RESTORACIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Тhe ASPIRIN

4 posters

Strana 5 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Ići dole

Тhe ASPIRIN - Page 5 Empty Re: Тhe ASPIRIN

Počalji  slawen Pet Feb 04, 2011 12:35 pm

slawen ::Крижаљка у данашњем броју ЛА Тајмса нам доноси нове изазове: под 12 усправно се тражи одговор на питање Womеn's tennis star Ivanovic (три слова).
А нигде не пише SERBIAN!
Како ово да дојавимо оним панчевачким сениорима?

Ето, до чега је дошло зато што је изостала правовремена реакција сениора Панчева....

Данашњи број истих новина у крижаљци (39 акрос) директно пљује у лице целом српском народу.

Питање: Tesla, by birth; oдговор: CROAT.


Мој су народ нашли да геноцидишу....
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Тhe ASPIRIN - Page 5 Empty Re: Тhe ASPIRIN

Počalji  Hate mail Pet Feb 04, 2011 9:18 pm

I sve sto je srpsko.
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Тhe ASPIRIN - Page 5 Empty Re: Тhe ASPIRIN

Počalji  slawen Pet Feb 04, 2011 11:01 pm

Вратио сам се малочас из Београда, поражен и као човек и као возач.
Свратим на ЕЛП пумпу на аутопуту код Гроцке и кажем оном момку да ми доспе дизела за 1000 динара (цца 7,7 литара) док ја одем унутра, купим неке грицкалице и све ђутуре платим. Испало је да ми се баш испред те пумпе упалила сијалица за резерву (са којом могу да пређем 100+ километара), па сам сипао да имам до куће плус за сваки случај, јер не волим да точим гориво којекуде.
Било ми мало сумњиво што је казаљка једва изашла из "црвеног", али помислим да за тако мало горива и не може да "одскочи", а и журио сам (изговор пред собом) да бих сад ту нешто спроводио истрагу.
Стигао сам до Младеновца кад ми јавило да је поново на резерви.
Јеботе, на (мање од) 7,8 литара украли су ми 7.
Да човек не поверује.

Не знам како: да ли је мајстор уместо да точи мени у резервоар гориво сипао у неки канистер, док сам ја унутра биркао кроасане, или су тако крвнички намикерили бројаче да стартују од 7 литара, а не од нуле - остаће за мене вечита тајна.

Немам воље да је одгонетам. Уместо тога, прерачунавам колико литара иде у галон.

Дабогда те палили и Немци и Турци.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Тhe ASPIRIN - Page 5 Empty Re: Тhe ASPIRIN

Počalji  Hate mail Pet Feb 04, 2011 11:48 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Тhe ASPIRIN - Page 5 Empty Re: Тhe ASPIRIN

Počalji  slawen Sub Feb 05, 2011 9:15 am

Хмммм... У ствари, иза тога има једна прича:

За Нову 1993. годину, мислим баш првог или другог јануара, останем ја непажњом без горива у ауту, који ми је изненада затребао (због несташице горива није било градског превоза ни таксија, а служба хитне медицинске помоћи није долазила на позив*).
У то време већ бензин није уопште било могуће купити на бензинским станицама, заправо, кроз већ дужи период пре тога веома ретко би га било у продаји, а и када би "стигао" на државне пумпе, редови су били километарски.
Нико у комшилуку, наравно, није имао да ми позајми или прода.

Тада у Србији није била развијена индустрија препродаје горива у тој мери као годину дана касније, када га је било на сваких десет метара крај пута, већ си морао "да знаш човека" и да понесеш своју посуду у коју ће да ти наспе из (украденог или задуженог војног) СМБ металног канистера. Србија је још увек била еколошка држава, без пластичних флаша свуда унаоколо.
Кренем ја тако са празном боцом од неког сока, очајан, да тражим бензин по оном кијамету и само два километра даље од мог тадашњег стана успем да нађем багру која ће само мало касније постати успешним бизнисменом.
Колико ти вата та флаша?
Литар и по, мислим.
Ма неће бити, видим ја од ока, веће ти је то. Ал' изгледа да није ни два литра, мајку му.
Онда мора да је од пола галона, излијем ја свој сарказам.
?
То ти је америчка мера.
И колико је то?

Палили те и Немци и Турци.




*Није долазила ни полиција. Када је те године на лето наш комшија из друге зграде изненада полудео и решио да кашикаром разнесе и себе и целу фамилију, па су из кућног савета звали 92, дежурни је прво питао "Па јел' бацио бомбу?". Кад су му рекли да још није, одговорио је "Зовите нас кад буде бацио, пре тога не излазимо."
Исто тако, неколико месеци касније, кад је неко из суседног улаза за Аранђеловдан пуцао из пиштоља и умало убио Пецу и Славку на паркингу, а мени и комшији Карзићу мецима избушио стакла на колима, нису хтели да дођу. Рекли су ми "Ако хоћеш, дотерај кола овде испред станице милиције да ти направимо записник, али који ће ти курац, кад не можеш и онако да наплатиш ништа од осигурања."
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Тhe ASPIRIN - Page 5 Empty Re: Тhe ASPIRIN

Počalji  Hate mail Sub Feb 05, 2011 7:30 pm

Missim, znaCI klasika, brate.

Iz mora flashbackova koji si sad izazvao, izdvojio bih onaj o mom pogledu kroz prozor na grad sa prozora moje sobe u nadem stanu na 10. spratu u centru, bas za tu Novu godinu 1993., u sekundama i minutima posle ponoci, i prizore linija sastavljenih od zarkih crvenih tacaka - naime, rafala iz automatskog oruzja (mislim da je sa krova jedne 12-spratne zgrade 1km udaljene tukao I puskomitraljez, buduci da je izaslo daleko vise od samo 30 trasera u jednom cugu) isastavljenih od obelezavajucih metaka, municije sa traserima - koje jure u nocno nebo sa 100m, 500m, 1000m i 2000m udaljenih 12 i 14 spratova visokih stambenih zgrada ali i privatnih kuca u naseljima po obodu punih stare i nove hrvatske i bosanske emigracije, te zvukove opste kanonade koje to proizvodi, a zajedno sa tisucama pucnjeva iz obicnih pistolja - neki od njih sa spratova ispod mene ili sa zgrada u susedstvu, ili sa ulice plus bombi bacenih u privatna dvorista. To traje 10-15 minuta.

Prizor caura pod prozorima, na trotoarima sutra ujutru...

Devedesete niko ko nije izravno doziveo ne moze da pojmi, tj. ne moze da dohvati, dobaci do njih, da shvati posuvracenost "vremena i obicaja" a nadasve njihovih nositelja - a napose pravilno iste i okrivi.
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Тhe ASPIRIN - Page 5 Empty Re: Тhe ASPIRIN

Počalji  slawen Sub Feb 05, 2011 11:27 pm

Ја се бојим да ћу то да заборавим.
Па понекад седнем и мислим и присећам се намерно, а онда више нисам ни сигуран да ли ми се то заиста десило, или сам измислио, или сањао пијан, толико је ненормално.

slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Тhe ASPIRIN - Page 5 Empty Re: Тhe ASPIRIN

Počalji  Hate mail Ned Feb 06, 2011 1:31 am

A onda su dosle (i) 2000-te: vreme u kojem su plasticne flase, nakon kratkotrajne afere prve polovice prethodna desetljeca, tako snazno hrupile u zivote tzv. Srba da... ja vise nemam snage...
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Тhe ASPIRIN - Page 5 Empty Re: Тhe ASPIRIN

Počalji  slawen Ned Feb 06, 2011 10:12 pm

Каква ово чума ударила у адвокате?
Прича прва:
A Virginia lawyer who practiced law with his wife was shot and killed by police Friday after he fired shots in an eight-hour standoff at his home.
The lawyer, Richard Ferris II of Chesterfield, was “highly regarded” for his civil and family law practice, the Richmond Times Dispatch reports. He and his wife, Michelle, practiced law at Ferris & Ferris. Richard Ferris also operated a gun store out of his law office.
Officers killed Ferris on Friday morning after he fired at them twice, the story says. He had been holed up in his house for about eight hours after his wife called police and said she was concerned about him, but not herself. Officers tried to persuade her to leave the home, but she refused for three hours, police told the newspaper. Finally she left with her four children.


Прича друга:
ZRENJANINSKA policijska uprava još traga za Branislavom Kenjićem (49), advokatom iz Zrenjanina, za koga se sumnja da je u petak 4. februara nožem usmrtio suprugu Jasminu (37), majku dvoje maloletne dece, u porodičnoj kući u Štrosmajerovoj ulici u Zrenjaninu.
Prema nezvaničnim informacijama ”Novosti”, Kenjić je, pošto je imao dokumente BiH, uspeo da pređe granicu i trenutno se nalazi u Hrvatskoj. Navodno, viđen je u nedelju u Vukovaru.



И за једну и за другу породицу познаници кажу да су били врло фини.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Тhe ASPIRIN - Page 5 Empty Re: Тhe ASPIRIN

Počalji  slawen Ned Feb 06, 2011 10:13 pm

А у Охају неки клинац у колеџу побио једанаесторицу.

Тцтцтцтцтцтцтц... Shocked
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Тhe ASPIRIN - Page 5 Empty Re: Тhe ASPIRIN

Počalji  Hate mail Pon Feb 07, 2011 4:35 am

"Ubio sam Kristinu".
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Тhe ASPIRIN - Page 5 Empty Re: Тhe ASPIRIN

Počalji  Hate mail Pon Feb 07, 2011 8:09 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Тhe ASPIRIN - Page 5 Empty Re: Тhe ASPIRIN

Počalji  slawen Pon Feb 07, 2011 8:20 pm

Oво је можда круцијално: ".... a former military JAG lawyer"

Пре можда целих десет година, или нешто мало мање, десио се случај у Вашингтону (ДиСи) да је један адвокат убио другога док је овај седео у свом белом Лексусу на паркингу испред суда, пуцњем из пиштоља са home made пригушивачем (од конзерве Кока Коле), при чему је носио на глави женску перику.
Одало га је то што је и сам за ову прилику рентирао бели Лексус (то им је ваљда еснафско ауто), које су очевици видели како после пуцњаве замиче са лица места, а сумњив је био јер га је онај убијени као противник на суду стално пријављивао за непрофесионално понашање, због чега су убојици изрицане грдне казне.
Е, и тај убојица је пре адвокатуре био у ЈАГ.у.

Ако ме не буде мрзело (и ако будем знао како) пронаћи ћу у Вашингтон Посту тај чланак о коме причам, врхунски је написан, мислим да му је наслов нешто као парафраза онога "Секс, лажи и видео траке", само што се помињу wigs, иф ју ноу вот ај'м токин абаут.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Тhe ASPIRIN - Page 5 Empty Re: Тhe ASPIRIN

Počalji  Hate mail Uto Feb 08, 2011 5:23 am

Hehe. Why, certainly.

Nisam sad pri kompjuteru a sda telefona je muka ali nasao bih ti to brzo.

Ako je na jednom od dva jezika koja znam (plus treci, srBski, kojim se samo sluzim i to u uskim okvirima) i ako je uslo u neki server - ja ga nalazim. Ovo na engleskom jos i pre.

Nego, izadjem s posla veceras pa, posto sam ipak batalio moj cvor (nije dovoljno dobar) odem u Macy's na Herald Square-u i uzmem jednu kravatu (morala je da bude narandzasta, u bojama kompanije; ne, nije holandska ING banka) od $65, cek da vidim marku: "Michelsons, 1937 London" i sad savatam jednu malu (1.50m) da mi je veze. U sta se to pretvorilo, sunce te jebalo, sa njenom friendly and chatty personality i njenim triple D grudima uz moj stomak (taman je dotle dohvatila), pa ja pogled dole, da vidim dal' me dobro meri, pa onda to ona vezuje - full Windsor - na sebi a ja kao gledam dal' ce duzina da bude dobra i sve uz smeh, salu, par ostava koje je popila, pa malo triple D u moja ledja, pa ruke oko vrata, pa ona vec predje na "ti", nazvavsi me "baby", "honey", "you're the best guy today", "you're so spoiled", "you're so picky"... Da joj se obavezno javim u sredu (jer u utorak vece ima predavanja, neka medicina whatever) da joj kazem kako je prosao intervju...
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Тhe ASPIRIN - Page 5 Empty Re: Тhe ASPIRIN

Počalji  slawen Ned Feb 13, 2011 3:48 am

Читам сад у Новостима (предности полусатне дремке пред поноћ - онда останеш будан целу ноћ; можда је ово ипак требало на инсомнију) да су у Лозници ухапсили неког настаника у тамошњој основној школи под сумњом да је блудничио над једним учеником осмог разреда.
Захваљујући коментарима читалаца (пошто је новинама забрањено да објављују имена окривљених, али ко може да забрани читаоцима да то ураде коментарима у тим истим новинама) сазнајемо да је реч о Божидару Мишићу (60), наставнику општетехничког, који је према једнима био душа од човека, а према другима је ову разоноду упражњавао над својим ученицима годинама уназад.
И сад кажу ови други да је то била општепозната ствар - и ово последње блудничење над осмаком, кога су због тога деца максимално зајебавала и звала педером, али и то дугогодишње испољавање либида на друштвено недопустив начин.
Па један каже (бивши ђак) да би требало да се као сведоци саслушају и они, бивши ђаци, које је добри наставник (изгледа успешно) наговарао да му на тренутак повере своја споловила ради мерења (што по природи ствари има смисла само ако су у ерекцији).
Немогуће, каже једна бивша девојчица, њојзи је био разредни четири године и ништа слично јој се није догодило. Shocked И додаје да је тачно да је госн Божа одводио немирне дечаке у тај тамо његов кабинет, али само да би их заплашио батинама, а никако, како тврде, да им тамо пушта порниће и дрпа их за гузице.
Сасвим је могуће, контрира једна средњошколска професорка (болесне ли нације, и овде се види, по титулама које сами себи некажњено приписују наставници по тим стручним школама), јер су њој деца којој предаје, а која долазе из Божине основне школе причала да је он по цела одељења терао да скидају гаће колективно, на часу.
И тако даље. Јесте, ево и мене је, а и Немању је, гледао сам - није, мене није, а и породица овог осмака који га је пријавио није одмах отишла у полицију кад им је школски психолог испричао на шта му се дете пожалило, већ су прво сачекали да се дечаков отац врати из иностранства, па тек онда, а то је, сви знамо крунски доказ да мали лаже к'о пас, па јел' се ономад на правди бога обесио један прозвани наставник у Француској, шта смо ми гори од Француза, кад смо ми јели златним есцајгом....

И онда отворим данашњи (јучерашњи? те временске разлике) Њујорк Тајмс, а тамо неки Бугарин (Николај Нештокао) халали својој браћи Египћанима (из Египта, да их не помешамо са онима са Косова што их Слоба слао у Рамбује) што су збацили Мубарака, јер тако је и он откад себе стао за врат режиму Тодора Живкова, тад му је било 16 година и много је, по сопственом признању, пио, пушио и лутао улицама не долазећи кући месецима, али се одлично сећа да су њих (бугарски цвет младости) "перверти из војнолекарске комисије" на регрутацији терали да се скину голи (замисли безобразлука) и тако голи стоје у групи неко време, е да би се сам одао неки хомосексуалац подизањем заставице, па да га не приме у војску. Ал' се прпошни Николај изборио против тог ненародног режима, па данас то не иде више тако, него или А) примају у професионалну армију на часну реч, без прегледа, или Б) може свако сваког да фирца у буљу у тамо тој њиховој војсци, са чиме немам проблема, само ако је њима лепо, али некако примитивно држим да то баш и није срж демократије....

Ето, Новости и Тајмс... просторно и временски тако далеко, а ипак су се нашли у једном простор/време дисконтинууму, за тренутак, заједно.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Тhe ASPIRIN - Page 5 Empty Re: Тhe ASPIRIN

Počalji  slawen Uto Feb 15, 2011 9:20 am

Višemesečna drama srpske porodice Nastić kojoj je američka Agencija za zaštitu dece pre sedam meseci oduzela Nastasiju (5) i Damjana (8) konačno je završena! Agencija je danas pred dečjim sudom u Kaliforniji priznala grešku, izvinila se Nastićima i vratila im njihovu decu!

Odlučujuće suđenje danas je tek trebalo da počne. Međutim, ono što se u pravosuđu dešava jednom u 10 godina, desilo se upravo sada.
Agencija je priznala da nema dokaze protiv nas, da je učinjena greška, povukla sve optužbe i istog trenutka nam vratila decu - priča i dalje šokiran otac mališana Vuk Nastić koji je bio prvooptuženi za seksualno zlostavljanje i emotivno zapostavljanje svoje dece.
Osmogodišnji Damjan odmah je potrčao ka roditeljima i od sreće nije mogao da prestane da plače. Njegovu sestru Nastasiju (5) zbunila je situacija i počela je da traži hraniteljsku majku iz Meksika.
- Supruga Verica uzela je Nastasiju u krilo i jako je zagrlila. Plakala je i molila se da je njena ćerka ponovo nazove mamom. Na sreću, Nastasija se brzo oporavila od šoka. Sada trči po kući i smeje se. Jedino joj još nedostaju igračke koje su ostale u kući hraniteljske porodice - priča Vuk.
Vuk Nastić posebno se zahvalio državi Srbiji bez čije novčane i moralne podrške ne bi uspeo u najvažnijoj životnoj borbi.

On je istakao da je hraniteljska porodica dobro brinula o njihovoj deci i iskreno ih zavolela zbog čega mu je žao njihove patnje nakon odvajanja od Nastasije i Damjana.
(из данашњег Блица)

Једном у десет година?
Хммм...

Шта би на то рекао наш пријатељ Мајк, бивши адвокат (преносимо & проносимо из АБА журнала):


Mike Smith L.
Feb 14, 2011 8:51 AM CST

The folks quoted who claim to love being lawyers are either very lucky, or crazy, or deluding themselves.
There are some very lucky people who have great jobs as lawyers who understandably love their work. Then there are people who love being lawyers because they are crazy or strange, just like there are people who love working as executioners, or prison guards, or garbage collectors.
But it’s my guess that most of the people in this article who claim they love being a lawyer are deluding themselves.
The legal profession has always been difficult; but over the last 10 years it has become increasingly unpleasant and stressful. It has also become increasingly difficult to earn a living as a lawyer. But what makes the profession intolerable at this point is the fact that our legal system, specifically the judiciary, is so corrupt that the system is completely broken.
The American Legal System is not what makes “talented” people from all over the world want to come to this country. Those who come to this country do so because they think they can make more money here, despite the American legal system. In fact, many foreign companies hesitate to set up shop in this country because our courts are notoriously unpredictable.

And the situation is getting worse, not better. In 2009 two Pennsylvania judges were charged with incarcerating juvenile defendants for minor offenses such as truancy ( after appearing in court without legal representation) in exchange for cash kick backs from the owners of the private juvenile detention center. And there is no doubt in my mind that a large portion of the legal community in that area of Pennsylvania had to know what these judges were doing; yet nobody stepped forward to stop them. And this is just the tip of the iceberg. Sorry, but any feeling of pride you may have in the American legal system is misplaced and naive.

I no longer am practicing law, and I am much happier and better off as a result. I hate to rain on your parade, but there’s not a lot to love about being a lawyer in the United States today. Happy Valentine’s Day.


Ево, ствари се поправљају, Мајк.


А коштало је државу Србију само $20.000 (за пар најбољих тамошњих адвоката, који су били толико добри да нису морали ни да се мешају у свој посао), за разлику од оног бизгова Ковачевића, који нас је олакшао за цело милионче.
Много је лепо знати да ће твоја држава да се побрине за тебе, без обзира КО си, ГДЕ си, ШТА си (урадио) и КОЛИКО ће то да кошта.
Сад рахат идем пут Америке.
Amerukha, Amerukha, here I go, here I go....
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Тhe ASPIRIN - Page 5 Empty Re: Тhe ASPIRIN

Počalji  slawen Sre Feb 16, 2011 12:44 am

Коментар 99,99% читалаца Блица на вести да "Nastići mogu da traže od SAD odštetu i do pet miliona dolara":

Баш ми је драго! Сад под хитно да поднесу тужбу против САД и кад наплате 5 милиона, 1 ће да оде адвокатима, 3 да остану Настићима а 1 да дају у ДРЖАВНУ КАСУ РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ... затим да се то подели на равне части јер и ми смо овде делили и саосећали се са невољом која је задесила породицу Настић.

kiki kiki kiki kiki kiki

Да ли ће ми недостајати макар мало ова болесна нација?

Хмммммм....

Ма јок, само се зајебавам.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Тhe ASPIRIN - Page 5 Empty Re: Тhe ASPIRIN

Počalji  Hate mail Sre Feb 16, 2011 1:26 am

"Saosecali se"?

"Saosecali (se) sa nevoljom"?

Kako ste, bre, (se) saosecali sa nevoljom? Valjda ste (se) saosecali sa porodicom Nastic?

Celog zivota ovako dekodiram ludake i na kraju sam digao ruke i seo u KLM-ovu DC-desetku.
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Тhe ASPIRIN - Page 5 Empty Re: Тhe ASPIRIN

Počalji  slawen Sre Feb 16, 2011 1:40 am

Сад ме занима хоће ли Настићи показати како су "велики људи", па да опросте Америци прљаве доларе?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Тhe ASPIRIN - Page 5 Empty Re: Тhe ASPIRIN

Počalji  Hate mail Sre Feb 16, 2011 1:56 am

A ja ziv nisam za Pancevacke Seniore, od sad pa do trenutka settlementa sa drzavom Kalifornijom (ili bese Nevada, nisam bas pomno pratio; imam ja i svojih problema). Pa i posle.
Hate mail
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Тhe ASPIRIN - Page 5 Empty Re: Тhe ASPIRIN

Počalji  slawen Sre Feb 16, 2011 2:17 am

Боме би сениори требало да се позабаве састављањем прикладног говора за [You must be registered and logged in to see this link.]

Није то мала ствар, први Србин у свемиру.
Ево како на ствар гледају Новости:

PORUKA ZEMLjANIMA

PUTOVANjE u svemir će biti snimljeno od prvog do poslednjeg minuta, a svaki putnik će imati pravo da uputi poruku Zemljanima. Nebojša još smišlja svoju poruku svetu, ali je najbliže odluci da ponese i pročita citat nekog znamenitog Srbina, kao što je, recimo, Nikola Tesla.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Тhe ASPIRIN - Page 5 Empty Re: Тhe ASPIRIN

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu