RESTORACIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Боље нас нашли

+6
amans*
zbunjena
Barbara
neprijateljska emigracija
ВЈТ
slawen
10 posters

Strana 3 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

Боље нас нашли - Page 3 Empty Re: Боље нас нашли

Počalji  neprijateljska emigracija Čet Avg 20, 2009 8:26 pm

врло_јак_тим ::Нисам сигурна која је то полицијска држава заробљена између корпоративног фјарма и традиционалистичке опресије. Не знам ни која је то "ланд оф д фри!

Kad sam to rekao, mislio sam na zatvorenost britanskog drustva ( odnosno moju percepciju kao zatvorenog drustva), kao i korporativnu priljeznost sto se tice autorskih prava, cim blokiraju pristup tom videu, koji, btw, nije uopste jedna od poznatijih RS stvari. Naprotiv, vrlo je opskurna.

Sarkastican poziv u "land of the free" (koji je termin koji sami Amerikanci koriste kad misle o Amrerici kao bastionu individualnih sloboda, koristi se i kao patriJotski usklic i politicka fraza) je moja konstatacija da ni Amerika po tim pitanjima nije puno bolja. Eno onih par nesretnika je osudjeno da plate silne milione samo zato sto su ilegalno download-ovali 30-ak pjesama. A ni sa slobodama ne stojimo bog zna kako dobro u zadnje vrijeme..

A nije da te nebi zelio vidjeti ovdje. Volio bih.




Naime, stalo mi je da se uvjeris da je "ovdje" bolje nego "tamo". :-)
neprijateljska emigracija
neprijateljska emigracija

Broj poruka : 512
Datum upisa : 12.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Боље нас нашли - Page 3 Empty Re: Боље нас нашли

Počalji  neprijateljska emigracija Čet Avg 20, 2009 8:29 pm

врло_јак_тим :: Није мој стил, .

Sta jeste? Bilo bi lijepo znati.
neprijateljska emigracija
neprijateljska emigracija

Broj poruka : 512
Datum upisa : 12.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Боље нас нашли - Page 3 Empty Re: Боље нас нашли

Počalji  slawen Čet Avg 20, 2009 9:20 pm

neprijateljska emigracija ::
Kad sam to rekao, mislio sam na zatvorenost britanskog drustva ( odnosno moju percepciju kao zatvorenog drustva), kao i korporativnu priljeznost sto se tice autorskih prava, cim blokiraju pristup tom videu.
Као што видиш, нису блокирали Енглези, него "наши".
Иначе, да ли си знао да је постојећи систем заштите ауторских права настао управо у Енглеској, да би се омогућило извођење Шекспирових дела и после његове смрти. Јасно ти је да је зато као концепт потпуно превазиђен.

neprijateljska emigracija ::
Eno onih par nesretnika je osudjeno da plate silne milione samo zato sto su ilegalno download-ovali 30-ak pjesama.
Дај нешто о томе.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Боље нас нашли - Page 3 Empty Re: Боље нас нашли

Počalji  neprijateljska emigracija Čet Avg 20, 2009 9:59 pm

slawen ::
neprijateljska emigracija ::
Kad sam to rekao, mislio sam na zatvorenost britanskog drustva ( odnosno moju percepciju kao zatvorenog drustva), kao i korporativnu priljeznost sto se tice autorskih prava, cim blokiraju pristup tom videu.
Као што видиш, нису блокирали Енглези, него "наши".
Иначе, да ли си знао да је постојећи систем заштите ауторских права настао управо у Енглеској, да би се омогућило извођење Шекспирових дела и после његове смрти. Јасно ти је да је зато као концепт потпуно превазиђен.

neprijateljska emigracija ::
Eno onih par nesretnika je osudjeno da plate silne milione samo zato sto su ilegalno download-ovali 30-ak pjesama.
Дај нешто о томе.

[You must be registered and logged in to see this link.]
neprijateljska emigracija
neprijateljska emigracija

Broj poruka : 512
Datum upisa : 12.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Боље нас нашли - Page 3 Empty Re: Боље нас нашли

Počalji  ВЈТ Čet Avg 20, 2009 10:17 pm

Wink


Poslednji izmenio врло_јак_тим dana Ned Nov 15, 2009 1:49 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Боље нас нашли - Page 3 Empty Re: Боље нас нашли

Počalji  ВЈТ Čet Avg 20, 2009 10:23 pm

Wink


Poslednji izmenio врло_јак_тим dana Ned Nov 15, 2009 1:49 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Боље нас нашли - Page 3 Empty Re: Боље нас нашли

Počalji  neprijateljska emigracija Pet Avg 21, 2009 5:35 am

врло_јак_тим ::
neprijateljska emigracija ::
врло_јак_тим :: Није мој стил, .

Sta jeste? Bilo bi lijepo znati.

А врло је широк тај спектар. Тренутно највише слушам неки албум Дејвида Боувија - BBC Radio Theatre (који такође није новијег датума), Крис Корнела - соло албум из '99. (Euphoria Morning) и овогодишњи (Scream), онда ону малу што је пјевала у Зиро 7 - Сиа јој је име. Хм, шта још... Аркејд Фајр... Понављам, тренутно ми то највише лежи.


Arcade Fire, fino. To nisam mogao ni pretpostaviti. I ja ih volim. Imao sam srece gledati njihove live perfromance. "Lies" sa Funerala zvuci jebacki uzivo. I uopste, jako su gotivni.

Cornell, to sam jos manje mogao da pretpostavim. Otakako se Soundgarden raspao nekako mi je spao sa radara. A i cuo/citao sam negdje da mu se glas nesto sjebo, nadam sa de nije istina.

Ovo volim da stavim na iPod kad vozim po kishi:

[You must be registered and logged in to see this link.]
neprijateljska emigracija
neprijateljska emigracija

Broj poruka : 512
Datum upisa : 12.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Боље нас нашли - Page 3 Empty Re: Боље нас нашли

Počalji  neprijateljska emigracija Pet Avg 21, 2009 5:39 am

slawen ::Није то - то.

SUMADIA рулес!

Znas sta, trebao si ga presresti i dati mu vizitku. Garant po Srbiji vozi bez osiguranja ( odnosno na americko), pa ce mu trebati odvjetnik.


A mozda da ga i "uveze" u CG, pa onda registruje u Srbiji. Ako vec nije kasno za to.
neprijateljska emigracija
neprijateljska emigracija

Broj poruka : 512
Datum upisa : 12.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Боље нас нашли - Page 3 Empty Re: Боље нас нашли

Počalji  slawen Pet Avg 21, 2009 6:57 am

neprijateljska emigracija ::
slawen ::Није то - то.

SUMADIA рулес!

Znas sta, trebao si ga presresti i dati mu vizitku. Garant po Srbiji vozi bez osiguranja ( odnosno na americko), pa ce mu trebati odvjetnik.



Свашта.
Па није ти ово Америка да малтретирају човека због таквих глупости.
Уосталом, био је вашар, а кад је вашар у Србији, суспендован је правни поредак на територији одржавања вашара. Све може.
Тако, на пример, кроз Кнић пролази магистрални пут, једини којим је повезан Крагујевац са Чачком, Ужицем и даље до Црне Горе и мора, а добар део саобраћаја и према Краљеву иде туда.
Е, баш на томе магистралном путу се одржава вашар. Не поред пута, на тротоарима (којих има, премда у траговима), не у ливадама крај пута (којих такође има, на хектаре), не у школскоцрквеном дворишту, на фудбалском игралишту, нигде другде већ на сред пута. У дужини од око километар. Ту су по путу тезге са земљаним лонцима и чамовим чабрицама, шатори са певаљкама & печењем, продавци кинеске или половне гардеробе, приређивачи ЗОО лутрија (свака добија: прва награда папагај тигрица, друга награда нимфа итд.), шибицари, ко-набије-тај-добије-набацивачи, хиљаде људи који ходају, стоје, гамижу или просто бивствују по коловозу, тако да немаш где иглу да бациш.
И зато што је то једини путни правац који повезује КГ са бла, бла, бла, полиција не може да га затвори за саобраћај због вашара. Нити би вашарски бизнисмени и вашарски посетиоци на такво нешто пристали. Таман посла.
Па какав би то вашар био, а да их нико не види? Целе године тај људски талог савија своју племениту кичму пред оваквима као што сам ја, целе године се склања у страну, е хоће бар на тај један једини дан у години да неко други од њих зависи, да они некоме стану на пут, па да тај неко мора да чека и да гледа како једу и пију и веселе се и да им се стога диви. Зборност & саборност у свом изворном, најбољем издању. (Само да напоменем: није традиција узрок овог саобраћајновашарског хаоса; старији становници Кнића причали су ми да се вашар раније, пре него што је пут кроз село асфалтиран, па и дуго затим, за време комунистичке страховладе, одржавао на једној пољани у селу.Са доласком слободе све се променило.)
Сад би неко закуретало рекло да сви ти пешаци и продавци и конобари & кувари, певаљке башка, да сви они крше саобраћајне прописе.
Не!
У тој веселој, Вилсон би рекао "викторјанској" гужви, сви смо једно: и народ који напољу куља, и ми у колима са којих гузицама и бутинама бришу прашину, и вашарски угоститељи који нам миомирисним специјалитетима и умилном глазбом са својих разгласа (постављених један до другога, без икаквог размака) збуњују сва чула. Кога пут за време вашара туда нанесе, може да стане (чим увреба слободно место, у чему му помаже локална полиција) и прикључи се општенародној еуфорији; може и да настави даље, брзином пужа, јер се налази у реци људи која тече крај кола која је неприродно цепају за трен, да би се поново спојили тик испред предњег браника у то опојно, знојаво стадо. Паметнији и еколошки освешћени возачи угасе моторе и пусте да их маса људске лаве носи, све док их не избаци тамо, на излазу из села, где се свађају шофер камиона са новом испоруком пива за жедне вашаранце и наћефлеисани дунђер који је пре пар дана сазнао да ће постати деда.
Бранио сам једну жену којој је у суседном селу за време (ја мислим да је петровдански, али немојте ми веровати; иначе, у целом крају је обичај да се вашар одржава на путу) вашара за браник од кола запео један пијани лола, па пао пред кола, но пошто је ова што сам је бранио ишла сувише споро да би га одмах затим и прегазила, а у томе су јој засметали/предухитрили је и сви они људи испред и око кола, тај је прошао само са једном огреботином ушне шкољке, која се мистериозно искомпликовала после два дана прво у руптуру бубне опне, а затим и у полну немоћ, која је несрећнику најтеже и пала, с обзиром на дотадашње навике и репутацију коју је уживао у селу. Антологијски случај, где су три лекара - специјалисти ОРЛ који су лечили Шумадијског Казанову дали три различита, међусобно супротстављена исказа, чиме ипак нису успели да збуне фамозни србски суд, који је мудро као сведока саслушао истражног судију који је водио истрагу у том предмету и на основу тог сведочења и вештачења вештака саобраћајне струке који је утврдио да је пешак по вашару ишао задигнутих ногавица до изнад колена (другачије није било могуће објаснити откуда трагови црвене боје на ногавицама пешакових панталона у пределу иза колена, када је аутомобил црвене боје, а само му је браник црн; па није ваљда сам оштећени пешак четком направио те трагове после удеса, да би измајмунисао већу накнаду штете), дакле, на основу таквих необоривих и веродостојних доказа донео пресуду да је ова жена крива што је тим магистралним путем ишла и то брзином од скоро пет километара на сат.

Тако је то овде.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Боље нас нашли - Page 3 Empty Re: Боље нас нашли

Počalji  slawen Pet Avg 21, 2009 7:10 am

Oд данас је са нама Барбара.
Вилкомен.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Боље нас нашли - Page 3 Empty Re: Боље нас нашли

Počalji  neprijateljska emigracija Pet Avg 21, 2009 3:21 pm

slawen ::
Свашта.
Па није ти ово Америка да малтретирају човека због таквих глупости.
Уосталом, био је вашар, а кад је вашар у Србији, суспендован је правни поредак на територији одржавања вашара. Све може.
Тако, на пример, кроз Кнић пролази магистрални пут, једини којим је повезан Крагујевац са Чачком, Ужицем и даље до Црне Горе и мора, а добар део саобраћаја и према Краљеву иде туда.
Е, баш на томе магистралном путу се одржава вашар. Не поред пута, на тротоарима (којих има, премда у траговима), не у ливадама крај пута (којих такође има, на хектаре), не у школскоцрквеном дворишту, на фудбалском игралишту, нигде другде већ на сред пута. У дужини од око километар. Ту су по путу тезге са земљаним лонцима и чамовим чабрицама, шатори са певаљкама & печењем, продавци кинеске или половне гардеробе, приређивачи ЗОО лутрија (свака добија: прва награда папагај тигрица, друга награда нимфа итд.), шибицари, ко-набије-тај-добије-набацивачи, хиљаде људи који ходају, стоје, гамижу или просто бивствују по коловозу, тако да немаш где иглу да бациш.
И зато што је то једини путни правац који повезује КГ са бла, бла, бла, полиција не може да га затвори за саобраћај због вашара. Нити би вашарски бизнисмени и вашарски посетиоци на такво нешто пристали. Таман посла.
Па какав би то вашар био, а да их нико не види? Целе године тај људски талог савија своју племениту кичму пред оваквима као што сам ја, целе године се склања у страну, е хоће бар на тај један једини дан у години да неко други од њих зависи, да они некоме стану на пут, па да тај неко мора да чека и да гледа како једу и пију и веселе се и да им се стога диви. Зборност & саборност у свом изворном, најбољем издању. (Само да напоменем: није традиција узрок овог саобраћајновашарског хаоса; старији становници Кнића причали су ми да се вашар раније, пре него што је пут кроз село асфалтиран, па и дуго затим, за време комунистичке страховладе, одржавао на једној пољани у селу.Са доласком слободе све се променило.)
Сад би неко закуретало рекло да сви ти пешаци и продавци и конобари & кувари, певаљке башка, да сви они крше саобраћајне прописе.
Не!
У тој веселој, Вилсон би рекао "викторјанској" гужви, сви смо једно: и народ који напољу куља, и ми у колима са којих гузицама и бутинама бришу прашину, и вашарски угоститељи који нам миомирисним специјалитетима и умилном глазбом са својих разгласа (постављених један до другога, без икаквог размака) збуњују сва чула. Кога пут за време вашара туда нанесе, може да стане (чим увреба слободно место, у чему му помаже локална полиција) и прикључи се општенародној еуфорији; може и да настави даље, брзином пужа, јер се налази у реци људи која тече крај кола која је неприродно цепају за трен, да би се поново спојили тик испред предњег браника у то опојно, знојаво стадо. Паметнији и еколошки освешћени возачи угасе моторе и пусте да их маса људске лаве носи, све док их не избаци тамо, на излазу из села, где се свађају шофер камиона са новом испоруком пива за жедне вашаранце и наћефлеисани дунђер који је пре пар дана сазнао да ће постати деда.
Бранио сам једну жену којој је у суседном селу за време (ја мислим да је петровдански, али немојте ми веровати; иначе, у целом крају је обичај да се вашар одржава на путу) вашара за браник од кола запео један пијани лола, па пао пред кола, но пошто је ова што сам је бранио ишла сувише споро да би га одмах затим и прегазила, а у томе су јој засметали/предухитрили је и сви они људи испред и око кола, тај је прошао само са једном огреботином ушне шкољке, која се мистериозно искомпликовала после два дана прво у руптуру бубне опне, а затим и у полну немоћ, која је несрећнику најтеже и пала, с обзиром на дотадашње навике и репутацију коју је уживао у селу. Антологијски случај, где су три лекара - специјалисти ОРЛ који су лечили Шумадијског Казанову дали три различита, међусобно супротстављена исказа, чиме ипак нису успели да збуне фамозни србски суд, који је мудро као сведока саслушао истражног судију који је водио истрагу у том предмету и на основу тог сведочења и вештачења вештака саобраћајне струке који је утврдио да је пешак по вашару ишао задигнутих ногавица до изнад колена (другачије није било могуће објаснити откуда трагови црвене боје на ногавицама пешакових панталона у пределу иза колена, када је аутомобил црвене боје, а само му је браник црн; па није ваљда сам оштећени пешак четком направио те трагове после удеса, да би измајмунисао већу накнаду штете), дакле, на основу таквих необоривих и веродостојних доказа донео пресуду да је ова жена крива што је тим магистралним путем ишла и то брзином од скоро пет километара на сат.

Тако је то овде.

Lijepo napisano, kao da sam na vasaru! Da sam nacitan, kao sto nisam, sad bih to uporedio sa nekim priznatim pripovjedacem. Ali ne znam nijednog :oops:
neprijateljska emigracija
neprijateljska emigracija

Broj poruka : 512
Datum upisa : 12.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Боље нас нашли - Page 3 Empty Re: Боље нас нашли

Počalji  Barbara Pet Avg 21, 2009 4:13 pm

Donela sam jedan bambus za srecu

Barbara

Broj poruka : 3
Datum upisa : 21.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Боље нас нашли - Page 3 Empty Re: Боље нас нашли

Počalji  slawen Pet Avg 21, 2009 4:18 pm

@Емиграција:

Зајебавај, зајебавај, али да си се ти пола сата скупљених ретровизора пробијао кроз мирне & достојанствене демонстрације народног нам духа, и теби би задрхтало перо при скором покушају да своја сећања на тај хепенинг поделиш са светом.

@Б:

Фала.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Боље нас нашли - Page 3 Empty Re: Боље нас нашли

Počalji  neprijateljska emigracija Pet Avg 21, 2009 4:21 pm

Barbara ::Donela sam jedan bambus za srecu

E fali ti, i dje cula i dje ne cula! Taman da ga zabodemo u onu polupraznu plasticnu pivsku flasu od 2l. Ne treba ni da ga zalijevamo, ima jos izlapjelog piva na dnu.


A mozde se i muve razbjeze od toga! Em lijepo, em korisno.




E da, i da ti pozdravim kao jedini kafanski predstavnik cijele eparhije. Americke, srednjo-zapadne. :D
neprijateljska emigracija
neprijateljska emigracija

Broj poruka : 512
Datum upisa : 12.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Боље нас нашли - Page 3 Empty Re: Боље нас нашли

Počalji  ВЈТ Pet Avg 21, 2009 4:31 pm

Wink


Poslednji izmenio врло_јак_тим dana Ned Nov 15, 2009 1:50 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Боље нас нашли - Page 3 Empty Re: Боље нас нашли

Počalji  ВЈТ Pet Avg 21, 2009 4:34 pm

Wink


Poslednji izmenio врло_јак_тим dana Ned Nov 15, 2009 1:50 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Боље нас нашли - Page 3 Empty Re: Боље нас нашли

Počalji  neprijateljska emigracija Pet Avg 21, 2009 4:38 pm

slawen ::@Емиграција:

Зајебавај, зајебавај, али да си се ти пола сата скупљених ретровизора пробијао кроз мирне & достојанствене демонстрације народног нам духа, и теби би задрхтало перо при скором покушају да своја сећања на тај хепенинг поделиш са светом.

Ne zajebavam se uopste.
neprijateljska emigracija
neprijateljska emigracija

Broj poruka : 512
Datum upisa : 12.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Боље нас нашли - Page 3 Empty Re: Боље нас нашли

Počalji  neprijateljska emigracija Pet Avg 21, 2009 4:48 pm

врло_јак_тим ::Е велкоме, вилкомен, бенвенути Барбари. Ја мислила Барбара је нешто као Том Том Клаб. Кад оно права особа. Дибно.

Nego, kao clan osnivackog odbora kafane, mogla bi da izlobiras kod gazde da se isprsi za spomenice da nam se dodjele. Ako ne peznije, onda barem znacke. Prvoboracke.
neprijateljska emigracija
neprijateljska emigracija

Broj poruka : 512
Datum upisa : 12.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Боље нас нашли - Page 3 Empty Re: Боље нас нашли

Počalji  neprijateljska emigracija Pet Avg 21, 2009 4:53 pm

врло_јак_тим ::

Што, зар сам се то доимала као неко ко слуша Дик Балашевића? :)

Ne mislio sam Coldplay ili Franz Ferdinand. Racunam da nisi (ipak) toliko rough arround the edges da bi slusala RATM ili Soundgarden.

А, треба ли да на помињем да не могу да отворим линк. Ех.

Nesto tu nije u redu, jel mozes da otvoris bilo koji YouTube link?

Inace je link na "Like a Stone", Audioslave.
neprijateljska emigracija
neprijateljska emigracija

Broj poruka : 512
Datum upisa : 12.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Боље нас нашли - Page 3 Empty Re: Боље нас нашли

Počalji  slawen Pet Avg 21, 2009 5:20 pm

Ја сам овде пожарни, посао ми је углавном да нађем нови локал, кад нас избаце на улицу. И да заводим приступнице у књигу чланова.
Иначе смо до сад делили само јубиларне ударничке значке, кад ко накупи одговарајући број оних шарених фирмираних запушача. Планирамо да то постане традиционално. cyclops

Узгред сам бацио поглед на ону разбојницу Минесота Мом, тачније - на њојзин саит.
Интересантна ствар. Прво су је ребнули са 220К, али јој то било много, па се жалила. Онда су јој утерали 2М.
По мени су погрешно поставили само питање повреде ауторских права, јер кад су једном утврдили да је повреде ауторских права било,онда је одштета сасвим О.К. јер има тамо нека одлука Конгреса чини ми се да може да буде од $750 - 30К, а за умишљајно до 150К по делу statutory damage. Тај институт постоји и код нас, кад је много тешко или немогуће тачно утврдити висину стварне штете и измакле добити, али код нас никоме не пада на памет да квантификује распон у коме се суд има да креће.
Отуда одштете од по пола милиона - милион, па и више милиона за повреду части & угледа знаменитих Срба путем новина, а 30.000 ако дете уједе куче луталица.
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Боље нас нашли - Page 3 Empty Re: Боље нас нашли

Počalji  ВЈТ Pet Avg 21, 2009 6:04 pm

Wink


Poslednji izmenio врло_јак_тим dana Ned Nov 15, 2009 1:50 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Боље нас нашли - Page 3 Empty Re: Боље нас нашли

Počalji  neprijateljska emigracija Pet Avg 21, 2009 6:44 pm

врло_јак_тим :: Мислим да не знам ниједну њихову ствар.

"Take me out" - to je (bio) megahit. Dobri su, ni novi album nije losh. Glede Coldplay, dijelim misljenje.


шта је то у ових 30 мојих постова упућивало на то да волим ове ку**освираче?

To bi znacilo da sam ih procitao. :D Salim, se naravno da jesam.

Ne znam, mozda zato sto si zensko. Znas ono, njezna dusa, krka gradja, blaga narav. K'o "Breza".

A to ne ide uz grunge. Not in my book, anyway.
neprijateljska emigracija
neprijateljska emigracija

Broj poruka : 512
Datum upisa : 12.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Боље нас нашли - Page 3 Empty Re: Боље нас нашли

Počalji  ВЈТ Pet Avg 21, 2009 8:53 pm

Wink


Poslednji izmenio врло_јак_тим dana Ned Nov 15, 2009 1:50 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Боље нас нашли - Page 3 Empty Re: Боље нас нашли

Počalji  slawen Pet Avg 21, 2009 10:31 pm

То је пиле чикино!.... cheers
slawen
slawen

Broj poruka : 5851
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Боље нас нашли - Page 3 Empty Re: Боље нас нашли

Počalji  ВЈТ Pet Avg 21, 2009 11:09 pm

Wink


Poslednji izmenio врло_јак_тим dana Ned Nov 15, 2009 1:51 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
ВЈТ
ВЈТ
Admin

Broj poruka : 1340
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Боље нас нашли - Page 3 Empty Re: Боље нас нашли

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu