ГЛАСОВАЊЕ - да или не

Strana 5 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: ГЛАСОВАЊЕ - да или не

Počalji  ВЈТ taj Pon Okt 12, 2009 7:15 pm

Тек сад видјех оно нешто што си у међувремену поставио. Таман да тема оде у неком новом, лијепом, прозрачном и безличном правцу, а не да се прегањамо шта је права љубав.
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1338
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  slawen taj Sre Okt 14, 2009 11:49 pm

Лепо, прозрачно, безлично...
Какво је сад ово зезање са извештајем ЕК?
slawen

Broj poruka : 5750

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  neprijateljska emigracija taj Čet Okt 22, 2009 4:09 am

врло_јак_тим ::Онолико колико сам ја схватила те финансијске зајебанције мени није јасно како ова "криза" није била гора и како се није десила раније. Што би рекао један мој омиљени бизнис баја: све су то играрије балавурдије са Харварда.

Slabo se on u to razumije. Naime, otkad je balavurdija sa Harvarda kriva za bezmalo bankrot austrijske drzave? Da nisu uskocila braca sa sjevera ( koji bi vjerovatno i sami nastradali) i izbavila Raiffeisen. Kako je moguce da Raiffeisen plasira visoko-rizicne kredite u Istocnoj Evropi (posebno u Madjarsku) u visini 80% austrijskog GDP i da su zato krivi Amerikanci?

Alavost i glupost su univerzalne kategorije.
neprijateljska emigracija

Broj poruka : 512
Datum upisa : 12.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  ВЈТ taj Čet Okt 22, 2009 4:29 am

Њихова је идеја. Ако сам добро схватила оно што сам учила, brave new world финансијског "дерегулисаног" (намјерно користим ову ријеч) пословања настаје у тим круговима. А шири се - па концентрични кругови (глупост и незнања као прстење, оно даље не разумијем, изгледа ми да је мртва стража... и колико је до непрепознавања доведена суштина преваре)...
ВЈТ
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  slawen taj Pet Okt 23, 2009 4:57 pm

Одосте ви далеко од теме "тамо и овамо".
А пошто сам на музичком стејџу поменуо Директоре, ред је да на овом издајничком стејџу и о томе кажем коју.

Елем, овде је у току реизбор директора јавних предузећа & установа које финансира град, па их именује Гуру Риџа, наш градоначелник.
И сви кандидати су у обавези да доставе своје писане биографије, без обзира што немају противкандидата, које би морали да надмаше.

Тако је један (директор спомен-парка 21. октобар) написао о себи чланак на Википедији, па онда то одштампао, ал' да се јасно види одакле је одштампано, значи заглавље и она постава стране и све редно, па онда као ноншалантно изнад тога написао хемијском "биографија". Није ми стало, али ви мишеви да видите где се моје име помиње....

Други (директор Народног музеја) написао краћу историју свог земаљског бивствовања на четири густо куцане стране.
Издвојио бих најзначајније моменте:
"...Током 2001. подвргава се интензивном здравственом третману због енормне хипертензије. Након тешке операције реналне аорте, у октобру 2001. проводи годину дана на кућном одмору....

...Учествовао је у одбрани земље од НАТО агресије, као ратни уредник Радио-Крагујевца, потом и као резервиста Командне батерије 524. Артиљеријског дивизиона Позадинске базе ПВО Крагујевац, на положајима у селу Вињишта.
XY је по националности Србин, по вероисповести православни хришћанин.
Политички је опредељен према десном центру и члан је политичке странке ЗАЈЕДНО ЗА ШУМАДИЈУ.*
Говори руски и енглески, и учи немачки.
Рекреативно се бави спортом - трчањем, бодибилдингом и пливањем.
Тренутно неожењен, али у дугој и стабилној вези са XX (1971.)
Породичан и кућеван профил, не иде у кафану, не пије, умерено се храни. Од порока једино упражњава конзумирање дувана.
Живи у Крагујевцу, у насељу Стара радничка колонија, у породичној кући у улици .... број...
Вози Ладу Ниву регистарски број....
Није осуђиван, нити је долазио у било какав конфликт са законом.
Води сређен и миран живот, ка чему и тежи."

Овај потоњи, поред чињенице да о себи говори у трећем лицу и да је студирао философију од 1986. до 1997. године, има интересантну навику да свој успех бележи бројкама и словима. То изгледа овако:
"...и просечном оценом студија 8,63 (осам зарез шездесет три)"

Након што је био "едукован на више стручних семинара" одао се књижевном стваралаштву, резултат чега је и роман "Скази о Сваромгачу, сказ први Русалка", да не наводим остале.

Моћно.

*треба ли да кажем која је партија владајућа у вароши?
slawen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  neprijateljska emigracija taj Pet Okt 23, 2009 5:33 pm

Sve, sve - ali "Komanda" baterije?

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  ВЈТ taj Pet Okt 23, 2009 5:45 pm

Ово је неко озбиљно писао, је л' тако? Она ипак жели да приупита. Такође јој остаје помало нејасно које је то годиште госн кандидат - рекло би се да је негдје између 1923 и 1987.
ВЈТ
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  slawen taj Pet Okt 23, 2009 9:32 pm

Наравно да је озбиљно. Годиште '67. (шездесет седмо зарез нула).

А ово је нови-стари директор спомен парка и музеја 21. октобар (популарне Шумарице, пето три, пуцајте ја и сада држим час, знате ли о чему прича slawen?)
slawen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  slawen taj Pet Okt 23, 2009 9:53 pm

Еве и мене међу великанима и србским директорима.

Дај један музеј овамо!
slawen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  slawen taj Pet Okt 23, 2009 9:59 pm

Стока. Пичке. Ђубрад:

Један википедијанац је означио овај чланак као кандидата за брзо брисање. Разлог за брисање је ...играју се дјеца.... Ускоро ће неко од администратора проверити страницу.

Уколико се не слажете са брисањем ове странице, образложите то на страници за разговор.
Администраторе! Запамти да провериш шта је повезано овде и историју странице (последња измена) пре него што је обришеш.

slawen је највећи ум који је икада ходао светом. Леп, плав и харизматичан. Љубитељ је лаких нота, лаких жена, лаких вина и лаког штива. Напосе и лаке зараде.

- Добављено из „http://sr.wikipedia.org/wiki/Slawen“
Категорија страница: Брзо брисање

А да сам накењао како сам коаутор "Пантера очупаних веђа" википедијанац би ми тражио број мобилног.

Poslednji izmenio slawen dana Pet Okt 23, 2009 10:10 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
slawen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  slawen taj Pet Okt 23, 2009 10:02 pm

Обратите пажњу на дјеца.
slawen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  slawen taj Pet Okt 23, 2009 10:04 pm

А знамо и ко је та величина која је обрисала иначицу slawen.

Именом и презименом Dungondug:

Slawen
Из Википедије, слободне енциклопедије

Ова страна је обрисана. Историје њеног брисања и премештања се налазе испод, као информација.

* 22:01, 23. октобар 2009. Dungodung (разговор | прилози) обрисао „Slawen“ ‎ (Није за енциклопедију: садржај је био: '{{бб|...играју се дјеца...}} slawen је највећи ум који је икада ходао светом. Леп, плав и харизматичан. Љубит�)

slawen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  slawen taj Pet Okt 23, 2009 10:09 pm

Србија на Википедији: може г. Владимир Јагличић, песник ("Куда куде" (2001)), преводилац (Евгениј Винокуров: Ритам (2001, изабране песме, сепарат часописа "Дрво живота")), директор музеја и шушњар, а не може slawen, највећи ум који је икада ходао земљом.

Посерем им се у .....
slawen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  slawen taj Sub Okt 24, 2009 9:00 am

"Сједим ја тако синоћ око 09.53 за компом у својем кутку и увећавам своје знање информацијама из Википедије на српском језику - ћирилично издање, кадли ми одједном паде на памјет да укуцам slawen, чисто да видим шта стоји под том иначицом у благословеном бијелосвецком свезнадару. Као што сви знамо, slawen је најчешћа српска ријеч, тако уобичајена у свакодневном разговору, а ипак нико не зна што точно значи, ја на примјер, кад укуцам slawen у Гуглу, појави ми се иначица из Википедије на њемачком језику, никако на нашем лијепом српском, па кажем у себи фала ти Боже, ево се неко паметан сјетио и тај дио наш културе да обради и свијету прикаже.
И замисли, молим те, умјесто лијепог приказа, појави се саблажњиви текст који вјелича лик и дјело тамо неког мамлаза, бацајући тако бесрамну сјенку на све оне дивне људе који су своје мјесто нашли у тој свијетој књизи.
Ах, нећеш га мајци, рекнем ја самој себи у браду, па са задовољством стиснем гумб који обавјештава администратора о непочинствима на дијелу нета именом Википедија. Било је већ 09.54, толико сам се била запрепастила безобразлуком оног кретена, драга моја, да нисам стигла да реагирам монументално.
И замисли ти њега, стрвине, јој, само да ми је шака допао, у 09.56 у нарочитом одијелу "разговори" упита он бесрамно шта није у реду, каже све је то истина, а и лијепо је срочио текст, нема простота у говору и тако даље.
Даћу ти ја шта није у реду, само док ти дође администратор, па све у бијесу стишћем онај гумб за аларм, скоро сам миша поломила.
Сва сам се тресла док коначно у 10.01. није обрисана она гадост.

Само ме још смijета што о мени говоре у мушком роду: википедијанац. Ја сам википедијанка!"

Управо сте имали част да премијерно прочитате моју скаску "Сказ о Вики - расказ о Педи" која је први део серијала "Тамо и вамо - којекуде свијете", јер имам озбиљну намеру да униђем у ту Википедију као писац, преводилац и слободар.
Рачунам, ако објавим још неки есеј, песму, а богами и поему, па преведем сабрана дела Врдникурова са чеченског на српски, србски, бошњачки, црногорски, рвацки и вулгарнолатински, нема те силе која ће ме избацити са Википедије.

Само тићу, тебра, све ми се чини да нас неко посматра.....
slawen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  slawen taj Sub Okt 24, 2009 9:14 am

Јебо матере, ипак је овај перформанс био за Мајндгејм.
slawen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  slawen taj Sub Nov 14, 2009 2:41 pm

А да ли је ово исто или другојачије тамо и овде?

washingtonpost.com
TODAY'S NEWSPAPER
Driver dies after being shot by Fairfax officer

БЛИЦ:
Presuda Okružnog suda u Beogradu
Policajcu sedam godina zatvora za ubistvo
"PROŠLI su kroz crveno svetlo na semaforu i nisu se zaustavili na naša upozorenja. Uspeli smo da "pežou" preprečimo put. Iz bezbednosnih razloga sam uperio pištolj u mladića, koji je pokušao da mi otme oružje. Onda je opalio..."

П.С. У суђењу нашем полицајцу, против њега су вештачили и чувени вештаци Куњадић и Дуњић, она двојица која су тврдила да су се војници Јаковљевић и Миловановић на Топчидеру међусобно поубијали, а на суђењу Ђинђићевим убицама доказивали да је целокупно премијерово обезбеђење уобразило да је чуло трећи пуцањ.
slawen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  slawen taj Ned Nov 15, 2009 11:31 am

Е, а да ли овако раде и тамо:

1) Пример први: после припејд статуса знатно дужег од једне деценије решио ја пре пар месеци да пређем на постпејд.

Разлог за то је било знатно поскупљење паркирања у граду. Наиме, до тада сам паркинг плаћао тако што бих купио претплатну картицу за шест месеци унапред, на шта сам био принуђен јер нигде у граду нема ни милиметар слободне улице или тротоара на којем је дозвољено паркирање, а да га грацка власт није "уступила" паркинг-севису чији је оснивач и власник, а све поради излажења у сусрет корисницима њихових услуга, тј. несрећницима који имају кола и не желе да их возе у недоглед. То увођење реда међ Србе није заобишло ни моје паркинг-место које сам купио заједно са локалом и које је фирма која је правила тржнопословни центар где ми је канцеларија направила испред јер је на то била обавезна урбанистичким условом, за сваки локал по једно паркинг-место - уместо да ми пруже заштиту кад се неко други ту паркира, разрезали су ми намет за паркирање. Могу да се жалим управи водовода и канализације.
Било како било, после задњег поскупљења паркинга, израчунам ја да ми је знатно јевтиније да плаћам паркинг на сат, СМС порукама са мобилнЕг, него унапред претплатном картицом: цирка осам сати дневно пута дваес'два радна дана пута шест месеци - испаде четрдесет посто јефтиније него њихова картица, а уз то рачуне плаћам на крају месеца, а не пола године унапред; посерем им се у економску логику, али шта имам ја са тим, хајде де да гледам свој интерес, и тако пређем на постпејд, да не бих сваки час трчао за "допуне", овако не мислим, до 20. следећег месеца треба да платим рачун колико изнесе и крај.
Определим се за истог мобилног оператера, да бих задржао исти број који имам још пре избора Мирка Марјановића за премијера по други пут, не из било којих других разлога. На згражање оних упишуља што раде тамо, задржим и исти апарат, па им није било јасно шта ћу ја на постпејду - Срби то узимају само да би јевтино дошли до нових телефона, па после нек их туже што не плаћају рачуне...
Важно је да напоменем и да сам на постпејд прешао последњег дана месеца, тако да ми је картица активирана следећег дана, првог у наредном месецу.

Добро, де, сад долазе на ред бисери: Најпре су ми за онај месец у коме нисам имао постпејд број и у коме нисам имао никакав промет, дакле онај претходни месец пре него што ми је активирана картица, стигао рачун на 1 динар. Један динар. Није много, шта има везе, посерем им се на динар, платим ја тај рачун који нисам направио.

Онда отпутујем у Пешту, а телефон мртав к'о мртав коњ. А није да није имало ко да ме зове, остало је било кад сам полазио да неке послове позавршавам усмено, док сам на путу. Зашто? Па немам роминга. Пуних пет дана. Као да сам у Сенегалу.
Кад сам се вратио, одем ја и питам их бре шта би са роминг, кажу, немате право на услугу роминга док прво не платите на време најмање три месечна рачуна узастопно.
Ја у чуду.
Како је то генијално! Уместо да ме одеру за цену разговора као што су раније радили кад сам био на припејду (цена минута у домаћем саобраћају плус 5€ по минуту роминг, успостављање везе башка), они се људи одрекли мојих пара, јер им нисам муштерија довољно дуго; ваљда се оних деценијуипо на припејду не рачуна у стаж.

2) Пример други: док сам причао о паркингу, пало ми је ово на памет.
И поред тога што крвнички наплаћују паркирање, у граду је веома тешко наћи слободно место. Разлог за то јесте велики број аутомобила (моторизовало се то приметно), али и две занимљиве новосрпске појаве: изградња вишепородичних стамбенопословних објеката и изванредан предузетнички њух у Срба.
Прва ствар је парадигматична за ову нацију: инвеститор, обично нека мувара која је пре радила у урбанизму или стамбеном, без много слободног капитала, али са добрим везама на правим местима, нађе неку рушевну уџерицу на пешест ари у граду и поноситом власнику који је у истој рођен и цео свој век провео, а да ексер није заковао, понуди да му у замену за кућицу, коју ће инвеститор да сруши и на њеном месту подигне зградурину, у тој исој новоградњи да 15% укупне нетто површине. 25%? 20%! ДОГОВОРЕНО.
Тако су коначно по овој метастазираној селендри почели да руше буваре из времена Коџа Милоша и Светозара Марковића, али и да уместо њих зидају кућерине у стилу како мали Перица замишља да је требало да изгледа српска грађанска кућа са краја 19 века, да их је тада којим случајем било.
А то не иде, ако се за изградњу не заузме цео тротоар и бар пола улице, што значи једно двадесет паркинг места, за миксере са бетоном и дизалице и питајкурац какву све не машинерију, све уз благослов оних који су дозволили да се у простор величине свињског шупка угура зграда са цирка сто станова и локала, те консеквентно томе прикључи на комуналне инсталације старе пола века.
Али је тема новосрбског урбанизма, премда мени омиљена, нешто изван оквира овог текста.

Дакле, да се вратимо проблему паркирања испред објеката мале & велике привреде. Чекајте, а какав је ту проблем? Па тај што власник/пословођа сваке прчварнице, било да је реч о бурегџиници, палачинкарници, трафици, радњи за продају шверцованих кинеских наочара или шерпи "Металца" из Горњег Милановца, испред своје радње, а на обележеном паркингу, поставио бетонске жардињере, столице, гајбице са празним флашама или бар картонске кутије са написом НЕ ПАРКИРАЈ.
Замисли говеда! Не паркирај испред моје радње. Најбоље немој ни да ми улазиш у радњу. Само ми на оној гајбици/столици/кутији/жардињери остави паре које ми по праву припадају. Како по ком праву? по сваком праву, мој брајко: ја сам ову земљу изградио, то ми признаје и влада на челу са Коштуницом и Борисом Тадићем, па јесам ли добио из социјалног програма по 200€ за сваку годину стажа, па и за ових задњих 15 које сам провео на неплаћеном одмору на бувљаку; јесам ли добио стан да га откупим за 30 марке, јесам ли добио Пунта на кредит старо за ново, јесам ли добио....
Где год сам био на трулом западу, трте се да ти обезбеде паркинг, макар и онај који се плаћа, само да те увуку у своју продавницу, ресторан, хотел....
Овде власници хотела избаце жардињере испред да им се не би случајно ту паркирали. Да им не заклањају поглед на њихов хотел, ремек дело архитектонског ентузијазма Титових конобара који су разноразним вечерњим школама и политичко-полицијским подрепаштвом које се углавном исцрпљивало у прислушкивању онога шта гости међу собом причају и достављања тих круцијалних информација тамо где треба, дакле који су се тако воздигли до директора ОУРа и СОУРа, касније перјаница приватизације у ослобођеној & демокрацкој Србији.
Онај ко мисли да су гајбе, столице или картоске кутије ту, на паркингу, зато да би обезбедиле слободан приступ камиону који довози робу, грдно се зајеб'о. Не, разлог лежи у оберсељаштву које свако мало избија из потке овог несрећног народа, а које вуче корене из нашег лепог обичаја да газда од куће обавезно понесе секирче кад иде да се упозна са намерником који се зауставио испред његове капије.
Уосталом, свака радња би требала, то је по мени нормално, да има обетбеђен прилаз за снабдевање са друге стране, а не са стране улице, а осим тога, господа шофери би добро учинили за своје здравље кад би гајбице са хлебом и јогуртом носили макар десет метара од камиона до радње коју снабдевају, уместо да у исту дословце уђу камионом у рикверц, штоћерећи паркирају директно испред, без обзира да ли је реч о раскрсници, пешачком прелазу, ватрогасном хидранту и сл....
slawen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Ned Nov 15, 2009 3:49 pm

Mala digresija od pre par dana - SLOBODNO dodjite kolima i parkirajte ispred radnje, komsija invalid dozvoljava nasim musterijama da koriste njegovo parking mesto...

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  slawen taj Ned Nov 15, 2009 5:52 pm

Баш тако.
slawen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  slawen taj Ned Nov 15, 2009 8:12 pm

ОНЛИ ИН СРБИЈА:

Hronika

Uhapšeni prevaranti
14.11.2009 20:36:52

MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je u subotu da je policija uhapsila četiri osobe organizovane kriminalne grupe koja se bavila prevarama, na čijem je čelu Todor Puletić, koji se lažno predstavljao kao visoki funkcioner Vlade Srbije, odnosno kao pomoćnik ministra unutrašnjih poslova i savetnik u kabinetu predsednika Republike. U prevarama mu je pomagao brat Nebojša. Dačić je istakao da je ta grupa, dovodeći u zabludu više pravnih
i fizičkih lica na teritoriji Srbije i inostranstva, tokom pet godina ostvarila protivpravnu imovinsku korist u iznosu od preko 4,5 miliona evra. Ministar je naglasio da je to prvi put da se krivično delo prevare tretira na takav način i da postoji organizovana kriminalna grupa koja se tim bavila.
Policija je zamolila sve građane koji su prevareni da se jave na telefone Službe za borbu protiv organizovanog kriminala 011/3139-927 ili 011/3139-928.

Хахахахахахахаха :D :D :D :D :D :D :D
slawen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  slawen taj Ned Nov 15, 2009 8:29 pm

Ах, извин'те, на овога сам потпуно заборавио:

Glumio Dodika

Petar Cvjetinović (34) iz Bijeljine, zvani Pero Maljutka, uhapšen je krajem oktobra u Novom Sadu zbog sumnje da je izvršio seriju prevara u Bosni i Hercegovini, Hrvatskoj i Srbiji, predstavljajući se kao premijer Republike Srpske Milorad Dodik.
Koristeći fizičku sličnost, osumnjičeni se predstavljao kao premijer Republike Srpske i sklapao poslove sa raznim privrednicima i preduzećima u zemljama bivše SFRJ. Lažni Dodik uzimao je novac od biznismena čak i za lečenje jednog navodno teško obolelog dečaka. Za Cvjetinovićem je bila raspisana i centralna poternica u Republici Srpskoj, kao i više međunarodnih poternica.
slawen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  neprijateljska emigracija taj Pon Nov 16, 2009 7:58 am

slawen ::
Petar Cvjetinović (34)

Dobro je, mladji od mene - a starije izgleda.

Nisam do kraja propao.

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  slawen taj Pon Nov 16, 2009 6:36 pm

neprijateljska emigracija ::
slawen ::
Petar Cvjetinović (34)

Dobro je, mladji od mene - a starije izgleda.

Nisam do kraja propao.

Миле, ти ли си?
slawen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  slawen taj Pon Nov 16, 2009 7:07 pm

Ово се полако претвара у изводе из србске судске праксе.

Ево једне занимљивости: тзв. Чајетина

Једном сам и ја био поступао у том суду, и то баш код Милку. Да не причам своја искуства, бисери већи и од овога што пише у линкованим новинама.
Чајетина је иначе омања бубуљица на чмару човечанства, у којој се на улазу у село налази са леве стране једна повећа кућа у којој су смештени Скупштина општине, СУП, Суд и Пошта, а прекопута је једна друга велика кућа у којој су седишта ДС, Г17 и осталих дејствујушћих партија, да не морају много да пешаче. Ниже низ улицу налазе се две кафане, од којих једна не ради пре подне и друга у којој ђаци локалне основне (и средње?) школе испијају лозе од осам ујутро.

Сам суд је занимљивог облика, пошто се налази на самом ћошку оне кућерине, тако да кад уђеш, одмах удариш у портира који је истовремено и комплетна судска стража и који господари атријумом димензија 3 пута 3 метра који је истовремено и чекаоница, јер је то највећа проторија у суду. Одатле се пружа ка позади ходник ширине 60 центиметара, из кога се улази у три суднице са леве стране по 6 квадрата свака, с тим што се у њима налази по један сто ширине 80 цм за судију (Милка је крупна жена тамних подочњака која осим што суди, сама и пише тужбе по којима поступа, а како видимо, и одлучује о другим пресудама, што ће рећи, покрива све фазе поступка), једно асталче као они за решо у војничким клубовима за којим седи симпатична, богом убивена писарка која бије по механичкој машини, те три секирчетом притесане столице које по свој прилици без проблема цепају и најбоље италијанско одело (па сам мудро сео на списе предмета), а по димензијама више пристају обданишту него једној државној институцији.
Колегу Чукавца, пак, знам из једног другог предмета и све што могу да кажем је да припада старом соју адвоката (деценијске парнице у којима после првих петнаест година није битно да ли добија или губи) који из прилично опскурних разлога добро функционише само у својој парохији, па се зато не одмерава на страни.

Како је мали свет...
slawen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  slawen taj Pon Nov 16, 2009 7:24 pm

А пази тек ово:

Prokuplje: Prvu bračnu noć proveo u zatvoru
Beta, 16.11.2009 15:53:38
PROKUPLjE - Mladoženju Milana C. (30) iz Žitorađe policija je privorila i odredila 48-časovno zadržavanje zbog tuče sa policajcima, koji su reagovali nakon što je pod dejstvom alkohola počeo da razbija inventar u kafani u kojoj je organizovao svoje svadbeno veselje.
Milan C. je pritvoren zbog sumnje da je izvršio krivično delo sprečavanja službenih lica u vršenju službene dužnosti.

Mladoženja je u alkoholisanom stanju vređao trojicu policajaca koji su pokušali da ga smire, a zatim i fizički nasrnuo na njih i tom prilikom im naneo lakše telesne povrede, saopštila je policija.
Posle izdržavanja kazne pritvora osumnjičeni za napad na policajce u vršenju službene dužnosti biće priveden istražnom sudiji Okružnog suda u Prokuplju, dodaje se u saopštenju.

После издржавања казне притвора.... Како лаичко лупетање једног новинара заправо случајно разоткрива праву природу удбашке творевине намед Сребиа. Цар има малу пишу.
slawen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu