:53 pm

Sad me guras na tankom ledu da bih ti se poverio/poveravao glede moje bioloske sustine, ili bar njezina jednoga dijela, i moje covecnosti.

Taj je splet, miks, u mom konkretnom slucaju zasluzan za istovremeno divljenje osnutku, cilju i pregalastvu te gadjenje spram kompletne stvarnosti Trecega Reicha.

No, da se vratimo na predmetnu ekipu: bice (i) oni ok jednog dana. Samo da im poraste svest.
Hate mail

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  slawen taj Čet Jan 13, 2011 10:11 pm

Танак лед? Уопште не, занимају ме практични аспекти: постоји ли то као проблем, где је изражен а где не, колико су по среди стереотипи, а колико сплет околности... те ствари.
slawen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Hate mail taj Čet Jan 13, 2011 10:18 pm

Zamisli da te neko natera ili navuce da zivis u Marsicima.
Hate mail

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  slawen taj Pet Jan 14, 2011 12:04 am

Значи, чим видим Маршићанце на гомили - капу у шаке и бежи!?
slawen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  slawen taj Pet Jan 14, 2011 12:35 am

Јел' ово нека секта?

[You must be registered and logged in to see this image.]
slawen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Hate mail taj Pet Jan 14, 2011 1:36 am

"Kapa-saka-vrata", sto bi rekao Mislilac.

Missim, svaka cast izuzecima ali brate...

A ne znam koji su ovi. Gde bre nalazis to sve? Daj neki kontekst, pricu.
Hate mail

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Hate mail taj Sub Jan 15, 2011 2:55 am

Oh, boy.

Lots of baggy pants, sweatshirts and hoodies in that video, I tell ya...

Hate mail

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  slawen taj Sub Jan 15, 2011 9:29 am

Блек војс?
И ја сам био нашао неке црначке новине. То је, изгледа, уобичајена ствар? Претпостављам да постоји и неко гласило ККК?
Ја, рецимо, добиВам ејлом ове фине новине Њусмакс и у њима свакакве практичне савете, као на пример овај:
DON'T Pay For White Teeth; Belgrade: Mom discovers one simple trick to turn yellow teeth white from home for under $2! clickme , где вас линак преусмерава на још знаменитије стране, само да би тамо сазнали да је у питању Оливија из Лондона која вас саветује да купите не један, већ два избељивача зуба. Неврмајнд.

Ромео и Јулија су били баш млађахни, она је имала колико - 12, 13 година?
Читао сам ономад (и преносио којекуде) о текућој кампањи њујоршких школа у којој се апелује да се деца не јебу међусобно, уууупс! 'тедо' рећи да тинејџери не ступају у полне односе, јербо су закључили да је претходна кампања која је требало да утиче да клинци при сексу користе контрацепцију имала аман стимулишуће дејство на већ хормонима киптеће младе људе. А ко ради, тај и греши, па је од беба и абортуса прштало на све стране. Сећам се себе у тим годинама, било је довољно само да неко започне причу која тек издалека има везе са "оним стварима", па да се напалим (што не значи да је сад ситуација по том питању битно измењена; међутим, од тог доба до данас сам видео довољно ружних и жалосних ствари на које могу да мислим кад такво нешто крене, па се ето, успешно контролишем), а могу да замислим како то сад изгледа тамо, после година сексуалног и сваког другог ослобађања инхибиција; секс сејлс - дил вит ит, уз све нежељене последице и сајдефектс, а ово је један од њих.
Чини ми се, истовремено, посматрајући ове слике/снимке које си постирао, да је код тих тамо несрећниц/ка у где беше, Мемфису, присутан исти онај високи степен фатализма, одсуства могућности и жеље за самообмањивањем, патос-цинизма и анималности који виђам овде код цигана, сиромашних сељака и таквих...
То бре већ у пет година зна какав ће му живот буде кад порасте и престане да се залуђује да ишта може ту да промени. Слабо шта користе и пропагандне приче типа "види га овај Ром дипломирао" (може тиме дупе да обрише, а толико се намучио) или "ене га Паф Деди седи на милионима": без обзира што су формално међусобно супротстављене (једна, србска, пропагира успех кроз промену начина живота и усвајање адета "белог човека", док та тамо много суптилније каже "ма нема то везе што си нига, видиш да можеш да одскочиш, чак и не треба много да се мењаш, само да се потрудиш, да се мрднеш, да бургијаш"), обе иду за тим да убију ту убијеност & препуштеност, опасну и заразну ствар. Узаман.
Целој причи није ни мало помогао Мајкл Џексон, можда најпознатији црнац на свету, који је све имао, само једно није - да буде белац. Онај прави, не прављени.
Има ту којечега.
slawen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  slawen taj Sub Jan 15, 2011 10:03 am

Има сад на ту тему милион варијација, ОВО У ТАЈМУ clickme је само једна од њих.
Миссим, може се гледати и као венити из мај фејворит син рутина, неко (ја) ће рећи да ови нити су гладни, нити загорели (к'о војнички казан), па им то битно утиче на расуђивање и валоризацију, али друштвено признање & прихватање је изузетно снажан покретач, јеботе па тапшање по рамену од памтивака носи најбољи однос цена/добијено од свих постојећих мотивационих, стимулишућих агенаса, само га треба користити паметно и редовно, но поента овде је да је селфестим круцијална ствар у дефинисању неке друштвене групе, па и америчких црнаца.
То наравно није нека вечна, непроменљива категорија, али док год они имају ове новине у којима сами себе тапшу по рамену (или теше, свеједно), то значи да су прилично далеко од самопоштовања које поседују неки други (да им сад не постављамо баш Лакедемоњане као еталон).
А ако немаш самопоштовања, онда иде....
slawen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  slawen taj Sub Jan 15, 2011 5:08 pm

Наводно украли неке декоративне бронзане елементе са споменика Кнезу Михајлу у Београду. И креће дискусија у црној Политици:

Jovica G. | 14/01/2011 22:34
Sramoti Srpskoj nigde kraja. Sram vas bilo primitivci.

Манојле М | 15/01/2011 12:51
@ Jovica G.
Придев "српски" се пише малим словом, а чија је то срамота је дискутабилно, ако се зна да црно тржиште бакра и сребра контролишу криминалне групе појединих наших тамнопутих суграђана.

Зна се ко овде воли да краде.
slawen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Hate mail taj Sub Jan 15, 2011 7:23 pm

"Ako smo cigani nismo Marsicani!".

rofl
Hate mail

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Hate mail taj Ned Jan 16, 2011 8:36 am

The abominable big, bad sistah strikes again (izgleda da ce da je/ih terete i za "child neglect", zipa to)::

Hate mail

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  slawen taj Ned Jan 16, 2011 11:24 am

Имаш велике шансе да те прогласе новим Др. М. Л. Кингом.
Баш сам прочитао једно надахнуто штиво о томе како су Рони Ван Зант и Нил Јанг били истински велики пријатељи, да је њихова коресподенција и сарадња била искрена, а не најпровиднији ПР, а да су момци из Линјард Скинјард били перјаница борбе против расизма, сегрегације и чега оно још беше, посебице као лајтенент-колонелс милиције Џорџа Валаса.
Па се онда чудимо што рвати претходе старим Египћанима.
slawen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma: