Живела Србија!

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Живела Србија!

Počalji  slawen taj Pet Apr 16, 2010 1:06 pm

Opljačkane prostorije zaštitnika građana

Beograd - Službene prostorije Zaštitnika građana obijene su i iz njih su izneti kompjuteri i druga vrednija oprema, saopštiio je danas zaštitnik Saša Janković.

kiki kiki kiki kiki
slawen

Broj poruka : 5750
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  slawen taj Pet Apr 16, 2010 5:21 pm

Коментар у црној Политици на појављивање Милана Милутиновића на РТС-у (нисам глед'о):

Петар Миловановић, 15/04/2010, 11:33
Изузетно добар дипломата, а поред тога поштен, отмен, културан и у сваком погледу умерен човек и господин, за разлику од оних који данас седе у скупштинским клупама и служе за увесељавање народа! За разлику од данашњих политичара који и без питања причају све до детаља о државним пословима, олајавају једни друге и подмећу најогавније ствари, господин Милутиновић и поред петогодишње робије у хашком казамату, која би требало да уништи људско у човеку, показао је свима како се остаје човек и како се чува сопствено а и туђе достојанство. Када бих га срео на улици, поздравио бих га по војнички у ставу «мирно», а онда бих се сагао и пољубио га у руку, по старински у знак поштовања господина и човека!

Пера Контраш. jocolor
slawen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Hate mail taj Pet Apr 16, 2010 5:41 pm

Obijen ofis javnog pravobranioca samoupravljanja? Fantasticne vesti iz tzv. srbije.

A ovaj tenkre je isti kao onih 5 (od 6) intervjuisanih turkosrboida na ulicama Panceva koji bi poslali decu da jos jednom odsluze vojni rok a neki bi i nerodjenu poslali.

Kakva skupina... nakupina vrlo stetocinskih idiota...
Hate mail

Broj poruka : 1521
Datum upisa : 27.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Hate mail taj Ned Apr 18, 2010 8:56 am

Pismo čitateljke

Kako se vešernica pretvorila u sobu

Ako je sin predsednik skupštine stanara, onda je izgleda „normalno” da njegov otac prisvaja tuđu imovinu?!

Prošlo je godinu dana otkako je vešernicu na trećem spratu u Ulici Stevana Šupljikca 153 okupirao Tomislav Stojkovski, „investitor bez naknade”, uz kriminalne radnje svog sina Vladimira Stojkovskog, inače predsednika skupštine stanara.

Vladimir Stojkovski je tu funkciju prihvatio početkom 2006. godine i do današnjeg dana se služi samo nekomšijskim i neljudskim sredstvima da zadrži tuđu imovinu. Povodom ovog sramnog čina nijednom nije održao skupštinu, a ništa za zgradu nije uradio. U ovom slučaju on je dobio osam kvadrata, vlasnicima stanova trećeg sprata onemogućio je korišćenje vešernice koja je zajedničko vlasništvo trećeg sprata i oduzeo nam je dnevnu svetlost. Vlasnici stanova na ostalim spratovima nisu dobili ništa, ali nisu izgubili vlasništvo nad svojim vešernicama, koje pored svih spratova ima i prizemlje.

I dok ja godinu dana pišem razne prijave i dopise, predsednik se služi izmišljanjem neodržanih skupština i zapisnika, koje sam sastavlja u svom „kabinetu”, tj. stanu broj 16. Na kraju je ipak ispred nadležnih organa, na saslušanju svedoka u SUP-u i građevinskoj službi, isplivao njegov kriminalni zapisnik s izmišljene skupštine od 17. februara 2008. godine, po kojem je neovlašćeno lice potpisalo ugovore na koje se nižu dozvole. Pokrajinska građevinska služba mu je poništila rešenje i dala nalog građevinskoj službi grada Pančeva da ponovi postupak. Na usmenoj raspravi 14. decembra 2009, u prostorijama građevinske službe, glavni svedoci navedeni u lažnom zapisniku (kao zapisničar i kao predsedavajući) izjavili su da skupština nije ni održana. Toj raspravi, pored pravnice te službe, prisustvovali su i navedeni svedoci, Tomislav Stojkovski, Vladimir Stojkovski, moj suprug i ja.

I pored kriminalnog čina koji je predsednik učinio, pravnica građevinske službe dozvolila mu je ponovni postupak. Vladimir Stojkovski je 26. decembra 2009. hitno zakazao skupštinu kako bi podneo ostavku. To je učinio i potpredsednik. Tog dana u svom „kabinetu broj 16” Vladimir je oformio novu skupštinu i ponovo pristao da bude predsednik skupštine stanara, a za zamenika je postavio Braneta Dimitrijevića, koji je velikodušno potpisao papir u čijem se zaglavlju nalazi lažni zapisnik s neodržane skupštine, a ispod verifikacija tog zapisnika sa skupštine 26. 12. 2009. na kojoj je jedina tačka bila: ostavke. Građevinska služba to prihvata iako je upoznata sa svim radnjama i verifikuje rešenje koje je izdala na osnovu ugovora potpisanih od strane neovlašćenog lica.

Znači, Brane Dimitrijević ne želi dati svoje, a za druge ga je baš briga.

Tačno pre godinu dana pozvala sam novinarku „Pančevca”.

Na prvom spratu sam joj pokazala kako izgleda vešernica, a u tom trenutku je goreimenovani izlazio iz svog stana na prvom spratu i ja sam ga upitala čije je vlasništvo vešernica. On je odgovorio da je vlasništvo četiri stana na prvom spratu i bio je u pravu. A sada odjednom vešernica trećeg sprata pripada samo njegovom prijatelju Tomislavu Stojkovskom, „investitoru bez naknade”, kako ga oslovljavaju u ugovorima.

Dušanka Jović Stevana Šupljikca 153/14 Pančevo

cyclops
Hate mail

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Hate mail taj Ned Apr 18, 2010 11:06 am

Navijači pretukli jednu osobu

18. april 2010. | 10:47 | Izvor: Blic Beograd -- Tridesetak navijača Balkan Bukovica sa Mirijeva pretuklo je Nebojšu S. (35) nakon incidenta u kojem je jednog od navijača tog kluba udario automobilom.

Kako ”Blic” saznaje, navijači su Nebojši polomili ruku, razbili arkadu, zadali brojne udarce po glavi i oštetili autiomobil. Do napada na Nebojšu S. došlo je u Ulici Mirijevski venac kod broja 18.

Nebojšina supruga koja se zajedno sa njim i još jednom prijateljicom nalazila u kolima,kaže da je napadu na njenog muža prethodio incident u kojem su jednog navijača udarili automobilom.

Za uzvrat, grupa od tridesetak navijača pretukla je njenog muža i uništila ”reno“ koji je vozio Nebojša S.

”Grupa navijača koji su se, po svemu sudeći, prethodno skupili kako bi otišli na utakmicu, opremljeni bubnjevima i palicama, prelazili su ulicu van pešačkog prelaza. Dok smo im se približavali, suprug je počeo da usporava. Međutim, u jednom trenutku jedan od njiih je iskočio ispred kola i raširio ruke. U tom trenutku moj muž je naglo zakočio, ali kako se mladić nalazio na svega dva metra, udarili smo ga i pao je”, kaže supruga Nebojše S. koja nije htela da nam kaže svoje ime.

Nakon toga je manja grupa navijača podigla povređenog mladića na noge i otišla dalje, dok je tridesetak njih ostalo da se razračuna sa Nebojšom.

”Bukvalno su nas opkolili i počeli da udaraju, prvo automobil, da bi ubrzo nekoliko njih došlo do vozačevih vrata koja su nasilno otvorili. Iako smo se pored Nebojše u automobilu nalazili ja i naša prijateljica, samo su supruga pokušali da izvuku napolje. Pošto je bio vezan nisu uspeli, pa su počeli da ga udaraju i rukama i nogama. Istovremeno, dva puta smo pokušali da zatvorimo vrata, ali nismo uspeli”, dodaje supruga Nebojše S.

Jedan od stanara obližnje zgrade koji je čitav događaj posmatrao sa terase potvrđuje nam priču Nebojšine supruge, i navodi da je grupa navijača koja je otišla sa povređenim mladićem pokušala da ga smesti u taksi.

”Stajao sam na tersai kada se sve odigralo. Jedna grupa maladića je nasrnula na automobil, dok su drugi pokušali da povređenog navijača smeste u taksi koji nije hteo da ga primi. Ubrzo sam se sjurio dole, ali već se pojavila policija, a od navijača nije bilo ni traga ni glasa” navodi očevidac ovog nemilog događaja.

Da su se navijači razbežali u roku od nekoliko sekundi, tačnije čim su ugledali prve policajce potvrđuje i supruga pretučenog Nebojše S.

”U trenutku su prestali da nas psuju i kazali kako Nebojši nije ništa, i savetovalio da se sklonimo. Dok su oni bežali, Nebojša, iako je već počeo da gubi svest, zatvorio vrata je i pomerio nas sa ulice. Ubrzo su se pojavile i dve marice i policajci koji su trebali da obezbeđuju fudbalsku utakmicu”, navodi supruga Nebojše S.

Ona i njena prijateljica kažu da se ljudi koji su stajali na obližnjoj stanici nisu usudili da reaguju. Kako kažu, ne krive ih, verovatno bi se u sličnoj situaciji po strani držale i one.
Hate mail

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Hate mail taj Ned Apr 18, 2010 11:21 am

Vlasnik ubijenog psa, Dragoljub Ponjavić, kaže da je njegov pas ubijen bez ikakvog razloga.

“Uboden je više puta od prolaznika, koji su prolazili pored moje šljunkare, bez ikakvog razloga. Znači dva lica su prolazila, vodili su nekog terijera, čovek je prišao da pomazi mog psa i ubo ga više puta u predelu grudi”, kaže Ponjavić.

“Zatekao sam psa koji se kretao ka meni, zateturao se, pao i istog momenta uginuo”, navodi on.

Samo nekoliko kilometara dalje, na Zvezdari, porodica Čvorović je ispred kuće našla otrovanu svoju kucu Pipi.

Vlasnica psa Jelena Čvorović, kaže da je pored Pipine hrane našla meso pomešano sa žutim prahom. Ispostavilo se da je to pesticid koji je opasan i za ljude.

“I odmah smo je doveli kod veterinara gde su se naše sumnje potvrdile. Prošle godine, otprilike u ovo vreme, smo podneli krivičnu prijavu koja se nalazi još uvek u policiijskoj stanici Zvezdara, prijavu protiv NN lica, pošto je ovo drugi put da truju Pipi. Prošle godine su četiri psa uginula i ništa nisu uradili”, kaže Čvorovićeva.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Hate mail

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Hate mail taj Ned Apr 18, 2010 11:34 am

B92 Info Vesti Hronika
Uhapšen državljanin Crne Gore

16. april 2010. | 17:05 | Izvor: Beta Beograd -- Policija je u Zrenjaninu uhapsila Borka Šarca (31), državljanina Crne Gore, za kojim je Interpol Podgorica raspisao poternicu zbog izdržavanja kazne zatvora.

Kako je saopšteno iz MUP-a, Šarac je osuđen na 18 meseci zatvora zbog saobraćajne nesreće sa smrtnim ishodom. Viši sud u Zrenjaninu Šarcu je odredio ekstradicioni pritvor.
Hate mail

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Hate mail taj Ned Apr 18, 2010 11:52 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

KRUŠEVAC, 06. 04. 2010.
Ovo je snimak kamiona JP Vodovod Kruševac kako je upao u rupu koju je trebalo da zatrpa :)
(Milan Vasilijević)

Obratiti pozornost i na improviziranu pokrivku nabudzenoga klima-uredjaja na ovoj srBskoj gradjevini... ili je to mozda transformator...
Hate mail

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Hate mail taj Ned Apr 18, 2010 11:55 am

ŠID, 06. 04. 2010.
Ovo su slike kanala na ulasku u Šid, kanala koji je ispunjen nekakvom smrdljivom masom koja se ispušta iz obližnje fabrike. Smrad je nepodnošljiv, pogotovo leti, ovo je višegodišnji problem i lokalna vlast ne čini ništa da to reši (Zoran Panjkov)

Poslednji izmenio Hate mail dana Uto Apr 20, 2010 12:46 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Hate mail

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Hate mail taj Ned Apr 18, 2010 11:58 am

NIŠ, 06. 04. 2010.
Prizor je zabeležen u niškom parku Čair. Vandalni čin koji je moguć samo kod nas! Znak koji inače služi za biciklistički poligon u parku, završio je neslavno na ovoj lokomotivi! Stvar je još gora posto može da padne i povredi malu decu koja se tu igraju. (Nemanja Janković)
Hate mail

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  slawen taj Ned Apr 18, 2010 12:12 pm

Знак под хитно уклонити и расклопити, како би се од стуба направио подупирач за импровизовану надстрешницу над терасом на трећем спрату стамбене зграде који ће истовремено да служи за запињање штрика за сушење веша, а од плеханог дела произвести изванредан паприкопекач.

Проблем решен.
slawen

Nazad na vrh Ići dole

fbbc

Počalji  Hate mail taj Ned Apr 18, 2010 1:11 pm

Uvek mi je bilo interesantno to sta sve tzv. Srbi rade sa artefaktima moderne civilizacije.

SrBski permanentni "Mad Max".
Hate mail

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  slawen taj Pon Apr 19, 2010 5:09 pm

Hate mail ::

Ово иде у антологију.
slawen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Hate mail taj Pon Apr 19, 2010 5:30 pm

Sve više vidovnjaka u Srbiji
19. april 2010. | 10:19 | Izvor: B92

Beograd -- Iako postoje zakoni koji bi to mogli da kazne, zbog nedovoljnog angažovanja države na suzbijanju, vidovnjaka je sve više.

O ovome govori emisija "Paranormalna Srbija" koja je na programu večeras u 21 sat. Od devedesetih do danas u Srbiji postoje stotine proroka, magova, nadrilekara i drugih čudotvoraca.

Razni vidovnjaci, iscelitelji i proroci rade praktično bez ikakve kontrole. Odnos države prema takvoj pojavi u 21. veku nije precizno definisan, pa se tako ne zna ko je nadležan da kontroliše njihov rad, sve dok se ne pojave oštećeni građani.

Ovakav propust u državnom sistemu vidovnjaci uspešno koriste već dve decenije.

I pored toga što je 2001. uhapšena Vidovita Zorka, a građanima obećano da će se takvom vidovnjaštvu stati na put, oni i dalje nesmetano rade.

Jedna od najpoznatijih tzv. proročica tokom devedesetih je bila Kleopatra, koja se i danas bavi istim poslom.

Kleopatra priznaje da je to sve bila zabava.

Kleopatra: Znate čovek ide proroku ili dolazi kod svog proroka, astrologa da mu malo napravi lepšu sliku o životu, da ga malo oraspoloži i bar na trenutak mu bude dobro. Bar ga to drži 10, 15 dana. To je jedna vrsta psihoterapije.

B92: Ili zabave?

Kleopatra: I zabave naravno, pa znate da sam ja bila najzabavnija. Ja sam i na televiziju dovodila svakakve pored sebe da sede i da se uslovno rečeno zezam sa njima.

B92: Dok su se sa druge strane preko granice dešavali ratovi.

Kleopatra: Ma kakve veze ima granica? Zabavni program je zabavni program, molim vas. Pustite priču. Ratovi. Zašto vi dovodite mene u vezu sa ratovima? Ja nisam imala privatni tenk i privatnu vojsku.

Emisija "Paranormalna Srbija" na programu je večeras u 21 sat.

[You must be registered and logged in to see this link.] bat
Hate mail

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Hate mail taj Pon Apr 19, 2010 5:55 pm

slawen ::
Hate mail ::

Ово иде у антологију.

Video si onog lika sto je fasadu kuce celu pokrio plasticnim flasama od Fante i Sprajta?

I onda njegovog komsiju koji je uradio isto to. i to, jasno, jos vise i jos bolje?
Hate mail

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  slawen taj Pon Apr 19, 2010 6:25 pm

Нисам, а као да јесам
slawen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Hate mail taj Pon Apr 19, 2010 6:37 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

cyclops

Ovaj (zemljak, inace) nije taj. Ono su bila dvojica neka sto su kuce oblepili plasticnim flasama.

Ovaj pa celu kucu (i namestaj!) napravio od plasticnih flasa... tezi slucaj...
Hate mail

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  slawen taj Pon Apr 19, 2010 7:11 pm

Фасцинантне су ми амбиције тих људи да својим примитивним глупостима освоје свет и, можда још више, њихова способност да "провале" запад кад исти на све то уморно каже "Oh, boy!".
Тако и овај Томислав (за кога сам на интернету нашао да је пензионисани наставник општетехничког који је са женом скупљао пластичне флаше из контејнера да би наравно без икакве дозволе правио то ругло у ионако ружном граду) пријавио своје достинуће Гинисовој књизи рекорда, па кад му нису дошли на удивљење и поклоњење, одма' укапирао да је то зато што није имао богате спонзоре.
Иначе, Томислав је изумео начин како да уштеди 70% струје у раду електричног аутомобила (питам се само да ли је икада видео и један), затим како да буши дијаманте и пошаље сонду на Јупитер...

И после кажу што си човекомрзац.... нисам.
slawen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Hate mail taj Pon Apr 19, 2010 7:24 pm

Tako isto i meni.

Brat i ja smo takve kao Tomislav odmalena zvali "pronalazaci", to je posebna subsekcija Turkohominida
Hate mail

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Hate mail taj Pon Apr 19, 2010 7:57 pm

Hate mail

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Hate mail taj Uto Apr 20, 2010 12:38 am

Živela ćevapčinica!
Hate mail

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Hate mail taj Uto Apr 20, 2010 12:39 am

I njena nadasve zanimljiva krovna (?) konstrukcija.
Hate mail

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Hate mail taj Uto Apr 20, 2010 12:52 am

SOMBOR, 06. 04. 2010.
Čudni neki znaci ?! (Časlav Ivanović)

Ja ne vozim pa ako bi mogao neko da prevede...

"Masovna grobnica / zakopana hladnjaca sa mnogo "crnih tacaka" ahead"?
Hate mail

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Hate mail taj Uto Apr 20, 2010 12:58 am

NIŠ, 16. 03. 2010.
Ne bi li kupili sebi cigarete, policajci su parkirali "maricu" na ulici, tik iza skretanja i na metar od pešackog prelaza, i to ni manje ni više nego do kioska "DARK TRADE", te ima i simbolike u ovoj slici... Toliko o pravilima parkiranja! (Gordana Veličković)

Dark Trade i Rostilj na kilo (blago tzv. stanarima)...
Hate mail

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Hate mail taj Uto Apr 20, 2010 6:43 pm

Poplave u Kraljevu (Tanjug)

Kkakvi su bre to cepenci, cardaci? Gle onoga, ima stepenice za nigde (Stairway to Nowhere). WTF??
Hate mail

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu