RESTORACIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ГЛАСОВАЊЕ - да или не

4 posters

Strana 2 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

ГЛАСОВАЊЕ - да или не - Page 2 Empty Re: ГЛАСОВАЊЕ - да или не

Počalji  slawen Čet Avg 20, 2009 8:00 pm

врло_јак_тим ::Да, ја гледам ствари из једне другачије перспективе - наиме, замисли да у Енглеској мораш да нарочито затржиш да ти службене ствари достављају на енглеском...

Потпуно си у праву.
Зато ја и кажем - правна држава, а не тамо нека Америка & Енглеска.
Клинац би у тој Енглеској могли да утврде да је повређено нечије уставно право, кад ни устав немају! Или они Американци - имају неки изанђали са свега седам - осам чланова, још откако их је Колумбо открио.
А види ми: и не зна се колико смо Устава имали од Карађорђа наовамо. И сваки дебео к'о добра убојница. Да не помињемо уставноправну традицију Немањића, све до Цара Душана.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ГЛАСОВАЊЕ - да или не - Page 2 Empty Re: ГЛАСОВАЊЕ - да или не

Počalji  slawen Čet Avg 20, 2009 8:17 pm

Кад смо већ код србских устава & закона, те законодаваца и законотражилаца, ето читам на Б92 како се подавили отац и син у Дунаву, и добро, де, то је незамислива трагедија за ту породицу, и сад на ту причу иду, замисли молим те, коментари читалаца!
Сви редом траже да се законом пропише обавезно ношење прслука за спашавање у чамцима, по узору на појасеве у колима. Ко не носи, најстрожије кажњавати!

У том друштву најнормалнији чова који се потписао као Џон Холмс*. Шта рећи....



*Stvarno mi je muka da slusam ove savetodavce, te zakon ovo, te zakon ono.Pa zar normalnom coveku koji sedne sa decom u camac treba zakon da kaze da moraju da nose pojaseve. Pa sigurno ga nece zgaziti tramvaj vec ce se mozda udaviti.Dokle cete kao ovce slusati sta zakon govori, valjda cistom logikom mozete spasiti sebe i u ovom slucaju dete, na zalost. Moje saucesce porodici nastradalih, a svima ostalima, budite pametni i oprezni i cuvajte jedni druge. Boljeg zakona od toga nema.
(John Holmes, 20. avgust 2009 18:27)

**Ниси ваљда очекивала још неку отрцану шалу на тему лате мр. Холмса?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ГЛАСОВАЊЕ - да или не - Page 2 Empty Re: ГЛАСОВАЊЕ - да или не

Počalji  ВЈТ Pet Avg 21, 2009 10:01 pm

Знаш шта је мени најинтересантније код тебе деда - што мени никада није јасно шта је теби логично, а шта ти је нелогично, ненормално и комплет кретенски.

Прво, дивим ти се те стижеш да поред свих обавеза и зајебанција стижеш да читаш не само такве вијести, већ и коментаре, и то не било гдје, него на Б92. Али добро. А друго - добро, друго сам већ рекла. Него, док се ја пробијем кроз прашуму твоје ироније, па ироније на иронију, па ироније на иронисање о првој иронији - јеби га, изгуби се поента. Што све скупа не значи да те ја не цијеним и тако то.
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ГЛАСОВАЊЕ - да или не - Page 2 Empty Re: ГЛАСОВАЊЕ - да или не

Počalji  slawen Ned Avg 23, 2009 1:32 pm

Да, да...
Е, сад, колико је лакше приватницима у овој кризи неголи државним чиновницима & намештеницима, односно колико је лакше у приватном сектору провести мере штедње него у државном, па и резати плате, говори овај текст:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Зашто?
Како зашто, какво је то питање, јеботе, па није то исто, не можеш ти у држави рећи "највећа плата је 40.000 динџи, коме се не свиђа, нек иде да ради приватно".
Држава је то, еееј!
Србија.

П.С. Да је тај њихов ЦЕО бар упола успешан к'о србски премијер или недајБоже прецедник, не би ни њему укидали плату. Тек толико, да се зна.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ГЛАСОВАЊЕ - да или не - Page 2 Empty Re: ГЛАСОВАЊЕ - да или не

Počalji  slawen Ned Avg 23, 2009 2:01 pm

Узгред, Пиле, о овоме човеку причамо:

[You must be registered and logged in to see this image.]
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ГЛАСОВАЊЕ - да или не - Page 2 Empty Re: ГЛАСОВАЊЕ - да или не

Počalji  neprijateljska emigracija Pon Avg 24, 2009 7:49 pm

slawen ::Да, да...
Е, сад, колико је лакше приватницима у овој кризи неголи државним чиновницима & намештеницима, односно колико је лакше у приватном сектору провести мере штедње него у државном, па и резати плате, говори овај текст:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Зашто?
Како зашто, какво је то питање, јеботе, па није то исто, не можеш ти у држави рећи "највећа плата је 40.000 динџи, коме се не свиђа, нек иде да ради приватно".
Држава је то, еееј!
Србија.

П.С. Да је тај њихов ЦЕО бар упола успешан к'о србски премијер или недајБоже прецедник, не би ни њему укидали плату. Тек толико, да се зна.

Da, tesko ce mu pasti:

"In fiscal 2009, 97 percent of Ellison's overall compensation was in the form of a bonus and stock options. Only 1.2 percent was his base salary and 1.8 percent was other benefits, according to the company."

Nego, ovi nasi da su patriote i pametni k'o sto nisu: da iskoriste SEKU i jos 3 godine mandata pa da SEKNU taj drzavni aparat u Srbiji, gdje bi nam kraj bio.
neprijateljska emigracija
neprijateljska emigracija

Broj poruka : 512
Datum upisa : 12.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

ГЛАСОВАЊЕ - да или не - Page 2 Empty Re: ГЛАСОВАЊЕ - да или не

Počalji  slawen Pon Avg 24, 2009 8:58 pm

neprijateljska emigracija ::


Nego, ovi nasi da su patriote i pametni k'o sto nisu: da iskoriste SEKU i jos 3 godine mandata pa da SEKNU taj drzavni aparat u Srbiji, gdje bi nam kraj bio.

Не знам на које наше мислиш: на наше наше, или наше наше.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ГЛАСОВАЊЕ - да или не - Page 2 Empty Re: ГЛАСОВАЊЕ - да или не

Počalji  slawen Pon Sep 14, 2009 12:56 pm

Догодине.
По Божићу. Сеча државног апарата.
Мањана.

Али, ова тема, заправо њојзин постављач (муа) сасвим је пассе.
Ево, шта каже омладина: 82% и јаче сматра да је Србија екстра за живот & прикљученија (по истраживању ЦЕСИД-а, мислим, бјављено у данашњој Политици).

Земља која има так'у омладину, не треба да страхује за своју будућнос'.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ГЛАСОВАЊЕ - да или не - Page 2 Empty Re: ГЛАСОВАЊЕ - да или не

Počalji  slawen Pon Sep 14, 2009 1:19 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] је баш добро.

Зато од данас контролоре ГСБ прати полиција.
Можда се нападачи шверцују....
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ГЛАСОВАЊЕ - да или не - Page 2 Empty Re: ГЛАСОВАЊЕ - да или не

Počalji  neprijateljska emigracija Uto Sep 15, 2009 6:58 am

slawen ::Догодине.
По Божићу. Сеча државног апарата.
Мањана.

Mislis da nece?

Doduse, i za ocekivati je bilo, cim su isli da od IMF traze milostinju. A i sto kaze Simon Johnson, pa nece valjda po tajkunima, sad bas kad je kriza pritisla - pa i tajkuni su ljudi.

(pogledati mapu sto je okacih prije par dana)
neprijateljska emigracija
neprijateljska emigracija

Broj poruka : 512
Datum upisa : 12.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

ГЛАСОВАЊЕ - да или не - Page 2 Empty Re: ГЛАСОВАЊЕ - да или не

Počalji  slawen Sre Sep 16, 2009 8:08 am

slawen ::[You must be registered and logged in to see this link.] је баш добро.

Зато од данас контролоре ГСБ прати полиција.
Можда се нападачи шверцују....

И стварно, изгледа да је појачана контрола уродила плодом - како јављају извори из полиције, ухапшен је лик са бакљом.

Наравно да то нема никакве везе са контролом карата. Миссим, можда је то потребно нагласити? Нити је резултат рада свецки познатих крим.техничара србске полиције (ССИ).
Већ им га предало. Изручило. Није у питању стандардно друкање уобичајено између сваког, па и навијачког олоша, који много не мари за фер-плеј (нема већих пизда од кримоса, још ако су на нечему...) и етику па чак ни сопствену. Није ни нестандардно, вансеријско, подло & покварено издајство или достављање да повратиш. Не, није по среди ни рад "убачених" агената. Није вам ово Америка & Енглеска.
Ово је, као што рекох, изручење. Од стране самог шефа "групе навијача". Безмало грађанско хапшење.
Кажем безмало грађанско, јер су га са једне стране изручили, а са друге лишили слободе припадници исте полиције. Оне која је те "групе навијача" измислила, окупила, организовала и поставила им шефа. Провереног (са)радника службе. Који у координацији са врхом наређује кад ће да се звижди, а кад да аплаудира, кад да се пале џамије & амбасаде, а кад да брани Косово.
Па пичка му материна, нећемо ваљда да дозволимо да нам се понови 9. март, ово је ипак демократија, све мора да буде легално и мирним путем, значи, другови, морамо то да интензивирамо, да повежемо, да покријемо све структуре и профиле, сад су чак и студенти јаки и добро ухрањени, а докони, не знају шта ће са собом, побеснело то скроз, срећом сад и они гледају фудбал или бар иду по кладионицама, није као некад...
Неки тужилац из Трећег општинског и председник неког суда (нека је други општински) ламентирају по новинама што у оваквим случајевима никад не буду ухваћени лидери, коловође, већ се суди носиоцима споредних улога. Јеботе, на ком конкурсу глупака је то бирано, гори су од ових овде који нису успели добро да оптуже мог као-какао дилера.
И сад, сетих се Непријатељског питања (самоме себи) да ли би данас поступио другојачије него онда, сад кад зна, или да ли би онда радио нешто друго, само да је знао... Да проверимо на много бенигнијем, травнатом терену.

ЕвЕ га тест:
Сад знаш да је шеф Звездиних навијача био Аркан.
И знаш да је Аркан био крвава рука УДБЕ. И да је УДБА поставила Аркана на север, јер јој је било важно да то тамо са трибина упрегне.
И сад, рецимо, ти си онда био "делија са севера" и захваћен том психологијом маса си радио што и они, уместо да си правио себи и свом детету земљу мало бољу него што је та тамо, где си сад.

Да ли би сад било друкчије?
Да ли би и сад навијао за резултат, или би гледао саму игру?

П.С. Извињавам се због иронисањЕ. Исто се налази по целом тексту, а нарочито у речима: извори из полиције, Америка & Енглеска, 9 март, травнати терен, психологија маса, игра.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ГЛАСОВАЊЕ - да или не - Page 2 Empty Re: ГЛАСОВАЊЕ - да или не

Počalji  neprijateljska emigracija Sre Sep 16, 2009 4:50 pm

Bojim se da ne razumijem pitanje, sto mi nije olakotna okolnost kad na testu padnem. To mi je jasno.

Takodje, poznati su mi obrisi te sprege DB sa kriminalcima raznih fela, ukljucujuci i sa onim dijelom koji je aktivan na toj "navijackoj sceni" i Arkanove uloge u tome. Ali, ako je tvoje pitanje da li bi i sad uradio ono sto i prije 18 godina, a znajuci da sam bio izmanipuliran u ratu od te iste DB, onda je odgovor: NE ZNAM.

Jer sam i dalje zbunjen, ako nista drugo jer osim kontura te manipulacije, ne vidim dovoljno detalja. A mozda sam i zelio biti manipuliran, otkud znam.

Kad govorimo o rezultatu te "utakmice", on je izostao ne zbog lose igre ( koju su kreirali dijelom i Arkanovi handleri), vec sto nismo znali kakav nam rezultat odgovara.
neprijateljska emigracija
neprijateljska emigracija

Broj poruka : 512
Datum upisa : 12.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

ГЛАСОВАЊЕ - да или не - Page 2 Empty Re: ГЛАСОВАЊЕ - да или не

Počalji  slawen Čet Sep 17, 2009 1:04 pm

neprijateljska emigracija ::

Kad govorimo o rezultatu te "utakmice", on je izostao ne zbog lose igre ( koju su kreirali dijelom i Arkanovi handleri), vec sto nismo znali kakav nam rezultat odgovara.

Можда је зато твој одговор НЕ ЗНАМ.
Јер мислиш да је резултат оно због чега се игра.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ГЛАСОВАЊЕ - да или не - Page 2 Empty Re: ГЛАСОВАЊЕ - да или не

Počalji  slawen Pet Sep 18, 2009 7:16 am

slawen ::[You must be registered and logged in to see this link.] је баш добро.



[You must be registered and logged in to see this link.] је још боље.
Па у неђељу парада поноса... Постадосмо свет.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ГЛАСОВАЊЕ - да или не - Page 2 Empty Re: ГЛАСОВАЊЕ - да или не

Počalji  slawen Ned Sep 20, 2009 9:08 pm

Ин'д [You must be registered and logged in to see this link.]

Или тако нешто.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ГЛАСОВАЊЕ - да или не - Page 2 Empty Re: ГЛАСОВАЊЕ - да или не

Počalji  neprijateljska emigracija Pon Sep 21, 2009 6:22 pm

Beograd je svet.
neprijateljska emigracija
neprijateljska emigracija

Broj poruka : 512
Datum upisa : 12.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

ГЛАСОВАЊЕ - да или не - Page 2 Empty Re: ГЛАСОВАЊЕ - да или не

Počalji  slawen Pon Sep 21, 2009 8:42 pm

Пропао педерфест.
Кажу надлежни, јавили се Удружени Навијачи Србије (звезде, партизана и рада!) са намерама да разјебу то, па у жељи да избегну најгоре...

Сунце ти јебем жежено: од краља Александра на овамо, полиција контролише и уцењује хомосексуалце, а "навијаче" смо у том погледу (удбашке вашке) већ апсолвирали.
И сад једна удбашка група ће као да бије другу удбашку групу, а удба изгибе то да спречи.

Можемо ми да се опростимо од белог шенгена: упуцали Енглеза, штанглирали Француза, ишутирали Аустралијанца и укинули педере.
Савршено покриће за праве и крупне промашаје.
Трља руке багра што Србин не мере у Јевропу.
Мора да је то нешто важно и добро, чим су толико упрли да спрече. Говорим то ја откад себе.

Мада је овде било и супротних мишљења....
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ГЛАСОВАЊЕ - да или не - Page 2 Empty Re: ГЛАСОВАЊЕ - да или не

Počalji  slawen Pon Sep 21, 2009 9:04 pm

Ах, да...

Добијем данас допис од јаког Трговинског суда у Ужицама.
Пре две и по године пријавим ја као пуномоћник једне фирме том суду потраживање према једном друштвеном предузећу из Ариља, над којим је био отворен стечај банкротством, како то у духу српског језика каже наш Закон).
И призна тај суд наше потраживање и пошаље нам закључак колико је то процената укупно признатих потраживања.
Мало затим нам од истог суда стигне и гласачки листић: јо или по за предложени план реорганизације предузећа, као алтернативе стечају. Шта нас брига, наше потраживање је било сразмерно мало и ми се уздржимо од гласовања.
И од тад ништа.
Јави се клијент ономад и пита шта би са тиме, кажем немам појма, 'ајд' да позовем суд, па ћу ти јавим.
У суду кажу - ево, баш припремамо решење о главној деоби - ела, жими, време је и било - па јесте, али најбоље ви то видите са судијом, туц - муц.
И пресавијем ја табак, да речемо, имате ли какве новости за нас, од пре две године никаквог абера, а камоли решења или одлуке од тог суда не примисмо....

И као што рекох, данас добијем одговор.
Каже, тај стечај што сте ви пријавили потраживање, то смо још онда променили у реорганизацију, јер је већински власник Милија Р. понудио био добар план (откуд већински власник у друштвеном предузећу?) и то смо објавили истицањем на огласној табли суда.
Па је онда малко после та реорганизација пропала, јер већински Милија није урадио ништа.
И то смо окачили на огласну таблу.
Е, онда смо поново покренули стечај и позвали све повериоце да пријаве своја потраживања (окачили на огласну таблу и башка објавили оглас у Службеном гласнику, међу изгубљено-нађено и оглашавам неважећим сведочанство петог разреда основне школе у Медвеђи; боље да су објавили у Политикином Забавнику или Ибарским Новостима, више би људи прочитало).
А пошто ви, као ни многи други, нисте поново пријавили своја потраживања - појела маца.
Јеби га, требало је да идем бар једном недељно у Ужице и гледам шта је стока насрала. Не би помогло ни да сам им послао већ адресиране коверте са плаћеном поштарином, само да утуре решење. Уосталом, платили смо им дебелу таксу унапред. А такса се плаћа да би од државе добио неку ћагу, ваљда?

Посерем им се на огласну таблу. И у суд. Посерем им се у удбашку творевину Србију у којој већински Милија постаје још већинскији и то све по суду и закону.

Хоћу Србију у којој ће судија да пошаље електронски потписан мејл мени и свим другим учесницима у поступку и да се то сматра уредном доставом, где нема одлагања суђења јер адвокати нису уредно позвани и где нема лоповисања преко огласне табле.

Звезда, Звезда!
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ГЛАСОВАЊЕ - да или не - Page 2 Empty Re: ГЛАСОВАЊЕ - да или не

Počalji  slawen Pon Sep 21, 2009 9:22 pm

Иначе, мо'ш се неко љути колико хоће, али ја бих (онако, чисто професионално гледано) цео тај крај тамо југозападно од Чачка поклонио првом који би прихватио то да узме. Босни, Црној Гори, Циганима....

Нисам у каријери добио крштену пресуду из тамошњих судова. А имао сам свашта прилике да видим.
Ево, сад заступам човека из Ивањице пред Европским судом у Стразбуру због парнице коју у тзв. држави Србији води од 1978. године.
Тридесет и једну годину.
Мој бато.

Кад сам ја био основац, тај човек је као подизвођач направио неке риголе (шта год да је то) на путу Ивањица - Чачак, по уговору са тадашњим СИЗ-ом за путеве.
И они му нису платили.
И он их тужио. Будала: тужио државу државном суду. Уместо да је уш'о неку шушку директору. Или партијском секретару. Или локалном попу, већу би вајду видео.
Овако, јебали га к'о коња. Башка што му отац био Дражин официр.

Коначно му сад пресудили да му фирме које су сад правни следбеници давно крепалих СИЗ-ова исплате онолико колико ти радови вреде на данашњи дан.
Без динара камате за тридесетједну годину.
А пошто је он ту камату безобразно тражио, и пошто та камата коју није добио износи 90% од целе утужене суме, суд му досуди само 10% од трошкова које је имао током тродеценијског суђења. Јеби га, такав је закон, па успео је са само 10% захтева.
Али зато мора да плати 100% судских такси. Одмах. Под претњом принудног извршења, кад му лупају још и 50% казнене таксе.

Кад сам састављао преставку Европском суду, кључни аргумент да је Србија једна препуњена септичка јама била ми је одлука судије Врховног суда који је био председник Надзорног одбора и коме се овај мој после 26 година парничења жалио због спорости суда.
Одговорио му је да је то сасвим нормално и да он, председник Надзорног одбора Врховног суда тзв. Србије није уочио никакве неправилности у том поступку. После 26 година.

Звезда, Звезда! Црвена, црвена...
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ГЛАСОВАЊЕ - да или не - Page 2 Empty Re: ГЛАСОВАЊЕ - да или не

Počalji  neprijateljska emigracija Pon Sep 21, 2009 9:27 pm

slawen ::Пропао педерфест.
Кажу надлежни, јавили се Удружени Навијачи Србије (звезде, партизана и рада!) са намерама да разјебу то, па у жељи да избегну најгоре...

Сунце ти јебем жежено: од краља Александра на овамо, полиција контролише и уцењује хомосексуалце, а "навијаче" смо у том погледу (удбашке вашке) већ апсолвирали.
И сад једна удбашка група ће као да бије другу удбашку групу, а удба изгибе то да спречи.

Da jebote, svako malo pokazne vjezbe specijalaca, a ovamo kao ne mogu da sprijece par stotina huligana da demoliraju grad. Idi begaj, da nismo odrasli u policijskoj drzavi, da se covjek krsti nekompetentnosti.




Можемо ми да се опростимо од белог шенгена: упуцали Енглеза, штанглирали Француза, ишутирали Аустралијанца и укинули педере.
Савршено покриће за праве и крупне промашаје.
Трља руке багра што Србин не мере у Јевропу.
Мора да је то нешто важно и добро, чим су толико упрли да спрече. Говорим то ја откад себе.

Мада је овде било и супротних мишљења....

Pa kad bi se sredila drzava kako bi tajkuni skidali kajmak? Odgovara im da su ovce i dalje u toru.
neprijateljska emigracija
neprijateljska emigracija

Broj poruka : 512
Datum upisa : 12.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

ГЛАСОВАЊЕ - да или не - Page 2 Empty Re: ГЛАСОВАЊЕ - да или не

Počalji  neprijateljska emigracija Pon Sep 21, 2009 9:32 pm

slawen ::Иначе, мо'ш се неко љути колико хоће, али ја бих (онако, чисто професионално гледано) цео тај крај тамо југозападно од Чачка поклонио првом који би прихватио то да узме. Босни, Црној Гори, Циганима....

Нисам у каријери добио крштену пресуду из тамошњих судова. А имао сам свашта прилике да видим.
Ево, сад заступам човека из Ивањице пред Европским судом у Стразбуру због парнице коју у тзв. држави Србији води од 1978. године.
Тридесет и једну годину.
Мој бато.

Кад сам ја био основац, тај човек је као подизвођач направио неке риголе (шта год да је то) на путу Ивањица - Чачак, по уговору са тадашњим СИЗ-ом за путеве.
И они му нису платили.
И он их тужио. Будала: тужио државу државном суду. Уместо да је уш'о неку шушку директору. Или партијском секретару. Или локалном попу, већу би вајду видео.
Овако, јебали га к'о коња. Башка што му отац био Дражин официр.

Коначно му сад пресудили да му фирме које су сад правни следбеници давно крепалих СИЗ-ова исплате онолико колико ти радови вреде на данашњи дан.
Без динара камате за тридесетједну годину.
А пошто је он ту камату безобразно тражио, и пошто та камата коју није добио износи 90% од целе утужене суме, суд му досуди само 10% од трошкова које је имао током тродеценијског суђења. Јеби га, такав је закон, па успео је са само 10% захтева.
Али зато мора да плати 100% судских такси. Одмах. Под претњом принудног извршења, кад му лупају још и 50% казнене таксе.

Кад сам састављао преставку Европском суду, кључни аргумент да је Србија једна препуњена септичка јама била ми је одлука судије Врховног суда који је био председник Надзорног одбора и коме се овај мој после 26 година парничења жалио због спорости суда.
Одговорио му је да је то сасвим нормално и да он, председник Надзорног одбора Врховног суда тзв. Србије није уочио никакве неправилности у том поступку. После 26 година.

Звезда, Звезда! Црвена, црвена...

Sunce ti jebem, pa to je nizasto drugo nego da se uzme duplonka, pa nekoga odrobijati.
neprijateljska emigracija
neprijateljska emigracija

Broj poruka : 512
Datum upisa : 12.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

ГЛАСОВАЊЕ - да или не - Page 2 Empty Re: ГЛАСОВАЊЕ - да или не

Počalji  slawen Pon Sep 21, 2009 9:33 pm

neprijateljska emigracija ::[quote="slawen"
Мора да је то нешто важно и добро, чим су толико упрли да спрече. Говорим то ја откад себе.

Мада је овде било и супротних мишљења....

Pa kad bi se sredila drzava kako bi tajkuni skidali kajmak? Odgovara im da su ovce i dalje u toru.[/quote]

Јел' видиш бре да ја то циљам на одређену персону.
Тц, тц...
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ГЛАСОВАЊЕ - да или не - Page 2 Empty Re: ГЛАСОВАЊЕ - да или не

Počalji  slawen Pon Sep 21, 2009 9:55 pm

Него, цело вече размишљам како се звало оно срање које смо ми, Титови пионири за награду уређивали по учиницама, баракама где су нас водили у "школе у природи", касније по касарнама?

Нешто бре као огласна табла, али није се чини ми се тако звало, већ.....
Знаш на шта мислим?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ГЛАСОВАЊЕ - да или не - Page 2 Empty Re: ГЛАСОВАЊЕ - да или не

Počalji  slawen Pon Sep 21, 2009 9:58 pm

Пано!

Је си ли ти закачио то?
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ГЛАСОВАЊЕ - да или не - Page 2 Empty Re: ГЛАСОВАЊЕ - да или не

Počalji  neprijateljska emigracija Pon Sep 21, 2009 10:15 pm

slawen ::Пано!

Је си ли ти закачио то?


Radili panoe u osnovnoj skoli, nego sta. "Stazama Revolucije", "Majcin dan", "Proljece u nasem gradu"...
neprijateljska emigracija
neprijateljska emigracija

Broj poruka : 512
Datum upisa : 12.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

ГЛАСОВАЊЕ - да или не - Page 2 Empty Re: ГЛАСОВАЊЕ - да или не

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu